Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Antalya Servis Merkezimizden talepte bulunarak uygun gün ve saat için ekip isteyebilirsiniz. Antalya servisi devamında makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Devamı

Antalya Beyaz Eşya Tamir Servis olarak yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyle sizlere beyaz eşya, onarım, bakım, montaj ve tamir hizmeti sunmaktayız. Dokuma ve Dokuma başta olmak üzere, Antalya tüm ilçelerinde servis hizmeti sağlamaktayız.

Devamı

Antalya'un kusursuz ve tam ve kusursuz fiyatlı uygulama servisi olan Antalya beyaz eşya servisimizde, Çamaşır makinesi servis hizmeti, Bulaşık makinesi servis hizmeti, Buzdolabı servis hizmeti verilmektedir.

Devamı

Beyaz eşya tamiri Antalya Toros geneline buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi onarım ve tamir hizmeti verir. Bulaşık makinesi bozuldu dediğiniz nada, Antalya bulaşık makinesi servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Devamı

Antalya merkez ve ilçelerde gezici servis araçlarımız ile yoğun bir biçimde hizmet vermekteyiz. Yedek parça değişimi ve bakım onarım çalışmalarımızın Antalya Servisi güvencesinde gerçekleştiğini vurgulamış olalım.

Devamı

Balıkesir Blyss klima bakım servisimizde sizlere hizmet veren ustalarımızın birinci tavsiyesi olarak klima cihazlarınıza düzenli olarak bakım yaptırmış olduğunuz takdirde cihazlarınızda yaşamış olduğunuz arızalı durumlar en aza inecektir.

Devamı