Bakım Onarım Çağrı Merkezi

ARÇELİK TAMİR SERVİSİ BAHÇELİEVLER 444 28 46

Bahçelievler Arçelik Klima Tamir Servisi

Bizler klima tamir servisi Ankara olarak sizlerin klima arızalarınız da her zaman yanınızdayız. Klima arızalarının birçok sebebi bulunabilir. Sizlerin de klimanızın garantisi bitti ise yetkili servisler yerine özel teknik servislere yaptırdığınız da çok daha karlı bir işlem yapmış olacaksınız.

Elbette her özel teknik servise güvenilmez. Biz bu tarz durumlarda oluşabilecek müşteri mağduriyetlerini önlemek şu an bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.Sizlere tamirat işlemi yapılmadan önce yapılacak her işlem için eve gelen servisin garanti vermesi gerekecektir. Evinize iş yerinize gelen özel teknik servis ya da yetkili servis olması fark etmeksizin kesinlikle servis fişinizi almayı unutmayınız. Sizler de kaliteli özel teknik servisler ile yetkili servislerin yaptığı işte ki aynı kaliteyi sağlayarak hizmet alabilirsiniz.

Yetkili servislerin, garantisi biten ürünlerin tamiratı için biçtiği ücretler ortadadır. Sizler de yetkili servislerden aldığınız aynı hizmeti alarak özel teknik servisler ile daha uygun cep yakmayan fiyatlarla tamirat işlemlerini gerçekleştirmiş olursunuz.

Bizler tamamen müşteri memnuniyetine önem gösteren, çözüm odaklı ekip arkadaşları ile çalışmaktayız. Sizler de aile bütçenizi zarara sokmak istemezseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı bırakarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki KLİMA TAMİR SERVİSİ BURSA yazımız da sizler için önemli olabilecek bilgiler yer almaktadır. Tıklayarak göz atabilirsiniz.Bahçelievler Arçelik Buzdolabı Tamir Servisi


Bahçelievler Arçelik buzdolabı tamir servisleri oldukça fazladır. Bu fazlalığın arasında ne yazık ki çoğumuz kararsız kalabilmekteyiz. Elbette ki bir arıza ile karşılaştığınız da evinize ya da iş yerinize çağırdığınız servis oldukça önemli bir detaydır.Bahçelievler Ankara'nın en işlek semtlerinden bir tanesidir.
Burada bir dükkânınız olabilir. İş yeriniz de buzdolabınızın bozulması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Arçelik buzdolaplarınız bozulduğunda bir tek Arçelik yetkili servislerine değil özel teknik servisler ile de aynı kaliteyi yakalayarak hem de daha uygun fiyatlar ile tamir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler de eğer kaliteli özel teknik servisi ile görüşmek isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki Ufuktepe Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Keçiören yazımız da sizler için derlediğimiz kombi ve petekler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Bahçelievler Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir Servisi


Bahçelievler'in çok işlek bir semt olduğundan bahsetmiştik. Kalabalık yerlerde her zaman hayat daha zordur. Arçelik çamaşır makineleri de hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir beyaz eşya çeşididir. Ne yazık ki bakımı yapılmayan beyaz eşyalarımız gibi çamaşır makinelerimiz de yaz kış demeden sürekli çalıştığı için arıza vererek bozulabilmektedir. Bozulan Arçelik beyaz eşyalarımız için sadece Arçelik yetkili servisler ile değil özel teknik servisler ile tamirat işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Bizler sizin için Bahçelievler Arçelik çamaşır makinesi servisimizden yaralanmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir önceki ARÇELİK TAMİR SERVİSİ BURSA yazımız da sizler için yararlı bilgiler bulunmaktadır. Tıklayarak ulaşabilirsiz.

Ankara'da Beyaz Eşya tamir Hizmeti Verdiğimiz Semtler;
Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış