Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BEYAZ EŞYA

Antalya Beyaz eşya servisimiz, hizmette kalitede lider, son teknoloji araçlar kullanan, sağlam ve faaliyet alanında uzmanlaşmış bir kadro ile sizlere destek sunmaktayız.

Devamı

Antalya buzdolabı servisi , tamiri, bakımı ve çamaşır makinası testleri, onarımı yapılmakta, bulaşık makinesi tamiri ve diğer servislerimizle hizmetinizdeyiz. Buzdolabı tamir ve bakım işlerinizde uzman Antalya ekibimizle güvenli hizmet sunuyoruz.

Devamı

Antalya beyaz eşya servis merkezi sizlere buz makinesi tamiri ile alakalı her konuda acil uygulama destek hizmeti sağlamaktadır. Antalya merkezimizde marka ve logodan bağımsız olarak Özel Teknik Servis Hizmeti verilmektedir.

Devamı

Servisimizden Antalya beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, sisteminizi sadece daha birinci sınıf bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Devamı

Müşteri memnuniyeti ile çalışan Antalya uygulama servisimizde her şey garantili ve kalite standartlarının üstünde yapılır. Antalya Servisi tarafından uygulanan bakım sırasında, cihaz içinde arıza olasılıkları da gözden geçiriliyor.

Devamı

Soğuksu Servisi düzenli, prensipli ve teknolojiye dayalı hizmetleri ile başta Antalya halkı olmak üzere Soğuksu bölgesinde de hak ettiği konuma kavuşmuş ve ismini duyurmuştur.

Devamı

Konuksever beyaz eşya servisi Antalya Beyaz eşya servisimiz, garanti süresi dolmuş beyaz eşyaların ana kart değişimi, motor arızaları gibi bir çok arızasının onarımı ile hizmet vermektedir.

Devamı

Antalya Beyaz Eşya Tamircisi olarak her marka ve model eski, yeni nasıl olursa olsun tüm marka büyük küçük beyaz eşyalarınıza garantili hızlı bir biçimde çözüm sunup sizlere teslim ediyoruz.

Devamı

Antalya Güzeloba beyaz eşya usul servis ekibimiz cihazlarınızda ki arızaları bir daha tekrarlamayacak durumda tamir eder ve bir yıl bakım, parça garantisi verir.

Devamı

Beyaz eşya kart tamiri Güvenlik / Antalya bölgesinde sağlanmaktadır. Antalya beyaz eşya servisi olarak garantisi geçmiş tüm cihazlarınızın tamir ve bakım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Devamı

Antalya'nın tüm ilçe ve semtlerinde yaygın olarak hizmet verdiğimizden tek bir telefon ile sizlerin kapısına geliyoruz. Her marka beyaz eşya servisi Antalya tüm ilçelerinde sizlere mobil ekiplerimizle sunulmaktadır.

Devamı

Antalya klima servisi Antalya nın tüm ilçelere ve mahallelerine ehliyetli teknisyenler ile ulaşım sağlayan klima onarım servisimizdir. Antalya Klima bakım ve tamir servisi için bizi arayın.

Devamı