Bakım Onarım Çağrı Merkezi

ECA kombi pompası arızası için hemen servisimizle 444 28 46 numaralı telefondan irtibata geçin kısa sürede aşama tamir ustalarımız sizi arayarak kombi tamiri ve bakımı hakkında ayrıntılı bilgi versinler.

Devamı

LG klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, LG klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız servisi faaliyetlerini uzman ekiplerden almanız gerekmektedir.

Devamı

İzmir Regal Servisi beyaz eşya çeşitlerinin tüm bakım, onarım ve arıza durumlarını ideal ve kısa sürede güler yüzlü personelleriyle yapmaktadır. Regal bulaşık makinesi İzmir servislerimiz haftanın her günü hizmet veriyor.

Devamı

Sharp marka beyaz eşyalar mevzusunda uzman teknisyenlerimizden günün her saati destek alabilirsiniz. Sharp bulaşık makinesi çeşme işareti var ise metod bir arıza meydana gelmiş olabilir.

Devamı

İzmir Frigidaire servisi herbiri alanlarında uzmanlaşmış teknisyenleri geniş servis ağı ile Frigidaire markalı klima kombi beyaz eşya tipi cihazlarınızın arıza bakım servisi faaliyetlerini yapmaktadır.

Devamı