Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Pursaklar Vestel Televizyon Beyaz Eşya Servisi 444 28 46

Regal/ Vestel Pursaklar Yetkili Servis

Klima montaj demontaj fiyat/ücret için Arıza kaydı bırakmak için hemen Arayın

444 28 46


Regal Vestel marka yetkili servisleri ile aynı standartlarda hizmet sunan firmamız her zaman kaliteli ve güvenli hizmetini devam ettirmektediir. Regal Vestel marka beyaz eşya ve televizyon tamirini Pursaklar da sürdüren firmamız her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Regal Vestel beyaz eşya ve televizyonlarınız arızası için çağrı merkezimizi 444 28 46 nolu telefondan arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Buzdolabı tamircisi servisi olarak yetkili servislerle aramızdaki fiyat farkını görmek ve fiyat kıyaslaması yapabilmek için profesyonel ekibimiz ustalarında fiyat bilgisi alabilir ve beyaz eşyalarınız için en iyi hizmeti güvenle ve garantili alabilirsiniz.

İndesit / Vestel Pursaklar Teknik Servis

İndesit / Vestel Pursaklar Teknik Servis desteği ve en kaliteli hizmeti en iyi tamir fiyatı ile alabilmek için hemen servisimizi arayın gelelim. Vestel, Indesit marka beyaz eşyalar ve yine Vestel televizyon arızalarınız için aradığınızda hemen teknik destek alabilmek için çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı bıraktığınız gün içinde hizmet imkanı verilir.

İndesit Vestel beyaz eşyalar günlük yaşamımızda sürekli kullandığımız cihazlarımızdır. Beyaz Eşya Servsi Buzdolabı Tamircisi Gerek birçok çamaşırın kısa zamanda hijyenik yıkamada, gerek yiceceklerimizi uzun süre saklayabilmek için buzdolabı ve derin dondurucu kullanımı, gerekse yine birçok bulaşığımızın iyice dezenfekte edilerek kısa sürede yıkamayı sağlayan bulaşık makinelerini devamlı kullanmaktayız.

Indesit Vestel marka beyaz eşyaların yanı sıra bütün markaların tamiri yapan servisimiz her zaman kaliteli hizmeti en iyi tamir fiyatıyla garantili tamirini gerçekleştirmektedir.

Pursaklar Vestel Yetkili Servisi Telefon Numarası

Pursaklar Vestel Yetkili Servisi Telefon Numarasında arayarak beyaz eşya, kombi ve klima v.b. beyaz eşyalarınızın tamirini en kısa sürede yaptırmak ve fiyat bilgisini uzman ekibimizden alarak diğer firmalarla fiyat kıyaslaması yapabilmek için hemen servisimizi arayın gelelim.


Pursaklar beyaz eşya servisi Vestel marka beyaz eyşalarını ve diğer markalarında tamirini özenle yapmaktadır. Beyaz Eşya Servisi Buzdolabı Tamircisi Teknik servisimizi arayarak fiyat bilgisi alarak yetkili servisler ile aramızdaki farkı görebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Yetkili servislere göre bizim beyaz eşya teknik tamir servisimiz her zaman en iyi fiyatlarla beyaz eşya tamirini gerçekleştirir.

Vestel beyaz eşya tamirinizi Pursaklar semtimiz dahil tüm semtlere hizmet sunan servisimizi 444 28 46 nolu telefondan arayarak arıza kaydı bırakmanız durumunda teknik servis ekibimiz size en kısa sürede arayarak aynı gün servis imkanı sunmaktadır.

Vestel Pursaklar Buzdolabı/Çamaşır Makinası Servisi

Vestel Pursaklar Buzdolabı/Çamaşır Makinası Servisi buzdolabı ve çamaşır makinelerinin tamirini yaptırarak ilk günkü gibi düzgün ve hatasız çalışmasını sağlar. Buzdolabı neden soğutma yapmıyor? Buzdolabı gaz dolum fiyatı ne kadar? Buzdolabı motor değişim fiyatı ne kadar?
Buzdolabı ve Beyaz Eşya Tamircisi Servisi Buzdolabı neden çok fazla donduruyor? Buzdolabı niçin eritme yapıyor? bütün sorularınız için servisimizi arayarak arazaların noksansız çözüme ulaştırabilirsiniz.

Vestel marka buzdolabı çamaşır makinesi tamirini Pursaklar semtimizde devam ettiriyoruz. Ayrıca diger semtlerimize de hizmetini devam ettiren servisimizden Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor?

Çamaşır makinesi kazanı dönmüyor? Çamaşır makinesi rulman ve bilya arızası ne kadar? Çamaşır makinesi deterjanı almıyor? Çamaşır makinesi çamaşırları yırtıyor? gibi tüm arızalarınız için servisimizi iletişim numarasından arayabilirsiniz.

Pursaklar Vestel Klima Bakım Montaj Servisi

Pursaklar Vestel Klima servisimizi klima bakımı, klima montaj ve de montaj (söküm), klima gaz dolumu, klima ısıtma ve soğutma problemleri için hemen arayın gelerek çözüm bulalım. Teknik servis ustalarımız her zaman noksansız ve kusursuz hizmet için garantili olarak hizmet vermektedir.

Pursaklar Vestel Klima Bakım montajı için servisimizi arayarak teknik servis ekibimizden gelen ustalar öncelikle size fiyat bilgisi verir ve daha sonra klimaya nasıl bir müdahale olacağı hususunda bilgi verildikten sonra tamir için işleme başlanır. Klima bakım onarım servisi Klima tamir veya bakımı yapıldıktan sonra muhakkak servis fişinizi almayı unutmamanızı tavsiye eder.

Vestel klima servisinden gelen ekibimizden servis fişi almadığınız taktirde klimanız yeniden aynı yerden arıza göstermesi halinde cihaza yeni bir ücret ödemeden hizmetin tekrarı için servis fişiniz yapılan işin ispatı olacaktır.

Regal / Vestel Pursaklar Servisi Telefon Numarası

Pursaklar beyaz eşya arızaları için Regal/Vestel servis numaralarını 444 28 46 nolu telefondan arayarak çağrı merkezimize arıza kaydı bırakabilirsiniz. Beyaz Eşya Servisi en kısa zamanda tamir için profesyonel ustalarımız ve ekibimizden hizmet imkanı bulabilirsiniz.

Pursakların tüm mahalleri dahil diğer semtlerine hizmet veren Regal Beyaz Eşya Klima Servisi her zaman garantili hizmet vererek müşterisinin memnun kalması için elinden gelen gayreti gösterir.

SEG Servisi Pursaklar Servis Telefon


Pursaklar da hizmet veren SEG servisini iletişim numamız 444 28 46 nolu telefondan arayarak beyaz eşya, klima, televizyon için tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. SEG marka ürünleriniz için en iyi tamiri verebilmek için sürekli kendini yenileyen uzman ekibimiz devamlı olarak eğitimler alarak bütün beyaz eşyalarınız için en uygun müdahaleyi gerçekleştirir.

SEG beyaz eşya, kombi, klima ve televizyonlar için çağrı merkezimizi arayarak hizmet almak istediğinizi belirterek fiyat konusunda ve nasıl bir beyaz eşya müdahalesi gerçekleştirileceği hususunda detaylı bilgi almak için 444 28 46 nolu telefondan aramanız yeterlidir.

Buzdolabı Tamir Servisi Beyaz eşyalarınızın uzun süre kullanılabilmesi için gerekli bakım ve temizlikleri yapıldığı sürece daha verimli ve sağlıklı çalışacak ve yeterince doğru kullanarak hiç arıza göstermeden çalışmasını sağlayabiiriz.

Pursaklar Hotpoin Ariston Yetkili Servisi Telefon Numarası

Pursaklar Hotpoint Ariston beyaz eşyalar için tamir hizmeti veren servisimizi iletişim numarası 444 28 46 nolu telefondan arayarak hizmet almak için profesyonel ekibimizden faydalanabilir ve fiyat karşılaştırması yaparak yetkili servisler ile aramızdaki farkı görebilirsiniz.

Pursaklar Hotpoint ve Ariston marka beyaz eşyalarınız hassas cihazlardır. Çamaşır Bulaşık makinesi Servisleri Beyaz eşya bakımı beyaz eşyalarınızın uzun süre kullanımını sağlar.

Ayrıca beyaz eşyayı doğru kullanabilmek ve zarar verebilecek durumlardan kaçınarak da beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Beyaz eşyanın nasıl kullanılacağını bilmemek beyaz eşyanın sorun çıkarmasına ve arıza vermesine neden olur.

Funlux / Vestel Pursaklar Yetkili Servisi

Funlux ve Vestel beyaz eşya servisimiz beyaz eşyalarınızın tamir bakımı için garantili ve güvenli hizmet vermektedir. Beyaz eşyalarınızın tamiri için beyaz eşya bakım fiyatı hakkında çağrı merkezimizi arayarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilmek ve yetkili servislerle aramızdaki fiyat farklarını görebilmek için hemen servisimizi 444 28 46 nolu telefondan arayınız.


Funlux ve Vestel beyaz eşyalarınızı daha uzun süre kullanabilmek için gerekli önlemleri almanız beyaz eşyanızın kullanım süresini bire bir artıracaktır.

Buzdolabının kapağının sürekli açık kalması gazının bitmesine ya da çok açılıp kapanması sonucu kapak lastiklerinin aşınmasına sebep olabilir.

Pursaklar Vestel Yetkili Servisi Telefon Numarası

Vestel yetkili servisi ile teknik servisimiz arasındaki tamir fiyatları hakkında bilgi almak ve tamir ücretleri hakkında bilgi edinerek fiyat farklarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. Yetkili servisler dah yüklü fiyatlarla hizmet vermekte iken teknik servisimiz daha uygun tamir ücretleri ile tamir hizmeti sunmaktadır.

Vestel beyaz eşya tamirini Pursaklarda sürdüren tamir servisimiz her zaman en iyi fiyatlarla hizmet vererek en etkin hizmeti en iyi tamir ücreti ile vermektedir.

Windsor Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya markaları arasında Windsor marka beyaz eşyalar üretimiyle birlikte hızla kullanılmaya başlayan ve müşteriyi memnun bırakan markalar arasında yerini almıştır.

Windsor beyaz eşya tamir servisi için çağrı merkezimizin 444 28 46 nolu iletişim numarasından arıza kaydı bırakarak kısa zamanda hizmet almak için hemen servisimizi arayarak deneyimli uzman ekibimizin adresinize gelerek tamirinizi güvehye ve garantili tamir imkanı bulabilirsiniz. Beyaz Eşya Servisi
Kaliteli hizmet ve uygun tamir fiyatıyla hizmet için hemen teknik tamir servisimizi arayın gelelim.

Ankarada Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Beyaz Eşya Klima Servisi/Tamircisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış