Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Bursa Nilüfer Beko Servisi 444 28 46

Bursa Nilüfer Beyaz Eşya Tamircisi

444 28 46

Firmamız Zeki Teknik adı altında çalışmakta ve tüm beyaz eşyalar ile ilgili teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Yetkili servis olmayıp, özel olarak çalışmakta ve garanti kapsamı dışındaki ürünler ile ilgilenmekteyiz.Beko servisi Bursa olarak başta Nilüfer olmak üzere her bölgeye hizmet sağlamaktayız. Firmamızda bulunan gezici servis araçlarımız ve teknikerlerimiz aradığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde adresinize gelerek tamirat ya da bakım işlemini gerçekleştirecektir.

Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi, klima ve kombilerinizin tüm tamir bakım onarım işlemleri için kaliteyi, güveni ve ekonomik fiyat avantajlarını amaçlayan firmamızdan hizmet almak için 444 28 46 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.Beko marka klima, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi tamir ve bakımlarında 444 28 46 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz Beko beyaz eşyalarınız model farketmeksizin HIZLI, GÜVENLİ ve KALİTELİ bir şekilde tamir edilmekte ve bakımları yapılmaktadır. Onarılan parçalar Bursa Nilüfer beyaz eşya tamircisi olarak çalışan firmamızın güvencesi kapsamında 1 yıl süre ile garantilidir.

Tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz beyaz eşyalarınızın değiştirmiş olduğumuz yedek parçaları ve işçilik için 1 yıl garanti veriyoruz.1 yıl içerisinde tekrar aynı yedek parçanın arızalanması durumunda ücretsiz olarak tekrar değişim işlemi gerçekleştiriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klimalarınızın tamir ve bakımını yapmaktayız.

Beko servis Bursa Nilüfer olarak klimalarınızın onarım ve bakım hizmetlerinizi firmamızın deneylimli personeli ve yüksek teknoloji alt yapısı ile en kısa sürede ve en uygun fiyat avantajları ile sunuyoruz.

Beko Servisi olarak Bursa'nın en geniş servis ağına sahip olan firmamız, sizlere yalnızca bir telefon uzaklıktadır. Firmamız bünyesinde çalışan alanında uzman personellerimiz adresinize gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedir.Bursa beko servisi, Beko servisi Bursa, Burs beko servisleri, Beko teknik servis Bursa hizmetlerimiz için 444 28 46 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Firma olarak sizlere Bursa Beko Klima Servisi kapsamında oldukça kaliteli klima servis hizmetleri sunmaktayız. Beko Teknik servis Bursa çatısı altında klima bakımı, klima onarımı, klima arıza giderilmesi, klima montaj-demontaj, klima gaz dolumu ve klima taşıma gibi çeşitli alanlarda hizmetler sunmaktayız.

Ülkemizde yaz ve kış ayları tam anlamıyla yaşanmaktadır. Dört mevsimin belirgin olarak yaşandığı ülkelerin tamamında ısıtma ve soğutma sistemlerine yaşanılan ortamın ideal sıcaklıkta tutulması anlamında çok ihtiyaç vardır.

Yaşadığımız yerin çok soğuk ya da çok sıcak olması günlük aktivitelerimizi oldukça etkilemektedir. Dolayısıyla klima arızaları da kullanıcıları oldukça zor durumlara düşürmektedir. Biz de Beko teknik servis Bursa olarak haftanın 7 günü bakım ve onarım işlemlerinizi alanında uzman teknikerlerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Tamir işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra lütfen servis formu almayı unutmayınız. Formda mutlaka açık adres ve imza bulunmasına dikkat ediniz.Bursa Nilüfer'de Hizmet Verdiğimiz Semtler

19 MAYIS MAHALLESİ
23 NİSAN MAHALLESİ
29 EKİM MAHALLESİ
30 AĞUSTOS ZAFER MAHALLESİ
AHMET YESEVİ MAHALLESİ
AKÇALAR MAHALLESİ
ALAADDİNBEY MAHALLESİ
ALTINŞEHİR MAHALLESİ
ATAEVLER MAHALLESİ
ATLAS MAHALLESİ
AYVAKÖY MAHALLESİ
BADIRGA MAHALLESİ
BALAT MAHALLESİ
BALKAN MAHALLESİ
BARIŞ MAHALLESİ
BAŞKÖY MAHALLESİ
BEŞEVLER MAHALLESİ
BÜYÜKBALIKLI MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇALI MAHALLESİ
ÇAMLICA MAHALLESİ
ÇATALAĞIL MAHALLESİ
ÇAYLI MAHALLESİ
DAĞYENİCE MAHALLESİ
DEMİRCİ MAHALLESİ
DOĞANKÖY MAHALLESİ
DUMLUPINAR MAHALLESİ
ERTUĞRUL MAHALLESİ
ESENTEPE MAHALLESİ
FADILLI MAHALLESİ
FETHİYE MAHALLESİ
GÖKÇE MAHALLESİ
GÖLYAZI MAHALLESİ
GÖRÜKLE MAHALLESİ
GÜMÜŞTEPE MAHALLESİ
GÜNGÖREN MAHALLESİ
HASANAĞA MAHALLESİ
IŞIKTEPE MAHALLESİ
İHSANİYE MAHALLESİ
İNEGAZİ MAHALLESİ
İRFANİYE MAHALLESİ
KADRİYE MAHALLESİ
KARACAOBA MAHALLESİ
KARAMAN MAHALLESİ
KAYAPA MAHALLESİ
KIZILCIKLI MAHALLESİ
KONAK MAHALLESİ
KONAKLI MAHALLESİ
KORUBAŞI MAHALLESİ
KURTULUŞ MAHALLESİ
KURUÇEŞME MAHALLESİ
KÜLTÜR MAHALLESİ
MAKŞEMPINARI MAHALLESİ
MİNARELİÇAVUŞ MAHALLESİ
MİNARELİÇAVUŞOSB MAHALLESİ
ODUNLUK MAHALLESİ
ÖZLÜCE MAHALLESİ
TAHTALI MAHALLESİ
UNÇUKURU MAHALLESİ
ÜÇEVLER MAHALLESİ
ÜÇPINAR MAHALLESİ
ÜRÜNLÜ MAHALLESİ
YAYLACIK MAHALLESİ
YOLÇATI MAHALLESİ
YÜZÜNCÜYIL MAHALLESİ

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış