Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Yalova Siemens Servisi 444 28 46

Yalova Simens Beyaz Eşya Telefon Numarası ;
444 28 46


Yalova Simens Beyaz Eşya Teknik Servisleri olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz canlı destek sunarak sizlere her konuda yardımcı olmak için daima hazırız. TSE belgeli personellerimiz işine hakim ve tecrübeli olarak sizlerin Simens çamaşır makinesi, Simens bulaşık makinesi, Simens buzdolabı cihazı, Simens klima cihazlarınızın tamir, bakım, onarım işlemlerinde doğru ve kesin çözümlerle hizmet sunmaktayız. Simens Beyaz Eşya Servisi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Yalova Siemens Servisi 444 28 46

Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız beyaz eşyalar sizler için çok önemldir. Günümüzde beyaz eşyaların önemini bilmeyen yoktur. Beyaz eşyalar insanlara yardımcı olmak ve insanlara zaman kazandırmak aynı zamanda insanları yormadan kendi kendine çalışmasını sağlayarak insanların hayatını koolaylaştırmak için icat edilmiştir.

Simens Yalova Servisi


Teknik Servisimiz 2004 yılından günümüze kadar 7/24 saat müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servis bünyemizde çalışanlarımız 15 yıl beyaz eşya sektöründe profesyonelleşmiş aynı zamanda büyük bir iş tecrübesine sahiptir. Bizler Güvenilir bir firma olarak siz değerli müşterilerimizi 15 yıldır hem memnun etmek için yapılan tamir, bakım, onarım işlemlerinde 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

Simens marka beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınızın her modellerine bizler onarım hizmeti sunmaktayız. Simens beyaz Eşya servisimiz Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal ilçelerimizin bütün mahallelerine ve sokaklarına 7 adetdonanımlı servis araçlarımızla tam malzemeleri bir şekilde servis imkanı sunmaktayız. Simens Beyaz Eşya Servisi makalemizi bilgi almak amaçlı okumanızı tavsiye ederiz.
Yalova Siemens Servisi 444 28 46

Simens çamaşır makinesi, simens buzdolabı cihazları, simens klima cihazları, simens bulaşık makinelerinizin tüm sorunları için servisimizi 444 28 46 telefon n umarası ile arayarak destek talep edebilirsiniz. Simens Beyaz Eşya Servisiöiz profesyonel ekibi sizlerin beyaz eşyalarınız için daima hazır beklemektedir.


Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve aynı zamanda cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm üretmek için aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin beyaz eşya ve klima cihazlarınıza yapılacak parça değişimlerinde orijinal yedek parçalar ile onarım hizmeti vermektedir. Yalova Vestel Kombi / Klima Servisi makalemizden teknik konu hakkında bilgi alabilirisiniz.

Yalova Simens Servisimiz tarafından yapılan beyaz eşyalarınıza parça değişimlerinde kullandığınız günden itibaren garanti süresi başlamaktadır. Simens beyaz eşya her parçanın kendisine ait 1 yıl süre ile garantisi bulunmaktadır bu durumda sizlerin cihazınızda aynı sorun ile karşılaştığınızda yada orijinal yedek parçadan kaynaklı sorun olduğunda bizleri arayabilir ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz.

Simens Yalova Çamaşır Makinesi Tamircisi


Simens Çamaşır makinesi modelleriniz için arıza sorunlarıyla karşılaştığınızda servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Simens Teknik Servisimizde eski yeni tüm çamaşır makinesi cihazların yedek parçaları bulunmaktadır.


Yalova Siemens Servisi 444 28 46

Simens çamaşır makinem su almıyor, simens çamaşır makinem suyu boşaltma yapmıyor, simens çamaşır makinem sıkma yapmıyor, simens çamaşır makinem yürüme yapıyor, simens çamaşır makinem çok gürültülü çalışıyor, simens çamaşır makinem deterjan almıyor, simens çamaşır makinem çalışma yapmıyor, simens çamaşır makinemin kazanı dönmüyor gibi her türlü sorunlarınızda bizleri arayabilir teknik konu hakkında detaylı bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Yalova Altus Beyaz Eşya Servisi makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Simens çamaşır makesi tamir servisleri olarak bu alanda ki en eski firmalardan biri olduğumuz için %100 orijinal tüm yedek parçalara firmamızda bulunmakta ve sizlerin simens çamaşır makinelerinizin ihtiyacı olduğunda teğmin etmekteyiz.


Simens Buzdolabı Sevisi / Tamircisi


Yalova Simens Buzdolabı servisleri olarak siz değerli müşterilerimize 15 yıldır cihazların onarımını dahi küçük bir işlem olsa bile uygun fiyatlarla servis imkanı sunmaktayız.


Yalova Siemens Servisi 444 28 46
* Simens buzdolabı cihazım soğutma yapmıyor
* Simens buzdolabı cihazımın altı soğutmuyor
* Simens buzdolabı cihazımın gazı kaçtı / gazı bitti
* Simens buzdolabı cihazım sürekli çalışıyor
* Simens buzdolabı cihazım altından su akıtıyor
* Simens buzdolabı cihazıma elektrik gelmiyor
* Simens buzdolabı cihazım çok gürültülü çalışıyor
* Simens buzdolabı cihazım şartelleri arttırıyor


Simens buzdolabı cihazınızı çöpe atmadan önce servisimizden destek alabilirsiniz. Beyaz eşya cihazlarına full revizyon yapan tek firmayız. Cihazınızı uzun yıllar kullanabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Arçelik Buzdolabı Servis Ücreti Fiyatları makalemizden fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dünyanın ileri gelen markası olan Simens, teknolojik faaliyetlerini yaşamınızın kolaylaşması açısından hizmet sınırını sadece satış değil, satış sonrası servis imkanlarını da sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin Simens buzdolabı cihazlarınız bizler için önemli ve aynı zamanda sizler için de önemli olduğunu bilmekteyiz. Bu yüzden sizlerin buzdolabı cihazlarınıza hizmet sunmaktayız.

Simens markasının profesyonel servislerinden olan özel servisimiz bu yükümlülüğü kendine prensip edinerek, sizlere ürün satmak yerine, çözüm satmaktadır. Problemlerinizin çözüm noktasına bir telefon kadar yakın olduğunuzu siz değerli tüketicilerimize, haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz, çağrı merkezi personellerimiz ile kanıtlamaktadır. Unutmayalım ki Hizmette sınır olmadığı gibi, tatilde olmaz.

Simens Bulaşık Makinesi Tamir Servisi


Yalova Siemens Servisi 444 28 46

Siz değerli müşterilerimiz kullandığınız bulaşık makineleri bizlere çok yardımcı olmaktadır. Hem iş yerlerinde hem de evlerimizin vazgeçilmezi olan bulaşık makinelerimizi günlük hayatta sürekli bir şekilde kullanmaktayız. Bulaşık makineleri hem bizlere zaman kazandırır hem de su tasarrfu sağlamaktadır. Bosch Çamaşır Makinesi Servisi makalemizi merak ediyorsanız linke tıklamanız yeterli.

Sizlere yardımcı olan bulaşık makineleri bizler içinde çok önemlidir sizlerin Simens servisi olarak bulaşık makinelerinizde karşılaşacağınız her sorunla da hizmet almak için 444 28 46 telefon numarası ile bizleri arayabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlar oluşan ekibimiz sayesinde sizlerin her sorunlarınızda üstesinden gelmektedir.
Simens servis sizlere her zaman kalite, güvenilir ve hızlı servis imkanları sunmaktadır.

Simens bulaşık makinesi tamir servisleri olarak siz değerli müşterilerimize bizler onarım, bakım, ve tamir işlemlerinde yıllardır uzmanlaşan ekibimizle beraber Yalova ilimizin nerdeyse tüm ilçelerine verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyetini her zaman sağlamaktayız.

Bulaşık makinem su almıyor, bulaşık makinem suyu boşaltmıyor, bulaşık makinem temiz yıkamıyor, bulaşık makinem kurutma yapmıyor, bulaşık makinem yıkamayı başlatmıyor, bulaşık makinem deterjan almıyor, bulaşık mekineme elektrik gelmiyor gibi her sorunlarınızda bizleri arayabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Yalova Simens buulaşık makinesi servisleri olarak siz değerli müşterilerimiz makinenizde oluşan arızaların giderilmesinde evinize yolladığı ekiplerle sorunun tespitini yaparak makinenizin tamirini olay yerinde yapılmaktadır.

Bulaşık makineleriniz arızalandığında sizlerin hem vaktinizi alır hem de su tasarrufu yapmanıza engel olmaktadır. Enerjiden tasarruf ve zamandan kazanç için bulaşık makineleriniz arızalandığında bizleri hemen arayabilirsiniz. Olası bir arıza durumunda kendi güvenliğiniz için konunun eğitimini almış teknisyenlerimizden yardım isteyebilirsiniz.


Yalova Simens Klima Tamir Bakım Montaj Servisi


Klima cihazının çalışma yöntemi, belirli bir basınç altında bulunan sıvı haldeki akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Çalışma prensibini termodinamiğin ikinci kanunu açıklar. Klimanın çalışma yöntemi, belirli bir basınç altında bulunan sıvı haldeki akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Çalışma prensibini termodinamiğin ikinci kanunu açıklar. Klima Gaz Dolum Fiyatları makalemizden fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.


Yalova Siemens Servisi 444 28 46

Simens Duvar Tipi Mono Split Klimalar
Simens Dış Ünitesiz Klimalar
Simens Duvar Tipi Multi Split Klimalar
Simens Salon Tipi Split Klimalar
Simens Yer/Tavan Tipi Split Klimalar


Simens marka klima çeşitlerinizin her modellerine bakım tamir, onarım, sökme takma montaj ve demontaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Simens klima cihazlarımız bizlerin yazları aşırı nemden dolayı bunalma ve halsizlik etme gibi durumlardan kurtulmayı sağlar. İnsanların yazları en ihtiyacı olan klima cihazları insanın hayatını konforlaştırmaktadır. Aynı zamanda klimacihazları kışın ısınmak amaçlıda kullanmaktayız.

Simens marka klima cihazlarınızın Yalova Simens Servisleri olarak sizlere verdiğimiz bakım ve onarım hizmeti ile sizi arızalardan kurtaracaktır. Simens klima servisimiz evlerde ve iş yerlerinde yaz kış tercih edilen klimalarınızda ki bakım onarım hizmetleriyle sorunsuz bir yaşamı sizlere sunuyor. Bu durumda birçok ihtiyacımızı kombilerden sağlamaktayız bu yüzden kombi bakımları çok önemlidir.

Simens klima cihazının yıllık bir kez yapılan bakım aksatılırsa doğalgaz kaçağına sebebiyet veren arızalar meydana gelebilir ve biz fark etmeden sonucu ölümle bitebilecek ağır sonuçlar gerçekleşebilir. Bu yüzden önceden önlemimizi alarak Servisimizi arayarak kombi bakımınızı yaptırmanız gerekir.Simens Klima Bakımı Nasıl Yapılır

Evaparatör- kondaserin özel ısı eşanjör deterjanıyla temizlenmesi. Basınçlı hava ya da suyla temizlenir.
R- 22 gazının yüksek- alçak basınç değerleri kontrol edilir.
Elektrik tesisatları, V otamat, Voltaj- akım değerleri kontrol edilir.
Soket bağlantılarının tamamı kontrol edilir.
Drenaj tavası ile drenaj hattının temizliği yapılır.
Fanların ve tüm pervanelerinin temizliği yapılır.
Duyu yöntemiyle ses kontrolü sağlanır.
Görüntü kontrolü yapılır.

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Yalova (il merkezi)
Altınova.
Armutlu.
Çınarcık.
Çiftlikköy.
Termal.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış