Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Lambert Kombi Servis Ücreti 444 95 87

Lambert Kombi Servis Telefon Numarası:
444 28 46


Lambert 1967 yılında Bayraktaroğlu ailesi tarafından kuruluşu gerçekleşmiştir. O günden bu yana sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden gelen bütün çabaları göstermekteyiz. Kombi cihazları bizler özellikle kış aylarında olmazsa olmazımız olan kombi cihazlarını bizler sürekli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Bir çok kullanıcı Lambert kombi cihazlarının kim olduğunu bilmemektedir. Lambert markası Baymak markasının yan ürünüdür. Evlerimizde ve iş yerlerinizde kullandığımız kombi cihazlarını her mevsim kullanmaktayız. Fakat sürekli kullandığımız mevsim ise kış mevsimidir. Kombi cihazları bizler kışları kolayca ısınmamızı sağlar ve gece gündüz durmadan çalışmaktadır.

Lambert Kombi Servis Ücreti 444 95 87

Lambert kombi cihazlarının ısınma sistemleri evlerde ve iş yerlerinde oldukça önemli ve gerekli durumdadır. Lambert kombi cihazları kaliteli bir şekilde alanın ve ortamın ısıtılması oldukça gerekli görülen en önemli elektronik cihazlardan bir tanesidir.

Kombi cihazları ısıtma sistemlerinde yer almaktadır ve aynı zamanda konfor ve kolaylık nedeni ile doğalgaz sistemleri olarak çok ilgi görmektedir.

Lambert kombi xihazlarının sistemlerin sorunsuz şekilde kullanılması için bakım yapılması gerekmektedir. Lambert Kombi cihazlarının Kombi Bakımı Her Yıl Yapılması Gereken bir işlemdir. Kombi cihazlarınızdan yaşanacak arızalar sebebi ile servislerden yardım almak istemektesiniz ve aynı zamanda Lambert termostat takımı ve kombi cihazlarınızın hata kodlarıyla karşılaştığında ise servis ihtiyacı duymaktadır.


Lambert Kombi 2019 / 2020 Servis Ücretleri - Fiyatları


Her servite olduğu gibi Lambert kombi cihazlar için gelen servis ekipleri her hangi bir işlem yapılmadığında servis ücreti alınmaktadır. Bu durum ise firmanın zarara uğramaması için yapılan bir işlemdir. Değerli kullanıcılarımız ise servis ücretlerini merak edip ona göre servis çağırmaktadır.


Lambert Kombi Servis Ücreti 444 95 87

Lambert sunulacak servis ücreti firmamız tarafından en uygun şekilde hizmet sunulmaktadır. Kombi bakım, kombi arıza, kombi termostat takım işlemi ve diğer işlemler için bizleri 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilir servis ücretleri hakkında kesin fiyat bilgisi alabilirsiniz. Lambert Kombi Servis Ücretleri: 30 TL / 40 TL / 50 TL / 60 TL / 70 TL arasında fiyatlar değişmektedir.


Lamberk Kombi Bakım Servisi


Fakat Lambert kombi cihazların ve diğer kombi cihazlarının kışa girmeden önce bakımı yapılması gerekmektedir. Bizler 15 yıllık deneyim sahibi olarak müşterilerimize her zaman en iyi şekilde hizmet vermek için: her zaman hızlı servis imkanı ile aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Tecrübeli ekipmanlarımız sayesinde işlerini Profesiyonel bir şekilde yaparak en iyi işçilik hizmetlerini sunmaktayız. Lambert kombi cihazlarına yetki belgesine sahip bir servisiz.


Lambert Kombi Servis Ücreti 444 95 87
Lambert marka hermetik kombi cihazlarına, bacalı kombi cihazlarına, yoğuşmalı kombi cihazlarına, elektrikli kombi cihazlarına, tek eşanjörlü kombi cihazlarına, çift eşanjörlü kombi cihazlarına ve her model Lambert kombi cihazlarınıza servis imkanı sunmaktayız.

Lambert Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz firmamızda çalışan bütün personeller sertifikalı işinde uzman kadrodan oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin kombi cihazlarınızla bakım ile ilgili sizlere 7/24 saat canlı teknik destek sunmakta ve aynı zamanda servis imkanı ile sizlerin her zaman yanınızda olup sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Siz değerli kombi kullanıcılarımız sizlere % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli, şeffaf, dürüst ve güler yüzlü bir servis olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmaktayız.


Lambert Kombi Bakımının Faydaları ve Önemi


Kombi bakımları siz değerli müşterilerimizin yaptırması gereken bir işlemdir.
* Kombi Bakımı Can ve Mal Güvenliğinizi Korur : Kombi cihazları biliyorsunuz su, elektrik, doğal gaz enerjisiyle çaışmasını sağlamaktadır. Bu enerjiler insan sağlına zararı dokunmaktadır. Özellikle doğal gaz enerjisi zehirleyici ve yanıcı özelliğe sahip oldukları için önlem alınması gerekmektedir. Kombi cihazları üretim yapılacağı zaman insan sağlığına karşı önlem alınır. Kombi cihazlarının bakımı yapılmadığında zamanla yıpranan parçalar ve tesisatlarda ezilme veya her hangi bir sorun olduğunda gaz kaçağı tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle kombi cihazınız patlayabilir can ve mal güvenliğiniz tehlike altında olabilir. Kombi bakımı yapıldığında ise cihazınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Lambert Kombi Servis Ücreti 444 95 87
* Lambert kombi cihazı düzenli bir şekilde çalışır:
Lambert kombi cihazlarının bakımı yapıldığında kombi cihazlarınınız parçası temizlenmiş olur ve tesisat kontrolü yapıldığı için cihaz eskisi gibi çalışmasına devam eder ve yeni gibi sizlerin daha iyi bir şekilde ısınmanızı sağlar ve kalorifer peteklerine sıcak su ısısının fazla gitmesini sağlar.

* Lambert Kombi cihazınızı arızasız çalışmasını sağlar: Lambert Kombi cihazının
kullanımında çoğu kullanıcımızın sürekli sorunlarla karşılaştığını ve teknik konu hakkında bilgisi olmadıkları için sorunları çözememekteler ve bu durumdan çok şikayetçi olmaktadır. Bu sorunların sebebi ise bakım yapılmadığından dolayı kaynaklanmaktadır. Bakımsız kalan ve uzun süre bakım yapılmadan kullanılmaya devam edilen kombi cihazlarının olası arızaları ya da sonradan oluşturacağı arızalar tespit edilemez ve cihazınız arıza verebilir. Bakım yapıldığında ise kombi cihazınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Lambert kombi cihazlarınınm bakımı yapıldığında cihazın arızalanmamasını önler ve ömrünü uzatır ve kombi cihazınızı uzun süre kulllanabilirsiniz.

* Lambert Kombi Bakımı Tasarruf Sağlar:
Lambert kombi cihazlarınızın bakımları yapılmadığında kombi kullanıcıları kışları yüklü miktarda doğal faturası gelmesinden şikayetçidir. Bu durum ise yine bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Bazı kullanıcılar küçük masraftan kaçınarak büyük masraflar açılmasına sebeb olabiliyor bu durum ise umursamazlık neden olmaktadır. Bakımı yapılan Lambert kombi cihazları temizlendiği için hızlı bir şekidle çalışmasını sürdürerek daha az enerji harcamasına neden olur ve sizlere ekonamik yönden destek olmaktadır. Lambert kombi bakım ücretleri için bizleri arayabilir bilgi alabilirsiniz.


Lambert Kombi Bakım Fiyatları


Lambert Kombi Bakım Ücretlerini bizler yetkili servislere göre daha uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun nedeni ise en önemli sebebi araç filosu ve belli sayıda teknik eleman istihdam yanı bulundurmak zorunluluğu nedeniyle cüzzi karlarla iş yapmazlar bu durumda ise iş bulma kaygısı yaşamazlar.

Lambert Kombi Servis Ücreti 444 95 87
Özel Kombi servisi Yetkili servislere göre tamir fiyatları bakım fiyatları çok daha uygundur. Bunun En Önemli Sebebi çok büyük iş silkilasyonunun olmamasıdır. Yeri Gelir Aynı işi 50 lira kar ilede yapar 150 lira kar ilede yapar. Müşteri özel servisle çok sıkı pazarlık yaparken, Yetkili servis elemanı ile pazarlık yapmak mümkün değildir. Bu durumda bizler sizleri de düşünerek en uygun fiyatlarla en kaliteli bir şekilde servis imkanı sunmaktayız.

* Lambert Hermetik Kombi Cihazları: 80 TL / 100 TL / 150 Tl / 200 TL
* Lambert Yoğuşmalı Kombi Cihazları: 90 TL / 120 TL / 180 TL / 250 TL
* Lambert Bacalı Kombi Cihazları: 70 TL/ 90 TL / 100 TL / 150 TL


Fiyatlar gidileceği yere göre değişmektedir.


Lambert Kombi Bakımı Nasıl Yapılır


1) Lambert kombi cihazının bakımlarında ilk öncelikle sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolü yapılır.
2) Lambert kombi cihazının su sızdırmazlık durumu kontrol ediliyor.
3) Lambert kombi cihazının içi açılıyor ve tozlanma durumu kontrol ediliyor.
4) Lambert kombi cihazının tozlanma çok fazlaysa, kombinin tozları temizleniyor.
5) Lambert kombi cihazının yanma odasında bulunan brülörü temizleniyor.
6) Lambert kombi cihazının içerisindeki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol ediliyor.
7) Lambert kombi cihazının baca fanı kontrol ediliyor ve temizleniyor.
8) Lambert kombi cihazının genişleme tankı kontrol ediliyor, bar basıncı ayarlanıyor.
9) Lambert kombi cihazının kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizleniyor.


Lambert Kombi Arıza Tamir Servisi


Kombi Tamircisi olarak siz değerli müşterilerimizin kullandığı Lambert kombi cihazları zaman zaman sorunlar yaşayabilirsiniz. Kombi cihazları bir sorun olduğunda arıza kodu ve hata kodları vermektedir. Bu hata kodları; lambert kombi e02 hatası, lambert kombi e96 hatası, lambert kombi e82 hatası, lambert kombi e03, lambert kombi e05 arızası, lambert kombi e05 hatası, lambert kombi e25 hatası, lambert kombi e35 hatası, lambert kombi e26 hatası ve diğer hata kodları verdiğinde bizlere iletişim hattımızı arayabilir teknik destek ve canlı destek alabilirsiniz.
Lambert Kombi Servis Ücreti 444 95 87
Lambert kombi ekran yanip sonuyor, lambert kombi lx 24 fi resetleme, lambert kombi petek ısınmıyor, lambert kombi sıcak su vermiyor, lambert kombi ses yapıyor, lambert kombi su akıtıyor, lambert kombi açma kapama, lambert kombi su doldurma vanası dönmüyor, lambert kombi genleşme tankı arızalı, lambert kombi üç yollu vana arızalı gibi her sorunlarınızda bizler 1 Yıl Parça değişim Garantisi Vererek sizlere en iyi şekidle yardımcı olmaktayız. Firmamıza ait bütün yedek parçalar % 100 Orjinal olarak kombvbi cihazlarınıza takılmaktadır.İstanbulda Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: petek temizleme hizmet verilen semtlerKombi Servisi Tamiri Arızası İçin Hemen Arayın:444 28 46Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan

Ankara Keçiören Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:
Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Kombi Bakım - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.

Konyada Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Aydın Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli, Didim, Germencik, Koçarlı

Muğlada Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Kocaeli Kombi Bakımıi - Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Sakarya Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Adapazarı Akyazı Arifiye. Erenler. Ferizli. Geyve. Hendek.Karapürçek.

Diyarbakır Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Bağlar. Bismil. Çermik. Çınar. Çüngüş Dicle. Eğil. Ergani.

Denizli Hizmet Verdiğimiz İlçeler; Acıpayam. Babadağ Balkan.
Bekilli. Beyağaç Bozkurt. Buldan. Çal.

Adnan Hizmet Verdiğimiz İlçeler;
Aladağ Ceyhan. Çukurova. Feke. İmamoğlu. Karaisalı Karataş Kozan.

Çanakkale hizmet Verdiğimiz İlçeler; Ayvacık. Bayramiç Biga. Bozcaada. Çan. Eceabat. Ezine. Gelibolu

Sivas ilinin Hizmet Verdiğimiz İlçeler: Akıncılar Altınyayla Divriği Doğanşar Gemerek Gölova Gürün Hafik

Kayseri ilinin Hizmet Verdiğimiz İlçeler:
Akkışla. Bünyan. Develi. Felahiye. Hacılar. İncesu. Kocasinan.Melikgazi

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış