Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Sivas Siemens / Profilo Beyaz Eşya / Klima Servisi 444 2 846

Sivas Siemens Beyaz Eşya Servisi


Sivas ve ilçelerinde en kapsamlı ve kaliteli Beyaz Eşya Servisini vermekteyiz. Markası ve modeli ne olursa olsun garantisi süresi dolmuş yada kullanıcı hatası ile arızalanmış beyaz eşyalarınızı tamir ve bakım servisini vermekteyiz.

Beyaz eşya, ilk zamanlarda dış görünümünde genelikle beyaz renk kullanılmış olan, fabrikalarda üretilen, ev eşyası makinelerdir. Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun kalkınma seviyesinin bir göstergesidir. Gelişmiş toplumlar çok sayıda beyaz eşya kulanır, az gelişmiş toplumlar daha az sayıda beyaz eşya kulanırlar.

Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi dayanıklı ev araçlarına verilen ortak addır. Ürünlerin bu şekilde adlandırılmasının sebebi ilk zamanlarda genellikle beyaz renkte üretilmesidir. Yıkamadan kurutmaya soğutmadan ısıtmaya ve bizi serinletmeye kadar bir çok yerde karşımıza çıkıp bizim hayatımızı kolaylaştırıyorlar.

Peki bu cihazlarımız arzalanırsa ne olur?

Günlük hayatımızda büyük öneme sahip olan beyaz eşyalarımız arızalanır yada bozulursa kendimizi boşlukta gibi hissedebiliriz. Çünkü hayatımızın birçok yerini kaplarlar buzdolabı olmasa yiyeceklerimiz bozulur, derin dondurucu olmasa yiyeceklerimizi uzun süreli kullanamayız, çamaşır ve bulaşık makinemiz olmasa bulaşıklarımız çamaşırlarımız birikir ve içinden çıkamayız. Klimalarımız olmasa sıcak havalarda serinleyemez sıcak havalarda ise ısınamayız.

Bu yüzden cihazlarınız arıza yaptığında hemen teknik servisini aramalısınız. Sizin müdahale etmeniz doğru değildir çünkü arızayı daha da büyültebilirsiniz. Markası ve modeli ne olursa olsun her marka garantisi bitmiş beyaz eşyalarınızın tamir işlemlerini yapıyoruz. Yaptığımız tamir işlemleri bir yıl garantili olup yedek parça değişiminde ise orjinal parçalar kullanıyoruz.

Sivas Profilo Beyaz Eşya Servisi


Sivas ilinde bulunan Profilo Servisi, beyaz eşyalarınızın her türlü tamiri, onarımı ve bakımıyla ilgilenmektedir. Bunun yanı sıra ürünlerindeki kalite nedeniyle her zaman ön sıralarda yer alan Profilo ürünleri, işini iyi bilen personeller sayesinde tamiri de kolayca yapılabiliyor.

Her model beyaz eşyanın tamiriyle ilgileniyoruz. Profilo ürünlerin tamiriyle oldukça profesyonel bir şekilde ilgilenmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ve klima ürünlerinin tamiri ve bakımıyla ilgilenen teknik tamir servisimiz, her daim müşterileriyle iletişimde olarak, sizlerin sorunlarını dinlemektedir.

Herhangi bir sorun çıkması durumunda, servis numaralarını arayarak, detaylı bilgi vermeniz yeterli olacaktır ve servisten gelen elemanlar sizlere bu konularda her türlü yardımı yapacaktır. Sivasın bütün ilçelerinden bizleri arayabilirsiniz. Garanti süresi dolmuş yada garanti kapsamı dışında kalmış arızalar ve bozulmalarla yetkili servis düzeyinde ilgilenmekte ve tamir işlerini tecrübeli bir şekilde yapmaktayız.

Sivas Klima Servisi


Klima, soğutma çevrimi kullanılarak bir ortamdan ısı çekmek, fazla nemini alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış sistem veya mekanizmadır. İnsanların bulundukları çevre, ortam içinde sıcaklığın ayarlanabilmesi, bulunulan ortamın konforunu artırır. Klimalar günlük yaşantmızın oldukça büyük bölümünü kapsar ve onların arızalanması sıcak havaları çekilmez hale getirebilir.

Uzmanlar yılda en az bir kere klimaların bakımını ve temizliğinin yapılmasını tavsiye ediyoruz. Klimaların bakıma ve temizliğe ihtiyacı vardır çünkü bakımı yapılmayan klimalar az verimli ve çok tüketir hale gelebilir. Buda sizin cebinize zarar verir ve az verimli bir klimanız olmuş olur. Bakımı yapılan klimalar daha verimli ve daha canlı çalışır yakıttan tasarruf yapar ve kullanım ömrü uzamış olur.

Sadece klima bakımı ve tamiri değil klima montaj ve klima demontaj işlerini de tecrübeli elemanlarımız ile yapmaktayız. Bakımlı klimaların kullanım ömrü daha uzun olur çünkü, temizliği ve bakımı yapıldığı için daha verimli çalışır yani zorlanmaz. Klimaların bakımı yapılmazsa çalışırken zorlanır bu da kullanım ömürlerini azaltır çok yakmasına neden olur ve arızalanmasına yol açar.
Siz de klima bakımı ve tamir işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak bize kayıt bırakabilirsiniz ve detaylı bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Servisi Sivas


Buzdolabının hayat kurtaran bir cihaz olduğuna birçoğumuz hemfikiriz. Buzdolabı, yiyecekleri günlük olarak taze tutmanın yanı sıra bazı yiyecekleri dondurarak aylar sonra tüketme fırsatı da sunar. Fakat elektronik bir cihaz olduğu için hangi markayı tercih ederseniz edin ara sıra buzdolabı arızaları kaçınılmaz.

Profilo Buzdolabı kullananların en çok sorduğu sorular arasında buzdolabı neden soğutmaz sorusu geliyor. Bazen cihazın alt kısmı soğutmaz, bazen de dondurucusu. Buzdolabının hiç soğutmamasının veya yeterince soğutmamasının birkaç nedeni olabilir.

'Buzdolabı alt kısmı neden soğutmaz?' veya 'No frost buzdolabı neden soğutmaz?' sorularınız için ilk bakacağınız şey cihazın elektrik alıp almadığını kontrol etmek. Durum fişin iyi takılmamış olması kadar basit de olabilir, kablolar elektriği iletmiyor da olabilir.

Buzdolaplarında soğutma kontrolü soğutmayı talep eder. Birçok buzdolabı modeli için konuşursak dondurucudaki fan çalışıyorsa soğuk kontrolü açıktır. Ama bazı makineler, kapı açıldığında evaporatör (buharlaştırıcı) fanını kapatır. Emin olmak için kapı düğmesini elle açın.

Kompresör çalışmıyordur. Bunu buzdolabını dinleyerek anlamanız mümkün ama emin olmak adına cihazı çekmeniz, arka panelini çıkarmanız ve titreşimi hissetmeniz gerekir. Kompresör siyah bir bovling topuna benzeyen parçadır.
Boru hattında yeterince freon (soğutucu gaz olarak kullanılan klorofluoro-karbon), teknik adıyla R-134a olmalıdır.

Evaporatör fanının çalışmasının yanı sıra evaporatör bobininin ve buzdolabıyla dondurucunun arasındaki hava kanallarının buzsuz olması gerekir.
Buzdolabıyla dondurucu arasındaki hava akışını ayarlayan tampon kapı açık olmalıdır. Her buzdolabında bu kapıdan olmaz. Bazılar kullanıcı tarafından ayarlanabilir. Buzdolabına yukarıdaki bir kanaldan bir miktar soğuk hava geliyorsa bu kapı açıktır.

Buzdolabının kapısını kapattığınızda içerideki ışığın kapanması gerekir. soğutma sistemi ampulün ürettiği ısıyla baş edemez.
Atık su kanalları tıkandığında bu sular donarak hava kanallarını tıkayabilir. Bu, sıkça rastlanan ve epey ekonomik bir şekilde çözülebilen bir sorundur.


Siemens Çamaşır Makinesi Servisi


Çamaşır makineleri hayatımızda ve günlük yaşantımızda büyük rol oynar. Çamaşırlarımızı yıkar ve bazı modellerde de kurutma yapar. Bu bizim için çok önemli bir durumdur, çünkü işimizi kolylaştırır ve bize yardımcı olurlar. Peki ya çamaşır makinelerimiz bozulur yada arızalanırsa biz naparız? Böyle durumlarda hemen bir teknik servisi aramamız gerekmektedir. Uzman ekipler tarafından yardım alıp cihazımızı yaptırmamız gerekir.

Siemens Çamaşır Makinelerinizde F18 hata kodu ile karşılaşıyorsanız bu, Çamaşır makinenizin su boşaltamaması ile ilgili bir sorunu olduğu anlamına gelmektedir.
Siemens Çamaşır makinenizin bu hatayı vermesinin bir kaç sebebi vardır. Öncelikli olarak pompa motoruna kaçan bozuk para, tel, düğme vb. parçalardan dolayı pompa motoru tıkanmaktadır.

Haricinde pompa motorunun arızalı olması, anakartın arızalı olması veya kazan ile pompa motoru arasında bulunan gırtlak hortum denilen parçanın içerisinde bulunan topun kireçlenmeden dolayı tıkanmış olması.

Öncelikle pompa motorunun kapağı açılmalı ve temizlenmelidir. Boşaltma programı verildiğinde pompa motorundan ses gelmiyor ise daha fazla müdahale etmeden ehliyetli bir Siemens teknik servisi çağırılmalıdır. Servis için; öncelikle pompa motoruna sonra anakarta bakılmalıdır. Eğer ses geliyorsa ve hala boşaltma işlemi gerçekleşmiyor ise kazan grubundan pompa motoruna uzanan gırtlak hortum içerisinde bulunan top kontrol edilmelidir. Eğer top kireçlenmeden dolayı tıkalıysa değiştirilmelidir.

Klima Ve Beyaz Eşya Servisi SivasÖzellikle beyaz eşyalarda yaşanan arıza durumlarında kullanıcılarımızın birçoğu mağdur olabilecek durumlarla karşı karşıya kalmaktadırlar. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi günlük hayatımızda birçok konuda iş yükümüzü hafifleyen bu cihazların arızalanması zor durumların meydana gelmesine neden olabiliyor.

Özellikle sıcak yaz günlerinde buzdolaplarının ve klimaların arızalanması istenmeyen bir durumdur. Bu yüzden bu gibi arıza durumlarında çağıracağınızın servisin yapacağı onarım işleminden çok, ne kadar kısa sürede bu arızayı gidereceği büyük önem arz etmektedir.

Sadece onarım işlemlerinde değil, ayrıca bakım ve montaj alanında da kusursuz hizmeti ayaklarınıza kadar getiren Sivas Klima Servisimiz, uygun fiyatlara, profesyonel hizmet anlayışını yıllardır sürdürmüş ve bu anlamda sektördeki öncü duruşundan hiç bir taviz vermemiştir. Sizde vermiş olduğumuz bu hizmetten yararlanmak için bakım ve onarım işlemlerinizde bize ulaşın.


Hizmet Verdiğimiz Bölgeler;

Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışlı, Ulaş, Yıldızeli ve Zara

Bir önceki makalemde Sivas LG Beyaz Eşya Servisi 444 2846Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış