Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Halkalı Buzdolabı Tamircisi 444 9 587

Halkalı Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587

buzdolabı tamiri

Halkalı Merkez, İstasyon ve Atakent mahallelerinin bulunduğu alanı kapsamaktadır. Merkez Mahallesi oldukça dağınık ve çarpık bir kentleşmeye sahiptir.

Küçükçekmece'nin en önemli yerleşim yerlerinden biri olan Halkalı, Osmanlı döneminden önce bir Rum köyü olarak biliniyor.

O zamanlar 'Halka Köyü' olarak bilinen bu yerleşim birimlerinin bugün Altınşehir olarak bilinen bölgesinde birçok tarihi bulguya rastlandığını biliyoruz.

Son yıllarda hızla gelişen ve değişen bir bölge olarak ön plana çıkan Halkalı günümüzde birçok konut sahibi olması ile adından sıklıkla bahsedilmektedir.

Gelişmekte olan Halkalı semtinin Beyaz Eşya servis hizmeti kapsamında Buzdolabı Tamircisi hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

Halkalı buzdolabı tamircisi servis hizmet noktalarımızdan yalnızca bir tanesi olup Buzdolabı acil teknik servis ihtiyaçlarınızda adresinize hızlı ve uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.

BUZDOLABI TAMİRCİSİ HALKALI


Geçmişten günümüze modernize edilerek yaşam alanına dönüşen Halkalı 'da yapılan çalışmalar sonrası, duvarları düzenli taş ve tuğladan örtülü bir sarnıcın içinde, Bizans çağına ait sütün başlığının ortaya çıkarılması, burada önemli bir yapının bulunduğunun kanıtı sayılıyor.

Yarımburgaz Mağaraları'ndan çıkan ve Tuna Suyu adı verilen kaynak suları, Bizans ve Osmanlı Döneminde şehrin su ihtiyacını karşılayan en önemli kaynak olarak biliniyor.

Halkalı bugün modern yapılaşmaya örnek bir yerleşim bölgesi olma yolunda ilerliyor. İrili ufaklı onlarca konut projesinin devam ettiği bölge büyük bir değişim içerisindedir.

Bizlerde İstanbul Halkalı semtinin bu gelişim ve değişiminin ihtiyaçları doğrultusunda Halkalı Buzdolabı Tamiri Servis ihtiyaçlarını gidermek adına birçok servis hizmet noktaları oluşturduk.


HALKALI SAMSUNG BUZDOLABI TAMİRCİSİ


Profesyonel Samsung servis ekibimiz ürünlerinizde oluşacak problemlere en kısa zamanda müdahale ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Kullanım hatalarından kaynaklanan ve garanti süresi biten ürünleriniz için onarım işlemleri teknik servis ekimiz tarafından tamamlanır.

Gerekli görüldüğüne yapılan parça değişimi ve işçilik ücretleri uygun fiyat ve 1 yıl garanti kapsamında yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanır. Servisimizde Samsung orijinal yedek parçalar kullanılır.

Gelişen teknoloji ile birlikte buzdolapları da her markada ayrı bir tasarım ve kullanım özellikleri ile kendini yenilemektedir.

buzdolabı tamiri

Buzdolabı Bakımı Neden Yapılmalıdır?

Ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde kullanım sıklığı ile karşımıza çıkan Samsung buzdolapları ilk kullanımlarında uzun süre arıza oluşturmadan kullanılır.

Fakat bir süre sonra kullanıcı hataları, cihazın yanlış kullanım koşullarında yanlış kullanım ortamına sahip olması dolayısıyla veya sistemsel sorunlar ile arızalar baş gösterir.

Samsung Buzdolabım çalışıyor fakat soğutmuyor,
Samsung Buzdolabım çalışmıyor,
Samsung Buzdolabımın sebzelik kısmında su birikimi oluşuyor,
Samsung Buzdolabımın kapakları kapanmıyor,
Samsung Buzdolabımın üst kısmında karlanma oluşuyor gibi birçok arıza karşınıza çıkabilir.

Bu şekilde arızalar ile karşılaşmamak adına Samsung buzdolabınıza mutlaka periyodik bakımlar yapılması gerekir.

Bakımı yapılan Samsung Buzdolapları daha kullanışlı ve ilk günkü gibi verimli çalışacak sağlıklı gıdalar tüketmenizde destek olacaktır.

Samsung Buzdolabınızın servis öncesi bakımını kendiniz de evinizde yapabilirsiniz. Bunu sizlerle daha önce paylaştık. Bunun için Buzdolabı Servisi Ariston adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


HALKALI YERİNDE BUZDOLABI TAMİRCİSİ


Buzdolapları da kombi ve petekler gibi her yıl periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadır. Günlük iç ve dış temizliği yapılmakla birlikte içerisinde oluşan buz tabakasının çözülmesiyle temizlenerek buzdolaplarının uzun ömürlü kullanım sağlamasına imkân sunulur.

Ev veya iş yerlerinde bulunan buzdolapları yiyecek ve içecekleri önerildiği son kullanma tarihine kadar sağlıklı ve kaliteli muhafaza etmektedir. Dolayısıyla çözülmeye uğrayan gıdalarda kötü kokular oluşmaya başlayacak ve bozulmalar olacaktır.

Buzdolabınızda bulunan Gıdalarınız henüz çözülmeye başlamadan, arızalar ile karşılaşmadan Zeki Usta Buzdolabı Teknik Servisimizden destek almanız faydalı olacaktır.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

1 Yıl Garantili Yerinde Servis Hizmetimiz İle Zamanınız Size Kalsın!

Değerli Haklı semti sakinleri adresiniz neresi olursa olsun buzdolabı arızalarında bakım, onarım, tamir, gaz şarjı gibi pek çok işlemi gerçekleştirmek için adresinize en yakın kaliteli, hızlı ve güvenilir Halkalı Buzdolabı Tamircisi servis ekipleri olarak hazırız.

Adresinize güvenli hizmet getirmekle kalmıyor yaptığımız her işlem için 1 yıl garanti veriyoruz. Zeki Usta Halkalı Buzdolabı Tamircisi teknik servis firmamız sunduğu tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

Biz Kimiz?

Hakalı Buzdolabı Tamircisi Firmamız Buzdolabı tamiri ve buzdolabı servisi ihtiyacı olan siz değerli tüketiciler için ekonomik fiyatlara yardımcı olmak için kurulmuş önemli bir yatırımdır.

İstediğiniz zaman ve erken saatlerde oluşturacağınız servis kaydı ile gün içerisinde teknik destek almanız için sizlere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş Özel Beyaz Eşya Servis firmasıyız.

Ayrıca Halkalı Buzdolabı Tamircisi olarak Endüstriyel, sanayi tipi buzdolapları servis hizmeti de veriyoruz. Bunun için Sanayi Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


HALKALI BEKO BUZDOLABI TAMİR USTASI


Halkalı Buzdolabı Tamir ustalarımız Buzdolabı Alanında uzman ve bunu da referanslarıyla kanıtlamış yılların tecrübesi ile birlikte aile oluşturduğumuz kadrodan oluşmaktadır.

Halkalı Buzdolabı Tamircisi ihtiyacınızda güler yüzlü, kaliteli, bilgili, eğitimli ve güvenilir tamir ustalarımızı çağrı merkezi aracılığı ile adreslerinize yönlendiriyoruz.

Değerli halkalı sakinleri mağduriyet yaşamamanız için güvenilir olmayan, geri dönüşüm sağlamayan servislere itibar etmeyiniz.

Buzdolabı tamircisi servis personellerimizden almış olduğunuz her hizmet için işlem fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı ve saklamayı unutmayınız.

Yıl içerisinde oluşabilecek olası arızalar veya hatalı bir işlem sonucu ücretsiz servis ve işçilik hizmetlerimizden yararlanacağınızın garantisini veriyoruz.

buzdolabı tamiri

Aynı Gün Servis – Parça Garanti

Halkalı 7/24 Beko Buzdolabı Tamircisi Servisimiz ile haftanın her günü yerinde buzdolabı servis hizmeti veriyoruz.

Beko buzdolabınızın göstergesi hata kodları gösterebilir, bu kodlar arızanın ne olduğunu göstermektedir.

Halkalı Buzdolabı Tamircisi çağrı merkezi personellerimiz aracılığıyla sizlerin Ustalarımız ile ön görüşme yapmanızı sağlıyor ve Beko Buzdolabı cihazınız için servis gerekli olup olmadığı hakkında bilgi almanızı sağlıyoruz.

Evinizde ya da iş yerinizde en çok kullandığınız beyaz eşya ürünlerinin buzdolapları olması nedeniyle en fazla sorun yaşadığınız beyaz eşyalardan biri buzdolabı olarak karşınıza çıkmaktadır.

Buzdolapları hassas cihazlardır ve içerisinde gıdaları muhafaza etme görevinde olduklarından arızaları hemen giderilmesi gerekir. Aksi halde Beko Buzdolabınızda küçük görünün sorunlar büyük arızalara dönüşebilir.

Bu arızalar ile karşılaşmamanız için buzdolaplarınızın periyodik bakımlarını yaptırmanızı öneriyoruz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Beyaz Eşya Tamir Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ARÇELİK BUZDOLABI TAMİR BAKIM MONTAJ SERVİSİ


Arçelik Lütfi Doruk ve Vehbi Koç tarafından 1955'te Sütlüce mahallesinde kurulmuştur. İlk çamaşır makinasını 1959'da üreterek Beyaz eşya sektörüne ilk adımları atmış, ilk buzdolabını ise 1960 yılında üretilmiştir.

1968 'te Çayırova tesislerine taşınmış, 1970'li ve 80'li yıllarda ürün yelpazesi genişleterek birçok tüketicinin ev ve iş yerlerinde yerini almış bir markaya sahip olmuştur.

Bizlerde bu kaliteli markamızın uzun süre sonra oluşacak teknik arızalarında siz değerli tüketicilerimize destek vermek amacıyla Halkalı Buzdolabı Tamircisi Teknik Servis hizmet noktaları oluşturduk.

Buzdolaplarınızın soğutmaması, yeterince iyi soğutmaması, gazının bitmesi ya da su akıtması gibi çeşitli sorunlarınızın çözümü için destek alabileceğiniz Halkalı Buzdolabı Tamircisi firmamız, güvenilir ve uzman servis ekipleri sayesinde en kısa sürede cihazınızın ilk günkü gibi iyi bir performansta çalışması mümkün olacaktır.

Hangi model olursa olsun ya da ev tipi veya ofis tipi olmasına bakılmaksızın tüm cihazlarınıza aynı özenle teknik bakım ve onarım hizmeti veren firmamız ile Arçelik buzdolabı sorunlarının daha kısa sürede çözülmesi mümkün olacaktır.

buzdolabı tamiri

Halkalı Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi İle Adresinize Servis Hizmeti

Buzdolabınızın size yaşattığı sorunların her zaman tek bir sebebe bağlı olması söz konusu değildir.

Bazen çeşitli sebeplerin bir araya gelmesi nedeniyle buzdolaplarınızın sorun yaşatması söz konusu olabilmektedir.

Bu durumda yapmanız gereken cihazınızda yaşadığınız sorun ve şikâyetleri Halkalı Buzdolabı Servis firmamıza bildirmeniz olacaktır.

Çağrı merkezimiz en kısa sürede destek vermek için size en yakın servis ekiplerini yönlendirerek yerinde bakım ve onarım hizmetleri ile sorunlarınızı çözecektir.

Ayrıca Arçelik ve diğer marka bulaşık makineleri servisimizde bulunmaktadır. Bunun için Bulaşık Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


2019 – 2020 HALKALI BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


Birbirinden farklı beyaz eşyalarda oluşabilecek sorunlar konusunda hizmet vermekte olan Halkalı Buzdolabı Tamircisi teknik servis personellerimiz herhangi bir buzdolabı arıza durumunda profesyonelce müdahalede bulunabilecek iyi eğitim almış, tecrübeli kadrodan oluşmaktadır.

Halkalı Buzdolabı Tamircisi ararken teknik bilgisi iyi olan servis çağırmanız gerekir. Firmamız Halkalı Buzdolabı tamiri konusunda güncel kalarak en yüksek seviyede düzenli teknisyenlere sahiptir.

Halkalı Buzdolabı Tamircisi teknik servis personellerimiz herhangi bir buzdolabı arıza durumunda profesyonelce müdahalede bulunabilecek iyi eğitim almış, tecrübeli ve referanslı ustalardır.

Halkalı Buzdolabı Tamir servisimiz ekonomik tamir fiyatları ve bütçe dostu servis ücretleri ile güler yüzlü, güvenilir servis personelleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

buzdolabı tamiri

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet sayfamızdan canlı destek alarak bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

2019 – 2020 yılı Halkalı Buzdolabı Tamircisi Servis Ücretleri her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Farkımız yalnızca Servis ücretlerimiz değil; kampanyalarımız, güvenilir, kaliteli servis ekipleri ile hızlı, güler yüzlü bir servis hizmetini adresinize getiriyor olmamızdır.

Buzdolabı tamirinde uygulanacak olan işlem ve cihazın arızasına göre değişen fiyatlar yerinde kontrolleri yapılarak belirlenecek bir durumdur.

Bunun için 2019 – 2020 Halkalı Buzdolabı Tamircisi Servisi Ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca buzdolabı yanında çamaşır makinesi servisimizde bulunmaktadır. Bunun için En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

İSTANBUL Buzdolabı Tamir hizmeti verdiğimiz DİĞER semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış