Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Servis numaralarımızdan bizi arayarak İstanbul Servisi ekip arkadaşlarımızın gelip cihazınızın kontrol etmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul arıza tamir servisi, gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerine en kısa sürede karşılık vermektedir.

Devamı

Geniş deneyimli uzman kadromuz vasıtasıyla eksiksiz hizmeti İstanbul'un tamamına süratle ve aynı kalitede sunabilmekteyiz. Teknik Servis Hizmetleri, İstanbul Silivri Merkezli olup, senelerin birikimini siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Devamı

İstanbul merkez ve çevre ilçelerde hizmet veren Silivri Beyaz Eşya Servisi firmamız tüm beyaz eşya tamir ve bakımında siz değerli kullanıcılara destek olduğu gibi, çamaşır makinesi tamir ve bakımında da destek olmaktadır.

Devamı

Beyaz eşya tamir İstanbul genelinde her daim müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. İstanbul Servisimiz uygun fiyat garantisiyle ve sonuç odaklı hizmet anlayışıyla ürünlerinize özenle yaklaşır ve sizi memnun eder.

Devamı

İstanbul usul servisi siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile hatasız orantılı olarak büyümeye devam etmektedir. İstanbul Beyaz Eşya Tamir Merkezi olarak yerinde tamir hizmeti ile %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız.

Devamı

Bakırköy beyaz eşya tamircileri ve tamiri yapan firma olarak hizmet verdiği süre arasında birçok başarılara imza atmış ve beyaz eşya servis ustaları yetiştirip İstanbul'in tüm ilçe ve semtlerinde kaliteli çözümler ulaştırmıştır.

Devamı