Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Eskişehir Vestel Servis Numarası 444 28 46

Eskişehir Vestel Servis İletişim:
444 28 46


Hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalar ve kombi klima cihazları bizler için değerleri biçilemez. Beyaz Eşya Uzman Servisimiz, bizler 15 yılı aşkın hizmetlerimizle 7 gün 24 saat bizler sizlerin çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı cihazlarınız, derin dondurucu ve kombi cihazı ve klima cihazlarınıza tamir, onarım, bakım, montaj Vestel Servisi olarakhizmetleri vermekteyiz.

Eskişehir Vestel Servis Numarası 444 28 46

Gün içerisinde evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız beyaz eşyalarımız ve kombi klima cihazlarımız diğer elektronik eşyalar gibi zamanla arızalanabilir. Bu durumda siz değerl imüşterilerimizin yapması gereken tek şey doğru servis bulmanız gerekmektedir. Sizler değerli müşterilerimiz genellikle internetten bulmaktasınız. Biliyorsunuz ki internetten çağılanların bazıları güvenilir olmuyor bu sorun ise sizlerin büyük sıkıntılar yaşamanıza neden olmaktadır. Bu yüzden servis çağırırken dikkat edilmesi gereken hususları sizlerle paylaşacağız.

Doğru Servis Nasıl Bulabilirim ?


* Genellikle Google'den arama yaptığınızda reklamları tercih etmemeniz sizler için iyi olabilir
* Google sıramalarında ilk sıra da olan siteleri tercih etmeniz sizler için daha iyi olacaktır.
* Girdiğiniz Haritanın yorumlarını okuyunuz ve sadece olumlu değik kötü yorunlarıda göz önünde bulundurarak çağırmanız gerekmektedir.
* Girdiğiniz sitenin makale içeriğine dikkat etmelisiniz teknik konu hakkında bilgi verildiğine
* Servisi aradığınızda servisin çalışma prensiplerini anlatmasını isteyiniz.
* Servisin sizlere saygılı bir şekilde davrandığını takip edin aynı zaman da teknik konu hakkında bilgiye sahip olup olmadıklarını kontrol ediniz.
* Servisin gerçekte adresi var mı yada Google deki adresin olup olmadığını kontrol ediniz.
* Servisin evinize geldiğinde yapılacak işlemleri öğrenin veya sorular sorun.
* Servisin verdiği fiyattan diğer servisleri arayarak fiyat uygun ve değil mi kontrol ediniz.
* Sizlere kesilen servis fişinizin telefon numarasını kontrol ediniz.

Eskişehir Vestel Servis Numarası 444 28 46

Zeki Teknik Servisi Neden Tercih Etmeliyim

Eskişehir Vestel Servis Numarası 444 28 46

* Eskişehir Vestel Beyaz Eşya Servisi siz değerli müşterilerimiz için bizler haftanın 7/ 24 saat hizmet vermek için çağrı merkezimiz ve servis personelleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.
* Eskişehir Vestel Beyaz Eşya servisimiz bünyesinde çalışan personeller alanında uzman ve yetkili servis altında eğitim almış elamanlardan oluşmaktadır.
* Eskişehir Vestel Beyaz Eşya Servisimiz de çalışan personellerin hepsinde Beyaz Eşya alanında uzman olduğuna dair belge bulunmaktadır.
* Eskişehir Vestel Beyaz Eşya Servisimiz yetkili servisler gibi kurumsal bir iş kapsamına sahiptir ve yaptığımız her işleme servis fişi kesmekteyiz.
* Eskişehir Vestel Beyaz Eşya Servisimiz bünyesinde çalışan her personellerimiz müşterilerimize son derece de duyarlı bir şekilde davranmakta ve her zaman disiplin çerçevesi altında güler yüzle hizmet sunmaktadır.
* Eskişehir Vestel Beyaz Eşya Servisimiz siz değerli müşterilerimize beyaz Eşyalarınıza yapılan tamir, bakım, onarım, parça değişimlerinde 1 Yıl Garanti Kapsamı altına alınmaktadır. Ve bir sene içerisinde yapılan işlemden arıza yada sorun yaşadığınızda bizlere servis kaydını ücretsiz bir şekilde oluşturabilirsiniz.


Eskişehir Vestel Teknik Servisi


Eskişehir ilimizde yıllık toplam 11 gün kar örtülü geçmiştir. Kar az dursa bile toprakta Eskişehir İlinde sert bir karasal iklim görülmektedir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise sert ve yağışlı geçer. Bu durumda siz değerli müşterilerimiz kışları sert geçtiği için Vestel kombi cihazlarını kullanmaktasınız. Aynı zamanda yazkarı ise çok sıcak geçmektedir bu durumda sizlerin ihtiyacı olan klima cihazı, soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamdan ısı çekmek, fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış sistem veya mekanizmadır. İnsanların bulundukları çevre, ortam içinde sıcaklığın ayarlanabilmesi, bulunulan ortamın konforunu artırır.


Sürekli ihtiyaç duyduğumuz beyaz eşyalar ise Vestel markası, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Vestel'in üretim tesisleri Manisa şehrinde yer almaktadır. Manisa'da 1,1 milyon metrekare alan üzerine kurulu Vestel City, tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biridir. 1984 yılından itibaren Türkiye de Vestel markası en önemli markalar arassında yer almaktadır.

Eskişehir Vestel Servis Numarası: 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Alpu Beylikova Çifteler Günyüzü Han İnönü Mahmudiye Mihalgazi ilçelerimize 7 servis araçlarımızla her zaman tam tekbir ekipmanlarımızla sizlere her konuda yardımcı olmakta ve her sorunlarınızda aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız.


Eskişehir Vestel Çamaşır Makinesi Tamircisi


Vestel çamaşır makinesi çalışma prensibinde çamaşır makineleri aynı anda hem tamburu suyla doldurup hem de tamburu hareket ettirebilir.Vestel çamaşır makinesi çalışma prensibi olarak, çamaşırlar delikli tambur içerisine konur ve gerekli düğmelere basıldıktan sonra çamaşırlar uzunca bir temizlik yoluna girmiş olur bu şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Vestel çamaşır makinelerimiz sürekli kullandığımızdan dolayı bakımı ve temizliği yapılmadığından cihazla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

* Vestel çamaşır makinem su almıyor
* Vestel çamaşır makinem suyu boşaltmıyor
* Vestel çamaşır makinem sıkma yapmıyor
* Vestel çamaşır makinem deterjan almıyor
* Vestel çamaşır makinem yürüme / sallama yapıyor
* Vetsel çamaşır makinem çok ses çıkartıyor
* Vestel çamaşır makinem yıkamayı başlatmıyor
* Vestel çamaşır makinemin düğmesi arızalı
* Vestel çamaşır makinem kapak arızası var

Vestel çamaşır makinelerinizle karşılaştığınız her sorunlarla bizlerle iletişime geçebilir. Ana kart, Motor değişimi, Ana kart tamiri, kapak değişimi, düğme değişimi, amartisör değişimi, kazan değişimi, körük lastiği değişimi gibi bütün işlemler için bizleri arayabilir teknik konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zaman da fiyat billgisi alabilirsiniz.Eskişehir Vestel Buzdolabı Servisi

Eskişehir Vestel Servis Numarası 444 28 46

Vestel buzdolabı Servisleri siz değerli müşterilerimizin cihazlarının çalışma prensibi tek kapılı ev tipi buzdolaplarında olduğu gibidir. Ekovat, soğutucudan gaz halindeki soğutkanı emer. Soğutucuda hacim birden genişlediğinden ve vakumlu olduğundan gazın basıncı düşer. Düşük basınçta soğutkan, sıvı halden gaz haline dönüşür ve bu esnada etrafındaki ısıyı alır. belli dönemlerde buzdolabınız arıza yapabilir veya kendi kendinize nasıl bakım yapılacıgı konuları hakkında, Sitemizi takip ederek her hangibi sorun yaşadıgınızda burdan sorabilirsiniz veya üst bölümdeki iletişim numaralarından servis talebinde bulunabilirsiniz.

Vestel derin dondurucusu alt tarafta olan bosch-siemens buzdolaplarının alt sogutup üst sogutmama arızası ile sık karşılaşılmaktadır. No frost buzdolaplarında bu arıza görülmektedir. Bu arızanın bir kaç sebebi bulunmaktadır.

İlk akla gelen buzdolabının kapağının açık kalmasıdır kapak açık kaldığı zaman dolabınız aşırı bir soğutma yapacağı için icerde karlama yapar ve hava kanallarını kapatarak soğuk gelmesini engeller bu arızanın düzelmesi için 48 saat buzdolabının fişini çekip kapakları açık bir vaziyette bekletiyoruz.1 hafta sonra tekrar aynı arızayı yapar ise hiç vakit kaybetmeden bir teknik servis çağırmalısınız.


Eskişehir Vestel Kombi Klima Servisi


Vestel kombi cihazların bakımları çok önemlidir. Kombi bakımı sizlerin hem doğal gaz tasarrufunu sağlar aynı zamanda sizlerin güvenli bir şekilde daha fazla verimle çalışmasını sağlar. Kombi bakımı düzenli olarak en az Yılda Bir Kez Yapılması Gereken Bir işlemdir.
Eskişehir Vestel Servis Numarası 444 28 46
Kombi bakımları ve klima bakımları da aynı şekilde en az yılda bir kez bakım yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımında en önemli işlem ise klima cihazınızın gazını mutlaka kontrolü yapılması gerekmektedir. Firmamızda Klima Gaz Dolum Fiyatları 200 TL ve 350 TL arasında fiyatları değişmektedir.


Vestel Klima Bakımı Nasıl Yapılır


Vestel klima cihazının kondenser ve evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği yapılır
Vestel klima cihazının elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü,
Vestel klima cihazının R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü,
Vestel klima cihazının drenaj tavası ve hattının temizliği yapılır
Vestel klima cihazının iç fan pervanelerinin temizliği yapılır
Vestel klima cihazının tüm bağlantılarının kontrolü yapılır
Vestel klima cihazının hava filtrelerinin temizliği yapılır
Vestel klima cihazının estetik görüntü kontrol yapılır


Vestel Kombi Bakımı Arıza Servisi

Eskişehir Vestel Servis Numarası 444 28 46
Vestel kombi cihazlarınızın sağladıkları verim ve enerji tasarrufu birçok kişi tarafından bilinmektedir. Bu kombi cihazların doğru ve düzenli bir şekilde Vestel kombi cihazının bakımı nasıl yapılır sorusu sorulduğunda firmamız tarafından önerilen süreçler dahilinde orijinal parçalar ve tutanaklı bir şekilde işlem yapılmalıdır cevabı verilir. Bakım işlemleri gerçekleştirilirken kombilerin iç aksamları, bağlı oldukları tesisatlar, kalorifer tesisatı için petekler ve çalışma düzenleri kontrol edilmelidir. Bu sayede vestel kombi cihazları doğru bir şekilde uzun dönemler boyunca kullanılabilir ve enerji tasarrufu sağlaması devam ettirilebilir.

Eskişehir Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalle ve İlçeler:


• Alpu • Bozan • Merkez Köyler • Osmaniye
Alpu Semtleri

• Atatürk Mahallesi • Evrenpaşa Mahallesi • Fatih Mahallesi • Fevzipaşa Mahallesi • Kemalpaşa Mahallesi • Tepebaşı Mahallesi
Alpu Mahalleleri

• Beylikova • Merkez Köyler
Beylikova Semtleri

• Ata Mahallesi • Köprübaşı Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yunusemre Mahallesi
Beylikova Mahalleleri

• Çifteler • Merkez Köyler
Çifteler Semtleri

• Adalar Mahallesi • Çiftçi Mahallesi • Erbab Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yenidoğan Mahallesi
Çifteler Mahalleleri

• Gümüşkonak • Günyüzü • Kayakent • Merkez Köyler
Günyüzü Semtleri

• Fatih Mahallesi • Fevziçakmak Mahallesi • Mercan Mahallesi • Özler Mahallesi • Sümer Mahallesi • Yağrı Mahallesi • Yenikent Mahallesi • Yunusemre Mahallesi
Günyüzü Mahalleleri

• Han • Merkez Köyler
Han Semtleri

• Erten Mahallesi • Hacılar Mahallesi • Hüsrevpaşa Mahallesi • Tepeköy Mahallesi
Han Mahalleleri

• İnönü • Merkez Köyler
İnönü Semtleri

• Çarşı Mahallesi • İsmetpaşa Mahallesi • Orta Mahallesi • Yenice Mahallesi
İnönü Mahalleleri

• Mahmudiye • Merkez Köyler
Mahmudiye Semtleri

• Çal Mahallesi • Işıklar Mahallesi • Orta Mahallesi • Yeni Mahallesi
Mahmudiye Mahalleleri

• Alpagut • Merkez Köyler • Mihalgazi
Mihalgazi Semtleri

• Bahçelievler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dokuzmayıs Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • İstiklal Mahallesi
Mihalgazi Mahalleleri

• Dinek • Merkez Köyler • Mihalıçcık • Yunusemre
Mihalıççık Semtleri

• Camiikebir Mahallesi • Emre Mahallesi • Fatih Mahallesi • Medrese Mahallesi
Mihalıççık Mahalleleri

• 71 Evler • 75. Yıl • Ağapınar • Akarbaşı • Akcami • Arifiye • Büyükdere • Çankaya • Erenköy • Gökmeydan • Kurtuluş • Merkez Köyler • Organizesanayibölgesi • Orhangazi • Osmangazi
Odunpazarı Semtleri

• 71Evler Mahallesi • 75.Yıl(Sultandere) Mahallesi • Ağapınar Mahallesi • Akarbaşı Mahallesi • Akcami Mahallesi • Akçağlan Mahallesi • Alanönü Mahallesi • Arifiye Mahallesi • Aşağıçağlan Mahallesi • Büyükdere Mahallesi • Cunudiye Mahallesi • Çankaya Mahallesi • Çavlum Mahallesi • Dede Mahallesi • Deliklitaş Mahallesi • Emek Mahallesi • Gökmeydan Mahallesi • Göztepe Mahallesi • Gültepe Mahallesi • Gündoğdu Mahallesi • Huzur Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Kalkanlı Mahallesi • Karacahöyük Mahallesi • Karapınar Mahallesi • Kayapınar Mahallesi • Kırmızıtoprak Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Muttalip • Organizesanayi Bölgesi (Osb) • Orhangazi Mahallesi • Orta Mahallesi • Osmangazi Mahallesi • Paşa Mahallesi • Sevinç Mahallesi • Sümer Mahallesi • Şarkiye Mahallesi • Vişnelik Mahallesi • Yassıhöyük Mahallesi • Yenidoğan Mahallesi • Yenikent Mahallesi • Yıldıztepe Mahallesi
Odunpazarı Mahalleleri

• Laçin • Merkez Köyler • Sarıcakaya
Sarıcakaya Semtleri

• Bilalhabeşi Mahallesi • Camikebir Mahallesi • Fatih Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Sarıkaya Mahallesi • Yeni Mahallesi
Sarıcakaya Mahalleleri

• Doğançayır • Kırka • Merkez Köyler • Seyitgazi
Seyitgazi Semtleri

• Aşağısöğüt Mahallesi • Derebenek Mahallesi • Emek Mahallesi • Işık Mahallesi • İkiçeşme Mahallesi • Kültür Mahallesi • Yenidoğan Mahallesi • Yunus Mahallesi
Seyitgazi Mahalleleri

• Dümrek • Kaymaz • Merkez Köyler • Nasrettinhoca • Sivrihisar
Sivrihisar Semtleri

• Altınçay Mahallesi • Barbaros Mahallesi • Camikebir Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Demirci Mahallesi • Elmalı Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gedik Mahallesi • Hızırbey Mahallesi • Hortu Mahallesi • Karabaşlı Mahallesi • Karacalar Mahallesi • Kılıç Mahallesi • Kubbeli Mahallesi • Kurşunlu Mahallesi • Namıkkemal Mahallesi • Yenice Mahallesi • Yunusemre Mahallesi
Sivrihisar Mahalleleri

• Alınca • Bahçelievler • Cumhuriyet • Çamlıca • Fatih • Fevziçakmak • Gündüzler • Hacıalibey • Merkez Köyler • Sazova • Sütlüce • Şirintepe • Uluönder
Tepebaşı Semtleri

• Alınca Mahallesi • Aşağısöğütönü Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Batıkent Mahallesi • Boyacıoglu Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çamlıca Mahallesi • Eğriöz Mahallesi • Ertuğrulgazi Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Eskibağlar Mahallesi • Fatih Mahallesi • Fevziçakmak Mahallesi • Gökdere Mahallesi • Güllük Mahallesi • Gündüzbey Mahallesi • Hacıalibey Mahallesi • Hacıseyit Mahallesi • Hasanbey Mahallesi • Hayriye Mahallesi • Hoşnudiye Mahallesi • Işıklar Mahallesi • İhsaniye Mahallesi • Kavacık Mahallesi • Keskin Mahallesi • Kozkayı Mahallesi • Kumlubel Mahallesi • Mamure Mahallesi • Mustafakemalpaşa Mahallesi • Ömerağa Mahallesi • Satılmışoğlu Mahallesi • Sazova Mahallesi • Sütlüce Mahallesi • Şarhöyük Mahallesi • Şeker Mahallesi • Şirintepe Mahallesi • Tunalı Mahallesi • Uluönder Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yenibağlar Mahallesi • Yeşiltepe Mahallesi • Yukarısöğütönü Mahallesi • Zafer Mahallesi • Zincirlikuyu Mahallesi


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış