Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Trabzon Electrolux Servisi 444 2 846

Electrolux Beyaz Eşya Teknik Servisi Ortahisar/Çukurçayır


Electrolux, İsveç merkezli bir beyaz eşya üreticisidir. Şirket dünyanın ikinci büyük ev aletleri üreticisidir. Electrolux beyaz eşyaları, kalite ve teknolojinin kesiştiği noktayı günümüz estetiği ile harmanlayarak dizayn etmekte ve kullanıcıların bir numaralı beyaz eşya markası haline gelmektedir.Electrolux, sadece günümüzün değil; geleceğin de markası vizyon ve misyonuna sahip bir markadır. Gelecek nesilleri düşünerek ekolojik dengeyi korumaya yönelik çalışmaları, beyaz eşya üretiminde doğal kaynak tasarrufunu ön plana çıkarması açısından adeta bir aktivist çalışmaları yürütürcesine beyaz eşya üretmektedir.

Sizleri ve doğayı korumak için üretici firma olarak her şeyi yapan Electrolux cihazlarını kullanırken, kullanıcı olarak sizlere düşen de bu ürünlerin periyodik bakım ve kontrol işlemlerini gerçekleştirmekten ibaret olacaktır. Bir teknik servis yardımıyla kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz bu işlemler, Electrolux beyaz eşyanızdan en yüksek verimi elde etmenizi sağladığı gibi kaynak kullanımlarını da en az seviyeye indireceği için hem doğal kaynakların korunumunu devam ettirmiş olacak, hem de faturalarınızda çok daha düşük rakamlarla karşılaşabileceksiniz. Periyodik olarak bakım ve kontrolü gerçekleştirilmeyen beyaz eşyalarda arızalanma oranlarının %65'e kadar artış gösterdiği tespit edilmiştir.Her türlü bakım işleminin yanı sıra, Çukurçayır Electrolux Beyaz Eşya Servisi olarak arıza giderme, onarma ve tamir işlemlerini de güvenilir ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Eğer beyaz eşyanızın garantisi devam ediyorsa, Electrolux yetkili servisini aramanızı tavsiye ederiz. Garantisi bitmiş/garanti kapsamı altına alınmayan arızalar dahilindeki beyaz eşyalarınızın tamiri içinse 444 28 46 nolu telefonu tuşlamanız ve arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Değirmendere Electrolux Buzdolabı Tamircileri


Tüm gün fişi çekilmeksizin gıdalarımızı korumak üzere sürekli çalışan, biz tatile çıktığımızda bile hizmetine ara vermeyen buzdolaplarının da bakım ve kontrol gibi işlemlere ihtiyaç duyduğu, çoğu zaman göz ardı edilen bir konudur. Bu bakım ve kontrol işlemleri, buzdolabının gaz seviyesi, kapak lastiklerinin sağlamlığı, temizliği, koku varsa kokunun nedeni ve giderilmesi, buzdolabı termostat kontrolü gibi işlemleri içine alan bir uygulamadır. Bu uygulamalar sonunda bir arıza tespit edilirse anında doğru teşhis ve müdahale ile Electrolux buzdolabınızdaki problem giderilir.Buzdolabım soğutmuyor, buzdolabı su akıtıyor, buzdolabının altı soğutmuyor, buzdolabı çalışıyor ama soğutmuyor, buzdolabımdan ses geliyor, buzdolabının üst kısmı soğutmuyor, buzdolabı fanı çalışmıyor, buzdolabı pervanesi dönmüyor, buzdolabı termostatı nasıl değiştirilir, buzdolabı motoru tamiri, buzdolabı sürekli çalışıyor, buzdolabı termostat arızası nasıl anlaşılır, buzdolabı motoru çalışmıyor, buzdolabı çalışıyor ama soğutmuyor, buzdolabı kapağı kapanmıyor, buzdolabı arızaları nelerdir, buzdolabından su gelmesi, buzdolabı arızaları ve çözümleri, buzdolabı termik arızası, derin dondurucu arızaları ve çözümleri, buzdolabı gazı bittiği nasıl anlaşılır, buzdolabının ışığı yanıp sönüyor, buzdolabı motoru nasıl çalışır, buzdolabı kapısı açık kalırsa ne olur, buzdolabı buz yapıyor, buzdolabı karlanma yapıyor, buzdolabı neden soğutmuyor, buzdolabı su akıtıyor ne yapmalıyım gibi sorular, servisimize en çok yöneltilen sorular olarak karşımıza çıkmaktadır.

Electrolux buzdolabınızda, yukarıdakilerden herhangi biri veya onların dışında bir problem meydana geldiği takdirde, bu sorunun hızlı ve güvenilir çözümü için donanımlı araç ve profesyonel ekibimizle Değirmendere'de hizmet vermekteyiz.

İnönü Sanayi Tipi Buzdolabı/Meşrubat Dolabı/Et Dolabı Tamiri


Buzdolabınızda bir arıza meydana geldiği takdirde, bu cihazların günlük hayat içindeki konumu göz önüne alındığında asla ihmale gelmemesi gerektiğinden; hemen güvenilir bir teknik servis aramanız gerekecektir. İnönü Electrolux Buzdolabı Tamir ve Bakım Servisi, bir teknik servisten aradığınız her şeyi bünyesinde barındıran, müşterilerinin kendisine duyduğu güvende çığır açmış bir firma olarak Trabzon'un çeşitli bölgelerinde açtığı şubeleri ile hizmetine devam etmektedir. Buzdolabı bakım ve tamiri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Teknik Servisimiz, buzdolabınızın bakım ve tamiri dışında montaj, söküm ve taşıma gibi işlemlerini de cüzi miktarlar karşılığında gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda, eğer montaj ve demontaj sırasında bir hata gerçekleşmiş ise, işinin ehli ustalarımızın kontrol sırasında bunları fark etmeme ihtimali istatistiklere göre %3'ü geçmemektedir. Doğru teşhis ve yerinde tamir ilkeleri çerçevesinde, önceden gerçekleştirilmiş bu hataların yol açtığı neticeler; daha büyük zararlara vesile olmadan ortadan kaldırılacaktır.

İnönü Beyaz Eşya Tamircisi olarak gerçekleştirdiğimiz her işçilik ve orijinal yedek parça değişimleri için 1 yıl kullanım garantisi sunmaktayız. Bu vesileyle, kullanıcılarımızın cihazında işlemimizden kaynaklı herhangi bir problem meydana geldiğinde çağrı merkezimize sorunsuzca bağlanacaklar ve ustalarımızın kendilerine ücretsiz bir hizmet daha sunması gerçekleşebilecektir.

Sanayi tipi buzdolabı, işyeri dolabı, market dolabı, sütlük dolabı, kasap dolabı, meşrubat dolabı, tezgah ve teşhir dolapları, derin dondurucu/difriz gibi özel bir profesyonellik gerektiren cihazlarınızda, o alanda ehil ustalarımız ve kaliteli makinelerimizle sizlere anında yardımcı oluyor ve eski/yeni fark etmeksizin buzdolaplarınızı ilk aldığınız günkü ihtişamına döndürüyoruz.

Pelitli Çamaşır/Bulaşık Makinesi Tamir Fiyatları Ne Kadar Kaç Para
Electrolux, yalnızca Buzdolabı ve Elektrik süpürgesinde değil, su tasarruf yüzdesi ve teknolojik özellikleri sayesinde bulaşık ve çamaşır makinelerinde de öncü bir marka haline gelmiş bir beyaz eşya markasıdır. Electrolux çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, sanayi tipi çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, sanayi tipi bulaşık makinesi gibi cihazlarınızı model/tip/yaş fark etmeksizin, eski-yeni hepsinin tamir ve bakımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çamaşır ve Bulaşık makineleri, elektrik ve suyla çalışan beyaz eşyalardır. Suyun kireçlendirme özelliğinden mütevellit, uzun müddet bakımı yapılmayan çamaşır makinesi parçalarında kireçlenmelerin ve arızalanmaların meydana gelmesi muhtemeldir. Aynı zamanda bu cihazlarda elektriksel kaynaklı arızalar da meydana gelebilmekte, örneğin çamaşır makinesi fişi prize takıldığında sigortalar atabilmektedir.Bu cihazların bir diğer ortak özelliği, yıkama özelliklerine has deterjanlarla çalışmalarıdır. Electrolux çamaşır ve bulaşık makineleri için servisimize çoğu zaman, cihazın deterjanı çözmediği/deterjanın olduğu gibi kaldığı/deterjanı çektiği ama yumuşatıcıyı çekmediği gibi problemler yöneltilebilmektedir. Bu problemlerin pek çok nedeni olabilmektedir. Bazen cihazdaki mekanik bir arızadan kaynaklı olabileceği gibi, bazen de deterjanların nemli bir ortamda saklanması ya da az/fazla konulmuş olması, deterjanın kalitesiz olması gibi sebepler de ortaya çıkabilmektedir.

Pelitli Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Tamircisi olarak bu cihazlarınızdaki her türlü yıkama, sıkma, program modu, deterjan ve yumuşatıcı/parlatıcıyı çözmeme, gürültülü ve hareket halinde çalışma, su almama, su akıtma ve daha fazla pek çok problemi çözüme kavuşturmak için 10 yılı aşkın süredir Trabzon'da hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz güvenilir ve sınırsızdır. Detaylı bilgi için; Çamaşır ve Bulaşık Tamiri Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.Konaklar Electrolux Klima Bakım ve Tamir Servisi


Electrolux klimalar, portatif boyları, salon tipi, çatı tipi, duvar tipi split klima tipleri, enerji tasarruf özellikleri, temiz hava sirkülasyonunu %30'a kadar sağlayan yapısı ile ailelerin, büyük iş merkezleri ve yaşam merkezlerinin, okul ve hastane gibi insanların topluluk hakinde bulunduğu alanların bir numaralı beyaz eşyası haline gelmiştir.

Klimalar, ister iklimlendirme ister hava sirkülasyonu için olsun; soluduğumuz havayla sürekli ve doğrudan bir temas halindedir. Bu nedenle, diğer beyaz eşyalara kıyasla insan sağlığıyla çok daha yakın bir ilişki içinde olduğu söylenebilir. Eğer Electrolux klimalarınıza yılda 2 defa gerekli bakım ve kontrol işlemlerini yaptırmazsanız, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için tehdit edici bir unsur haline gelmekle beraber cihazda arızalar da meydana gelerek kullanıcıların mağduriyetine yol açabilmektedir.Klima filtreleri, geniş ölçekli kullanımda toz, kir ve pislik ile dolar ve bu filtredeki pislikler tıkanıklıklara yol açar. Bu tıkanıklıkların giderilmemesi, filtrelerdeki pisliğin soluduğumuz havaya karışmasına neden olur. Periyodik bakımı gerçekleştirilmeyen klimalar, baş ağrısından solunum yolu enfeksiyonuna kadar pek çok hastalığa sebep olabilir.

Aynı zamanda klima bakımı, Electrolux klimanızdan yüksek verim almanızı sağladığı gibi faturalarınızda da geniş çaplı bir düşüşe yol açar. Maximum çalışma performansı gösteren klimanız, daha az mesai yapacağı için kaynakları da korur ve cihazınızın ömrünü uzatır. Tüm bu avantajlardan cüzi ücretler karşılığında yararlanmak istiyorsanız, Konaklar Electrolux servisimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Akçaabat Klima Gaz Dolum Noktaları


Electrolux klimalarınızın her türlü bakım, onarım, temizlik, arıza giderme, tamir, montaj, demontaj, taşıma, söküm, gaz dolum, klima elektrik bağlantısı kontrolü, klima orijinal yedek parça değişimi, klima soğutmuyor nasıl tamir edilir, klima neden kötü koku yayar, klima uzaktan kumanda değişimi gibi ve daha fazlası işlemleriniz için, Akçaabat'ın her noktasında hızlı ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Bu sınırsız hizmetten yararlanmanız için yalnızca bir telefon uzağınızdayız.Trabzon'un merkez ilçelerinde hizmet verdiğimiz semtler: 1 Nolu Beşirli, 1 Nolu Bostancı, 1 Nolu Erdoğdu, 2 Nolu Beşirli, 2 Nolu Bostancı, 2 Nolu Erdoğdu, 3 Nolu Erdoğdu, Akkaya, Akoluk, Aktoprak, Akyazı, Aydınlıkevler, Ayvalı, Bahçecik, Bengisu, Beştaş, Boztepe, Bulak, Cumhuriyet, Çağlayan, Çamoba, Çarşı, Çilekli, Çimenli, Çömlekçi, Çukurçayır, Değirmendere, Doğançay, Dolaylı, Düzyurt, Esentepe, İskenderpaşa, Kalkınma, Kanuni, Karlık, Karşıyaka, Kavala, Kaymaklı, Kemerkaya, Kireçhane, Konaklar, Kozluca, Kurtuluş, Kutlugün, Ortahisar, Özbirlik, Pazarkapı, Pelitli, Pınaraltı, Sanayi, Soğuksu, Sanayi, Toklu, Uğurlu, Üniversite, Yalı, Yalıncak, Yenicuma, Üstündal, Üzümlü Yazıoba,Yemişli,Yokuşbaşı, Yukarıçavuşlu,Yukarıovalı, Zeytinli. Akçaabat'ta sınırsız hizmet sağladığımız semtler: Söğütlü, Yaylacık, Yıldızlı, Dürbinar, Orta, Kavaklı Derecik, Yeni, Nefsipulathane, Darıca, Mersin, Sarıtaş, Çolaklı, Akçakale, Işıklar, Dörtyol, Doğanköy, Akçaköy, Akpınar, Adacık, Salacık, Kaleönü, Kirazlık.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış