Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BEYAZ EŞYA

Kayseri LG Beyaz Eşya Klima Servisi kapsamında hizmet sağlamakta olan firmamızı her daim arayabilir ve Beyaz Eşyalarınız ile alakalı her konuda firmamızdan Teknik Destek talebinde bulunabilirsiniz.

Devamı

Şık dizaynı, cihaz kapasitesi, yüksek işlevli program ve tasarruf imkanlarıyla Samsung Beyaz Eşya Aletleri için her türlü bakım, tamir, montaj, söküm, taşıma gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştiriyoruz.

Devamı

Yalova Siemens beyaz eşya ve klima üretiminde zirveye oturmuş, kalite ve performansta sınırsız özellikler sağlayan bir firmadır. Yalova Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servisi olarak 7/24 saat garantili servis imkanı sunmaktayız.

Devamı

Yalova da Grundig markalı beyaz eşyaların tamir işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Garantisi bitmiş yada garanti süresi dolmuş beyaz eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Devamı

Beyaz eşya servisinde yılların verdiği tecrübe ile tamir ve bakım işlemlerinizi işinin ehli ustalarımız her model İndesit Beyaz Eşyalarınızı tamir etmetedir. Sizde arıza kaydı bırakmak için bizi arayabilirsiniz. 444 2 846

Devamı

Yalova Beko Servisi 444 28 46

Sivas Beko beyaz eşya ve kombi - klima servisi siz değerli müşterilerimiz haftanın her günü Yalova ilimizin tüm ilçelerin de garantili ve uygun fiyata hizmet vermekteyiz.

Devamı

Kayseri Vestel Servis kapsamında hizmet sağlamakta olan firmamızı her daim arayabilir ve arıza kayıtlarınızı eksiksiz olarak firmamıza bildirebilir ve cihazlarınızın onarım işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

Devamı

Kayseri Beyaz Eşya Teknik Servisi kapsamında hizmet sağlamakta olan firmamızı her daim arayabilir ve arıza kaydı bırakmak için çağrı merkezi elamanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Devamı

Sivas Altus Beyaz Eşya Servisi kapsamında hizmet sağlamakta olan firmamızı her daim arayabilir ve arıza kaydı için bizim ile iletişime girebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Devamı

Sivas Arçelik Beyaz Eşya Servisi kapsamında hizmet sağlamakta olan firmamızı her daim arayabilir ve arıza kaydı bırakmak için çağrı merkezi elamanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Devamı

Kayseri Bosch Servisi Telefon Numarası 444 28 46 iletişime geçebilirsiniz. Kapsamında hizmet sağlamakta olan firmamızı her daim arayabilir ve arıza kaydı için bizim ile iletişime girebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Devamı