Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Fiyatları Ankara Keçiören 444 2 846

Kombi Bakımı NedirKombi bakımı, kombilerimizin devamlı ve verimli hizmet verebilmesi için periyodik olarak gerçekleştirilmesi gereklilik arz eden bir uygulamadır. Temiz, ucuz ve kolay kullanımı ile doğalgazın yaygınlaşması, beraberinde kombinin de yaygınlaşmasına neden olarak her evde yerini almasını sağlamıştır. Modern teknolojinin ürünü olan kombileri günümüzde ısınma sistemi ve sıcak su ihtiyacını karşılama amacıyla kullanıyoruz. Karşıladığı hizmetleri göz önüne aldığımızda, kombimizde meydana gelecek herhangi bir arızanın hayatımızı nasıl zorlaştırabileceği ihtimali oldukça göz korkutucu, değil mi? Kışın işten, okuldan veya sosyal bir sebeple dışarıdan geldiğimizde bizi karşılayan evin soğuk ve keskin olması veya dışarı çıkmadan önce duş almak için musluğu çevirdiğimizde akan suyun buz gibi olması gibi durumların hayatımızı oldukça zora sokacağı bir gerçektir.

Bu gibi nedenlerden ve çok daha fazlasından ötürü yılda 1 defa kombi bakım işlemi gerçekleştirilmeli ve tüm bu muhtemel problemlerin önüne çok daha önceden geçilmelidir. Kaldı ki kombi bakım işleminin tek yararı, kombi arızalarının önüne geçmesi de değildir. Aynı zamanda soluduğunuz havaya ve kullandığınız suya karışma ihtimali barındıran gaz kaçaklarının da önüne geçerek sağlığınızı tehdit edici unsurları meydana gelme fırsatı bırakmadan ortadan kaldırır.


Kombi Bakımı Faydaları


Kombi bakım işlemi, kombinizin çalışma ortamını ferah ve özgür bir hale getirdiğinden kombiniz çok daha az mesai ile çok daha kaliteli hizmet verecek; böylelikle sizler de daha verimli bir ısınma sistemi ve sıcak su elde edeceksiniz. Bu verim de sizlere yakıt ve enerji tasarrufu olarak geri dönüş yapacağı için hem faturalarınızda köklü bir düşüş elde edecek, hem de doğal kaynakların kullanımını azaltmış olacaksınız.

Son olarak kombi bakımı, düzenli ve periyodik olarak gerçekleştirildiği takdirde, normal kullanımlarda 15 yılı geçmeyen cihaz ömrünü 25 yıla kadar uzatarak sizlerin çok daha uzun bir süre hizmet elde etmesine olanak sağlamaktadır.Zeki Teknik Kombi Bakım Servisi, Keçiören'in her bir semtine yıllardır en kaliteli ve garantili hizmeti sunmaktadır. Bizim müşterilerimizden duyduğumuz memnuniyet kadar müşterilerimiz de bize güvenle kombilerini emanet etmektedir. Keçiören'de hizmet verdiğimiz semtler: Aktepe Kombi Bakım, Bağlum Kombi Bakım, Esertepe Kombi Bakım, Etlik Kombi Bakım, Kalaba Kombi Bakım, Sanatoryum Kombi Bakım, Şehit Kubilay Kombi Bakım, Şenlik Kombi Bakım, Ufuktepe Kombi Bakım.

Petek Temizleme Nedir


Petek temizleme, ısınma sistemi olarak kombi ile beraber kullandığımız peteklerin daha verimli hizmet vermesi için gerçekleştirilen bir işlemdir. Peteklerimiz de en az kombilerimiz kadar düzenli bir bakım/temizlik işlemlerine ihtiyaç duyar, hatta peteklerimizin bu ihtiyacı çok daha çabuk aralıklarla gündeme gelebilmektedir. Bunun nedeni, kalorifer tesisatının kombinin parçalarından daha hassas ve yapısındaki maddelerin daha adi olmasından kaynaklıdır.Peteklerimize yılda 2 olması gerekse bile bu durum çok gerçekleştirilmediği için en az da olsa yılda 1 temizliği gerçekleştirilmezse, peteklerde bir takım arızalar meydana gelmeye başlayacaktır. Tesisat parçalarının ve suyun yapısındaki kireç tortularının birleşip tesisatın alt kısmında kümülatif bir şekilde yığılması sonucunda peteklerinizin üstü ısınırken altı soğuk kalabilir. Kombinize en uzaktaki petekle ısınmama problemleri baş gösterebilir veya peteğinizin içinde dolaşan su ara ara soğuyarak size kesintili bir hizmet sunabilir. Tüm bu sorunların önüne geçmek için peteklerinizin temizliğini yaptırmayı unutmayınız.

Petek Temizliği Faydaları
Petek temizliği, profesyonel bir ekip eliyle makine ve kimyasallar yardımıyla gerçekleştirildiği takdirde sizler için pek çok avantaj yaratacaktır. Tüm peteklerinizin ve peteklerinizin her bir kısmı aynı ısıda yanacak, verimli bir ısınma sistemi elde edeceksiniz, peteklerinizin ömrü uzayacak, kimyasallardan sonra kullandığımız koruyucu ilaç sayesinde tesisatınız çok daha uzun süre kireçlenmelere karşı gardını almış olacak ve kış aylarında sokak sokak tesisatçı arama derdinden uzak, sıcacık evinizde huzurla kafanızı dinleyeceksiniz.

Zeki Teknik Petek Temizleme Servisi, yıllardır bu sektöre adını kazımış kalitesi ve profesyonelliği ile siz çağırdığınız anda evinize gelerek petekleriniz için en iyi işlemi gerçekleştiriyor ve cihazınızı sizlere ilk aldığınız zamankinden farksız bir şekilde sunuyor. Keçiören'de hizmet verdiğimiz semtler: Aktepe Petek Temizleme, Bağlum Petek Temizleme, Esertepe Petek Temizleme, Etlik Petek Temizleme, Kalaba Petek Temizleme, Sanatoryum Petek Temizleme, Şehit Kubilay Petek Temizleme, Şenlik Petek Temizleme, Ufuktepe Petek Temizleme.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış