Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Etimesgut Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 Ankara

Etimesgut Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ETİMESGUT

beyaz eşya servisi

Ankara'nın merkez ilçelerinden Etimesgut, ilk çağlardan itibaren iskâna açık, insan yerleşmelerinin olduğu bir yerdir. Etimesgut isminin esin kaynağı olan Ahi Mesud'dur. Etimesgut bölgesi için tarihi seyir içerisinde 'Amaksyz', 'Amaksız', 'Amaksis', 'Akmasus' isimleri kullanılır.

Mayıs 1928'de Atatürk'ün emriyle 'Ahi Mesud Örnek Köyü' kurulmuş, Haziran 1928'de 'Ahi Mesud Nahiyesi' ismini almıştır. 1930 yılında 'Etimesut' ve Aralık 1937'de de 'Etimesgut' olarak ismi değişen nahiye, Mayıs 1990'da ilçe statüsü kazanmış ve Ağustos 1990 tarihinde de Etimesgut Belediyesi kurulmuştur.

Geçmişten günümüze gelişim gösteren, köy halinde iken şehirde bir semte dönüşen Etimesgut da Beyaz Eşya Servisi hizmeti getirdik.

Etimesgut Beyaz Eşya Teknik Servis her marka beyaz eşya/ buzdolabının montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz.

Bu anlamda yerinde beyaz eşya bakımı, tamirini en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.

Firmamızda aldığınız hizmet 1 yıl servis ve yedek parça garantilidir. Bize bir telefonla ulaşarak ücretsiz arıza tespiti yaparak sorunlarınıza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Ayrıca ödemelerinizi senetle ya da kredi kartına taksit imkanıyla ödeyebilirsiniz.

Firmamızın siz değerli müşterilerin sunduğu hizmetler bunlarla da sınırlı değil. Kısacası, uzman kadro, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ile yüzünüz gülecek, cebiniz tasarruf edecektir.

Ayrıca Bağlıca Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ETİMESGUTTA BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİR YERLERİ


Beyaz eşyalarınızın tüm marka bakım servisini de üstlenen firmamız gelişen dünya koşullarını sürekli takip etmekte ve tüm bu gelişmeleri kendine anında uyarlamaktadır.

Bu anlamda kendini sürekli yenilemekte, müşterilerine sunduğu teknik hizmetin kalitesini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Böylece, alanında son derece uzman ve profesyonel bir teknik kadro ile sizin ihtiyaçlarınıza anında cevap vermektedir.

Eğer siz de beyaz eşyanızı güvenli ellere güvenle teslim etmek isterseniz mutlaka bizi aramalısınız. Yerinde Beyaz eşya tamir hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisi bize keyifli günlerde beyaz eşyalarınızı kullanmak size kalsın.

beyaz eşya servisi

Bulaşık Makinesi Bardakları Neden Sarartır?

Bulaşık makinesinde yıkadığınız cam bardakların sararmasına yol açabilecek sorunlar:

1-Bulaşık makinesinde bir arıza oluşmuş olabilir.
2-Pervanenin gözeneklerinde tıkanma olmuş olabilir
3-Bardakların bulunduğu gözün tam altına gelen bölümde bulaşıkların dizilişi, yukarıdaki bardaklara su ve deterjan gelmesini önlüyor olabilir.
4-Bardaklarda sararmaya neden olan en önemli faktör ise kullanılan deterjandır.

Bulaşık makinesinin sararma yapmasının önüne geçebilecek çözüm yöntemlerinden birisi kullanmış olduğunuz bulaşık deterjanıdır.

Daha tasarruflu oluyor diye alınan bulaşık makinesi deterjanları makineye uygun değilse bardakta sararmaya neden olur. Günümüz jel deterjanları toz deterjanlara göre sarartma oranı fazladır.

Deterjan konusunda biraz daha dikkatli inceleme ile bardaklardaki sararma probleminin çözüldüğünü göreceksiniz. Bulaşıklar yine eskisi gibi temiz ve parlak çıkacaktır.

Sorun devam ediyorsa mutlaka Etimesgut Beyaz Eşya servisi/ Bulaşık Makinesi Tamircisi servisimizden destek almalısınız.

Ayrıca En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


ETİMESGUTTA BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?

beyaz eşya servisi

Bir arızanın ne olduğunu bilmek için önce onu incelemek ve daha sonra tespit yapmak gerekir. Beyaz eşyalarda ve kullanımında farklılık olduğu gibi bir cihaz Arızaya ve kullanılacak parça ve yöntemlere göre de değişiklik göstermektedir.

Bu sebeplerden bir cihaza olduğundan fazla meblağ yüklemek veya belirli bir fiyat vermek yanlış olur. dolayısıyla ustalarımız ile ön görüşme yapabilir ve cihaz hakkında, Beyaz Eşyanızın arızası ve tamir ücreti, kullanılacak parça hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hangi beyaz eşya için hangi servis gerekli, hangi arıza için ne gibi parça ücretleri çıkar, motor arızalarında ne gibi işlemler yapılır, motor değişimi yerine motor tamiri yapılabilir mi, kurtarılabilir mi? Gibi tüm soru ve ihtiyaçlarınızda Etimesgut Beyaz Eşya Servisimizden destek alabilirsiniz.

İstek, şikayet, öneri ve Beyaz Eşya cihazınızın arızası hakkında bilgi alışverişleriniz için Çağrı merkezimizi günün her saatinde arayabilir ve yönlendirme yaptığımız ustalarımız ile ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Etimesgutta Beyaz Eşya Servisi/ BuzdolabıTamiri Firmamız bünyesinde 1 yıl işçilik Garantilidir ve gerekli görüldüğünde takılan yedek parçalarda üretici garantisi sunulmaktadır.

Etimesgut da Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircileri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 444 9 587 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Yaptığımız işi şansa bırakmamız imkansızdır. Bu sebeple daima alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Kombi, klima iç bakım ve arıza tamir hizmetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca Ergazi Mahallesi Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış