Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Demirlibahçe Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Demirlibahçe Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587

BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ DEMİRLİBAHÇE

beyaz eşya servisi

Buzdolabı, bir evin mutlaka olması gereken eşyalarındandır. Yaz, kış yiyeceklerinizi taze tutan ve mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olan buzdolabınızın tam performans ile çalışabilmesi için mutlaka bakımlarının yapılması gerekir.

Buzdolabı tahliye yerlerine yakın bölümlere yiyecek koymamaya özen göstermelisiniz. Çünkü bu bölümlere koyduğunuz yiyecekler, içindeki tüm yiyeceklerin ve içeceklerin buzlanmasına neden olabilir.

Buzdolabınızın üst kısmına da fazla ve ağır yiyecekler koymamaya özen göstermelisiniz. Buzdolabınızın kapağını uzun süre açık tutulmamalısınız.

Eğer kapağını açarken zorlanıyorsanız, bir süre açmamayı denemelisiniz. Kısa bir süre sonra açtığınızda kapağı daha rahat açarsınız. Bunun nedeni buzdolabınızın iç basıncını ayarlamaya çalışmasıdır.

Buzdolabınızı temizlerken fişinin çekili olmasına ve en az 2 saat takmamaya özen gösterin. Bu şekilde kendini dinlendirecek olan buzdolabınız aynı zamanda hava alacak ve basıncını ayarlayacaktır.

Taşındıktan sonra buzdolabınızı en az bir saat boş çalıştırmanız gerekir. Bu sayede kendini ve iç basıncını ayarlayan buzdolabınız daha verimli çalışacaktır.

Değerli Demirlibahçe Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircisi ihtiyacı olan Beyaz eşya kullanıcıları her marka ve her model beyaz eşyalarınızın arızalarında teknik destek için servisimize ulaşabilirsiniz.

Garantisi dolmuş tüm cihazlarınız için servisimiz adresinize geliyor ve yerinde onarım ile gün içerisinde Beyaz Eşya arızalarından sizleri kurtarıyor.

Her marka ve her model Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Endüstriyel Mutfak Cihazlarınızın Tamiri, Bakımı Ve Montajı titizlikle yapılmaktadır.

Ayrıca Çankaya Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ÇANKAYA DEMİRLİBAHÇEDE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİR YERLERİ


beyaz eşya servisi

Buzdolabı, soğutma amacıyla kullanılan, bir evin en önemli cihazlarından biridir. Günün her saatinde ve sürekli olarak çalışan bu makineler, düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Yılda en az bir kez periyodik bakım yapılması, buzdolabınızı sağlam ve uzun ömürlü kullanmanıza yardımcı olur.

Ancak Buzdolabı, Beyaz eşya bakım yapılması, bunların %100 arızalanmaması anlamına gelmez. Buzdolabınızda bulunan bazı parçalar zamanla arıza verebilir ve bu parçaların zamanla değişmesi gerekir. Kullanılan yedek parçaların orijinal olması da makinelerinizin ömrünü uzatır.

Buzdolabınızda temizlenmesi gereken bölümler bulunur. Bakım sırasında bu bölümlerin temizlenmesi sağlanır ve arızalanabilecek olan parçalar tespit edilir. Bu sayede buzdolabınızı daha uzun ömürlü ve arızalanmadan kullanmanız sağlanır.

Buzdolabınızın ekonomik olarak çalışması ve uzun yıllar sizinle olması için içine gereğinden fazla malzeme koymamaya özen göstermelisiniz.

Yan sanayi olan yani asıl parçanın taklidi olarak üretilen yedek parçalar, makinenizin düşük performans ile çalışmasına neden olur.

Bu parçanın performansının düşük olması, diğer akşamların daha çok çalışması ve makinenizin daha fazla enerji harcaması anlamına gelir.

Buzdolaplarının bir çalışma düzeni vardır ve bu düzen bozulduğunda parçaların uyumlu çalışması söz konusu olmaz. Bu da makinelerinizi sık sık arıza vermesine neden olabilir.

Siz saha uygun fiyatlı olarak makinenizi yan sanayi olan yedek parçalar ile değiştirmek isterken aslında makinelerinize daha fazla zarar veririsiniz ve daha fazla maliyet harcarsınız.

Ayrıca Çiğdem Mahallesi Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz


ÇANKAYA DEMİRLİBAHÇEDE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


beyaz eşya servisi

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekibmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz.

Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Ev veya iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model beyaz eşya arızalarında veya bakıma ihtiyacı olan beyaz eşyalarınız için servisimizden haftanın her günü ve her saatinde 7/24 destek alabilirsiniz.

Çankaya Demirlibahçede Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircilerimizden almış olduğunuz her hizmet için uygulanan işlem karşılığında fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı ve yıl boyunca yeniden bir arıza oluşumuna karşı saklamayı unutmayınız.

Herhangi yanlış veya hatalı bir işlem yapılması durumunda ücretsiz tamir, servis hizmetlerimizden 1 yıl içerisinde yararlanabilirsiniz.

Çankaya Demirlibahçede Beyaz Eşya Servisi, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın Tamircisi Servis Ücretleri her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir

En Uygun Beyaz eşya tamir ücreti ve kampanyalarımızdan sizlerde yararlanmak için 444 9 587 numaramızı arayabilirsiniz.

Çankaya Demirlibahçede Teknik Beyaz Eşya Servisi /Buzdolabı Tamircisi Çağrı Merkezimizi haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında servis kaydı oluşturabilir ve en kısa sürede gün içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz. Bizleri arayın destek alın, yardımcı olalım

Ayrıca En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış