Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Balıkesir Petek Temizleme Servisi / Fiyatları 444 9 587

BALIKESİR PETEK TEMİZLEME SERVİSİ


ARIZA KAYDI BIRAKMAK İÇİN TELEFON NUMARAMIZ;

444 9 587

Balıkesir yaz ayların da ılık bir havaya sahipken kış ayların da bu sıcaklıklar da düşüşler meydana gelmektedir.

Balıkesir yaz ayların da kombi kullanımı sadece sıcak su için kullanılırken kış ayların da hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullanılmaktadır.

Doğalgazı aktif olarak kullanılmaya başlandığından beridir ilk olarak doğalgaz sobaların da daha sonra ise petek kullanılmaya başlanmıştır.

Kombi aktif olarak kullanılsa da petekler sadece kış ayların da kullanılmaktadır. Aktif olarak petek kullanılmadığı için içerisin de, tortu ve kireç gibi kirler biriktirmektedir.

Radyatör temizleme işlemi kış ayların da daha fazla verim sağlayabilmek adına yapılmaktadır.

Kombi hem yaz hem kış ayların da kullanıldığı için aktif kullanılan elektornik cihazlar arasındadır kış ayların da da fazla enerji harcayarak hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını gidermek için fazlaca enerji tüketmektedir.

Bazı durumlar da peteklere yeterli ısı verilmemekte ve ısı sağlanamamaktadır.

Balıkesir ilin de Zeki Teknik olarak son model cihazlarımızla 15 yıllık tecrübemizle de ve uzman kadromuzla sizlere hizmet sağlamaktayız.

Sizler de faturalarınız da %30 a varan tasarruf yapmak istiyorsanız,petek temizleme işlemlerinizi yılda bir de gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Petek temizleme işlemi, ısı verimi artırmak ve yakıt tasarrufunu sağlamak açısından oldukça önemlidir.


BALIKESİR PETEK TEMİZLEME NEDEN ÖNEMLİDİR?

Balıkesir kış aylarında sıcaklıklar düştükten sonra petek kullanımı da aktif olmaya başlamaktadır.

Petek temizleme işlemimize değinecek olursak;

İlk olarak petek temizleme işlemine başlamadan önce kombinizin zarar görmemesi için kombinizde ki kombi su giriş vanasını ve radyatörlerin giriş çıkış vanasını kapatmaktayız.

Peteklerinizi tek tek temizlemekteyiz. Sadece temizlenecek olan peteklerin vanaları açık bırakılarak petek temizleme cihazını bağlayarak çıkış vanasını da gidere bağlamaktayız.

Sonrasın da ise, en yakın şebeke suyundan radyatör temizleme cihazına su vermekteyiz. Petek temizleme makinesini çalıştırarak tazyikli su ve kimyasal ilaç göndermekteyiz.

Kullandığımız cihaz son teknoloji ve tazyikli suyun ardından da basınçlı hava verilmektedir ve bu sayede de içerisin de ki tortu ve kireci arındırmaktayız.

Kimyasal ilaç zararlı mı soruları aklınıza gelmektedir fakat kullandığımız kimyasal ilaçlar tamamiyen organik ve TSE standartlarınca onaylanmış ürünlerdir.

Evleriniz de herhangi bir eşyaya zarar vermeden herhangi bir eşyanın yerini değiştirmenize gerek kalmadan petek temizeleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Petek temizleme işlemi kış ayların da fazla verim almanız için oldukça önem arz etmektedir.

Kombinize en yakın ve en uzak yerde ki peteklerimiz eşit olarak ısınması gerekmektedir.

Her odaya eşit olarak ısı vermek için petek temizleme işlemlerinin uzman kişilerce yapılması gerekmektedir.

Hem ısınma hem de verimli ısınma sağlayabilmek için peteklerin içerisin de ki birikmiş olan kireçlenme ve torulanmaların arıtılması gerekmektedir.

Petek temizleme işlemlerinizi uzman kadro ve ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.


BALIKESİR PETEK TEMİZLEME FİYATLARI?


Petekler sıcak su dolaşımı ile birlikte evlerimiz de sıcaklığı sağlayan sistemlerdir.

Zamanla petekler de meydana gelen aşınmalar ve birikmeler sonucun da bu ısıyı iletememektedir.

Tıkalı olan petekler evin her yerine ısıyı iletememekte ve kombi çok yüksek derecelere getirilmesine rağmen ev yeterli ısıya ulaşamamaktadır.

Bu durumlar da ise, petek temizleme işleminin yılda bir defa veya iki defa uygulanması gerekmektedir.


Balıkesir petek temizleme fiyatları en uygun fiyat garantisini vererek uygulamaktayız.

Hem periyodik bir temizleme işlemlerinizi kolaylaştırmak hem de yakıt tasarrufunu sağlamak amacıyla sizlere, petek temizleme fiyatını, en uygun fiyat garantisini sağlamaktayız.

Petek temizleme işleminin düşük fiyatlı veya yüksek fiyatlı olması kullanılan malzemelerle birebir alakalı olmaktadır.

Bazı firmalar sadece su ve basınçlı motorlarla işlem yaparken Zeki Teknik petek temizleme işlemi ise özel petek temizleme ürünleri kullanarak bu işlemi uygulamaktayız.

Özel ürünler kullanılmadan yapılan işlemler de ise, kombilerin zarar gördüğü ortadadır.

Ucuza yapılan işlemler de büyük zararlara uğrayan cihazların örnekleri bir hayli fazladır.

Balıkesir Zeki Teknik Petek Temizleme Servisi olarak uygun fiyat ile birlikte petek temizleme için özel ürünler kullanmakta ve kombi, peteklerinizi korumaktayız.

Firmamız yaptığı her işlem için garanti vermekte ve buna bağlı olarakta sizleri mağdur etmeden kombi ve peteklerinize zarar vermeden işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Balıkesir'in tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Petek temizleme işlemi yılda bir veya iki defa olmak üzere yapılmasını tavsiye etmekteyiz ve bu sayede ısı kaybını da önlemekteyiz.


BALIKESİR PETEK TEMİZLEMENİN FAYDALARI?

Petek temizleme işlemi yaptırılmadan önce hepimiz petek temizleme neden yapılır? petek temizleme işlemi ne işe yarar? gibi soruları yöneltmekteyiz.

Petekler de zamana ve kullanıma bağlı olarak aşınmalar ve sıcak su ile birleşerek tesisat içerisin de de aşınmalar meydana getirir ve bu aşınmalar petek içerisin de tıkanmaya neden olmaktadır.

Yakıt tasarrufu sağlamanın yanı sıra tesisatın da ömrünü uzatmanın tek ve en güzel yolu petek temizleme işleminin gerçekleştirilmesinden geçmektedir.

Birçoğumuz kış aylarına girmeden önce yiyecek ve giyecek gibi temel ihtiyaçlarımızın hazırlıklarını yaparken ısınma ihtiyacımızı da göz ardı etmemekteyiz.

Petek temizleme işleminden önce; kombi petek tesisatın da en fazla kireç oluşan nokta; suyun ısınmış olduğu nokta olan,eşanjördür.

Petekler yeterli ısıyı veremez ve kombiyi daha yüksek enerji harcaması için daha yüksek derecelere getiririz. Bu sayede kombiye de zarar vermemekteyiz.

Kış gelmeden önce yaptırmış olduğunuz Petek temizleme işlemi ileri de oluşacak arızayı önlemekte ve ileriye dönük olarak yüksek meblalar ödemekten sizleri de kurtarmaktadır.

Zeki Teknik petek temizleme servisi olarak rahat bir kış geçirmenizi ve fazladan ücret ödememeniz için petek temizleme işlemini tavsiye etmekteyiz.

BALIKESİR PETEK TEMİZLEME ÖNCESİ/SONRASI

Temizlenmeyen peteklerinizi artık dert etmeyin, zamanın da temizliği yapılmamış olan petekler verim alamayacağınız duruma gelebilir.

Zeki teknik petek temizleme servisi olarak yılda en az bir defa ve en çok iki defa olmak üzere petek temizleme işlemini tavsiye etmekteyiz.

Firmamıza ulaşım sağladığınız takdir de uzman kadro ve ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Firmamıza ulaşım sağladığınız halde detaylı bilgi alabilir ve yapılan işlemler uygulanırken detaylı bilgi verilmektedir.

Sol taraftaki temizlik öncesin de oluşmuş olan kir tabakası sebebiyle yeterince ısı sağlayamayan ve sağa doğru baktığımız da ise temizlenmiş ve ısıyı verebilen bir tabaka görülmektedir.

Petek temizleme işleminden önce , kombi yüksek derecelere getirilirken kombi yüksek enerji harcayarak kimi zamanlar da arızaya geçebilmektedir.

Petek temizleme işleminden sonra ise normal bir dereceye getirildiğin de petekler eşit olarak ısınacağı için kombi de fazladan enerji tüketmeyecektir böylelikle de uyum içerisin de çalışacaklardır.

Zamanında petek temizleme işlemi yapılmayan petekler yeteri kadar ısı veremezler uzman kadro ve ekibimizle birlikte peteklerin temizleme zamanının gelip gelmediğine bakmaktayız.

Sizlerin de eğer zamanı gelmemişse fazladan para ödenmemesi için ilk olarak peteklerin temizlenip temizlenmeyecek durum da olup olmadıklarının da tespitini gerçekleştirmekteyiz.

Tüm peteklerim sorunlu değil birisi ısınma yapmıyor diyorsanız bile, bu tüm tesisatın yenilenebilmesi için yeterlidir.

Petek temizleme işlemimize ki amacımız peteklerin tesisatını korumak ve yenilemekten geçmektedir.


PETEK TEMİZLEME SERVİSİ / USTALARI

Balıkesir'in tüm ilçelerine hizmetimiz bulunmaktadır.

Zeki Teknik Petek temizleme servisi olarak sizlere haftanın her günü 7/24 olarak hizmet sağlamaktayız.

Petek temizleme işlemlerini işini bilen ve yılların tecrübesiyle gerçekleştirmekteyiz.

Petek temizleme işleminin kombinize de oldukça faydası olmaktadır.

Kombi bakımını yılda bir defa petek temizleme işlemlerinizi ise en az yılda bir defa en fazla yılda iki defa olmak üzere tavsiye etmekteyiz.

Balıkesir Petek Temizleme İşlemi nedir?petek temizlemenin faydaları nelerdir?Petek temizleme ücretleri ne kadardır? Petek temizleme ne kadar süre de yapılmalıdır?Petek temizleme işlemleri nasıl yapılmalıdır? Petek Temizleme ile ilgili her türlü sorunlarınız da bizleri arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Petek temizleme işlemini herhangi bir eşyanızın yeri değişmeden ve eviniz de herhangi bir yer pislenmeden gerçekleştirmekteyiz.

Petek temizleme işlemini tek tek yapmakta ve ayrı ayrı temizlik işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Petek temizleme işlemlerinden sonra kombi ve petekleriniz uyumlu olarak çalışma gerçekleştirecekler ve fazladan enerji israfı yapılmayacaktır.

Balıkesir Zeki teknik petek temizleme servisi olarak yaptığımız her işlem için sizleri güvence altına almaktayız.

Makul fiyat garantisini de sizlere vererek yaptığımız işlem ölçütün de değer biçiyor ve diğer firmalar gibi en ucuz en kaliteli prensibindense en makul olanı ve en kaliteli hizmet garantisini Balıkesir'in tüm ilçelerin de de sağlamaktayız.


BALIKESİR PETEK TEMİZLEME SERVİSİ OLARAK HİZMET SAĞLADIĞIMIZ İLÇE VE MAHALLELER:


Balıkesir Ayvalık Semtleri
• Alibeyadası • Altınova • Ayvalık • Küçükköy • Merkez Köyler • Sarımsaklı
Ayvalık Semtleri
Balıkesir Ayvalık Mahalleleri
• 150Evler Mahallesi • Aliçetinkaya Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Fethiye Mahallesi • Fevzipaşa Vehbıbey Mahallesi • Hamdibey Mahallesi • Hayrettinpaşa Mahallesi • Iskele Mahallesi • İlkkurşun Mahallesi • İnönü Mahallesi • İsmetpaşa Mahallesi • Kahramanlar Mahallesi • Kazımpaşa Mahallesi • Kemalpaşa Mahallesi • Küçükköy Mahallesi • Merkez Mahallesi • Mithatpaşa Mahallesi • Namıkkemal Mahallesi • Sahilkent Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Sefaçamlık Mahallesi • Selimiye Mahallesi • Yeni Mahallesi • Zekibey Mahallesi
Ayvalık Mahalleleri

• Balya • Ilıca • Merkez Köyler
Balya Semtleri
Balıkesir Balya Mahalleleri
• Atatürk Mahallesi • Çay Mahallesi • Enverpaşa Mahallesi • Kocacami Mahallesi


Balıkesir Bandırma Semtleri
• Aksakal • Aydıncık(Edincik) • Bandırma • Merkez Köyler
Bandırma Semtleri
Balıkesir Bandırma Mahalleleri
• 100.Yıl Mahallesi • 17Eylül Mahallesi • 600Evler Mahallesi • Adalet Mahallesi • Ayyıldız Mahallesi • Bentbaşı Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çalışkanlar Mahallesi • Çınarlı Mahallesi • Dere Mahallesi • Günaydın Mahallesi • Hacıyusuf Mahallesi • Haydarçavuş Mahallesi • Hisar Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • İhsaniye Mahallesi • Karaçalılık Mahallesi • Karakadı Mahallesi • Kayacık Mahallesi • Kayalı Mahallesi • Kümbet Mahallesi • Levent Mahallesi • Paşabayır Mahallesi • Paşakent Mahallesi • Paşakonak Mahallesi • Paşamescit Mahallesi • Sunullah Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yenice MahallesiBalıkesir Bigadiç Semtleri
• Bigadiç • Çağış • İskele • Merkez Köyler • Yağcılar
Bigadiç Semtleri
Balıkesir Bigadiç Mahalleleri
• 4 Eylül Mahallesi • Abacı Mahallesi • Camii Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çavuş Mahallesi • Emek Mahallesi • Fethibey Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • Karesi Mahallesi • Kuyu Mahallesi • Orta Mahallesi • Osmanca Mahallesi • Servi Mahallesi • Yeni Mahallesi


Balıkesir Burhaniye Semtleri
• Burhaniye • Merkez Köyler • Pelitköy
Burhaniye Semtleri
Balıkesir Burhaniye Mahalleleri
• Bahçelievler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çamlıca Mahallesi • Geriş Mahallesi • Hacıahmet Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • İskele Mahallesi • Kocacami Mahallesi • Mahkeme Mahallesi • Memiş Mahallesi • Öğretmenler Mahallesi • Ören Mahallesi • Yunus Mahallesi

Balıkesir Dursunbey Semtleri
• Dursunbey • Merkez Köyler
Dursunbey Semtleri
Balıkesir Dursunbey Mahalleleri
• Bozyokuş Mahallesi • Cebeci Mahallesi • Çakmak Mahallesi • Çiftçi Mahallesi • Ferah Mahallesi • İstasyon Mahallesi • Mollaoğlu Mahallesi • Üçeylül Mahallesi • Vakıf Mahallesi

Balıkesir Edremit Semtleri
• Akçay • Altınoluk • Edremit • Güre • Kadıköy • Merkez Köyler • Zeytinli

Balıkesir Edremit Mahalleleri
• Altınkum Mahallesi • Camivasat Mahallesi • Cennetayağı Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çam Mahallesi • Çay Mahallesi • Dalyan Mahallesi • Darsofa Mahallesi • Eroğlan Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gazicelal Mahallesi • Gaziilyas Mahallesi • Hacıtuğrul Mahallesi • Hamidiye Mahallesi • Hekimzade Mahallesi • İbrahimce Mahallesi • İkizçay Mahallesi • İskele Mahallesi • Kapıcıbaşı Mahallesi • Küçükcami Mahallesi • Küçüksu Mahallesi • Merkez Mahallesi • Sarıkız Mahallesi • Soğanyemez Mahallesi • Şahinderesi Mahallesi • Turhanbey Mahallesi • Tuzcumurat Mahallesi • Yeni Mahallesi


Balıkesir Erdek Semtleri
• Erdek • Karşıyaka • Merkez Köyler • Narlı • Ocaklar
Erdek Semtleri
Balıkesir Erdek Mahalleleri
• Alaattin Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çarşı Mahallesi • Halitpaşa Mahallesi • Liman Mahallesi • Sahil Mahallesi • Yalı • Zeytinli Mahallesi
Erdek Mahalleleri

Balıkesir Gömeç Semtleri
• Gömeç • Karaağaç • Merkez Köyler
Gömeç Semtleri
Balıkesir Gömeç Mahalleleri
• Aliçetinkaya Mahallesi • Kemalpaşa Mahallesi • Mithatpaşa Mahallesi • Yaya Mahallesi

Balıkesir Gönen Semtleri
• Gönen • Merkez Köyler • Sarıköy
Gönen Semtleri
Balıkesir Gönen Mahalleleri
• 100.Yıl Mahallesi • Akçaali Mahallesi • Altay Mahallesi • Fındıklı Mahallesi • Gündoğdu Mahallesi • Karşıyaka Mahallesi • Kurtuluş Mah • Malkoç Mahallesi • Orta Mahallesi • Plevne Mahallesi • Reşadiye Mahallesi • Rüstem Mahallesi • Şumnu Mahallesi • Tırnova Mahallesi • Yeni Mahallesi

Balıkesir Gönen Semtleri
• Gönen • Merkez Köyler • Sarıköy
Gönen Semtleri
Balıkesir Gönen Mahalleleri
• 100.Yıl Mahallesi • Akçaali Mahallesi • Altay Mahallesi • Fındıklı Mahallesi • Gündoğdu Mahallesi • Karşıyaka Mahallesi • Kurtuluş Mah • Malkoç Mahallesi • Orta Mahallesi • Plevne Mahallesi • Reşadiye Mahallesi • Rüstem Mahallesi • Şumnu Mahallesi • Tırnova Mahallesi • Yeni Mahallesi

Balıkesir İvrindi Semtleri
• Büyükyenice • Gökçeyazı • İvrindi • Kayapa • Korucu • Merkez Köyler
İvrindi Semtleri
Balıkesir İvrindi Mahalleleri
• 7 Eylül Mahallesi • Akçalören Mahallesi • Aşağı Mahallesi • Bedrettin Mahallesi • Çamlıca Mahallesi • Çınarlı Mahallesi • Fatih Mahallesi • Kiraz Mahallesi • Kocakıran Mahallesi • Köseağalar Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Okçular Mahallesi • Orta Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yukarı Mahallesi


Balıkesir Kepsut Semtleri
• Kepsut • Merkez Köyler
Kepsut Semtleri
Balıkesir Kepsut Mahalleleri
• Camiiatik Mahallesi • Camiicedit Mahallesi • İhsaniye Mahallesi • Kasapzade Mahallesi • Mahkeme Mahallesi • Yenice Mahallesi
Kepsut Mahalleleri

Balıkesir Manyas Semtleri
• Kızıksa • Manyas • Merkez Köyler • Salur
Manyas Semtleri
Balıkesir Manyas Mahalleleri
• Atatürk Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çarşı Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Kalebayır Mahallesi • Maltepe Mahallesi • Yeni Mahallesi • Zafer Mahallesi


Balıkesir Marmara Semtleri
• Avşa • Marmara • Merkez Köyler • Saraylar
Marmara Semtleri
Balıkesir Marmara Mahalleleri
• Cumhuriyet Mahallesi • Deniz Mahallesi • Ekinlik • Hürriyet Mahallesi • Merkez Mahallesi • Okullar Mahallesi
Marmara Mahalleleri

• Adnanmenderes • Anajetüstü • Bahçelievler • Bakımokulu • Gündoğan • Kocaavşar • Merkez Köyler • Pamukçu • Paşaalanı • Sakarya • Şamlı
Merkez Semtleri

Balıkesir Merkez Mahalleleri
• 1.Gündoğan Mahallesi • 1.Oruçgazi Mahallesi • 1.Sakarya Mahallesi • 2.Gündoğan Mahallesi • 2.Oruçgazi Mahallesi • 2.Sakarya Mahallesi • Adnanmenderes Mahallesi • Akgedik Mahallesi • Akıncılar Mahallesi • Alihikmetpaşa Mahallesi • Altıeylül Mahallesi • Anajetüstü • Atatürk Mahallesi • Avşar Mahallesi • Aygören Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Bakımokulu • Bengi Mahallesi • Çay Mahallesi • Dinkçiler Mahallesi • Dumlupınar Mahallesi • Ege Mahallesi • Eskikuyumcular Mahallesi • Gaziosmanpaşa Mahallesi • Gümüşçeşme Mahallesi • Güvendi Mahallesi • Hacıilbey Mahallesi • Hacıismail Mahallesi • Hasanbasriçantay Mahallesi • Hisariçi Mahallesi • Kamçıllı Mahallesi • Karaoğlan Mahallesi • Karesi Mahallesi • Kasaplar Mahallesi • Kayabey Mahallesi • Kızpınar Mahallesi • Kuvaimilliye Mahallesi • Maltepe Mahallesi • Mirzabey Mahallesi • Paşaalanı Mahallesi • Plevne Mahallesi • Sütlüce Mahallesi • Toygar Mahallesi • Vicdaniye Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yıldırım Mahallesi • Yıldız Mahallesi • Zeybek Mahallesi

Balıkesir Savaştepe Semtleri
• Merkez Köyler • Sarıbeyler • Savaştepe
Savaştepe Semtleri
Balıkesir Savaştepe Mahalleleri
• Camiikebir Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Fatih Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Karşıyaka Mahallesi • Taşdibi Mahallesi • Yeşilli Mahallesi • Zafer Mahallesi

Balıkesir Sındırgı Semtleri
• Gölcük • Merkez Köyler • Sındırgı • Yaylabayır • Yüreğil
Sındırgı Semtleri
Balıkesir Sındırgı Mahalleleri
• Alan Mahallesi • Camiicedit Mahallesi • Camiikebir Mahallesi • Çavdaroğlu Mahallesi • Kocakonak Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Merkez Mahallesi • Rızaiye Mahallesi • Tepeköy Mahallesi • Yeni Mahallesi

Balıkesir Susurluk Semtleri
• Göbel • Karapürçek • Merkez Köyler • Susurluk
Susurluk Semtleri
Balıkesir Susurluk Mahalleleri
• Burhaniye Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Hakimiyetimilliye Mahallesi • Han Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • İnkılap Mah • Karşıyaka Mahallesi • Kışla Mahallesi • Orta Mahallesi • Sultaniye Mahallesi • Yeni Mahallesi
Susurluk Mahalleleri

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış