Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Dikimevi Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Çankaya

Dikimevi Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ DİKİMEVİ

beyaz eşya servisi

Ankara Dikimevi Beyaz Eşya Servisimiz, sektöründe zirvede olan tek servis olarak, Ankara geneline geniş servis ağı oluşturup müşterilerimizin beyaz eşya hakkındaki sorunlarına en hızlı bir şekilde 7/24 çağrı merkezi sistemimizde aynı gün ve anında servis ulaştırılması için çalışmaktadır.

Yılların tecrübesi ve kalifiye elemanlarımız ile beraber bir iş disiplini içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dikimevinde Beyaz eşya Servisi bünyemizde bulunan beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, kombi, termosifon ürünlerini kapsamakta olup servisimiz bu ürünlere hizmet sunmaktadır.

Evlerimizde olmazsa olmazlardan olan bu ürünler kullanım sırasında arıza veya sorun yaratabilirler. Klima, kombi, termosifon gibi ürünlerin de düzenli olarak bakımlarının yapılması, sizin ve ailenizin sağlığı açısından önemlidir.

Diğer beyaz eşya ürünlerinin de bakım ve servis ihtiyaçları olabilir. Özellikle çamaşır makinelerinin yanlış deterjan kullanımından dolayı rezistansları kireç ve pas yapabilir. Bu durum çamaşır makinesinin bozulmasına kadar yol açabilir.

Dikimevinde Beyaz Eşya Servisi olarak genellikle karşılaştığımız sorunlardan biri buzdolabının yeterli soğutmaması.

Aşırı dolu buzdolapları dolabın içerisindeki soğutucu kanaldan geçen havanın geçişini engelleyeceğinden ısınıp, soğutma işlemine devam edemeyebilir. Bunlar basit gibi görünen sorunlardır ancak işin ustasının müdahale etmesi daha uygun olacaktır.

Bulaşık makineleri arızalarında ise daha çok pompa motorunun arızasından dolayı suyu dışarıya atamama veya su giriş valfininin bozulmasından dolayı suyu makine içine alamama gibi sorunlar oluşabilir.

Çankaya Dikimevinde Beyaz Eşya Servisi olarak çağrı merkezimizden 7/24 kesintisiz teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yerinde arıza tespiti ve tamir işlemleri ile kısa sürede sorunu anlayıp anında müdahalede bulunabiliyoruz.

Ayrıca En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

DİKİMEVİNDE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ


beyaz eşya servisi

Beyaz Eşyalarımızın Arızalanması durumunda yaşam standardımız düşecek beyaz eşyaların başında buzdolabı gelir.

Ankara ve ilçelerinde eğer bu tarz sorunlar yaşarsanız dert etmenize gerek yok, çünkü Dikimevinde Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircisi en küçük sorununuzu dahi yerinde vereceği hizmet ile gideriyor.

Garantili vereceği servis hizmeti ile sonrasında yaşayabileceğiniz arıza durumları için de önlem almış oluyorsunuz.

Buzdolabınızın performansı mı azaldı? Gıdalarınız buzdolabı içinde ilk günkü gibi iyi korunmuyor mu Buzdolabınız fazla sesli mi çalışıyor?

Eğer buzdolabınız ile bu gibi sorunlar yapıyorsanız Dikimevinde Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircisi ile irtibata geçmenizden kısa bir süre sonra sorununuz yerinde giderilecektir.

Uzman ve güler yüzlü personeli sizin telefon açmanızın hemen ardından adresinize ulaşıp sorununuzu gidermek için çalışacaktır.

Sertifika sahibi ve profesyonel servis elamanları gereli parça değişimlerini de garantili biçimde yapmaktadır. Neden sorunlu bir buzdolabı ile daha fazla sıkıntı yaşıyorsunuz? Yiyecekleriniz buzdolabında verilecek servis hizmeti ile daha iyi korunacak ve yaşam standardınız artacaktır.

Çankaya ve çevresi için güçlü araç filosu, güler yüzlü ve alanında uzman personel desteği ile hizmet vermekte olan Dikimevi Buzdolabı Tamircisi, farklı markalar için de aynı özenli çalışmayı sunarak arızaları gidermektedir.

% 100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda, konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile sizlere günün her saatinde Dikimevinde Beyaz Eşya Servisi hizmet vermekteyiz.

Çiğdem Mahallesi Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi desteğimiz ile Beyaz eşya arızalarından gün içerisinde en hızlı servis garantimiz ile kurtulmanızı öneriyoruz.

DİKİMEVİNDE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?


beyaz eşya servisi

Beyaz eşyalar, evlerin ve ofislerin temel gereksinimleridir. Zaman tasarruflu, konforlu ve kaliteli bir yaşam için beyaz eşyalar olmazsa olmazlardandır.

Çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, dondurucular, ankastreler ve pişirme ürünleri beyaz eşya kategorisine girer.

Temiz ve kuru kıyafetler, yeni gibi bulaşıklar, taze gıdalar ve lezzetli yemekler için beyaz eşyalar vazgeçilmezdir.

Çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri temizlik için kullanabileceğiniz beyaz eşya modellerindendir. Çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri evinizdeki hassas ve nazik ürünlerin zarar görmeden yıkanmasını sağlar. Ayrıca bu beyaz eşyalar, elde yıkamadan çok daha az su harcayarak su tasarrufu da yapmanıza yardımcı olur.

Arçelik, Beko, Profilo, Siemens, Atus, Vestel, Bosch, Ariston, Grunding, AEG, Electrolux, Miele, Samsung, Regal, Viesmann,Vaillant, Ariston, İndesit, Sharp, Finlux, Fairline, Hisense Hoover, Hotpoint, Electrolux, LG ve diğer ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka ve her model Beyaz Eşyalarınız için Acil Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Firmamız 1 yıl işçilik Garantilidir ve gerekli görüldüğünde takılan yedek parçalarda üretici garantisi sunulmaktadır.

Dikimevi Beyaz Eşya Tamircisi Servisleri Fiyatlar/Ücretleri her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Dikimevinde Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircileri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 444 9 587 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Dikimevinde Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircilerimizden almış olduğunuz her hizmet için uygulanan işlem karşılığında fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı unutmayınız.

Ayrıca Çankaya Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış