Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Selçuklu Arçelik Servisi İletişim 444 95 87

Selçuklu Arçelik Beyaz Eşya Servisleri

444 95 87
Selçuklu Arçelik Beyaz Eşya Servisleri

Çok uzun süreden beri ülkemizde kullanılmakta olan Arçelik markası bu beyaz eşyaların üretiminde oldukça başarılıdır. Selçuklu Arçelik servisi olarak cihazlarınızın bakım, onarım, montaj, yedek parça ve aksesuar taleplerini anında karşılıyor, sizlere konforlu kullanımlar sunuyoruz.

Türkiye'de nam salmaya devam eden KonyaArçelik servisi yapmış olduğu yükümlülükler doğrultusunda taleplerini arttırmaya devam etmektedir. Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak, Selçuklu ve civarındaki mahallelerde beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj ve tüm uygulama Servis hizmetini vermekteyiz.


Arçelik çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, buzdolabı cihazları sık tercih edilse de, arıza meydana getirebilir. Yaptığımız işçiliğe ve kullandığımız orijinal Arçelik yedek parçalarına 1 yıl garanti veriyoruz.

Arçelik klimalarınızın kullanımı sırasında yılda minimum iki kere almanız gereken Arçelik bakımı hizmeti Arçelik klimalarınızın ideal biçimde çalışmasını sağlar. İçecek yada yiyeceklerin korunmasına yönelik cihazların başında gelen Arçelik buzluk gerek bakım gerekse onarımı noktasında bir ihtiyaç duyulduğunda lütfen hiç çekinmeden servisimizi arayınız.

Sizlerde Selçuklu civarında ikamet ediyor ve Arçelik servisine ihtiyaç duyuyorsanız, hemen vakit kaybetmeden servis hizmetimiz ile tanışabilirsiniz.

Arçelik çamaşır makinesi gruplarında arıza giderme işini ve tamir gerekli yapıda müdahaleyi uygun fiyat aralıklarında kaliteli hizmet ortaya koyarak gerçekleştirir.

Selçuklu Arçelik Teknik Servisi

444 95 87
 Selçuklu Arçelik Teknik Servisi

Konya Servisi müşterilerine, Arçelik markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi tavsiye etmektedir. Servis merkezimiz evlerinizde rahatlık ve konforu bir arada yaşatan Arçelik ve Arçelik gibi tanınmış beyaz eşya markalarının ürünleri için her türlü uygulama desteği sağlamaktadır.

Arçelik Servisi Konya Selçuklu servisleri olan firmamız siz değerli müşterilerimizin kullandığı Arçelik çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, dondurucuların arızasının onarımı ile hizmet veriyoruz.

Firmamızdan Arçelik bulaşık makinesi servis ve bakım faaliyetlerini hızlı bir durumda alabilirsiniz.. Arçelik çamaşır makinesi yedek parça bulunmamaktadır, servisimizden orijinal parça değişimi yapılmaktadır.

Arçelik , Arçelik veya diğer markalar için cihazlarla birlikte sizlere teslim edilen kullanma kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz, beyaz eşya arızalarının geneli kullanıcı talimatlarına uyulmadığı zamanda meydana gelebilir. Arçelik servisini numaralı çağrı yönetim merkezinden arayabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Servisimizin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, iletişim bilgilerimizde yer alan bilgileri kullanarak tarafımıza ulaşabilir ve hemen bir randevu oluşturabilirsiniz.

Selçuklu ariston servisi tüm Arçelik kullanıcılarına Selçuklu semtinde kaliteli ve yenilikçi anlayışı ile servis hizmetini sunmaya devam etmektedir. Arçelik marka çamaşır makinelerinin tamirinde uzman kadromuz sizlere 1 yıl garantili onarım hizmeti sunuyor.

Beyaz eşyalarınızda oluşacak arıza durumlarında Arçelik servisinden destek alarak, ileri bakım ve onarım ile beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Bulaşık makineleriniz arıza yaptığında hemen nolu Arçelik beyaz eşya servisini arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Selçuklu Arçelik Servisi olarak bu güveni boşa çıkartmamak için ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Beyaz eşya, klima, kombi servisi olarak hizmet veren Selçuklu Arçelik servisi beyaz eşya, klima ve diğer elektrikli aletlerinizin tamir ve bakımı için hizmetinizdedir.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış