Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Dutlubahçe En Yakın Beyaz Eşya Servisi Tamircisi 444 95 87

En Yakın Beyaz Eşya Servisi Tamircisi Dutlubahçe


Beyaz Eşya Asrıza Kaydı Bırakmak İçin;

444 95 87Teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl ücretsiz işçilik ve yedek parça garantili olup, Antalya Dutlubahçe usul servisi kapsamında rakipsizdir. Antalya Teknik servisimize ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda ya da ürünlerinizle ilgili sorularınız olduğunda istediğiniz zaman ulaşabilir ve yaşadığınız problemlere etkili çözümlere anında sahip olabilirsiniz.

Antalya Servisi ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Her marka reyon soğutma dolapları, market reyonu, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolapları, vitrin buzdolabı gibi soğutma ürünleri ve soğutucu gruplarının Antalyada tamir ve periyodik bakımlarının düzgün servisliğini yapmaktayız.

Antalya Muratpaşa Servisi beyaz eşya sınıfına giren çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve kurutma makinesi gibi cihazlarınızın tamiri için kurulmuş etkili ve sağlıklı bir düzgün servis merkezidir. Antalya ustalarımız beyaz eşyalarınıza garanti sonrası düzgün metod tamir hizmeti sunmaktadır.

Beyaz eşya konularında uzman olan Antalya yöntem ekibimizin kaliteli işçiliği için sizlere bir yıl garanti veriyoruz. Antalya Servisi özellikle rahat ulaşılabilir oluşu ve tam donanımlı atölyesi ile bir servisten isteyebileceğiniz tüm özellikleri barındırmaktadır.


Muratpaşa Beyaz Eşya Servisleri


Antalya Dutlubahçe Beyaz Eşya Servisi olarak birinci sınıf ekibimiz ile birlikte beyaz eşya montaj,tamir,bakım,onarım faaliyetleri vermekteyiz. Dutlubahçe beyaz eşya servisimiz birçok başarılara imza atmış ve beyaz eşya servis elemanları yetiştirip, Antalya tüm ilçe ve Dutlubahçe lerine ulaşmaktadır.

Antalya beyaz eşya metod servisimizde, marka ve modeli fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz tüm beyaz eşya yedek parça ve modellerine firmamız üzerinden anında ulaşabilirsiniz, orijinal parça değişimi yapılan servisimizden parça tedariği yapılmamaktadır.

Bulaşık makinenizin arızası ile ilgili bir değişiklik olmadıysa Antalya Teknik Servis elemanı cihazı kontrol etmelidir. Antalya Beyaz eşya servis merkezimiz ile anlaşıp cihazınızı bizlere emanet ettiğiniz için pişman olmamanız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Antalya Beyaz Eşya Servisi olarak hem kurutma makinelerinize hem de çamaşır makinelerinize kapsamlı bir bakım gerçekleştiriyoruz.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış