Bakım Onarım Çağrı Merkezi

ANKARA ASANSÖR BAKIM TAMİR REVİZYON 444 28 46

Asansör Bakım Firmaları

Asansörler günümüz şartların çok fazla işimize yarayan olmasa eğer ne yapardık dediğimiz, oldukça ihtiyacımız olan bir makinedir. Asansör bakımı da asansörlerimiz için oldukça önemli bir konudur.

Asansör bakımları sayesinde asansörlerin ani bozulmalarını engelleyerek daha rahat ve güvenli bir şekilde katlar arasında geçişlerimiz sağlanmaktadır.

Yaşlılar için merdiven çıkmak çok korkutucudur. Merdiven çıkmayı sevmeyen sağlığı elvermeyen yaşlı insanlar olabilmektedir. Genelde böyle insanlar giriş katlardaki evleri tercih etmektedirler. Aslında buna hiç gerek yoktur.Ankara gibi bir şehirde artık şartlar eskisi gibi olmadığından ve inşaat sektörümüz gün geçtikçe arttığından dolayı her binada asansör bulunmaktadır. Teknoloji ile birlikte asansörler de gelişerek daha güvenilir ferah ve rahat bir ortamı sizlerle buluşturmaktadır.

Asansör bakımları için uzmanlar sürekli olarak bildirim yapmaktadır. Eğer imkânınız var ise ayda bir kez asansör bakımlarınız gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Asansör bakımınız rutin olarak yapmayı kendinize alışkınlık haline getirdiğiniz müddetçe herhangi bir sorun ile karşılaşmadan asansörlerinizi daha uzun kullanabilme şansına sahip olacaksınız.

Asansörleri elbette ki bir katlık yer için kullanmanızı önermiyoruz ama düşünün ki on katlı bir yere çıkacaksınız merdiven ile çıkmak sizleri oldukça zorlayacaktır. Bu durumda artık genci yaşlısı fark etmeksizin çok yorulacaksınız.

Asansörler bu anlamda çok fazla ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Sizler de asansörlerinizin bakımını kaliteli servislere yatırmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki VESTEL BEYAZ EŞYA BUZDOLABI TAMİR SERVİSİ başlıklı yazımız da beyaz eşya servisimiz hakkında detaylı bir içerk bulunmaktadır. Eğer bu içeriğin sizlere faydası olacağını düşünüyor iseniz tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.Asansör Tamir Firmaları


Asansör tamir işlemi asansörün tekrar arıza vermemesi açısından kaliteli servislere yaptırılması gereken bir durumdur. Asansör tamir işlemleri aslında oldukça çeşitli bir işlemdir. Çünkü arıza çeşitleri fazladır. Bir önceki yazımız ANKARA PURSAKLAR ASANSÖR FİRMALARI asansör arıza çeşitlerinden ve çözümlerinden bahsetmiştik. Tıklayarak asansör arıza çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Asansör tamir firmaları aslında çok fazladır. Herkes bu işi yapabilir. Ama asıl önemli olan işini hakkı ile yapabilmektir. Asansör tamiri olsun asansör bakımı olsun aslında karşılıklı olarak oldukça önemlidir. Her iki taraf da zaman harcamaktadır. Bir tarafın emeği bir tarafın da parasının boşa gitmemesi gerekir.

Bizler her zaman karşılıklı memnuniyetin peşindeyiz. Kaliteli ustalar ile saygılı iş ahlakına uygun olarak işlem sağlanmalıdır. Asansör arızaları denilince insanın aklına büyük bir havuz gelmelidir. Ve bu havuzda arıza çeşitlerinin olduğunu varsayalım. İşte ustanın kalitesi burada belli olacaktır.

Sizin asansörünüz de oluşan arızanın nedenini o havuz içerisinden hemen bulup çözüme yönelik işlem sağlanması gerekecektir. Çözüm odaklı ustalar ile aslında asansör arızası ne olursa olsun kısa süreler içerisinde işlemler gerçekleşebilmektedir.

Sizler de kaliteli servisler ile asansör tamiratını gerçekleştirmek isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.Asansör Tamir Ve Bakım Fiyatları


Asansörler elektrik ile çalışan mekanik düzenekler ile bir ray sistemine oturtulmuş aşağı ve yukarı doğru dikey olarak hareket eden kapalı kabinelerdir.

Asansörler sayesinde yüksek katları inmek ya da çıkmak zorunda kalmıyoruz. Birçok insan için bu gerçekten inanılmaz bir icat. Teknolojinin gelişmesi ile sürekli olarak yenilenen asansörler de artık oldukça konforludur.

Eskiden çok az kişi alabilen yani az kilo taşıyabilen asansörler şu an günümüz de çok fazla kişi alabilmektedir.
Artık insandan ziyade yük taşımacılığı da sağlayan asansörlerimiz ileri de tam olarak nasıl bir konuma geleceği gerçekten merak konusu olmuştur.Asansör bakımları asansörün kullanılması sırasında her hangi bir mal ve can kaybı yaşanmamsı için belirli aralıklarda gerçekleştirilmesi gereken önemli bir eylemdir. Asansör bakımı yapılmadığı taktir de asansörleriniz de ani olarak bozulma meydana gelebilmektedir.

Takdir edersiniz ki asansörün durumuna bağlı olarak bakım ve tamir işlemleri değişkenlik göstereceğinden dolayı bizler de sizlere buradan net fiyat vererek yanıltmak istemeyiz. Eğer sizlerin de asansörünüzün bakıma ya da tamire ihtiyacı var ise bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki Samsung Tamir Servisi Ankara başlıklı yazımız da beyaz eşya servisimiz hakkında detaylı bir bilgilendirme bulunmaktadır. Tıklayarak göz atabilirsiniz.


Ankara'da Asansör Bakım Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış