Bakım Onarım Çağrı Merkezi

İlkadım Samsun Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamircisi Arıza Servisi 444 2 846

İlkadım Samsun Çamaşır Makinesi Tamir Servisi


Beyaz eşyalar günümüzün en değerli teknoloji nimetleri arasındadır. İnsan hayatını kolaylaştıran ve hayatının büyük kısmında yer alır. İnsanlar beyaz eşyaların sağladıkları kolaylıklara ve konfora alışmışlardır. Beyaz eşyaların bozulması, arızalanması kullanıcıların hayatını olumsuz etkilemektedir. Beyaz eşyaların belirli bir kullanım süresi bulunmaktadır. Ömrü dolan cihazlar yerini yeni beyaz eşyalara bırakmaktadır. Bazen beyaz eşyalar ömrü dolmadan da bozulup arıza verebilmektedir.Beyaz eşyaların hayatımızda bu kadar yer edinmesiyle onların arıza çıkarmamasını, arızalandığında da bu durumun hemen ortadan kalkmasını isteriz. Cihazlarımız arızalandığında kısa zamanda tamir edilmesini istediğimiz gibi tamirin etkili ve kesin çözüm bulucu olup tekrar aynı arızayı vermemesini isteriz. Bu isteklerimizin gerçekleşmesi için bize yardımcı teknik servisi özenle seçmekteyiz. Bize güven veren ve memnuniyet sağlayan teknik servisle çalışmak isteriz. Sizlere %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet sunan İlkadım Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak yıllardır bu mesleğin içinde yer almaktayız. Müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini uzman ekiplerimize sağlamaktayız. Müşterilerimizin bize olumlu geri dönüş yapmalarıyla gurur duyup işimizde iyi olmaya devam etmekteyiz. Ekibimiz beyaz eşyalarınızın tamiri zor olduğunda özyeterlilikle sizlere yardımcı olmaktadır. Cihazlarınızı tamiri zor-kolay, eski-yeni diye ayırmayarak deneyimleriyle arızaların giderilerek beyaz eşyanızı eski sağlıklı günlerine döndürmektedirler. Servisimize sadece cihazınız arızalandığında değil bakım ve montaj yapılacağı zaman da ulaşabilirsiniz. Teknik ekibiz tamir, bakım, montaj işlerinizi gereksiz zaman harcamalarına girmeden çözmektedirler. Ekibimiz için siz danışanlarımızın memnuniyeti ve güvenirliği oldukça önem sarf etmektedir.

İlkadım Beyaz Eşya Servisi olarak birçok beyaz eşyanıza bakım, tamir ve montaj servisi vermekteyiz. Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Derin Dondurucu, Sanayi Tipi Buzdolabı, Mini Buzdolabı, Kombi, Klima, Fırın ve Ocak gibi cihazlarınıza bakım, tamir, montaj hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için Ucuz, Yerinde ve Kaliteli Teknik Servis hizmetimizle ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

On Dokuz Mayıs Çamaşır Makinesi Tamircileri/Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamiri


Çamaşır makineleri günlük hayatımızın kurtarıcılarıdır. Çamaşır makinenizde ortaya çıkabilecek herhangi bir arıza hayatımızı felç edebilir. Makinenin bozulması yıkanacak çamaşırların artmasıyla çıkılmaz bir yola girildiğini düşünürsek çamaşır makinalarınızın bozulması hafife alınmamalıdır. Teknolojiyle birlikte birçok model ve markada çamaşır makinası yaşadığımız alanlarda yer almaktadır. Samsung, Profilo, Bosch, Vestfrost, Siemens, Altus, LG, Vestel, Grundig, Hoover, Beko, Ariston, Arçelik, SEG, Nexon, Regal, Electrolux gibi markalar ülkemizde en çok tercih edilen markalardandır. Bir çok marka olduğu gibi her markanın farklı modelde farklı kesimlere hitap edecek çamaşır makineleri bulunmaktadır. Teknik servisimiz markası, modeli fark etmeksizin bakım, tamir, montaj ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Ayriyeten firmamız tarafından kullanıcılarımız için gerçekleştirdiğimiz her türlü işçilik ve orijinal yedek parça değişim işlemleri 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Garanti kapsamından mağduriyet yaşamadan yararlanabilmek için servis fişinizi saklamayı unutmayınız. Detaylı bilgi için, En Yakın Çamaşır Makinesi Tamir Servisi Samsun başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.Çamaşır makinesinin tamir ve onarım işlemi yapılmadan önce problem doğru tespit edilmelidir. Çamaşır makinenizde soruna yol açabilecek pek çok neden vardır. Cihazınızın problemi mekaniksel ve elektriksel olabileceği gibi makine parçasında her iki arıza çeşidi aynı anda da görülebilme ihtimali de vardır. Makinenizde arızalı bir durumun olduğunu düşündüğünüzde cihazınıza daha fazla zarar gelmemesi için makinenizin çalışmasını durdurmalısınız. Makinenin fişini çektikten sonra su aldığı muslukları da kapatmalısınız.

Çamaşır makinenizdeki problemin çözülmesi için makinanıza yukarıdaki müdahalelerden başka bir işlem uygulamamalısınız. Tamir için bir teknik servise başvurmalısınız. Çağıracağınız teknik servis problemin çözümü için deneyimli ve işinin ehli olmalıdır. Çağırabileceğiniz bilgisiz kişiler çamaşır makinelerinizin sorununu çözemeyeceği gibi herhangi bir hatasında makinanız daha da fazla zarar görebilmektedir. Bu tarz ihmalkârlıklara mahal vermemek için uzman teknik ekibimizle yanınızdayız. Ekibimiz cihazınıza sizin gözetiminde işlem uygulamaktadır. Sizlerin iç rahatlığını sağlamak bizim için oldukça önemlidir. Bazen makinelerinizin arızalarını olağan kabul edip arızaların artmasına neden olabilirsiniz. Bu durum sizlere daha fazla zorluk çıkarabilir. Bu durumun önüne geçmek ve bilgi sahibi için çamaşır makinesindeki muhtelif arızalar ve çözüm yollarından kısaca bahsedelim.

Adalet Çamaşır Makinesi Bakım ve Onarım Merkezi


-Çamaşır makinem suyu boşaltmıyor

Su giriş hortumu bükülmüş, katlanmış ve tıkalı olabilir. Hortumlar kontrol edilir bükülme ve katlanma varsa düzeltilir, tıkanıklık varsa hortuma tazyikli su veya hava verilerek problem giderilir.-Makinenin fişini taktığımda sigorta attırıyor

Makine gövdesinde elektrik kaçağı var demektir. Çamaşır makinenizin takıldığı prizde topraklama olmayabilir, fişin topraklama ucu prizdeki topraklama ucuna temas etmiyor olabilir. Motor ve ısıtıcılardan gövdeye elektrik kaçağı olabilir. Elektrik tesisatçısı çağırarak bu sorunun üstünden kolaylıkla gelebilirsiniz.

-Makine Yıkama Yapıyor ama Sıkma Yapmıyor

Makine motorunun sıkma sargısı arızalı ya da hız ünitesinde arıza olabilir.
Motorun sıkma sargısında ve hız ünitesi arıza varsa bu parçaların değiştirilmesiyle problem çözülecektir,

-Yıkama programında ve Sıkma Hızında Problem var

Hız kontrol ünitesi kontrol edilmeli. Takojeneratör bobini ya da ortasında dönen mıknatıs, kırılmış ya da özelliğini kaybetmiş olabilir. Bazı takojeneratörler de sadece mıknatısı değiştirilerek sorun çözülebilmektedir, bu tamir olasılığı yoksa bobini komple değiştirerek arıza giderilebilir.

-Çamaşır Makinem Daima Yıkama Yapıyor, Bir Diğer Programa Geçmiyor

Program aygıtı (devre) arızalı ya da anahtar sıkışmasından kaynaklı olabilir. Bu tür arızalarda ilk bakılacak olan parça, Program aygıtının eş zaman motorudur. Diğer sorun için düğme yerinden çıkarılarak bakımı yapılır arızalıysa değiştirilir.

-Makine Kazanı Sadece Bir Yönde Dönüyor

Bu program aygıtı ya da hız kontrol ünitesinden kaynaklı sorunlardandır. Program aygıtından motora giden kablolar kontrol edilmeli bu parçaların arızasında parçaların değişmesi sorunu ortadan kaldıracaktır

İlyasköy Bulaşık Makinesi Bakım ve Tamir Servisi
Bulaşık makinaları mutfağımızın ayrılmaz beyaz eşyalarındandır. Bulaşık yıkamaya üşendiğimizde ya da bulaşık yığınıyla karşılaştığımızda varlığına şükretmekteyiz. Bize sağladığı bu konforun yanı sıra bulaşığı elimizde yıkayacağımız zamandan daha az su kullanarak tasarruf etmemizi sağlar. Bulaşık makinaların bize sağladıkları bu kolaylık yadsınamayacak boyuttadır. Onlar sayesinde zamandan kazandığımız gibi bulaşıklar elde yıkandığından daha temiz olmaktadır.

Beyaz Eşya Servisimiz İlkadım'da sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Bizleri arayarak bilgi bırakabilirsiniz. Çağrı ekibimiz 7/24 sizlerin kolaylıkla ulaşabilmesi için hizmetinizdedir. Marka ve model fark etmeksizin, garanti süresi dolmuş veya kullanıcı hatası nedeniyle garanti kapsamına dahil edilmemiş cihazlarınızın tamirini gerçekleştirmekte ve yedek parça değişim talepleriniz karşılığında %100 orijinal parçalar kullanmaktayız. Şubeleri aracılığı ile Samsun'un genelinde etkin hizmet sağlayan Zeki Teknik Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak Samsun'un adeta kalbi olan İlkadım'da hızlı ve yerinde servisin inceliklerini kullanıcılarımızın tadabilmesi için vızır vızır çalışmakta ve çalışma performansımızda müşteri memnuniyeti prensibimizden katiyen sapmamaktayız. Detaylı bilgi edinmek için Samsun Bulaşık Makinesi Tamiri Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Bahçelievler Bulaşık Makinesi/Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Tamir Merkezi


Bulaşık makinelerinde de bizlere arızalar çıkarabilmektedir. Bulaşık makinalarında çoka karşılaşılan sorunların başında, makinenin su almaması ve deterjanın olduğu gibi kalmasıdır. Bu sorunun birden çok nedeni olabilmektedir. Arçelik Bulaşık Makinesi Arıza Kodları ve Anlamları için tıklayınız. Arızaya neden olanlardan biri mekanik parçalardır.

-Musluk: Musluğun kapalı olması, bozuk olması vb.

-Su giriş valfinin bozulması

-Su giriş hortumunun kireçlenmesi/tıkanması

-Suyu boşaltmakla yükümlü pompa motorunun kısa devre yapması/hata vermesi

-Emniyet sivicinin bozulması (Bu parça her makinede bulunmasa da bulunan cihazlar için emniyet sivicinin kontrolü gerekmektedir.)

-Pervanelerin tıkanması

-Yanlış deterjan seçimiBulaşık makinenizde meydana gelebilecek diğer arızalar:


Bulaşık makinem açılıyor fakat yıkama programı devreye girmiyor: Bunun nedeni elektronik bir arızadır. Makineyi kapatıp açmak gerekir.

Bulaşık makinem suyu alıyor fakat boşaltmıyor: Bunun nedeni boşaltım hortumlarının katlanmış ya da yerinden çıkmış olmasından kaynaklanır.

Makine düzgün bir şekilde suyu almıyor: Bunun nedenlerini yukarıda açıkladığımız için şimdi tekrar girme gereksinimi görmüyoruz.

Çamaşır makinem yıkama esnasında çok sesli çalışıyor: Bunun nedeni ise ayak ayarlarının bozuk olması ya da makinenin yerinin sağlam olmaması olabilir.

Bulaşık makinesinin kapağından su sızıyor: Bunun nedeni ise parlatıcı bölümüne konulan fazla parlatıcı olabilir.

Makine yıkamayı bitirdikten sonra tablet bölümündeki tablet duruyor: Bunun nedeni ise tabletin nemli ortamda saklanmasıdır.

Bulaşık makinesi su fıskiyeleri tam çalışmıyor: Bunun nedeni ise bulaşıkların sepetlere doğru dizilmemesidir.

Makinenin tablet bölümüne parlatıcı dışından konulan sirke vb. de makineyi bozar.

Fevzi Çakmak Beyaz Eşya Tamir ve Onarım Servisi
Servisimiz her türlü arıza, bakım, montaj işlemlerinde İlkadım'da sizlere hizmet vermektedir. Markası, modeli, yaşı fark etmeksizin sizlere yardımcı olmaktayız. Buzdolabından çamaşır/bulaşık makinesine, kombiden klimaya kadar her beyaz eşyanın tamir, bakım, temizlik, montaj, demontaj, taşıma, onarım gibi işlemlerini cüzi miktarlar karşılığında gerçekleştiriyor ve gerçekleştirdiğimiz işlemlerden memnuniyet duyacağınızın garantisini veriyoruz. Bu garanti yalnızca sözle de kalmayarak işlem sonrası size verdiğimiz servis fişi sayesinde yedek parçaların kullanımından 1 yıl boyunca garantili yararlanmanızı sağlıyoruz. Sizler de uzman kadro ve ekibimiz yordamıyla gerçekleştirdiğimiz bu kaliteli hizmetten yararlanmak isterseniz, yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız. İlkadım Beyaz Eşya Tamir Servisimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız. Buzdolabı Tamir ve Bakımı için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Samsun'da sınırsız ve kesintisiz hizmet sağladığımız semtler: 19 Mayıs, Adalet, Ahulu, Akgöl, Anadolu, Aşağıavdan, Ataköy, Avdan, Bahçelievler, Baruthane, Bilmece, Cedit, Çanakçı, Çandır, Çatalarmut, Çatkaya, Çay, Çelikalan, Çiftlik, Çivril, Derebahçe, Derecik, Fevzi Çakmak, Gürgendağ, Güzeldere, Hançerli, Hastane, Hürriyet, İlyasköy, İstasyon, Kadıköy, Kadifekale, Kale, Kalkancı, Kapaklı, Karadeniz, Karasamsun, Kavacık, Kazım Karabekir, Kılıçdede, Kıran, Kışla, Kökçüoğlu, Kusçulu, Liman, Pazar, Rasathane, Reşadiye, Saitbey, Selahiye, Tepecik, Ulugazi, Unkapanı, Uzgur, Yaşardoğu, Yenidoğan, Yeşiltepe, Zafer, Zeytinlik,
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış