Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Ankara Çankaya Vestel Servisi 444 28 46

Servis Kaydı İçin;
444 28 46
Whatsapp Hattımız: 0554 166 18 68

Ankara'nın en önemli ilçesi olan Çankaya da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Çankaya Vestel teknik servisleri olarak siz değerli müşterilerimiz bizler sizlere her zaman hizmet vermek için çok çalışmaktayız.


Çankaya Vestel Servisi

Siz değerli müşterilerimiiz bizler her zaman sizlerin yanında olmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Kullandığınız beyaz eşyalar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı cihazı, derin dondurucu ve klima cihazlarınızın tamirini, bakımını ve montaj işlemlerini yapmaktayız. BEYAZ EŞYA sayfamızı detaylı bir şekilde inceliyebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz beyaz eşyalarınız konusun da her hangi bir ihtiyacınız olduğunda bizleri arayarak detaylı bilgileri görüşebilirsiniz.


Çankaya Uğur Servisi


Derin dondurucu cihazları bizler en önemli beyaz eşyalardan birtanesidir. Derin dondurucu cihazımız bizler yazları hazırlamış olduğumuz kışlık yiceklerimizi sağlıklı bir şekilde saklayıp dondurur ve bizler de kış geldiğinde o meyveleri yiyemicemiz ve bazı sebzeleri yiyemiceğimiz için derin dondurucu cihazımızda saklarız.


Çankaya Uğur Servisi

Çankaya Uğur derindondurucu tamir servisleri
olarak siz değerli müşterilerimizin derin dondurucu cihazları arızalanma olaylarıyla karşılaştığında servis hizmeti almak için teknik servis arama çabasına girmektedir. Kullanıcılar genellikle telefon numaralarını bilmediği için internetten bulur. Buzdolabı Servisi sayfamızı bilgi amaçlı göz atabilirsiniz.

İnternetten nasıl servis hizmeti bulcağınız çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimiz internetten bulduğunuz servisin kurumsal olup olmadığını kontrol edin veya sitenin görünümü iyi mi kötü mü olup olmadığını kontrol ediniz.

ÇANKAYA VESTEL SERVİSİ


Beyaz eşyalar en çok kullandığımız sevdiğimiz elektronik cihazlardan birtanesidir. Kullandığınız beyaz eşyalar yani çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu cihazı, buzdolabı cihazı ve son olarak da klima cihazlarınız zaman zaman arızalanma yapabilir. Beyaz Eşya Servisi sayfamızı ve hizmetlerimizi detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.


ÇANKAYA VESTEL SERVİSİ

Bunlar çamaşır makinem su almıyor, çamaşır makinemin kazanı dönmüyor, bulaşık makinem suyu boşaltmıyor, bulaşık makinem yıkama yapmıyor, kurutma makinem çamaşırları nemli çıkartıyor, kurtma makinemib düğmesi arızalandı, derin dondurucu cihazıma elektrik gelmiyor, derin dondurucu cihazım altından su akıtıyor, buzdolabı cihazım soğutma yapmıyor, buzdolabı cihazım çok sesli çalışıyor, klima cihazım sıcak üfleme yapmıyor, klima cihazım soğuk üfleme yapmıyor gibi her arızalan olaylarında sizler Teknik Destek için bizleri arayabilir detaylı konuları görüşebilirsiniz.


Çankaya Vaillant Servisi


Vaillant markası ilk kombi markasıdır. Kombiyi icat edenin verdiği Vaillant ismiyle marka oluşturmuştur. Ve kombi cihazları üretmeye başlamıştır. Kombi cihazları bizlerin en çok kış aylarında ihtiyacımız olan ısınmamızı karşılar. Bu yüzden kombi cihazları çok önemlidir.


Çankaya Vaillant Servisi
Çankaya Vaillant kombi tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimizin kombi cihazlarının hem hermotik kombi, hem bacalı kombi cihazlarını ve yoğuşmalı her çeşit kombilerinizin ve her çeşit kombi modellerinizin tamirini, bakımını, onarımını, montaj işlemlerini ve kombi ana kart tamirlerini en uygun fiyatlarla sizlere kaliteli güvenilir hizmet sunmaktayız. Kombi Bakımı Tamiri 444 28 46 yazdığımız makaleyi merak ediyorsanız linke tıklayabilirsiniz.

Vaillant kombi cihazlarınızın her arızalanma olaylarında bizler sizlere her konuda en iyi şekilde yardımcı olmaktayız.


Ankara Çankaya Vestel Servisi


Ankara Çankaya'da bizler tam 25 yılldır Çankaya bölgesindeki bütün semtlerine ve mahallelerine en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Türkiye'nin yerli ve milli beyaz eşya markası ve şirketi olan Vestel markasının çamaşır makinesine, buzdolabı cihazına, bulaşık makinesine, derin dondurucu cihazına, kurutma makinesine, ve klima cihazlarının tamirini, ve ana kart parçasının tamirini, bakımını ve montaj işlemlerinin her zaman müşterilerimizin her ihtiyaçlarında yanında olmaktayız. Çamaşır Bulaşık Makinası Tamir Servisi sayfamızı deetaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.


 Ankara Çankaya Vestel Servisi
Vestel beyaz eşya tamir servisleri Çankaya olan firmamız siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarının her ihtiyaçlarında en uygun fiyatlarla sizlere en iyi servis hizmetleriyle en kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.


Balgat Vestel Servisi Çankaya / Ankara


Balgat Vestel beyaz eşya teknik servisleri olarak siz değerli müşterilerimiz beyaz eşyalarınızla ilgili tamir, bakım, montaj işlemlerinde bizleri aradığınızda çağrı merkezimize servis kaydı oluşturduktan sonra sizlerle gerekli detayları ve en uygun fiyatlarla Teknik Personel Yetkili kişiyle her konuda bilgi alabilirsiniz.


Balgat Vestel Servisi Çankaya / Ankara
Vestel beyaz eşya tamir servisi Balgat Çankaya olan firmamızla siz müşterilerimize pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar günleri de olmak üzere haftanın yedi günü kesintisiz canlı destek ile sizlere en iyi şekilde çağrı merkezimizdeki danışman personellerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. KLİMA SERVİSİ sayfamızı klima cihazının teknik bilgilerini okuyabilirsiniz.

Firmamızın çalışan personelleri son derecede profesyonel ve işinde uzman tecrübeli kadromuzla sizleri işini en iyi şekilde yapan ustalarla karşılaştırıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetinde kesinlikle iddalıdır. Bizler için en önemli olan müşterilerimizin her zaman memnuniyetini sağlamak ve kesinlikle kaliteli hizmet sunmaktır. Kaliteli hizmet almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Çankaya Westinghouse Servisi


Çankaya bölgesinde siz değerli müşterilerimizin Westinghouse markasının beyaz eşyalarını kullanan müşterilerimiz garantisi dolmuş Westinghouse çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı cihazlarınızın tamirini bakımını yapmaktayız. Bulservisi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 Çankaya Westinghouse Servisi

Çankaya Weatinghouse beyaz eşya teknik servisleri
olarak siz değerli müşterilerimizin çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı cihazı, derin dondurucu cihazı ve klima cihazının tamiri yapıldığında siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarına her hangi bir yedek parça takımı olduğunda Beyaz Eşya Teknik Servisimiz sizlerin beyaz eşyalarınıza BİR YIL PARÇA GARANTİSİ SUNMAKTADIR.

Çankaya Yetkili Servis


Çankaya da çalıştığımız için bizler her zaman Çankaya'da ki sakinlerin bizlere her zaman ihtiyaç duyduğunda hızlı servis imkanımızla bizler her zaman hizmet vermekteyiz. Bizler yetkili servis değiliz fakat garanntisi dolmuş bütün markaların çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima cihazı, kombi cihazı, buzdolabı cihazı, derin dondurucu cihazların ve televizyon cihazların tamirini, onarımını, bakımını ve montaj sökme takma işlemlerini aynı zamanda yedek parça satış noktası olan firmamız sizlerin her ihtiyacında yanınızda olmaktayız.

Çankaya Yetkili Servis

Yetkili servis ve Özel servis farkı nedir diye soran müşterilerimizin sorusunu cevaplayalım;
müşterilerimiiz yetkili servis cihazın kendi markasına ait satıcı bayilerin servisidir. Ancak yetkili servisler beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek istediğinizde aşırı derecede yüksek fiyat çıkarır ve özel servislerin iki katı daha fazla para istemektedir. Kombi Bakımı sayfamızı kombi bakımın detaylarını öğrenmek için linke tıklayınız.

Özel servisler ise sizlerin beyaz eşyalarınız arızalandığında bizler hem aynı günn içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Ve yetkili servislerin müşterilerimizin istediği fiyatın yarısını vermekteyiz. Ve diğer firmalara göre en uygun fiyatları bizler sizlere sunmaktayız. Aynı zamanda yaptığımız işe garanti hizmeti sunmaktayız.

Dikmen Vestel Beyaz Eşya Servisi


Dikmen Vestel Beyaz Eşya Servisi
Dikmen Vestel beyaz eşya tamir / bakım servisleri olan firmamız ile siz değerli müşterilerimizin beyaz eşya - klima cihazlarının tamirini, gaz dolumunu yapmaktayız. Beyaz eşyalarınızın özenle tamirini ve bakımlarını geciktirmeden yaptırmalısınız. Bizler beyaz eşyalarınızın bakımlarını en uygun fiyatlarla kontrolünü yapıyoruz. Aynı zamanda cihazlarınızın gaz dolumlarını kontrol ettiğimizde eğer cihazlarınızın gazı az kaldıysa gaz dolumu yapmaktayız. Televizyon Tamiri sayfamızı tv hakkında teknik bilgileri öğrennebilirsiniz.


Mamak Vestel Servisleri


Ankara'nın en büyük nufuna sahip olan Mamak ilçesinin her semtine ve her mahallesine hızlı servis imkanıyla merkezde ki şubemizle sizlere her zaman hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz kullandığınız beyaz eşyalarınıza bizler her zaman hizmet sunmaktayız.


Mamak Vestel Servisleri
Mamak beyaz eşya teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize her zaman güler yüzle, duyarlılıkla, her zaman müşterilerimize iyi bir hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Yuvam Teknik firmaları olarak siz müşterilerimize her zaman dikkatli bir şekilde son derecede profesyonel ekibimizle donanımlı servis araçlarımızla gün içerisin de sizlere hızlı servis imkanı sunmaktayız. Petek Temizleme hizmetimiz hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

Birlik Mahallesi / Kırkkonaklar Vestel Servisi

Ankara'nın en büyük mahallesi olan Çankaya bölgesinde en büyük nüfusa sahip olan birlik mahallesi ve kırkkonaklar mahallesine bizler Vestel beyaz eşyalarınızın garantisi dolmuş ürünlerinize haftanın yedi günü tamir, bakım, onarım, ana kart tamiri, ve gaz dolum işlemlerini siz değerli müşterilerimizin her arızalarına her bakımlarına ve her montaj işlemlerinde en uygun fiyatlarla ve ücretlerle her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Bir diğer makalemiz Çankaya Vestel Servisi 444 28 46 olan okumanızı tavsiye ederiz.Birlik Mahallesi / Kırkkonaklar Vestel Servisi

Birlik mahallesi / Kırkkonaklar Vestel beyaz eşya tamirci firmaları olarak siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarına kaliteli güvenilir, garantili, en uygun fiyatlarla en iyi işçilik hizmetlerini sizlere her zaman sunmaktayız. Bizler sizlere bir telefon kadar yakınız her zaman hazır beklediğimiz profesyonel kadromuzla sizlere Türkiye'nin en iyi servis hizmetlerini sunmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Ankara Keçiören Beyaz Eşya Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:


Hizmet Verdiğimiz Vestel Beyaz Eşya Servisi Ankara Çankaya Mahalleleri

• 100.Yıl Mahallesi • 50.Yıl Mahallesi • Ahlatlıbel Mahallesi • Akpınar Mahallesi • Anıttepe Mahallesi • Arkatopraklık Mahallesi • Aşağıdikmen Mahallesi • Aşağıimrahor Mahallesi • Aşağıöveçler Mahallesi • Ata Mahallesi • Aydınlar Mahallesi • Ayrancı Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Bademlidere Mahallesi • Bağcılar Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Balgat Mahallesi • Barbaros Mahallesi • Bayraktar Mahallesi • Beytepe Mahallesi • Birlik Mahallesi • Boztepe Mahallesi • Büyükesat Mahallesi • Cebeci Mahallesi • Cevizlidere Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çamlıtepe Mahallesi • Çankaya Mahallesi • Çiğdem Mahallesi • Çukurambar Mahallesi • Devlet Mahallesi • Dilekler Mahallesi • Doğuş Mahallesi • Emek Mahallesi • Ertuğrulgazi Mahallesi • Erzurum Mahallesi • Esatoğlu Mahallesi • Eti Mahallesi • Fakülteler Mahallesi • Fidanlık Mahallesi • Gaziosmanpaşa Mahallesi • Gökkuşağı Mahallesi • Göktürk Mahallesi • Güvenevler Mahallesi • Güzeltepe Mahallesi • Harbıye Mahallesi • Hilal Mahallesi • Huzur Mahallesi • İleri Mahallesi • İlkadım Mahallesi • İlkbahar Mahallesi • İlker Mahallesi • İncesu Mahallesi • Karataş Mahallesi • Kavaklıdere Mahallesi • Kazımözalp Mahallesi • Keklikpınarı Mahallesi • Kırkkonaklar Mahallesi • Kızılay Mahallesi • Kocatepe Mahallesi • Korkutreis Mahallesi • Küçükesat Mahallesi • Kültür Mahallesi • Maltepe Mahallesi • Mebusevleri Mahallesi • Meclis • Meşrutiyet Mahallesi • Metinoktay Mahallesi • Mimarsinan Mahallesi • Muhsinertuğrul Mahallesi • Murat Mahallesi • Mustafakemal Mahallesi • Mutlukent Mahallesi • Mürseluluç Mahallesi • Naciçakır Mahallesi • Namıkkemal Mahallesi • Nasuhakar Mahallesi • Odtü Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Oran Mahallesi • Ortaimrahor Mahallesi • Osmantemiz Mahallesi • Öncebeci Mahallesi • Öveçler Mahallesi • Remzioğuzarık Mahallesi • Sağlık Mahallesi • Sancak Mahallesi • Seyranbağları Mahallesi • Sokullumehmetpaşa Mahallesi • Söğütözü Mahallesi • Şehitcengizkaraca Mahallesi • Tınaztepe Mahallesi • Topraklık Mahallesi • Umut Mahallesi • Üniversiteler Mahallesi • Yakupabdal Mahallesi • Yeşilkent Mahallesi • Yıldızevler Mahallesi • Yukarıbahçelievler Mahallesi • Yukarıdikmen Mahallesi • Yukarıöveçler Mahallesi • Yücetepe Mahallesi • Zafertepe Mahallesi


İstanbulda Vestel Beyaz Eşya Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: petek temizleme hizmet verilen semtlerKombi Servisi Tamiri Arızası İçin Hemen Arayın:444 28 46Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Vestel Beyaz Eşya Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler : Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan


Antalya Vestel Beyaz Eşya Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Vestel Beyaz Eşya Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Vestel Beyaz Eşya Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.

Kocaeli Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmeti verdiğimiz bazı semtler:Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi

Vestel Beyaz Eşya Servisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış