Bakım Onarım Çağrı Merkezi

İstanbul Esenyurt Kombi Klima Tamir Servisi 444 9 587

İSTANBUL ESENYURT KOMBİ SERVİSİ

ARIZA KAYDI BIRAKMAK İÇİN;

444 9 587
İstanbul
yaz ayların da oldukça nemli ve sıcak bir hava yapısına sahipken, kış ayların da ise yağış oranının fazla olmasından dolayı kış ayların da hava sıcaklıkların da düşüşler meydana gelmektedir.

Kış ayların da kombi kullanımı aktif olmakla birlikte yaz ayların da ise, sadece sıcak su ihtiyacımızı karşılamaktadır.

Kombi, ister yaz ister kış aylarında her mevsim için fişi hiç çekilmeden kullanılan elektronik bir cihazdır.

Esenyurt kombi servisi olarak sizlere haftanın her günü 7/24 hizmet ve destek sağlamaktayız.

Esenyurt kombi servisi, parça değişimleriniz de yüz de yüz orijinal parçalarla değişim yapmakla birlikte değişim yapmış olduğumuz parçalara da 1 yıl garanti imkanı sağlamaktayız.

Esenyurt kombi servisi olarak ilgilendiğimiz markalar;

Buderus,Vaillant,Viessmann,Alarko,Baymak,Bosch,Demir Döküm,Airfel,ECA,Ferroli,Buderus,Ariston,Baykan,Protherm,Baxi,Beko, ve daha bir çok markaya hizmet ve destek sağlamaktayız.

Kombi
kullanımı yakın geçmişimiz de köyden kente kadar bir çok yere kadar ulaşmış ve bu nedenle de bilinçsiz kullanımlar ortaya çıkmaktadır.

Kombi, bakımsız bir şekil de uzun süre kullanıldığı takdir de can ve mal tehlikesi oluşturabilmektedir.

Evlerimiz de birçok ihtiyaçlarımıza hizmet sağlayan kombilerimiz, elektrik ve doğalgaz ile birleşmiş durum da ve bakımsız kullanıldıkların da tehlikeli olabilmektedir.

Kombi Servisi olarak marka model fark etmeden, garanti kapsamı dışın da kalmış veya kullanıcı hatalarından kombi teknik hatalardan dolayı arıza veren kombilerinize haftanın her günü 7/24 hizmet ve destek sağlamaktayız.

ESENYURT KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Esenyurt kombi kullanımı, kış ayların da daha fazla aktif olmaktadır. Kombi bakım yapılmadığı zamanlar da kış aylarına girmeden sık sık arızalanmalar meydana gelebilmektedir.

Esenyurt kombi bakım servisi olarak sizlere, kış gelmeden hemen önce ki dönem de yılda bir defa olmak üzere tavsiye etmekteyiz.

Kombi bakımlarınızı periyodik bir düzende yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Esenyurt kombi bakım servisi olarak, kombi bakımlarınızı en uygun fiyatlarla yaparak sizleri de güvence altına almaktayız.

Kombi bakımlarınızla birlikte maaliyeti düşürün, kombiniz daha iyi ısınaağı için yüksek derecelere gerek kalmaksızın verimli bir ısınma gerçekleşecektir.

Çıkabilecek olan arızaları engellemek sizin elinize geçecektir, bakımların en önemli avantajı kombi arıza verecekse bunu önceden tespit etmek ve arıza vermeden önlendiğin de uygun fiyatlarla önlenebilecek bir , duruma gelecektir.

Daha sessiz bir kullanım sağlanacaktır. Kombiler uzun süre tıkalı bir şekil de kullanıldıkları takdir de bir süre sonra gürültülü bir şekilde çalışma sağlayabilmektedir.

Kombi bakımlarından sonra herhangi bir tıkanma meydana gelmeyeceği için rahatlama olacaktır ve herhangi bir gürültü meydana gelmeden çalışmaya devam edecektir.

Kombi Bakım Servisi olarak, sizleri de garanti altına alarak işlem gerçekleştirmekteyiz.

Kombi bakım işlemleriniz de kombileriniz de arıza tespitinizi de gerçekleştirerek onarımlarınızı da gerçekleştirmekteyiz.

ESENYURT KOMBİ TAMİR SERVİSİ

Esenyurt kombi kullanımı her ne kadar aktif olsa ve her ne kadar teknoloji harikası olsa da, bozulmalar veya arızalanmalar meydana gelmektedir.

Kombi arızalanmalarınız da meydana gelen sorunlarınız da sizlere haftanın her günü 7/24 olarak hizmet ve destek sağlamaktayız.

Kombi Tamir Servisi
olarak sizlere yapılan her işlem için garanti sağlamaktayız.

Kombi parça değişimleriniz de her marka ve modele göre yüz de yüz orijinal parçalarla değişim yapmakta ve değişim yapmış olduğumuz parçalara da 1 yıl garanti imkanı sağlamaktayız.


Kombiler de dönem dönem arızaya geçmektedir bazı arızalara değinecek olursak;

Kombilerde su olmadığı zaman kombi basıncı düşer. Kalorifer devre suyu bitmiş olabilir. Kalorifer devre basıncı 1,5- 2 bar arasında olmalıdır.

Kombinizin içindeki sigorta atmıştır ve ya kapalı olabilir.Kombinize gaz sağlayan vana kapalı olabilir.
Kombi gaz almıyorken çalıştırılmışsa ikaz verebilir, kırmızı ışık yanar.Kombinin ön panelindeki yaz/kış konum anahtarı doğru konumda olmayabilir.

Kombi arızaların da genellikle karşılaştığımız sorunlara değinecek olursak;Kombi çalışıyor fakat ısınma yapmıyor,Kombi tamir ücretleri,kombi yanarken patlama yapıyor,Sıcak su açıldığın da petekler çok ısınıyor, kombi su akıtıyor, kombi sıcak su vermiyor,kombi parça değişimi, kombi çalışmıyor gibi sorunlarınız da sizlere her zaman yardım ve destek sağlamaktayız.

Kombi tamir işlemleriniz de sizlere her işlemimiz için garanti imkanı sağlamaktayız.

ESENYURT KLİMA SERVİSİ

Esenyurt yaz ayların da hissedilen sıcaklık oranı fazlalaşmakta ve evlerimiz de işyerlerimiz de kafeler de ve daha bir çok alan da klima tercih edilmektedir.

Klima hem ısınma hem de soğutma sistemleri olarak, bizlere hizmet sağlamaktadır.

Klima kullanımlarında oldukça dikkatli ve hassas davranılmalıdır.

Klimalar hassas bir yapıya sahiptir, hassas bir kullanım sağlanmazsa da sık sık arızalanma veya bozulmalar meydana gelebilmektedir.

Esenyurt klima servisi olarak ilgilendiğimiz markalar;

Baymak,Altus,İndesit,Samsung,Vestel,Arçelik,Airfel,Demirdöküm,Finlux,Sharp,Daikin,Toshiba,Aux,Baksı,
Ariston,Regal ve daha bir çok markaya hizmet ve destek sağlamaktayız.

Klima kullanımı kış aylarına nazaran yaz ayların da daha fazla aktif olmaktadır. Klima kullanımı artmakta fakat bilinçsiz kullanımlar da insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir.

Klima Servisi olarak sizlere, klima arızalanmaların da veya klima tamir işlemleriniz de sizlere haftanın her günü 7/24 hizmet ve destek sağlamaktayız.

Klima bakım hizmetini ise klima bakımlarınızı yaz gelmeden hemen önce ve kış gelmeden hemen önce ki dönem de yılda iki defa hizmet ve destek sağlamaktayız.

Klima parça değişimleriniz de ise sizlere marka modellerine göre orijinal parça ile değişim yapmakla birlikte sizlere 1 yıl garanti imkanı sağlamaktayız.

Klima bakımlarınız da ise sizleri güvence altına alarak hizmet sağlamaktayız.

Klima arızaların da ise, klima çalışmıyor,klima elektrik almıyor,klima sigorta attırıyor,klima soğutma yapmıyor,klima gürültülü çalışıyor, klima su akıtıyor,klima tamir ücretleri gibi konular en sık karşılaştığımız konulardır.

Esenyurt klima servis
i olarak sizlere her zaman yardım ve destek sağlamaktayız.

ESENYURT KLİMA TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

Klimalar her ne kadar son teknoloji olarak üretilse de bozulmalar veya arızalanmalar meydana gelebilmektedir.

Klima arızalarına genel olarak değinecek olursak;

-Klima çalışmıyor

-Klima yeterince soğutma/ısıtma gerçekleştirmiyor

-Klima zaman ayarı çalışmıyor

-Klima motor değişimi,

-Klima uzaktan kumanda çalışmıyor,

-Klima sesli çalışıyor

-Klima uzaktan kumandası çalışmıyor

-Klima verimli olarak çalışmıyor,


Klimanız çalışıyor ama yeteri kadar verim alamıyorsanız yılda iki defa bakım yaptırmamanız etken olduğu gibi aynı zaman da her 15 gün de bir de filtre temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Klima filtre değişimi yapılmaz ise, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir.

Bunun en önemli nedeni içerisine sürekli olarak, kir ve tozu hapsetmekte temizlenmediği süreler de ise bu kirli ve tozlu havayı ortama da vermektedir.

Klima çalışmadığı durumlar da ise sigorta kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Klima kullanım oranı olarak oldukça geniş olmaktadır. Evlerimiz, işyerlerimiz,işhanlarımız,kafe gibi insanın fazla olduğu ortamlar da 7/24 hizmet almak istemekteyiz.

Klimalar arızaya geçtiğin de ise aynı gün içerisin de tamir işleminin yapılmasını istemekteyiz. Bu durum da Esenyurt Klima Tamir ve Bakım Servisi olarak sizlere haftanın her günü aynı gün içerisin de tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

ESENYURT KOMBİ SERVİSİ/USTALARI

Esenyurt kombi servisi çağırırken en önemli detay bu işlemi gerçekleştirmeye yetkisinin olup olmadığını kontrol etmek ve gerekli bilgiye sahip olup olmadığını kontrol etmek gerekmektedir.

Esenyurt Kombi Servisi olarak her işlemimizi sizleri güvence altına alarak işlem sağlamaktayız.

Esenyurt kombi servisi sizlere aynı gün içerisinde 7/24 olarak hizmet sağlamaktayız.

444 9 587
nolu iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.Sizlerin istekleri doğrultusun da aynı gün içerisin de yardım ve destek sağlamaktayız.

Esenyurt kombi servisi olarak sizlere yaptığımız işlemler sonucun da sizlere fiş vermekteyiz.

Verdiğimiz fişlerin üzerin de , işi yapan kişinin adı soyadı imzası yaptığı iş aldığı miktari sizlerin de adı soyadı ödediğiniz miktar ve imza gibi ibareler yer almakta ve herhangi bir sorun karşısın da sizleri de garanti almaktayız.

Hangi servis olursa olsun evinize kombi servisi çağırırken mutlaka ama mutlaka yetkisinin olup olmadığını ve yapılan işlem ile ilgili bilgi vermesini de mutlaka istemelisiniz.

Yapılan işlemler sonucun da ise, mutlaka fiş verilmesi gerekmektedir.

Esenyurt kombi servisi olarak yaptığımız her işlemin arkasında olsakta sizleri de güvence altına alarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kombi kullanımlarınız da kurulduğu ilk günden itibaren kullanım kılavuzlarını dikkate alarak kullanım sağlamalısınız .

Daha sonra ise teknik hata,parça çürümesi veya müşteri hatalarından garanti kapsamı dışın da kalmış ürünlerinizle ilgileniyor ve sizlere her konu da yardım ve destek sağlamaktayız.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış