Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Balgat Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Balgat Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587

BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÇANKAYA BALGAT


beyaz eşya servisi


Balgat, Ankara Çankaya'da, Konya Yolu (Mevlana Bulvarı), Türkocağı Caddesi, Çetin Emeç Bulvarı ve İnönü Bulvarı arasında kalan ve Nasuh Akar Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Ehlibeyt Mahallesi ve Balgat Mahallesinden oluşan bir semttir.

Ankara'nın gözde mekanlardan Balgat'ın isminin ilginç öyküsü ise, 'Kat/gat' kelimesinin öz Türkçe'de şehir anlamına geldiği ve Balgat'ın 'balşehir' olduğu kaynaklarda yer alıyor.

Mustafa Kemal Atatürk'ün yolu bir zamanlar şehrin dışında kalan Balgat köyüne düşer. Köyde soluklandığı evde çay içmek isteyen isteyen Atatürk'e gelen çayda şeker yoktur. Atatürk, 'Şeker yok mu?' diye sorunca oradakiler de Ankara şivesiyle 'Şeker yok amma bal var, bal gat Atam, bal gat' der.

Atatürk de bunun üzerine bölgenin ismini 'Balgat' koyar' ifadeleriyle anlatılıyor. Ankara Balgatta yer alan bir firma olarak, hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan beyaz eşyalar, kullanım amaçları ne olursa olsun doğru verim ve etkin performans için bazı gereksinimlere ihtiyaç duyduğunu hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Balgat Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi beyaz eşya servisi, özellikle arıza sonrası yapılacak müdahale ve bakım için gerekli olan yedek parça ve aksesuarların kalitesi ile ön plana çıktığı hususunda siz değerli müşterilerini uyarıyor.

Alacağınız hizmetin kalitesi çok önemli! Servis personelleri onarımını yaptığı cihaza kendi eşyasıymış gibi davranmalı, cihazların temizliği bakımı gibi işlemler için sizlere temin ettiği yedek parça ve aksesuarlar sahip olduğunuz markanın orijinalliği ile uyum içerisinde olmalı.

Tüm bu beklentileriniz teknik ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Tüm Beyaz Eşya arızalarını dikkate almanızı ve 444 9 587 numaramızı arayarak servis desteğimizi almanızı öneriyoruz.

Ayrıca En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ BALGAT


beyaz eşya servisi


Beyaz eşya tamir servisi, sizler de tüm beyaz eşya tamirleriniz için gönül rahatlığı ile firmamız ile irtibata geçebilir ve her tür işlemleriniz için arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

En yakın beyaz eşya servisi, beyaz eşya servisimiz yılların bizlere sağlamış olduğu deneyim ve tecrübe ile hizmet imkanı sağlıyor ve sağladığı hizmetin her daim arkasın da durmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Çamaşır makinesi tamir yapan yerler beyaz eşya servisi hizmeti de sunan firmamız sizlere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak dönüşümü, derin dondurucu, televizyon gibi hizmetler de sunuyor ve sunduğu hizmetin her daim arkasın da durmaktadır.

Gerçekleştirmiş olduğu her türlü onarım işlemlerinde öncelikle sorunun kaynağı hakkında hasar tespiti yapan firmamı, bu tespit doğrultusunda bir çözüm çalışması gerçekleştirmektedir.

Üstelik arıza yapan parçaların değişimini de gerçekleştirebilen Beyaz Eşya Servisi Tamircisi Balgat firmamız, değişen bu parçaların yerine yine orijinal Beyaz eşya parçaları kullanmaktadır. Böylelikle makinelerin orijinal hali bozulmadan, ilk günkü gibi çalışması sağlanabilmektedir.

Sektörde yüzlerce teknik servis arasında sunmuş olduğu bu gibi kalitesi ve çözüm odaklı hizmetler sayesinde ön plana çıkan firmamız, yalnızca fırın tamiri ya da çamaşır makinesi tamiri değil, aynı zamanda bakım ve kontrollerini de sağlayabilmektedir.

Kombi, buzluk, buzdolabı gibi beyaz eşyalar için gerekli olan belirli periyotlarda bakım işlemleri, beyaz eşyaların daha uzun ömürlü olarak kullanılmasını ve daha verimli çalışarak enerji tasarrufu elde etmesi sağlanabilmektedir.

Ayrıca Ariston Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

2020 ÇANKAYA BALGAT BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?beyaz eşya servisi

Değerli Çankaya Balgat Beyaz eşya tamircisi ihtiyacı olan beyaz eşya kullanıcıları, haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz sayfamızdan canlı destek ile bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bir telefon ile tecrübeli teknik ekibimiz en kısa sürede size ulaşır ve en ekonomik servis çözümünü size sunar. Bu hizmetlerimizden siz de yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Beyaz Eşya Servisimizde kullanılan tüm parçalar orijinal yedek parçalardır. HİZMET ANLAYIŞIMIZ Her zaman %100 müşteri memnuniyeti için belirlenen zaman diliminde tüm talepleri karşılamanın sözünü veriyoruz

2020 – 2021 yılı Balgat Beyaz Eşya Tamircisi Servisleri Fiyatlarımız her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Balgat Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircileri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 444 9 587 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Balgat Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircilerimizden almış olduğunuz her hizmet için uygulanan işlem karşılığında fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı unutmayınız.

Arçelik, Beko, Profilo, Siemens, Atus, Vestel, Bosch, Ariston, Grunding, AEG, Electrolux, Miele, Samsung, Regal, Viesmann,Vaillant, Ariston, İndesit, Sharp, Finlux, Fairline, Hisense ,Hoover, Hotpoint, Electrolux, LG ve diğer ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model Beyaz Eşyalarınız için Acil Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Balgat Beyaz Eşya Tamiri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Balgat Kombi Arıza Tamir Servisi Çankaya adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış