Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Vestel Klima Servisi Ankara Çankaya 444 9 587

VESTEL KLİMA BAKIM SERVİSİ ANKARA ÇANKAYA


444 95 87


Klima kullanımı sorun çıkarmadığı sürece yaz ve kış olmak üzere devamlılığını sürdürmektedir. Klimalar üretilirken uzun süre kullanıma dayanıklık sağlamlık testlerine uygun olarak tasarlanarak üretilmiştir. Elektronik cihazlar özel sistemle üretilip çalışırken kullanımları ve bakım onarım işlemlerde özel durum gerektirmektedir.

Uzun ömürlü kullanışlı olarak üretilen elektronik eşyaların aslında kullanım ömrünü kısaltmak ve uzatmak kullanan kişinin elindedir. Çünkü, özellikle beyaz eşyaların bakımlarını arıza moduna geçmeden düzenli olarak yapılması ve kullanım kurallarına uyumlu şekilde kullanmak özellikle elektronik cihazların kullanım ömürlerini ekstra artırmaya yönelik adımlardır.

Uzun süre bakımsız ve özensiz kullanmak da elektronik cihazlarda hem sık sık aniden arızalanmalara hemde verimsiz çalışma performansı sergileyecektir. Klmalarını hakkında her türlü sorun için bir telefon ile Vestel Klima Bakım Servisi Çnkaya Servisimizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.
Yaz ve kış yılda iki mevsim sürekli kullandığınız klimaların sağlıklı çalışma devamlılığını sağlamak için mevsim geçişlerinde düzenli olarak yapılan klima bakımları yıllık bakım olarak adlandırılabilir. Bu bakıma kadar olan bakımlar temizlikler , kullanıcılar tarafından rahatlıkla yapılabilecek bakımlardır. Bunun için ( klima bakım temizleme için kullanım klavuzuna bakınız.)

Genel bakım ve diğer tüm klima işlemleri için Çankaya Vestel Klima Servisimizi arayın. Vestel Klima bakımı tamiri temizliği montajı ve gaz dolum fiyat bilgisi için uzman Çankaya Vestel Klima Servisimizde alanında en iyi klima ustaları Çankaya Vestel Klima Servisimizde çalışmaktadır. Kadromuzdan kalite standartları üzerinde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Klima Servisi Yenimahalle makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

VESTEL KLİMA BAKIM ÜCRETLERİ ÇANKAYA ANKARA


Türkiyenin yerli üretim markası olan Vestel ilk çıktığı günden bu güne beyaz eşya piyasasında sadece Türkiyede değil tüm dünyada en çok satılan kullanılan beyaz eşya markası olmuştur. Beyaz eşyaların hepsi farklı amaçlara hizmet amacı ile üretilmiştir. bunlardan en sık kullanılan cihazlar arasında klima gelmeletedir. Klimalar hem havayı ısıtan hemde serinleten nem dengesini muhafaza eden cihazlar oldukları için hem kış hemde yaz olmak kaydı ile yoğun olarak kullanılmaktadır.

Klima bakımları arıa durumu olana dek genelde ihmal edilir ertelenir. Klima bakımda yapılabilecekler ise şunlardır : İç ünite fitre temizliği. Klima İç Ünite Bakımı serpantinlerinin kimyasallar ile dezenfekte edilmesi ve yıkanması. İç ünite kablo bağlantıları, fan balans kontrolü, akım, güç ölçümleri yapılara işlem tamamlanır. Çankaya da en iyi klima bakımı, Çankaya da en güvenli klima temizliği, Çankayada garantili bakım tamir işlemleri, Çankaya da garantili klima bakımı tamiri için Çankata Vestel Klima Servisi olarak hizmet sunuyoruz.Klima Dış Ünite Bakımı
: serpantinlerinin kimyasallar ile dezenfekte edilmesi ve yıkanması. Kompresör ve fan motoru akım ve güç ölçümleri. Elektronik kart testi. Gaz basıncı kontrol edilmeli eksikse gaz takviyesi yapılması. Bakır boru tesisatında ezilme veya kaçak var mı kontrollerinin yapılmasının ardından işlemin tamamlanması sağlanır.

Kapasitör ölçümü yapılmalıdır. Son olarak klimanızın çalışması test edilir ve müşteriye çalışır şekilde teslim edilir. Klima bakım fiyatları 80 tl ile 250 tl arasında değişmektedir. ( Model ve klima türü fiyatları değişiklik göstermektedir.) Vestel Çankaya Klima Bakım servisimiz de her model her tip klimadan anlayan en iyi klima uzmanları teknikerleri ile çalşıyoruz. Sizlerin memnuniyet içinde klima bakım onarım işlmelerinizi garantili ve kaliteden ödün vermeden tamamlıyoruz. Ayrıca Ankara Sincan Klima Servisi makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

ÇANKAYA VESTEL KLİMA TAMİRCİSİ ANKARA


Klimalar ısıtma- soğutma ve kolay kurulum ve kullanım özelliklerinden dolayı yaz kış herkesin ev ve iş yerinde en az birer adet kullandığı eşyaların başında yer almaktadır. Klimaların yazın aşırı sıcaklarda en iyi kurtarıcı olması ve aynı şekilde kışın soğuk havaların etkilerinden en kolay şekilde koruması klimaların kullanım sayılarını günden güne artırmaktadır.

Ankara Çankaya Vestel yetkili servisi değiliz. Lakin Vestel klima bakım onarım montaj temizlik vs. işlemleri için bir yıl garanti süresi veriyoruz. Klimaların kullanım sırasında aniden arızalanması huzurumuz kaçırabilir. Klima tamiri içinde rast gele güvence vermeyen kişi ver servislerden yardım almak hem paramızı hemde zamanımızın kaybına yol açabilir.

Elektrikli eşyalar konforlu oldukları kadar hayati eisk taşıma özellikleride vardır. Çankaya Vestel Klima Tamirci servisimizde her zaman her koşulda müşteri memnuniyetinde hizmet alırsınız. Aldığınız hizmetten memnun kalmamanız durumunda koşulsuz ücretsiz bakım ve tamir işlemi tekrarlanmaktadır.
Klima Bakım konusunda olduğu gibi Klima Tamir konusunda da uzman ve kaliteli olan Çankaya Vestel Klima Teknik Servisimiz tüm Vestel marka model klimaların tamirini bakımını güvenli ve kaliteli şekilde yapmaktadır.

Bu konuda oldukça kaliteli şekilde hizmet sağlamakta olan firmamız Çankaya Vestel Klima Servisimiz de arıza durumuna düşen tüm Vestel marka klimalarınızın tamir işlemlerini sizlere 1 yıl garantili yerini getirmektedir. Garantisi geçmiş uzun süre bakımı ve tamiri yapılmamış tüm model klimaların bakıı montajı demontajı gaz dolumu ve genel bakım temizliği en iyi şekilde yapılmaktadır. Çankaya Vestel Klima Servisi ile klimakonusunda ki tüm sorunlarınız aynı gün çözüme ulaştırılır. Ayrıca Samsung Klima Servisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


Vestel Klima Servisi Ankara Çankaya 444 9 587 olarak hizmet verdiğimiz semtler;

Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
ZerdalitepeYorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış