Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Arçelik Klima Servisi olarak özensiz taşınma ve yanlış montaj ile ne gibi büyük sorunlar yaşandığını bildiğimizden bu konuda müşterilerimize oldukça titiz bir hizmet sunmakta ve hiçbir yapıda müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Devamı

Daikin Klima Periyodik Bakımı Firmamız merkezi ve bireysel tüm klima çeşitlerinde periyodik bakım hizmeti vermektedir. Daikin Klimaların onarım ve bakım işlemleri için aynı gün usta temin ediyor ve cihaz onarımlarını yapıyoruz.

Devamı

Toshiba klima bakım fiyatları için size en uygun tekliflerimizi ustalarımızdan ekiplerimizden öğrenmeyi unutmayın. Buca genelinde Toshiba klima tamir servisimiz vardır. Toshiba klimalrınızın bakımlarını Buca semtinde yapmaktayız.

Devamı

Altus klima da yılda iki defa bakım ister. Ankara Altus Klima parça değişimleriniz de orijinal yedek parça temini yapmakta ve değişim yapmış olduğumuz parçalara da 1 yıl garanti imkanını da sizlere sunmaktayız.

Devamı

Midea Klima bakım tamir servisimiz 10 yıla aşkın süredir siz değerli müşterilerine kaliteli ve güvenli bir yapıda Midea klima bakımı ustası, Midea klima bakım tamir servisi desteğinde bulunmaktadır.

Devamı

Buderus klima servisi uygulamalarımızla her marka için ilk günkü gibi klima kullanımını garanti ediyoruz. Buderus klimalarınızda arıza olması halinde İzmir klima bakım servisimizi arıyabilirsiniz.

Devamı