Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Adana Samsung Beyaz Eşya Servisi

Adana Samsung Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar tüketicilerin hayatındaki günlük işlerini büyük oranda kolaylaştıran ve temizlikten uzun süre yiyecek içecek saklanılabilmesine kadar kolaylık sağlayan cihazlardır.

Birçok farklı marka adı altında üretilen cihazların hayatımızı kolaylaştırmasının yanı sıra piyasaya sunmuş olduğu cihazların enerji tasarrufu sağlayabilmesi de büyük oranda önem teşkil etmektedir.

Tüketiciler beyaz eşya alma sürecin de en çok etkilendikleri marka ve fiyatlandırmasıdır. Öncelikle dayanıklı olması ve kullanım süresinin uzun olmasına dikkat edilmektedir.

Tüketicinin ev işlerinde kolaylık sağlanılabilmesi ve uzun soluklu kullanılması açısından seçilen cihaz ve marka oldukça önemlidir.
Beyaz eşya sektöründe her marka kendi üretmiş olduğu markanın en iyisi olduğuna ve tüketicilerin günlük hayatındaki işlerinde en yüksek oran da kolaylık sağlayabileceğini iddia etmektedir.

Hangi marka adı altında olursa olsun kullanım şekli ve kullanım süresi açısından arıza oluşması da mümkün olacaktır.

Adana Samsung Beyaz Eşyaların Kullanım Önemi


Adana Samsung Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşyaların kullanım şekli cihazların uzun ömürlü kullanım ve sağlıklı bir işleyiş sürdürmesi açısından çok önemlidir.

Uzun ömürlü hijyen ve düzenin sağlanması, yiyecek ve içeceklerin uzun ömürlü saklanılabilmesi, pişirme gruplarındaki cihazların uzun soluklu kullanılabilmesi ve ev işlerinin yapılabilmesi için bakımlarının yapılması da çok önemlidir.

Bakımı yapılmayan ve düzgün kullanım sağlanamayan cihazlar da arıza oranı diğer cihazlara göre daha yüksek orandadır.

Beyaz eşyaların kullanım şekli eğer düzgün ve sistemli bir şekil de olmaz ise arıza yapması ve bununla birlikte tüketicinin hem zaman kaybına uğraması hem de günlük işlerini aksatmış olması kaçınılmaz hale gelecektir.

Beyaz eşya cihazlarının 10-15 yıllık kullanımı içerisinde sağlayacağı enerji tasarrufu da kullanım şekli ile doğru orantılıdır. Yüksek verimli ve çok düşük verimli cihazlar arasın da %60 ve üzerinde enerji tüketim farkı olduğunun en büyük kanıtıdır.

Bu yüzden hem tasarruf açısından hem de uzun soluklu kullanım açısından kullanım şeklinim düzgün ve sistemli olması oldukça önemlidir.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan petek temizleme işlemi hakkında diğer içerik yazımızada göz atabilirsiniz.
https://www.bulservisi.com/petek-temizleme/derince-kombi-petek-radyator-temizleme-servisi-444-28-46.html

Adana Samsung Beyaz Eşya Arızaları


Beyaz eşya cihazların da kimi zaman uzun süre kullanım sonucunda ortaya çıkan arızlar kimi zaman da yukarıda da bahsettiğimiz gibi kullanım şeklinden kaynaklanan kullanıcı hatası ile oluşmaktadır.

Bu arızaların genel nedeni kullanıcı hatası ile oluşmaktadır. Bu yüzden tekrar tekrar beyaz eşya kullanıcılarımıza kullanım şeklinin oldukça önemli olduğunu belirtmek isteriz.

Buzdolabında; soğutma yapmaması, cihazın çalışmaması, normalinden fazla soğutma yapması, kapağın tam olarak kapanmaması, karlanma yapması, buzdolabı cihazından haddinden fazla ses gelmesi.

Çamaşır makinesinde; Suyu boşaltmaması veya almaması, sıkmaya geçmemesi, kapağından fazla köpük çıkartması gibi farklı arızalar oluşabilmektedir.

Bulaşık makinesinde; Suyu boşaltmaması, tuşlarının çalışmaması, yıkama esnasında gereğinden fazla ses çıkartması, kapağından su sızdırması, tablet deterjanını eritmemesi, durulamamaya geçmemesi gibi arızalar oluşabilmektedir.

Bu gibi veya buna benzer arıza oluşması durumunda hiçbir şekilde tüketicinin bireysel olarak beyaz eşya cihazına dokunmaması ve tamire kalkışmadan bulunmuş olduğu bölgeden kendisine en yakın olan servisi çağırması gerekmektedir.

Ayırca diğer bir hizmetimiz olan klima bakımı ile alaklı diğer yazmış olduğumuz içerik yazımızada göz atabilirsiniz.
https://www.bulservisi.com/klima-servisi/2019-klima-bakim-fiyatlari-ucreti-444-28-46.html


Adana Samsung Beyaz Eşya Tamir Fiyatları


Beyaz eşyalar da kullanım şekli veya uzun ömürlü kullanım sonrasında oluşan arızlar nedeniyle tamire ihtiyaç duyulmaktadır.
Tamir esasında değişme gösterebilecek parçaların maliyeti, arızanın fazlalık oranı, harcanan zaman ve işçilik ücretine göre değişim göstermektedir.

Bu yüzden herhangi bir fiyatlandırma yapmak doğru değildir. Fiyat konusunda detaylı bilgi ve ustalarımızla direkt olarak görüşme sağlayabilmek için servisimizi arayarak güncel en hesaplı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Adana Samsung Beyaz Eşya Servisleri


Adana Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung marka adı altında birçok farklı servis bulunmaktadır. Tüketici olarak bu servisler arasından eleme yaparak kaliteli ve işinde tecrübe kazanmış olan ustalar ve teknik servis elamanları ile çalışılması gerekmektedir.

Beyaz eşya tamir servisimizden hizmet alan birçok müşterimiz memnuniyetini dile getirmiştir. Birçok marka veya servis değiştirmiş olduğu parçanın garantisini vermemektedir. Servis olarak değiştirilmesi gereken bir paraca olduğunda maliyeti ne olursa olsun 1 yıl garantisini vermekle beraber yapmış olduğumuz tamirin de arkasında durmaktayız.

Adana da Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam, Ceyhan, Kozan, İmamoğlu, Karataş, Karaisalı, Pozantı, Yumurtalık, Tufanbeyli, Feke, Aladağ, Saimbeyli ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Adana Samsung Beyaz Eşya Servisimizi arayarak ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca beyaz eşya ile alakalı diğer yazmış olduğumuz yazımızıda okuyabilirsiniz.
https://www.bulservisi.com/beyaz-esya-servisi/adana-beyaz-esya-tamir-servisi-servisleri.html


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış