Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BEYAZ EŞYA SERVİSİ ANKARA 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA


Ankara Beyaz Eşya Servisi İletişim Numaramız

444 2 846BEYAZ EŞYA ARIZALARI VE TAMİRİ


Günlük temizlik, yiyecek-içecek, ısınma, ısıtma ve daha birçok ihtiyacınızı karşılayan beyaz eşyalar yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası konumunda yerini almıştır.

Özellikle ev hanımlarının vazgeçilmez parçası olarak yerini alan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi ürünler yıllar öncesinde yine ev hanımlarının ihtiyaçları doğrultusunda yüzyılın icatları arasında yerini almıştır.


beyaz eşya

Beyaz eşyalarımız hemen her gün kullandığımız birer cihaz olması dolayısıyla zaman içerisinde veya her an kullanımına bağlı olarak sorunlar oluşturabilir ani bir arıza ile karşınıza çıkabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı yarım bırakabilir.

Bu derece mağdur olmamak için servis desteği alarak cihazlarımızı daha kullanışlı ve daha uzun ömürlü hale getirmek için mutlaka kullanım kılavuzunu inceleyerek bakımını yapmalısınız.

Her zaman çalıştırmakta olduğunuz son teknoloji harikası olan cihazların arızalanması da olasıdır.

Gündelik hayatımızda en çok kullandığımız beyaz eşyaların başında bulaşık ve çamaşır makineleri gelmektedir.

Çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerinde diğer beyaz eşyalara oranla daha fazla arıza yaşanmaktadır. Çok sık kullanıldıkları için sıklıkla arıza göstermektedirler.

Sudaki kireç oranının arizaya sebep olması, yüksek randımanlı çalıştırılmaktan kaynaklanan performans hataları ve motor arızaları gibi sorunların sıklıkla yaşandığını görmekteyiz.

Yalnızca çamaşır ve bulaşık makineleri değil; buzdolabı, fırın, ocak, kurutma makinesi, klima, kombi, derin dondurucular gibi diğer beyaz eşyalarda da oluşan arızaları beyaz eşya tamircileri ve teknik beyaz eşya servisleri olarak onarmaktayız.


BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ


Uzun yıllardan bugüne ülkemizde faaliyet göstermekte olan beyaz eşya markalarının her türlü arızasını gidermek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün daha da sağlam adımlar ile birlikte aile olmaya ve daimi servisiniz olmaya doğru ilerliyoruz.

Zeki Usta servis ekibi olarak ailemizi artırmaya devam ediyoruz.

beyaz eşyaGarantisi dolmuş beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı için Zeki Usta beyaz eşya teknik servis ekibini haftanın her günü ve saatinde arayabilir arıza oluşturan cihazlarınız için destek ve bilgi alabilirsiniz.

Özellikle beyaz eşya ve akıllı cihazlar lider teknoloji ürünleri arasında yerini almıştır. Her marka beyaz eşyanın sağlamlığı, kalitesi ve modern cihazlar olması dolayısıyla ustanın da çağın gereklerine ve teknoloji hakkında bilgisini artırmasını gerektirir.

Buna göre beyaz eşyanızın arızası halinde cihazlarınızın eğitimli servislerin elinden geçmesi gerekir.

Yazımızın içeriğinde her marka beyaz eşyanızın Ankara bölgesinde teknik servis hizmeti verdiğimiz yerlerin bilgisine ulaşabilirsiniz.

Zeki Usta teknik servis ekibi olarak sıfır veya ikinci el beyaz eşyanızın kurulum ve montaj hizmetlerini de vermekteyiz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ocak, bulaşık makinesi, fırın ve daha birçok beyaz eşyanızın tamir ve bakımını yapıyoruz.

Servis taleplerinizi çağrı merkezi aracılığı ile iletilmekte ve servis çalışanları ile ön görüşmeniz dahilinde adresinize yönlendirmekteyiz. Adresinize gelerek yerinde arıza tespiti ve onarımı yapılmaktadır.


BEYAZ EŞYA 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Evinizde kıymetli eşyalarınız arasında olan beyaz eşya gruplarında herhangi bir arıza oluşması halinde cihazın ömrü çağıracağınız servis firmasının kalitesi ile de eşdeğerdedir.

Cihaza basit sorunlar için tercih edilen servis, yüksek arızalara sebep olabilir veya cihazın onarımı mümkün iken parça değişimine sebep olarak cihazın orijinal parçalarına zarar verebilir.

Yanlış firma ve servis ustası tercihleri ile cihazlar benzer hatalar verecek ve arızaları tekrarlayacaktır.
Beyaz eşya teknik servis ekibi siz değerli müşterilerimize garantili destek sunuyor. Başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır.


beyaz eşyaAnkara Beyaz Eşya servisi 2019 yılı en güncel fiyatlarını çağrı merkezimizi arayarak Ustalarından cihazın arıza durumuna göre servis ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara Beyaz Eşya Servisi hizmetlerini aralıksız yıl genelinde 365 gün kaliteli ekipleri ile sunan Zeki Usta teknik firmamız hem uygun servis ücretleri hem de nitelikli işçiliği ile hizmet vermektedir.

Ücretlerde her evin bütçesine uyacak bir fiyat listesi bulunan ekibimizde önceliğimiz sizlere kalıcı uzun ömürlü birer eşya kullanımı sunmaktır.

Zeki Usta Buzdolabı teknik servisi ihtiyacınızı karşılamak ve size en yakın hizmet noktasından ulaşım imkanı sağlamak adına en hızlı ve kaliteli hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bize ulaşabileceğiniz çağrı merkezi iletişim numaramız 444 2 846

Ankara da hizmet verdiğimiz
semtler :

Keçiören
Sincan
Etimesgut
Eryaman
Balgat
Altındağ
Gölbaşı
Çankaya
Mamak
Yenimahalle
Batıkent
Abidinpaşa
Dikmen
Bağlum
Aydınlıkevler
Yükseltepe
Elvankent
Çayyolu
Demetevler
İvedik
Ostim
Şaşmaz
Türkkonut
Ümitköy
PursaklarYorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış