Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Balıkesir Beko Servisi 444 28 46

Balıkesir Beko Servis Telefon Numarası:
444 28 46Beko markasını bizler yıllardır kullanmakta olduğumuz bir markadır. Beko markası o yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1954'te kurulan şirketin ismi, Bejerano'nun ve Koç'un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi.


Balıkesir Beko Servisi 444 28 46
Beko markasını Türkiye de bizler severek kullanmaktayız. Bizlerin hayatını konforlaştıran ve aynı zamanda bizlere zaman kazandıran beyaz eşya ve kombi klima cihazlarını bizler hem iş yerinde hemde evlerimizde kullanmaktayız.


Beko buzdolabı cihazları bizlerin Beko buzdolabı cihazları hayatımızı kolaylaştıran en önemli elektronik cihazlardan birisi olmaktadır. Beko buzdolabı cihazları buharın sıkılaştırılması sonucunda meydana gelen soğuklukla bizlerin satın alınan gıda malzemelerini sağlıklı bir şekilde tutmasını sağlar ve aynı zamanda uzun süre kullanmamızı sağlar.

buzdolabı cihazları yüz yıllardır kullanmaktayız. icatını Karl Linde adında bir mucit 1877 yılında buzdolabı cihazı üretilmiştir. Özellikle yazları en çok ihtiyacımızı sağlamaktadır. Sıcaklarda soğuk meyve veya içecek içmemizi sağlayan ve her türlü gıda malzemelerimizi soğutmasını sağlar.

Beko çamaşır makineleri bizlerin elektronik cihazların en önemli cihazlar arasında yer almaktadır. 1906' da Ala Fischer, ilk çamaşır makinesini icat etti. Ülkemize ilk günden itibaren kullanılmaya başlamıştır ilk üretilen çamaşır makinesi içine yatay olarak yerleştirilmiş metal tamburlara kirli çamaşırlar atılırdı.

Şuanki günümüzde geliştirilmiş hali ile tambur, elektrik motoru yardımıyla döndürülüyor ve hareket sırasında çamaşırlar sürekli suyla temas ederek temizlenmiş oluyordu. Bu şekilde sistem günümüzde kullanılan otomatik çamaşır makinesinin de temelini oluşturmaktadır. İlk kurutuculu çamaşır makinesi ise 1924' te yapıldı. O günden bu yana Beko çamaşır makinelerini severek isteyerek kullanmaktayız.


Balıkesir Beko Servisi 444 28 46

Beko bulaşık makinelerimiz ise hem iş yerinde kullandığımız hemde evlerimizde kullanmaya devam etmekteyiz. Bulaşık makineleri insanlaara yardımcı olmak ve insanlara vakit kazandırmak için üretilmiş cihazlardır. Aynı zamanda bulaşık makineleri su tasarrufu yapmakta ve hijyen açısından daha iyi bir şekilde kullanmaktayız.

El ile çalıştırılan ve önceki örneklerine göre daha sağlam olan ilk bulaşık makinesinin patenti ise 1886 yılında Josephine Cochrane'a verildi ve bulaşık makinesi, 1893 yılında Chicago World's Fuarı'nda üretilmiştir. Kullandığımız Beko çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, buzdolabı cihazları bizler en önemli elektronik cihazlarıdır.


Balıkesir Beko Beyaz Eşya Servisi


Beko Beyaz Eşya Tamircileri / servisleri olarak siz değerli müşterilerimize bizler 15 yıldır servis imkanı sunmaktayız. Beko beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını, onarımını, montaj ve demontaj işlemlerinde haftanın yedi günü yirmi dört saat sizlere 7 servis araçlarımızla Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit ilçelerimizin her mahallesine servis hizmetleri sunmaktayız.

* Balıkesir Beko Çamaşır Makinesi Servisi
* Balıkesir Beko Buzdolabı Servisi
* Balıkesir Beko Bulaşık Makinesi Servisi
* Balıkesir Beko Kurutma makinesi Servisi
* Balıkesir Beko Derindondurucu Servisi


Balıkesir Beko Servisi 444 28 46
Yukarıda ki saydığımız beyaz eşyalar sizlerin günlük hayatta sıkça kullandığınız cihazlar arasında yer almaktadır. Elektronik cihazlar diğer cihazlar gibi arızalanabilir yada yeterli çalışmayabilir. Bu durumda sizler sorun yaşamakta olursunuz ve beyaz eşyalarınızı kullanmaya devam etmeyiniz.

Bu konuda yapmanız gereken tek şey kullandığınız çamaşır makinelerini, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve derin dondurucu cihazlarını kuullanmamalısınız. Teknik Servise danışmanız ve detaylı konu hakkında bilgi almanız gerekmektedir.


Servisi Ararken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

* Servisin Uzun yıllardır aynı sektörde çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.
* Servis personelleri çalışma belgesine sahip olup olmadıklarını öğrenin
* Servisin çalışma prensiplerini sorgulayın
* Servisin teknik konu hakkında bilgilri olup olmadığını kontrol ediniz.
* Evinize veya iş yerlerinize gelen servis ekiplerinin servis fişi kesip kesmediklerini sorunuz.

Beko beyaz eşyalarınız arızalandığında siz değerli müşterilerimiz arızalandığında bizleri 444 28 46 telefon numarası ile Çağrı merkezimizi arayabilir teknik konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Beko Servisi Çağrı Merkezi çalışan personellerimiz yine aynı şekilde 7/24 saat servis hizmeti sunmaktadır.


Balıkesir Beko Çamaşır Makinesi Servisi


Beko çamaşır makinesi elbiseleri tamburunun, elektrik yardımıyla döndürülmesi ve hareket sırasında çamaşırlar sürekli suyla temas ederek temizler. Fakat çamaşır makinelerin her hangi bir sorun olduğunda çamaşır makinem su almıyor, çamaşır makinem suyu boşaltmıyor, çamaşır makinem amartisörü arızalı, çamaşır makinemin kazanı dönmüyor, çamaşır makinem sıkma yapmıyor, çamaşır makinem deterjan almıyor, çamaşır makinem kapak arızası var gibi her sorunlarında bizleri arayabilir teknik konu hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.
Balıkesir Beko Servisi 444 28 46
Beko çamaşır makinesi tamircisi olarak siz değerli müşterilerimizin çamaşır makinesi arızalaarında şu arızalar meydana gelmektedir; çamaşır makinesinin ana kartı arızalı, çamaşır makinesinin tambur değişimi, çamaşır makinesinin rezidans arızalı, çamaşır makinesinin pompası arızalı, çamaşır makinesinin motor arızası, çamaşır makinem kapak kilit arızası gibi sorunlarda bizler orijinal yedek parça değişimlerimizde 1 Yıl Garanti Kapsamı Altına almaktayız. Sizlerin yapmanız gereken tek şey bizleri 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.


Balıkesir Beko Buzdolabı Tamircisi / Servisi

Balıkesir Beko Servisi 444 28 46
Beko buzdolab
ı cihazları buharın sıkılaştırılması ile soğutma işlemini gerçekleştirmektedir. Buzdolabı cihazları gece gündüz demeden sürekli bir şekilde çalışmaktadır. Fakat sürekli kullandıldığında, kullanma kılavuzuna göre kullanılmadığında cihazın eski olmasından kaynaklı arızalanma yapabilir.

* Beko buzdolabım çalışmıyor
* Beko buzdolabı cihazım çok ses çıkartıyor
* Beko buzdolabı cihazım soğutma yapmıyor
* Beko buzdolabı cihazım altından su akıtıyor
* Beko buzdolabı cihazım kapak değişimi olucak

Beko buzdolabı tamircisi olarak en çok sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi ise en büyük nedenlerinden biri buzdolabı motor arızasıdır. Beko buzdolabı motor değişimi son derece uğraştırıcı ve teknik bilgi gerektiren bir işlemdir. Beko buzdolabı cihazının motor arızası durumlarında, motor değişimi yapılması için eski motor sökülür.

Daha sonraki işlem ise buzdolabı cihazında biriken tüm yağdan arındırılır. Beko buzdolabı cihazının orijinal motoru teknisyenler tarafından takılır. Balıkesir Beko buzdolabı Servisi siz değerli müşterilerimiz tüm işlemlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Beko buzdolabı cihazınızın her türlü parça değişimlerinde eski filtreyi değiştirir ve yeniden gaz şarjı yapılır.


Balıkesir Beko Kombi Klima Servisi

Balıkesir Beko Servisi 444 28 46

Balıkesir ilimizim sahip olduğu iklim şekilleri dağlık doğu bölgede kışlar sert ve yazlar serin geçer. Hem Ege Denizi'ne hem de Marmara Denizi'ne kıyısı olan Balıkesir ve ilçelerinde yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı geçer. Balıkesir ilimizde özellikle yazlarrı klima cihazına ihtiyaç duyulmaktadır. Kışları ise kombi cihazları ihtiyaç duymaktadır. Kombi Bakım Kampanyamızdan yararlanmak için 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Beko Kombi bakımı
yapıldığında kombi cihazınız daha rahat çalışır ve kısa sürede ateşleme yapar. Rahat çalıştığı için sıcak su arızaları ve peteklerin ısınmaması gibi sorunları yaşamazsınız. Ayrıca cihazınızda arıza var ise büyümeden önüne geçmiş olursunuz. Yanma odası temizlenen ve iyonizasyon ayarı yapılır ve aynı zamanda kombi cihazlarının bakımı her yıl yapılması gereken işlemler arasında yer almaktadır.

- Kombi bakımında önce, sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.

- Kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.

- Kombinin içi açılır ve tozlanma durumu kontrol edilir. Tozlanma çok fazlaysa, kombinin tozları temizlenir.

- Kombi yanma odasında bulunan brülör temizlenir.

- Beko Kombi içerisindeki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.

- Beko kombi cihazının baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.

- Beko Kombi Cihazının genişleme tankı kontrol edilir ve bar basıncı ayarlanır.

- Beko kombi cihazının kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenir.


Beko Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyor
Beko Kombi Patlamalı Yanıyor
Beko Sıcak Su Açıldığında Petekler Çok Isınıyor
Beko Radyatörlerin Üstü Sıcak Altı Soğuk
Beko Kombi Su Kaçırıyor – Akıtıyor
Beko Kombi Ses Yapıyor
Beko Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Beko Kombi cihazınızın bütün arızalarında bizleri arayabilir teknik konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Verdiğimiz Klima Servisi hizmetimiz kapsamında uzman teknisyenlerimiz bizlere ulaştığınız aynı gün içerisinde adresinizde klimanızla ilgili tamir, bakım – onarım ve tüm işlemleri gerçekleştiriyorlar. Ayrıca klima tamir hizmetleri için 1 yıl garanti sunuyoruz. Balıkesir Beko Servimiz her ilçeye servis hizmeti vermekte aynı zamanda çalışmalarımız sayesinde 15 yıllardır kişi ve kurumlar için klima alanında önemli hizmetler vermekteyiz. Klima gaz dolum fiyatlarımız siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için her zaman uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız.

Tecrübeli personellerimizle yalnızca Beko klima bakımı için değil aynı zamanda klimalarda meydana gelen çeşitli arızalar için klima tamiri hizmeti montaj demontaj de mevcuttur Aynı gün içinde belirttiğiniz adrese gelen teknisyenlerimiz kısa süre içerisinde klimanızda meydana gelen arızayı tespit edecek ve arıza onarımını gerçekleştirecektir.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış