Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Arçelik Beyaz Eşya Özel Tamir Servisi 444 28 46

Arçelik Servis Telefon Numarası:
444 28 46


Beyaz eşyalar güünümüzde çok önemli bir yerdedir. Beyaz Eşyaların bizlere sağladığı kolaylık ve ihtiyaçlarımızı karşılaması bizler için çok önemlidir. Günümüzde beyaz eşya kullanımı çok fazladır her ev ve iş yerlerinde kullanmaktadır.

Özellikle evimizin vazgeçilmezi olan çamaşır makineleri, buzdolabı cihazları, derin dondurucu cihazları, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi her türlü beyaz eşyalarınızda bizler her zaman sizlere yardımcı olmakta ve elimizden gelen en iyi şekilde kaliteli hizmet vermekteyiz.

Günümüzde beyaz eşya markası oldukça fazladır Türkiye'de en çok kullanılan marka ise Arçelik markasıdır. Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulan, Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji şirketi. 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce'de kurulmuştur. Bu yıldan itibaren ülkemizde sevilerek kullanılmaktadır.

Arçelik  Beyaz Eşya Özel Tamir Servisi 444 28 46

Arçelik Çamaşır Makinesi, A
rçelik Buzdolabı Cihazı, Arçelik Derin Dondurucu cihazı, Arçelik Bulaşık Makinesi, Arçelik Kurutma Makinesi evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız beyaz eşyalar sıklıkla kullanıldığında zaman geçtiğinde parçaları yıpranarak arızalanabilir ve cihazın kullanma kılavuzuna bakarak kullanılmadığında arızalanabilir.

Garantisi bitmiş çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu cihazları ve buzdolabı cihazları arızalandığında teknik servise ihtiyaç duymalısınız. Sizlerin yapmanız gereken Arçelik Servis Telefon Numaramız 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik Yetkili servisler ise beyaz eşyalarınız bozulduğunda gelmesi uzun sürer 2 - 3 gün arayla randevu oluşturur ve eğer cihazınızda parça değişimi yapılacaksa aşırı derecede yüksek fiyatlar vermektedir. Değerli kullanıcılarımız ise bazıları durumu olmadığı için yada arıza için fazla para verilmemesi için yaptırmak istemezler bu konuda çok haklısınız.


Zeki Teknik Beyaz Eşya Servisi


Arçelik Teknik Servisleri olarak siz değerli müşterilerimiz bizler sizlerin çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı cihazları, derin dondurucu arızalandığında bizler aynı gün içerisinde servis imkanları sunarak sizlere her zaman aynı gün içerisinde servis imkanları sunarak cihazlarınızın her sorunlarına çözüm bulmaktayız.

Arçelik  Beyaz Eşya Özel Tamir Servisi 444 28 46
Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak siz değerlimüşterilerimize her konu hakkında bilgi vermekteyiz. Beyaz eşya olarak adlandırılan eşyalar; buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makineleri olarak sıralayabiliriz. Zeki Teknik işletmemiz Türkiye Geneli beyaz eşya servisi ile montaj, bakım, yedek parça ve aksesuar, arıza gibi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan hizmeti sunmaktadır. Zeki teknik Servis olarak bizlerin her zaman önceliği olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır ve bu yüzden sizlere her konuda anlayışla yaklaşım sağlamakta sizlerin düşüncelerinize saygı duymaktayız.

Arçelik Çamaşır Makinesi Tamircisi / Servisi


Kullandığımız çamaşır makineleri zamanlar arızalanma yapabilir. Arçelik çamaşır makinesi arızaları: arçelik çamaşır makinesi amortisör çalışmıyor, arçelik çamaşır makinesi ana kart arızası var, arçelik çamaşır makinesi açma kapama düğmesi çalışmıyor, arçelik çamaşır makinesi bitti ışığı yanıp sönüyor, arçelik çamaşır makinesi başla bekle düğmesi çalışmıyor, arçelik çamaşır makinesi cızırtı sesi, arçelik çamaşır makinesi kazanı dönmüyor, arçelik çamaşır makinesi elektrik var ama çalışmıyor, arçelik çamaşır makinesi kömürü bitti, arçelik çamaşır makinesi kapak lastiği arızalı gibi her sorunlarda sizlerin yapmanız gereken tek şey 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

En yakın çamaşır Makinesi Tamircisi olarak siz değerli müşterilerimizin Yapılacak Parça Değişimlerinde bizlerin sizlerin çamaşır makinelerinize en iyi şekilde hizmet vermek için % 100 Orjinal yedek parça değişimlerimiz ile sizlerin çamaşır makinelerinizin eskisi gibi daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlar.

Arçelik  Beyaz Eşya Özel Tamir Servisi 444 28 46

Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Kodları;

* Arçelik çamaşır makinesi cl on
* Arçelik çamaşır makinesi c on ne demek
* Arçelik çamaşır makinesi c on hatası
* Arçelik çamaşır makinesi c10 hatası
* Arçelik çamaşır makinesi e17 hatası
* Arçelik çamaşır makinesi e05 arızası
* Arçelik çamaşır makinesi e00 hatası
* Arçelik çamaşır makinesi f01 hatası


Yukarıda ki saydığımız arıza kodları için 444 28 46 telefon numarası ile Çağrı Merkezimizle iletişime geçebilir ve telefonla çözülebilecek arızalar var ise teknik konu hakkında personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır.


Arçelik Buzdolabı Tamircisi / Servisi

Arçelik buzdolabı arıza servisleri olarak siz değerli müşterilerimizin kullandığı buzdolabı cihazları sürekli çalıştığı için zaman zaman arızalanma olaylarıyla karşılaşabilirsiniz. Arçelik Buzdolabı Servis Ücretleri firmamız tarafından en uygun fiyatlar sunarak sizlere ekonamik yönden destek olmaktayız.

Servis ücretleri gidileceği yer mesafesine göre değişmektedir. Ve bizler her şubemizde 7 servis araçlarımızla sizlerin buzdolabı cihazlarınıza servis imkanı sunmak için donanımlı ve bütün malzemelerimiz ile eksiksiz bir şekilde evlerinize ve iş yerlerinize servis imkanı sunmaktayız.
Arçelik  Beyaz Eşya Özel Tamir Servisi 444 28 46

Arçelik Buzdolabı Arıza Kodları: arçelik buzdolabı e1 hatası, arçelik buzdolabı e hatası, arçelik buzdolabı e4 arıza kodu,arçelik buzdolabı c6 hatası, arçelik buzdolabı e hatası veriyor, arçelik buzdolabı e8 hatası bütün arıza kodları hakkında bizleri arayıp iletişime geçebilirsiniz.


Arçelik Buzdolabı Arıza Servisi


Arçelik buzdolabı az soğutuyor, arçelik buzdolabı buz yapmıyor, arçelik buzdolabı buz yapıyor, arçelik buzdolabı bozuldu, arçelik buzdolabı dondurmuyor, arçelik buzdolabı fan motoru arızalı, arçelik buzdolabı fitil değişimi, arçelik buzdolabı iç fan motoru, arçelik buzdolabı kompresör, arçelik buzdolabı motoru, arçelik buzdolabı modelleri, arçelik buzdolabı neden öter,arçelik buzdolabı neden ses yapar, arçelik buzdolabı neden dondurmuyor, arçelik buzdolabı neden karlanır, arçelik buzdolabı pervanesi dönmüyor, arçelik buzdolabı rezidans arızalı, arçelik buzdolabı sigorta attırıyor, arçelik buzdolabı soğutmuyor, arçelik buzdolabı termostat arızası, arçelik buzdolabı kapağı zor açılıyor, arçelik buzdolabı uyarı veriyor gibi her sorunlarla bizleri arayabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.


Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi


Çamaşır Bulaşık Makinesi Tamircisi olarak siz değerli müşterilerimize firmamız tarafından yapılan bulaşık makinesi tamir işlemleri için yetkili servis firmaları 7 / 24 hizmet ortaya koyarak sizlere yardımcı olması gereken aşama konularda bakım ve onarım da, arıza durumlarında sizleri gerek bilgilendirerek gerek gelip müdahalelerde bulunarak zor yapıda kalmanızı önlerler.

Arçelik  Beyaz Eşya Özel Tamir Servisi 444 28 46

Arçelik Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi bütün beyaz eşya ve klimaları kapsamaktadır. Sizler beyaz eşyalarınızın kusursuz boyutda onarılmasını istiyorsanız bizlere ulaşabilir arıza not bırakabilirsiniz. çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Arçelik Bulaşık Makinası Ustası müşterilerimize daha hassas çözümler takdim ediyoruz. Probleminiz telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici yöntem servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Arçelik servisi olarak servis ağımızı günden güne genişletiyoruz.


Zeki Teknik Arçelik Beyaz Eşya Teknik ServisArçelik Beyaz Eşya Tamircisi 7 gün 24 saat hizmet veren beyaz eşya servisinin hizmetini almak için beyaz eşya servisleri çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. 7/24 bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız Türkiye'nin her semti için geçerlidir. Beyaz Eşya bakımı ve periyodik kontrol ihmallerinin negatif sonuçlarının hemen ortaya çıkmayacağı düşünülür fakat gerçekte hiç de öyle değildir çünkü, sorun çıkmadan metod destek almamak ürünlerin verimliliğinde düşüşe neden olacaktır.

Güler yüzlü personelimiz size ürününüzün arızasıyla ilgili bilgi verecektir. Beyaz eşya ve klima aşama servisi olarak ilgili tüm soru ve sorunlarınıza kusursuz çözümler sunuyoruz.


Arçelik  Beyaz Eşya Özel Tamir Servisi 444 28 46
Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi ticaret olarak servis hizmetimiz itina ile yapılır. Buzdolabınızda oluşan her türlü arızalarınız, uzman ekibimiz tarafından yerinde kontrol edilir ve genellikle yerinde tamir edilir.

Zeki Teknik Beyaz Eşya Tamircisi servisi olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi; aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız. Pek çok marka cihazlarını son derece dayanıklı olarak ve büyük faaliyetler sayesinde üretmektedir, çok sayıda deney ve test operasyonu da cabasıdır. buzdolabı servisi olarak cihazlarınızın bakım, onarım, montaj, yedek parça ve aksesuar taleplerini anında karşılıyor, sizlere konforlu kullanımlar sunuyoruz.

Arçelik Buzdolabı servisi hizmeti veren bir firma olarak cihazlarınızın arızalanması halinde kesin ve hızlı sonuca odaklanarak arızalarınızı ortadan kaldırıyoruz. lı beyaz eşyalarınızın servis güvencesiyle tamiratını gerçekleştiriyoruz. yaptığımız aşama servis süreçlerinin arkasında duruyoruz.Zeki Teknik Özel Servis Ayrılıcağı

* Arçelik Servis hizmetleri arasında başarılı olarak bilinen Zeki Teknik beyaz eşya cihazlarınıza 7/24 Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vermek için haftanın yedi günü sizlere destek olmak için çok çalışmaktayız.

* Zeki Teknik firmamızın uzun yılların vermiş olduğu tecrübelere dayanarak bünyemizde çalışan personellerimizin kombi konusunda gerekli eğitimi almış ve siz deüerli tüketicilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde üst düzeylere taşımaktayız.

* Zeki Teknik beyaz eşya cihazlarının alanında profesyonel,işinde titizlik ,güler yüzlü aynı zamanda güvenilir teknisyenlerimiz sayesinde tüketicilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için tecrübeli elamanlarla çalışmaktayız.

* Zeki Teknik firmamızda çalışan servis ekiplerimiz tarafından ve çağrı merkezimizde çalışan personellerle birlikte değerli müşterilerimizin kafaların da hiç bir şekilde soru işareti bırakmakdan verdiğimiz hizmette yeterli bilgi verilmektedir.

* Zeki Teknik firmamızda yapılan bütün parça değişimlerde ücretsiz bir yıl garanti altına almaktayız.

* Zeki Teknik firmamız beyaz eşya cihazlarınıza model ayrımı yapmadan stoklarımızda her modelin %100 orijinal yedek parçalarını teğminatını sağlıyarak olay yerinde parça takım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

* Zeki Teknik firmamızda değerli beyaz eşya kullanıcılarımıza her zaman beklentisi ve düşüncesini her daim ön planda tutarak hareket eden servisimiz kalitesinden ödün vermeden bakım onarım hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır.


Ankarada Beyaz Eşya konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.


2018 VERİLERİNE GÖRE TÜRKİYENİN NUFUSU EN YOĞUN İLLERİ:

2018 İstanbul 15.067.724
2018 Ankara 5.503.985
2018 İzmir 4.320.519
2018 Bursa 2.994.521
2018 Antalya 2.426.356
2018 Adana 2.220.125
2018 Konya 2.205.609
2018 Şanlıurfa 2.035.809
2018 Gaziantep 2.028.563
2018 Kocaeli 1.906.391
2018 Mersin 1.814.468
2018 Diyarbakır 1.732.396
2018 Hatay 1.609.856
2018 Manisa 1.429.643
2018 Kayseri 1.389.680
2018 Samsun 1.335.716
2018 Balıkesir 1.226.575
2018 Kahramanmaraş 1.144.851
2018 Van 1.123.784
2018 Aydın 1.097.746
2018 Tekirdağ 1.029.927
2018 Denizli 1.027.782
2018 Sakarya 1.010.700
2018 Muğla 967.487
2018 Eskişehir 871.187
2018 Mardin 829.195
2018 Trabzon 807.903
2018 Malatya 797.036
2018 Ordu 771.932
2018 Erzurum 767.848
2018 Afyonkarahisar 725.568
2018 Sivas 646.608
2018 Adıyaman
2018 Tokat 612.646
2018 Zonguldak 599.698
2018 Batman 599.103
2018 Elazığ 595.638
2018 Kütahya 577.941
2018 Çanakkale 540.662
2018 Ağrı 539.657
2018 Çorum 536.483
2018 Osmaniye 534.415
2018 Şırnak 524.190
2018 Giresun 453.912
2018 Isparta 441.412
2018 Yozgat 424.981
2018 Aksaray 412.172
2018 Edirne 411.528
2018 Muş 407.992
2018 Düzce 387.844
2018 Kastamonu 383.373
2018 Uşak 367.514
2018 Niğde 364.707
2018 Kırklareli 360.860
2018 Bitlis 349.396
2018 Rize 348.608
2018 Amasya 337.508
2018 Siirt 331.670
2018 Bolu 311.810
2018 Nevşehir 298.339
2018 Kars 288.878
2018 Kırıkkale 286.602
2018 Hakkari 286.470
2018 Bingöl 281.205
2018 Burdur 269.926
2018 Yalova 262.234
2018 Karaman 251.913
2018 Karabük 248.014
2018 Kırşehir 241.868
2018 Erzincan 236.034
2018 Bilecik 223.448
2018 Sinop 219.733
2018 Çankırı 216.362
2018 Bartın 198.999
2018 Iğdır 197.456
2018 Artvin 174.010
2018 Gümüşhane 162.748
2018 Kilis 142.541
2018 Ardahan 98.907
2018 Tunceli 88.198
2018 Bayburt 82.274


2018 Yılı Verilerine Göre Türkiyenin En Kalabalık 100 İlçesi
1 Çankaya Ankara 920.890
2 Keçiören Ankara 909.787
3 Şahinbey Gaziantep 906.043
4 Esenyurt İstanbul 891.120
5 Osmangazi Bursa 862.516
6 Seyhan Adana 793.480
7 Şehitkamil Gaziantep 774.179
8 Küçükçekmece İstanbul 770.317
9 Bağcılar İstanbul 734.369
10 Pendik İstanbul 693.599
11 Ümraniye İstanbul 690.193
12 Yenimahalle Ankara 663.580
13 Yıldırım Bursa 653.004
14 Selçuklu Konya 648.850
15 Mamak Ankara 647.252
16 Bahçelievler İstanbul 594.053
17 Etimesgut Ankara 570.727
18 Melikgazi Kayseri 555.671
19 Kepez Antalya 531.619
20 Üsküdar İstanbul 529.145
21 Sultangazi İstanbul
22 Sincan Ankara 518.893
23 Buca İzmir 499.325
24 Maltepe İstanbul 497.034
25 Muratpaşa Antalya 495.688
26 Gaziosmanpaşa İstanbul 487.046
27 Karabağlar İzmir 479.986
28 Kartal İstanbul 461.155
29 Kadıköy İstanbul 458.638
30 Bornova İzmir 445.232
31 Esenler İstanbul 444.561
32 Nilüfer Bursa 441.299
33 Kağıthane İstanbul 437.026
34 Fatih İstanbul 436.539
35 Avcılar İstanbul 435.625
36 Başakşehir İstanbul 427.835
37 Onikişubat Kahramanmaraş 418.379
38 Ataşehir İstanbul 416.318
39 Yüreğir Adana 415.198
40 Sancaktepe İstanbul 414.143
41 Odunpazarı Eskişehir 404.267
42 Kocasinan Kayseri 391.661
43 Bağlar Diyarbakır 388.387
44 Eyüpsultan İstanbul 383.909
45 Eyyübiye Şanlıurfa 379.123
46 Antakya Hatay 377.793
47 Haliliye Şanlıurfa 376.251
48 Gebze Kocaeli 371.000
49 Altındağ Ankara 370.024
50 Çukurova Adana 365.735
51 İzmit Kocaeli 363.416
52 Kayapınar Diyarbakır 362.407
53 Tepebaşı Eskişehir 359.303
54 Konak İzmir 356.563
55 Karşıyaka İzmir 344.140
56 Pamukkale Denizli 344.065
57 Sarıyer İstanbul 342.503
58 Meram Konya 342.315
59 Tarsus Mersin 339.676
60 İlkadım Samsun 332.230
61 Beylikdüzü İstanbul 331.525
62 Sultanbeyli İstanbul 327.798
63 Karatay Konya 323.659
64 Ortahisar Trabzon 317.520
65 Alanya Antalya 312.319
66 İpekyolu Van 312.244
67 Bayraklı İzmir 311.524
68 Yeşilyurt Malatya 304.839
69 Merkez Adıyaman 304.615
70 Merkezefendi Denizli 302.213
71 Toroslar Mersin 296.582
72 Battalgazi Malatya 295.821
73 Güngören İstanbul 289.331
74 Efeler Aydın 289.248
75 Zeytinburnu İstanbul 284.935
76 Şişli İstanbul 274.289
77 Adapazarı Sakarya 271.515
78 Bayrampaşa İstanbul 271.073
79 Arnavutköy İstanbul 270.549
80 İnegöl Bursa 268.155
81 Akdeniz Mersin 264.618
82 Çorlu Tekirdağ 262.862
83 Siverek Şanlıurfa 258.265
84 Tuzla İstanbul 255.468
85 Kızıltepe Mardin 252.656
86 Çekmeköy İstanbul
87 İskenderun Hatay 248.335
88 Büyükçekmece İstanbul 247.736
89 Beykoz İstanbul 246.700
90 Yunusemre Manisa 239.324
91 Manavgat Antalya 230.597
92 Beyoğlu İstanbul 230.526
93 Dulkadiroğlu Kahramanmaraş 222.938
94 Bakırköy İstanbul 222.668
95 Atakum Samsun 202.618
96 Darıca Kocaeli 201.468
97 Altınordu Ordu 200.807
98 Süleymanpaşa Tekirdağ 199.960
99 Viranşehir Şanlıurfa 195.910
100 Karaköprü Şanlıurfa 195.552Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış