Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BEYAZ EŞYA

Ariston derin dondurucu servis hizmeti ihtiyacınız olan benzersiz çözümü en kısa sürede sunar. Ariston bulaşık makinesi arızalarında hemen iletişime geçerek, usta talebinde bulunabilirsiniz.

Devamı

Antalya Kepez'de ilk tercihiniz olma yolunda büyük adımlar atan bir beyaz eşya servisi olan Kepez beyaz eşya servisi, sizlere sunduğu doğru ve kaliteli faaliyetler ile daima mutlu ve memnun kalacağınız garantisini vermektedir.

Devamı

Antalya Servisi cihazlarınızın yıllık bakımları, parça kontrol, genel kontrol, orijinal yedek parça temini gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Antalya beyaz eşya servisi olarak fiyatlarımızın son derece makul olduğunu lütfen unutmayınız.

Devamı

Antalya nin en yoğun bölgesi Şarampol da arıza problemlerini en kısa zamanda çözümlenmektedir. Profesyonel ekip araçlarımız ve uzman ekiplerimiz ile Antalya ve genelinde sunmuş olduğumuz hizmet ile arızanızı gideriyoruz.

Devamı

Antalya Dokuma veya yakınında diğer semtler de olabilir hiç farketmez, yapacağınız bir çağrı ile hemen hızlıca konuyla ilgili arkadaşlarımıza bilgi verip telefon aramalarınıza cevap veriyoruz.

Devamı

Antalya servisi tüm kullanıcıların aramış olduğu uygulama özellikleri barındıran tek kusursuz servistir. Antalya Servisi yıllardır Antalya'nın gözde semti olan Ahatlı`a hizmet vermektedir.

Devamı

Antalya Toros ve diğer mahallelerde herhangi bir bölgede, çağrı merkezimizle yapacağınız görüşme sonucunda acil bir biçimde servis ekibimizi haberdar edip çağrılarınızı neticelendiriyoruz.

Devamı

Antalya Çamaşır makinesi Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza tamiri yapılır. Müşteri memnuniyeti Antalya buzdolabı servisimiz de her şeyden önde gelmektedir.

Devamı