Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Şanlıurfa Elektrolux / Whirlpool Servisi 444 2 846

Şanlıurfa Elextrolux / Whirlpool Beyaz Eşya Servisi

Her türlü Beyaz Eşya tamir bilgisi almak ve arıza kaydı oluşturmak için;

444 2 846


Beyaz eşyalar başta evlerimiz olmak üzere her alan da kullandığımız elektronik cihazlardır. Teknolojik olarak ilerleyen dünya da beyaz eşyalar da ilerleyerek gelişerek her alan da var olmuştur.

Hayatı daha kolay ve yaşanılası hale getiren bu cihazlar özellikle de kalabalık aileler de, ev hanımlarının ve çalışan bayanların en büyük yardımcısı olmuştur.

Beyaz eşya markanız ne olursa olsun bir çok marka ve model de üretilen bu cihazlar elektronik ve hassas yapıları gereği elbet bozulma ve arızalar yaşanacaktır.

Bu markalar arasın da yer alan dayanıklı tüketim malları olan elektrolux/ whirlpool beyaz eşyalar farklı tasarımları ve dayanıklı olması ile tercih sebebi olmuştur.

15 yılı aşkın Şanlıurfa elektrolux/ whirlpool beyaz eşya servisi olarak hizmet vermekteyiz. Uzman ve deneyimli teknisyen kadromuz ile değerli Şanlıurfa halkına en iyi hizmet ve kaliteli teknik servis hizmeti sunarız.


Şanlıurfa yazın kurak oluşu ve kışın soğuk geçmesi ile bir çok elektronik cihazlara ihtiyaç duymaktadır. Çok fazla da tercih edilen elektrolux / whirlpool beyaz eşyalar Şanlıurfa da kullanılmaktadır.

Şanlıurfa elektrolux / whirlpool beyaz eşya servisi olarak garantisi bitmiş beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı, onarımı yapılmaktadır. Haftanın her günü yaz kış demeden hizmet sağlayan firmamız beyaz eşya kullanımı ve evler de ki önemini bilerek sizleri madur etmeden bir an çnce arızanızı gidermektedir.

Şanlıurfa elektrolux / whirlpool servis olarak biz özel teknik servis olarak hizmet sağlamaktayız. Aynı teknik servisler gibi çalışır fakat onlardan çok daha ucuz fiyatlar ve ücretler ile beyaz eşya tamirinizi gerçek
leştiririz.

Zeki teknik olarak beyaz eşyalarınız da yapılan arızalar da ve değiştirilen yedek parçalar da 1 yıl yedek parça için garanti veriyor ve 1 yıl da işçilik garantisi sağlıyoruz. Yaptığımız her cihazların arkasın da durarak sizleri madur etmez ve kısa süre de sorunu gideririz.

Şanlıurfa Elektrolux/ whirlpool servisi olarak bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, Klimalar, kombiler, iklimlendirme cihazları, gibi cihazların tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Eyyübiye Şanlıurfa Elektrolux Buzdolabı Tamircileri/ Ustaları

Buzdolapları mutfakların en çok tercih edileni ve bir çok yaşam alanının da en gerekli cihazıdır. Buzdolabı evler, iş yerleri, tıp alanı gibi yerler de kullanılmaktadır.

Buzdolabı yiyecekleri saklama da en gereklidir. Özellikle de eyyübiye Şanlıurfa gibi yerler de çok önemli cihazlardır. 1 gün bile bozuk kalması tüm dolapta ki yiyeceklerin bozulmasına neden olur.

Beyaz eşyalar
grubun da yer alan buzdolapları bozulma ve arıza yaptığın da en kısa süre de arıza daha da büyümeden yaptırılması gereklidir.

Eyyübiye Şanlıurfa elektrolux buzdolabı tamircileri
olarak kaliteli ve sınırsız servis hizmeti sunarız. Buzdolabı arızaların da buzdolabının fişini çekerek hemen servis çağırılması gereklidir.

En çok rastlanan buzdolabı arızası buzdolabının soğutmaması sorunudur. Bu sorun olduğun da; buzdolabının kapısı çok sık şekil de açılıp kapanmamalıdır.Trabzon Electrolux Servisi 444 2 846 içeriğimiz de detaylı bilgi alabilirsiniz.

-Buzdolabının kapasitesinden fazla olarak yiyecek ve içecekler konulması doğru olmaz.
-Bu durum da filitreler hava kanalları kontrol edimelidir.
-Buzdolabının arka tarafına dikkat edilmeli en az 10 cm boşluk kalmalıdır.

Bu aşamaları uyguladınız fakat hala buzdolabınız soğutmuyorsa bu durum da en kısa süre de vakit kaybetmeden servis çağırıp buzdolabınızı göstermeniz gerekmektedir.

En yakın eyyübiye Şanlıurfa elektrolux/ whirlpool buzdolabı servisi
olarak sizlere uzman kadromuz kısa süre de hizmet sağlayacak ve arıza giderecektir.


Haliliye Şanlıurfa Whirlpool Arıza Servisi

günümüzmüz teknolojisin de en büyük ve en kolaylık sağlayan beyaz eşya cihazlarındandır. Çamaşır makineleri olmadan önce eller de ne zorluklar ile yıkanan çamaşırlar şimdiler de bu makine sayesin de çok kısa süre de yıkanmaktadır.


Hele ki Şanlıurfa nın sıcak yaz günlerin de sürekli değiştirilen çamaşırları el de yıkamak ne de zor olurdu. Ama çamaşır makineleri çok kısa süre de tertemiz çamaşır yıkama özelliğine sahiptir.

whirlpool çamaşır makineleri üstün teknoloji ve kolay kurulum yapılan kaliteli cihazları ile günden güne kendini ve özellikleri ile gelişerek hanımlar tarafından tercih edilmeye başlamıştır.

Haliliye Şanlıurfa whirlpool çamaşır makinesi servisi olarak haftanın her günü servis hizmeti vermekteyiz. İşimizi markanıza özel eğitim almış teknisyenlerce yapmaktayız. Uzman ve deneyim sahibi teknisyenlerimiz sizlere yardım için hazırdır.

Çamaşır makinesi arızaları:
Çamaşır makinesi su dolar dolmaz boşalması
Çamaşır makinesinin sesli çalışması
Çamaşır makinesi titreşim yapması
Çamaşır makinesinin çamaşırları temiz yıkamaması
Çamaşır makinesi sarsıntılı şekil de çalışma yapması
Çamaşır makinesinin deterjan almaması
Çamaşır makinesi atından su kaçırması
Çamaşır makinesin den köpük çıkması

Bu gibi whirlpool çamaşır makinesi sorunlar da acil olarak servis çağırılmalı ve servise yaptırılmalıdır. Whirlpool Beyaz Eşya Buzdolabı Tamir Servisi 444 28 46 makalemizi okumanızı öneririz.


Siz siz olun bu işten anlamayan ve tamirci olarak hizmet veren yeri ve numarası olmayan dolandırıcılara kanmayın.

Şanlıurfa Elektrolux Çamaşır Kurutma Makinesi servisi/ Tamircisi

Kurutma makineleri günümüz de kullanımı rahat olan ve çamaşırları serme toplama işinden insanları kurtaran mükemmel bir cihazdır.

Bir çok alan da iş kolların da da otel gibi her gün değişmesi gerekli çarşaf yıkama kurutma çok daha kolay olmaktadır. Kalabalık ve bebekli aileler de de kurutma makineleri kolaylık olmuştur.

Şanlıurfa Elektrolux çamaşır kurutma makinesi tamircisi olarak kurutma makine arıza ve bakım işleriniz için haftanın her günü yaz kış demeden çalışmaktayız.


Aniden bozulma yaşadığınız cihazlarınız için zman geçmeden hemen müdahele ederek arızayı gideririz.
Uzman kadromuz ve teknisyenlerimiz en iyi fiyatlar ile bakım ve tamir işlerinizi yapmaktadır.


Şanlıurfa Whirlpool Sanayi Tipi Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya kullanımı her ne kadar evlerimiz de gerekli ve sürekli kullanılıyor ise bu ürünlerin sanayi tipi olanı yanı büyükleri de iş yerleri ve ticarethanelerin kurtarıcısı ve işlerini kolaylaştırıcısı olmuştur.

whirlpool sanayi tipi beyaz eşya servisi olarak alacağınız en kaliteli ve en dayanıklı markalardan biridir. Servis ağı kolay ve kurulumu kolay cihazlar da en iyi servis hizmetini alırsınız.

En yakn Şanlıurfa elektrolux/ whirlpool sanayi tipi beyaz eşya servisi olarak haftanın her günü sizlere iş yerleriniz de kullandığınız ürünlerin önemini bilerek hızlı şekil de hizmet sağlarız.

Yine bir sorun olduğun da ya da arızanız geçmez ise firma olarak yaptığımız işerin arkasın da durarak sizlere en kısa süre de tekrar gelerek sorunu gideririz.

Biz uzun yıllardır sanayi tipi beyaz eşya servisi yaptığımız için tüm sanayi tipi ürünlerinizin arızasını kolayca belirler ve yaparız. Yapamadığımız ürünleri de gelişmiş olan atolyelerimize getirerek sizlerin bilgisi ile yapımına başlarız.


İstemez ve ücret fazla gelir de yapılmasın derseniz yine ürününüzü size hemen teslim eder ve sadece gelme gitme bedeli olan küçük miktar ücreti sizden talep ederiz.Sanayi Tipi Bulaşık Makinası Tamiri 444 28 46 adlı içeriğimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Şeffaf ve olan hizmetlerimiz de sizleri kandırmayız size en iyi hizmeti uygun fiyat ve ücretler de sağlarız.

Eyyübiye Şanlıurfa Elektrolux Bulaşık Makinesi Arıza Servisi

Bulaşık makineleri yine en çok işimize yarayan ve bizleri mutfakta saatlerce kalmayı önleyen bir cihaz olmuştur. İnsan gücü ile saatlerce uğraştığı bulaşıkları bulaşık makineleri daha kısa süre de daha az su harcayarak daha temiz ve hijyen yıkar.

Elektrolux bulaşık makineleri dayanıklı ve özellikli elektronik makinelerdir. Ve her ne kadar iyi olsa bile tüm elektronik cihazlar elbet bir gün arızalanır.

Arıza yapan bulaşık makineleriniz için size en yakın Şanlıurfa Elektrolux bulaşık makinesi servisi olarak deneyimlerimiz sonucu en kaliteli hizmetleri sunarız.

Beyaz eşya bakımlarınızın yapılması ve kontrolden geçmesi cihazlarınız da ileri de oluşacak arızaların önüne geçer. Arcelik Cankaya Servis Numarasi Ankara 444 28 46 yazımızı okumanız detaylı bilgi almanızı sağlar.


Bulaşık makinesi servisi olarak biz özel bir teknik servisiz.
Tamir bakım ve onarım işlerinizi yaparız ve makineleriniz ilk günkü gibi olur.

Yetkili bir servis ile aynı işi çok daha uygun ve daha ucuz fiyatlar da yaparız. Yani bulaşık makinesi arızası yaşadığınız da çok daha para vermenize gerek yok. Az para ödeyerek daha ucuza yaptırmanız mümkün.
Siz de bulaşık makinesi arızalarınız içi 7/24 olarak bizden bilgi alabilirsiniz ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

EYYÜBİYE HİZMET YERLERİMİZ:
15 TEMMUZ MAHALLESİ
ABDURRAHMANDEDE MAHALLESİ
AÇMALI MAHALLESİ
AKABE MAHALLESİ
AKÇAMESCİT MAHALLESİ
AKDİLEK MAHALLESİ
AKMAĞARA MAHALLESİ
AKMEŞHET MAHALLESİ
AKÖREN MAHALLESİ
AKŞEMSETTİN MAHALLESİ
ALKANLI MAHALLESİ
ALTIN MAHALLESİ
ALTINBAŞAK MAHALLESİ
ALTINTEPE MAHALLESİ
AMBARTEPE MAHALLESİ
APALI MAHALLESİ
ASYA MAHALLESİ
AŞAĞIHEMEDAN MAHALLESİ
AŞAĞIKOÇLU MAHALLESİ
AŞAĞIYAZICI MAHALLESİ
ATLIKONAK MAHALLESİ
AYRANCI MAHALLESİ
BAĞIŞ MAHALLESİ
BAKIRTAŞ MAHALLESİ
BAKIŞLAR MAHALLESİ
BANARLI MAHALLESİ
BAŞGÖK MAHALLESİ
BAŞGÖZE MAHALLESİ
BAŞÖREN MAHALLESİ
BATIKENT MAHALLESİ
BAYRAKLI MAHALLESİ
BEŞAT MAHALLESİ
BEYAZYAPRAK MAHALLESİ
BEYKAPUSU MAHALLESİ
BIÇAKÇI MAHALLESİ
BİLDİM MAHALLESİ
BOZHÖYÜK MAHALLESİ
BUHARA MAHALLESİ
BULDUK MAHALLESİ
BÜYÜKDÜZLÜK MAHALLESİ
BÜYÜKHAN MAHALLESİ
BÜYÜKHANCAĞIZ MAHALLESİ
BÜYÜKOTLUCA MAHALLESİ
CAMİKEBİR MAHALLESİ
ÇALIŞKANLAR MAHALLESİ
ÇAMURLU MAHALLESİ
DEDEOSMAN MAHALLESİ
DERNEK MAHALLESİ
DİLİMLİ MAHALLESİ
DİREKLİ MAHALLESİ
DOLUTEPE MAHALLESİ
DURUCA MAHALLESİ
EYÜPKENT MAHALLESİ
EYYÜBİYE MAHALLESİ
EYYÜP NEBİ MAHALLESİ
GELİNCİK MAHALLESİ
GÖL MAHALLESİ
GÖLDERE MAHALLESİ
GÖRENLER MAHALLESİ
GÖZELLER MAHALLESİ
GÜMÜŞKUŞAK MAHALLESİ
GÜMÜŞÖREN MAHALLESİ
GÜNBALI MAHALLESİ
GÜNEŞ MAHALLESİ
GÜNGÖREN MAHALLESİ
GÜZELKUYU MAHALLESİ
HACIBAYRAM MAHALLESİ
HACILAR MAHALLESİ
HAKİMDEDE MAHALLESİ
HALEPLİBAHÇE MAHALLESİ
HAMZABABA MAHALLESİ
HANCIĞAZ MAHALLESİ
HAYATİ HARRANİ MAHALLESİ
HOROZKÖY MAHALLESİ
İKİZCE MAHALLESİ
KADIKENDİ MAHALLESİ
KADIOĞLU MAHALLESİ
KAP MAHALLESİ
KAPLANKÖY MAHALLESİ
KARAALİ MAHALLESİ
KARAHİSAR MAHALLESİ
KARAKOYUNLU MAHALLESİ
KARAMAN MAHALLESİ
KEBERLİ MAHALLESİ
KEÇİKIRAN MAHALLESİ
KENDİRCİ MAHALLESİ
KESERDEDE MAHALLESİ
KESKİN MAHALLESİ
KINALI MAHALLESİ
KIRÇİÇEĞİ MAHALLESİ
KIRKMAĞARA MAHALLESİ
KIZILKUYU MAHALLESİ
KOÇÖREN MAHALLESİ
KOÇÖREN OSB MAHALLESİ
KÖPRÜLÜK MAHALLESİ
KUBACIK MAHALLESİ
KURTULUŞ MAHALLESİ
KURUCUK MAHALLESİ
KÜÇÜKDÜZLÜK MAHALLESİ
KÜÇÜKHAN MAHALLESİ
KÜLÜNÇE MAHALLESİ
KÜPELİ MAHALLESİ
MANCE MAHALLESİ
MİHRAPLI MAHALLESİ
MURADİYE MAHALLESİ
MUTLUKAYA MAHALLESİ
NADİRE MAHALLESİ
OLGUNLAR MAHALLESİ
OLUKYANI MAHALLESİ
ONİKİLER MAHALLESİ
ORTAHEMEDAN MAHALLESİ
OSMANLI MAHALLESİ
OVABEYLİ MAHALLESİ
OZANLAR MAHALLESİ
ÖRENLİ MAHALLESİ
ÖZLÜ MAHALLESİ
PAYAMLI MAHALLESİ
PINARBAŞI MAHALLESİ
RUHA MAHALLESİ
SAĞLIK MAHALLESİ
SEKSENÖREN MAHALLESİ
SELÇUKLU MAHALLESİ
SELMAN MAHALLESİ
SULTANTEPE MAHALLESİ
SÜLEYMANŞAH MAHALLESİ
ŞAHİNALAN MAHALLESİ
ŞAHİNLER MAHALLESİ
ŞIH MAKSUT MAHALLESİ
TARLABAŞI MAHALLESİ
TAŞLICA MAHALLESİ
TEKYAMAÇ MAHALLESİ
TEPE MAHALLESİ
TOPDAĞI MAHALLESİ
TURLUK MAHALLESİ
TUZLUCA MAHALLESİ
TÜRKMEYDANI MAHALLESİ
UĞURLU MAHALLESİ
ULAK MAHALLESİ
ULUCANLAR MAHALLESİ
ULUKÖY MAHALLESİ
UMUROBA MAHALLESİ
ÜZERLİK MAHALLESİ
VERGİLİ MAHALLESİ
YAĞMURLU MAHALLESİ
YAKUBİYE MAHALLESİ
YAMAÇALTI MAHALLESİ
YANIKÇÖĞÜR MAHALLESİ
YARDIMCI MAHALLESİ
YAŞAR MAHALLESİ
YAYKILIÇ MAHALLESİ
YEDİYOL MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİCE MAHALLESİ
YOLBAŞI MAHALLESİ
YOLBİLİR MAHALLESİ
YUKARIÇAYKUYU MAHALLESİ
YUKARIHEMEDAN MAHALLESİ
YUKARIKOÇLU MAHALLESİ
YUKARIYAZICI MAHALLESİ
YUSUF MAHALLESİ
YUSUFPAŞA MAHALLESİ
ZEYNEPKÖY MAHALLESİ

HALİLİYE ARÇELİK SERVİS HİZMETLERİMİZ:
ACARYURT MAHALLESİ
AÇIKYAZI MAHALLESİ
AHMET YESEVİ MAHALLESİ
AKÇALI MAHALLESİ
AKDOĞAN MAHALLESİ
AKPINAR MAHALLESİ
AKTAŞ MAHALLESİ
ALTINDAMLA MAHALLESİ
ALTINTEPE MAHALLESİ
ANAZ MAHALLESİ
ASLANLI MAHALLESİ
ASRİ MAHALLESİ
AŞAĞI İÇKARA MAHALLESİ
AŞAĞIAKÖREN MAHALLESİ
AŞAĞIKOYMAT MAHALLESİ
AŞAĞIVARLICA MAHALLESİ
ATATÜRK MAHALLESİ
AYAZCA MAHALLESİ
BAĞLAR MAHALLESİ
BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
BAKIMLI MAHALLESİ
BALKATAN MAHALLESİ
BALLICA MAHALLESİ
BAMYASUYU MAHALLESİ
BONCUK MAHALLESİ
BOYDERE MAHALLESİ
BÜYÜKMİRDESİ MAHALLESİ
CENGİZ TOPEL MAHALLESİ
ÇAMLIDERE MAHALLESİ
ÇANAKÇI MAHALLESİ
ÇATALLI MAHALLESİ
ÇEKÇEK MAHALLESİ
ÇİÇEKLİ MAHALLESİ
ÇİÇEKTEPESİ MAHALLESİ
ÇUKURDORUÇ MAHALLESİ
DAĞETEĞİ MAHALLESİ
DAĞYANI MAHALLESİ
DALBAŞI MAHALLESİ
DENİZCİ MAHALLESİ
DERİNKUYU MAHALLESİ
DERMAN MAHALLESİ
DEVTEYŞTİ MAHALLESİ
DİKME MAHALLESİ
DİKTAŞ MAHALLESİ
DİPHİSAR MAHALLESİ
EĞERKIRAN MAHALLESİ
EMİRLER MAHALLESİ
ERNEBİ MAHALLESİ
ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ
ESENYAYLA MAHALLESİ
GÖKTEPE MAHALLESİ
GÜÇLÜ MAHALLESİ
GÜLVEREN MAHALLESİ
GÜMÜŞTAŞ MAHALLESİ
GÜRPINAR MAHALLESİ
GÜVENLİ MAHALLESİ
GÜZELKÖY MAHALLESİ
GÜZELYURT MAHALLESİ
HALİME MAHALLESİ
HAMİDİYE MAHALLESİ
HAVŞANLI MAHALLESİ
HIZMALI MAHALLESİ
İBRİK MAHALLESİ
İKİAĞIZ MAHALLESİ
İMAM BAKIR MAHALLESİ
İNCİ MAHALLESİ
İNCİRAĞACI MAHALLESİ
İNCİRLİ MAHALLESİ
İPEKYOL MAHALLESİ
İRİCE MAHALLESİ
KAHRAMAN MAHALLESİ
KALECİK MAHALLESİ
KALINBAYAT MAHALLESİ
KAMBERİYE MAHALLESİ
KANATLI MAHALLESİ
KANOĞLU MAHALLESİ
KAPAKLI MAHALLESİ
KARATEPE MAHALLESİ
KARGALI MAHALLESİ
KARPUZLU MAHALLESİ
KARSIYAKA MAHALLESİ
KAVAKBAŞI MAHALLESİ
KAYALI MAHALLESİ
KAYGILI MAHALLESİ
KAYNAKLI MAHALLESİ
KEÇİLİ MAHALLESİ
KENGERLİ MAHALLESİ
KEPEZ MAHALLESİ
KEPİRLİ MAHALLESİ
KEREMLİ MAHALLESİ
KESME MAHALLESİ
KISAS MAHALLESİ
KIZILPINAR MAHALLESİ
KOÇAK MAHALLESİ
KONAÇ MAHALLESİ
KONAK MAHALLESİ
KONUKLU MAHALLESİ
KÖRKUYU MAHALLESİ
KÖSECİK MAHALLESİ
KÖSEKÖY MAHALLESİ
KÜÇÜKSENEMAĞARA MAHALLESİ
MAĞARACIK MAHALLESİ
MAMUCA MAHALLESİ
MEHMETÇİK MAHALLESİ
MİL MAHALLESİ
MİMAR SİNAN MAHALLESİ
MUTLUCA MAHALLESİ
NOKTA MAHALLESİ
OĞULBEY MAHALLESİ
ORTAÖREN MAHALLESİ
OSMAN GAZİ MAHALLESİ
OSMANBEY MAHALLESİ
ÖRENCİK MAHALLESİ
PARMAKKAPI MAHALLESİ
PAŞABAĞI MAHALLESİ
PAYAMLI MAHALLESİ
PERŞEMBE MAHALLESİ
REFAHİYE MAHALLESİ
SANCAKTAR MAHALLESİ
SARIŞEYH MAHALLESİ
SARITAŞ MAHALLESİ
SARPDERE MAHALLESİ
SEFALI MAHALLESİ
SELAHADDİN EYYÜBİ MAHALLESİ
SENDEBELEN MAHALLESİ
SEYRANTEPE MAHALLESİ
SIRRIN MAHALLESİ
SULTAN FATİH MAHALLESİ
SUMAKLI MAHALLESİ
SUSUZ MAHALLESİ
SÜLEYMANİYE MAHALLESİ
ŞAİR NABİ MAHALLESİ
ŞAİR ŞEVKET MAHALLESİ
ŞEHİTLİK MAHALLESİ
ŞENOCAK MAHALLESİ
ŞEYHÇOBAN MAHALLESİ
TAŞLICA MAHALLESİ
TEKERLİ MAHALLESİ
TEPEDİBİ MAHALLESİ
TEPEKÖY MAHALLESİ
TERZİ MAHALLESİ
TOPRAKLI MAHALLESİ
ULUBAĞ MAHALLESİ
ULUBATLI MAHALLESİ
ULUHAN MAHALLESİ
UMUT MAHALLESİ
UZUNKÖY MAHALLESİ
ÜÇGÖZE MAHALLESİ
ÜÇKONAK MAHALLESİ
ÜÇKUYU MAHALLESİ
ÜZÜMKARA MAHALLESİ
VEYSEL KARANİ MAHALLESİ
YARIMSU MAHALLESİ
YAVUZ SELİM MAHALLESİ
YAZILIKAVAK MAHALLESİ
YEDİKUYU MAHALLESİ
YENİCE MAHALLESİ
YENİKÖY MAHALLESİ
YENİSU MAHALLESİ
YENİŞEHİR MAHALLESİ
YEROLUK MAHALLESİ
YEŞİLDİREK MAHALLESİ
YEŞİLKÖY MAHALLESİ
YEŞİLTEPE MAHALLESİ
YEŞİLYURT MAHALLESİ
YILDIZ MAHALLESİ
YOLYAZI MAHALLESİ
YUKARIAKÖREN MAHALLESİ

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış