Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Samsun Regal Beyaz Eşya ve Klima servisi 444 2 846

Ataköy Regal Beyaz Eşya Tamircisi
İnsan ihtiyaçlarının çeşitlenmesi ve akabinde teknolojinin de hızlı gelişimi ile beyaz eşyalar, çağa damga vurduğu tarihten itibaren pek çok firma ve markanın çatısı altında farklı şekillerde piyasaya sunulmuştur. Temel ihtiyaçlarımızın giderilmesinin yanında şıklık, estetiklik, konfor ve tasarruf gibi kavramlar da ön plana çıkarak beyaz eşya piyasasında tam bir rekabet ortamı yaratılmasının yolunu açmıştır.

Regal Beyaz Ev Aletleri; gerek göz alıcı şıklık ve estetiği, gerek üst düzey teknolojisi; gerekse enerji ve doğal kaynakların tasarrufuna yönelik çalışmalarının başarı oranından ötürü sektörde adeta zirve konumunda yer almaktadır. Regal beyaz eşyalarınızın her türlü tamir, bakım, kurulum, taşıma, söküm ve montaj işlemlerini gerçekleştiren Ataköy Beyaz Eşya Servisimiz de uzman kadro ve ekibi, müşteri memnuniyeti çerçevesindeki güvenilir hizmeti ile Samsun'daki teknik servislerde zirvede yer almaktadır.

Ataköy Regal Beyaz Eşya Bakım ve Tamir Servisi olarak, bizi aradığınız anda, arızalı cihazınızın türüne göre, o alanda uzman kadro ve ekibimiz yola çıkarak kısa bir aralık ardında sizlerle buluşmakta ve cihazınız için en uygun arıza tespitini ve tamirini gerçekleştirmektedir. Yerinde ve etkili hizmet politikamız çerçevesinde Samsun'daki en hızlı ekip desteğini gerçekleştirdiğimizi gururla iddia etmekte ve uzun yıllardır müşterilerimizden aldığımız olumlu dönütler ile de her geçen gün bu iddialara sağlam dayanaklar oluşturmaktayız.

Regal Buzdolabı Teknik Servisi Bahçelievler


Konutlarımızın, çalışma ve dinlenme alanlarımızın, konaklama mekanlarımızın ve hatta araçlarımızın içindeki en önemli cihazlardan olan buzdolapları, soğutma işlevini yerine getirememesi veya fazla soğutma gerçekleştirerek içindeki gıdalara zarar vermesi gibi arızalar durumunda; kullanıcıların çok büyük zararlara uğramasına sebebiyet verebilmektedir. Özellikle de ticari işletmelerde oldukça ciddi bir pozisyona sahip olan iş yeri dolapları, sanayi tipi buzdolapları, sütlük/köftelik dolaplar, meşrubat/içecek dolapları, teşhir dolapları gibi ticaretin kalbi olan cihazların arızalanması; iş yerinde ciddi sıkıntılar doğurabilmektedir.Regal No Frost buzdolaplarınız için de, ikinci el Regal buzdolaplarınız için de; her tür/tip ve modeldeki buzdolabı, difriz, derin dondurucu ve sanayi tipi buzdolapları için en profesyonel tamir hizmetini ayağınıza kadar getiriyor; kalite ve hızı kalıcı çözümler ile harmanlayarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi temelinde sunuyoruz.

İş yeri ve endüstriyel dolap sorunlarınız için alanında uzman usta ve kaliteli ekipmanlarımızla sizlere profesyonel işçilik ve orijinal yedek parça değişim hizmetlerini sunuyor ve hepsi için de firmamız tarafından 1 yıl garanti sağlıyoruz. Eğer 1 yıl içinde aynı cihazınızda firmamızdan kaynaklı bir sorun tekerrür ederse, bizleri arayarak ücretsiz teknik yardım talep etme seçeneğini sizlerden esirgemiyor ve telefonlarınızı karşılamak üzere 7/24 sınırsız, kesintisiz çalışma performansı gösteriyoruz! Detaylı bilgi için Buzdolabı Tamiri Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Buzdolabı tamir fiyatları için de servisimizi arayarak ayrıntılı görüşme sağlayabilirsiniz.

Regal Buzdolabı Tamiri Yapan Yerler Adalet


Regal buzdolabım soğutmuyor, sorusunun muzdaribiyseniz; bu problemin pek çok kaynağı olabileceğinin bilmeli ve bunun farkındalığında olacak bir teknik servisten yardım almalısınız. Teknik konuda bilgi sahibi olmamanıza rağmen arızayı gidermek için ustalığa kendiniz soyunmanız durumunda, yanlış müdahale sebebiyle buzdolabınızda büyük hasarlara yol açabilirsiniz.
Buzdolabındaki soğutma arızası, dolabın termostat ayarlarının yanlış olmasından kaynaklanabilmektedir. Kapalı veya düşük bir ayara getirilmiş termostatlar dolabınızın çalışmasını engelleyecektir. Buzdolabınızın gaz miktarının yeterliliği de soğutmanın gerçekleşebilmesi için önemli bir faktördür. Bahçelievler Regal Beyaz Eşya Servisimizde en uygun fiyatlar karşılığında buzdolabı gaz dolum işlemi gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgi için, Buzdolabı gaz dolum fiyatları başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.Bir diğer soğutmama sebebi, buzdolabının kompresör motorunun arızalı olmasıdır. Kompresörde arızanın olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Burada herhangi bir problem yoksa, buzdolabınızın içindeki gaz borularında hasar olup olmadığını denetlemenizde de fayda var. Bu borularda delik ya da hasarın mevcut olması halinde soğutma gazi eksilecek ve ısı alışverişi verimli bir şekilde gerçekleşmeyecektir.

Son olarak, buzdolabının kapak lastikleri esnediyse, dolaptan içeri hava gireceğini ve soğuk havanın dolap içinde kalmayacağı için verimli bir soğutma gerçekleşmeyeceğini bilmeniz faydalı olacaktır. Kapak ile dolap arasında bir kağıt koyup kapağı kapatarak, lastiklerin esnekliğini kontrol edebilirsiniz. Eğer lastikler gevşemiş/esnemiş ise, verimli soğutmayı elde edebilmek için lastiklerinizi değiştirmenizi önermekteyiz.

Denizevleri Çamaşır/Bulaşık Makinesi Tamir Fiyatları


Müşterisinin ve özellikle de beyaz eşyanın ne istediğini bilen, doğru tespit ve tamir işlemini gerçekleştiren ve tüm bunları %100 güvenilirlik ve memnuniyet garantisi çerçevesi altında gerçekleştiren Denizevleri/Atakum Teknik Servisimiz, Samsun gibi ulaşımın sıkıntılar doğurabileceği bir şehirde pek çok teknik servisin çıkmaktan çekindiği mahalle ve köylere gelmekte ve sizlere, eşine zor rastlanır bir kalitede hizmet sunmaktadır. Regal Çamaşır ve Bulaşık makinelerinizi, tamir ve bakım işleminden sonra adeta ilk günlerine döndüreceğini iddia eden ve geçmiş yıllardaki tecrübelerine dayanarak bu iddiasının arkasında gururla duran firmamız, 5 yılı aşkın süredir Samsun'da güvenilir ismini korumaya devam etmektedir. En Hızlı Bulaşık Makinesi Tamir Servisi için tıklayınız.Çamaşır makinem sıkma sırasında aşırı ses çıkarıyor, çamaşır makinem bilye dağıtıyor, Regal çamaşır makinemin kazanı dönmüyor, çamaşır makinesi pompa arızası, çamaşır makinem sıkma yapmıyor, Regal çamaşır makinem su almıyor, çamaşır makinem suyu tahliye etmiyor, makine deterjan ve yumuşatıcıyı almıyor/çok erken alıyor, çamaşır makinesi program ayarlama, çamaşır makine düğmesi içine göçmüş, Regal çamaşır makinesi düğme tamiri, çamaşır makinesi kazan düşmesi ve tamiri; Regal Bulaşık makinem yıkama yapmıyor, Bulaşık makinem su almıyor, Bulaşık makinem ısıtma yapmıyor, Regal Bulaşık makinem suyu tahliye etmiyor, Bulaşık makinem temiz yıkamıyor, Bulaşık makinem su akıtıyor, Regal Bulaşık makinem deterjanı almıyor, Bulaşık makinesinin sepetlik değişimi, Bulaşık makinesi düğme tamiri, Bulaşık makinem açılıyor fakat yıkama programı devreye girmiyor, Bulaşık makinesinin kapağından su sızıyor, Bulaşık makinesi su fıskiyeleri tam çalışmıyor şeklindeki arıza ve problemlerinizle bir telefonunuzla anında ilgileniyor, Regal beyaz eşyalarınızın bakım ve tamir işlemlerini güven ve kalite prensipleri çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.

Fener Regal Klima Tamir ve Bakım Merkezi


Her mevsim ideal ortam ısısı ayarlama misyonu ve temiz hava sirkülasyonunu sağlayarak mekanın havasını temizleme görevi ile klimalar; özellikle de yaz aylarında varlığına minnet duyduğumuz cihazlardandır. Ancak filtrelerinin kolaylıkla kirlenebilmesi, klimaların soğutma/ısıtma işlevini gerçekleştirirken yeterli verimi sağlayamamasına ve bulunduğu ortamın havasına bakteri, toz ve kirletici madde saçmasına neden olmaktadır.Klimaların verimli ve sağlıklı çalışma performansını uzun yıllar gösterebilmesi için yılda 2 defa periyodik bakımın yapılması elzemdir. Klima bakımları; mevsimsel bakımlar, filtre temizlikleri, iç hazne bakımı, elektrik bağlantı kontrolleri, mekanik parçaların yeterlilik kontrolü, klima gazı dolumu, klimanın iç ve dış temizliğini yapılması şeklinde cereyan etmektedir.

Periyodik olarak bakım ve temizliği gerçekleştirilen Regal klimalar, arızalara ve bozulmalara karşı daha dayanıklı olacaktır. Aynı zamanda mevsimsel bakım işlemi sayesinde klimaların çalışma performansı artacak, eş zamanlı olarak faturalarınızda da gözle görülebilir bir düşüşe şahit olacaksınız.

Klima bakımı, filtreleri temizlenmemiş klimaların insan sağlığında oluşturduğu tehlikelerin de üstüne bir çizgi çekerek konforumuzla beraber sağlığımızı da güvence altına alacaktır.

İstiklal Regal Klima Bakım Ücretleri 2020/Klima Tamiri Ne Kadar Kaç Para


İlkadım/İstiklal Regal Klima Bakım ve Tamir Merkezi olarak Regal klimalarınızın her türlü montaj, demontaj, kurulum, söküm, taşıma, bakım, temizlik ve tamir işlemlerini cüzi miktarlar karşılığında gerçekleştiriyoruz. Klima gaz dolum fiyatları, Klima arızaları ve tamiri, En yakın klima tamircisi, İlkadım Klima taşıma fiyatları için tıklayınız.Samsun'da sınırsız ve kesintisiz hizmet sağladığımız semtler: Alanlı, Aslandamı, Atatepe, Ayvalı, Balaç, Beypınar, Büyükkolpınar, Büyükoyumca, Camii, Cumhurıyet, Çakırlar, Çamlıyazı, Çatmaoluk, Çobanlı, Çobanözü, Denizevleri, Elmaçukuru, Erikli, Esenevler, Güneyköy, Güzelyalı, Güzelyurt, İncesu, Yalı, İstiklal, Kabadüz, Kamalı, Karakavuk, Karaoyumca, Kayagüney, Kesili, Körfez, Köseli, Kulacadağ, Kurugökçe, Küçükkolpınar, Mevlana, Meyvalı, Mimarsinan, Özören, Sarayköy, Sarıışık, Sarıtaş, Sarıyusuf, Şenyurt, Taflan Merkez, Yalı, Yenimahalle, Yeşildere, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yukarıaksu, 19 Mayıs, Adalet, Ahulu, Akgöl, Anadolu, Aşağıavdan, Ataköy, Avdan, Bahçelievler, Baruthane, Bilmece, Cedit, Çanakçı, Çandır, Çatalarmut, Çatkaya, Çay, Çelikalan, Çiftlik, Çivril, Derebahçe, Derecik, Fevzi Çakmak, Gürgendağ, Güzeldere, Hançerli, Hastane, Hürriyet, İlyasköy, İstasyon, Kadıköy, Kadifekale, Kale, Kalkancı, Kapaklı, Karadeniz, Karasamsun, Kavacık, Kazım Karabekir, Kılıçdede, Kıran, Kışla, Kökçüoğlu, Kusçulu, Liman, Pazar, Rasathane, Reşadiye, Saitbey, Selahiye, Tepecik, Ulugazi, Unkapanı, Uzgur, Yaşardoğu, Yenidoğan, Yeşiltepe, Zafer, Zeytinlik, Ağcagüney, Dikbıyık, Hürriyet, Adaköy, Bakırpınarı, Balıklar, Barış, Başaran, Başkaya, Çilhane, Dikencik, Esençay, Evrenuşağı, Fener, Fevzi Çakmak, Gazibeyli, Gaziosmanpaşa, Gazipaşa, Gerzeliler, Gökalan, Gökçeağaç, İshaklı, İsmetpaşa, Kahraman, Kalaycılı, Acıklı, Ağcagüney, Ahubaba, Akçaltı, Ali Fuat Başgil, Alibeyli, Aşağı-Yukarı Dikencik, Aşağı-Yukarı Donurlu, Aşağı-Yukarı Esenli, Aşağı-Yukarı Kavacık, Aşağı-Yukarı Musalla, Aşağı-Yukarı Turgutlu, Ataköy, Bafracalı, Bahçelievler, Bezirgan, Bölmeçayır, Cumhuriyet, Çaltı, Çatak, Çay, Çayvar, Eğridere, Eğrikum, Epçeli, Esençay,Gazi, Gökmeçakmak, Gülören, Hacılıçay, Hasbahçe, Helvacalı, Kabaceviz, Karamustafalı, Karakulak, Kemer, Kestanepınar, Kızılot, Kirazlıkçay, Kirazbucağı, Kuşçulu, Mahmutlu, Musçalı, Porsük, Sahil, Selimiye, Sığırtmaç, Tilkili, Tatarlı, Uluköy, Üçköprü, Yenikaracalı. Gökçeli, Alan, Dikencik, Fındıklı, Fidancık, Karadere, Karaman, Gökçebaşı, Avut, Albak, Karacaören, Karadere, Karaman, Karayonca, Merkez Kocalar, Konakören, Kuşcuğaz, Mumlu, Muslubey, Sarıhasan, Tacalan, Yavaşbey, Cılar, Çangallar, Dağdıralı, Dibekli, Eğercili, Emiryusuf, Evci, Fenk, Geçmiş, Gölyazı, Hüseyinmescit, İlimdağ, Kazım Karabekir Paşa, Kocamanbaşı, Kocaman, Kozluk, Sakarlı, Ortasöğütlü, Sivaslılar, Söğütlü.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış