Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Baymak Klima Bakım Servisi / Fiyatı

Servis Kaydı İçin
444 28 46

İnsanların yaşam alanların da olan elektronik cihazlar çok önemli bir yere sahiptirler. Çünkü hayatımızın konforlaşmasını teknolojiye borçluyuzdur. Yıllar önce teknoloji yokken insanlar çok sıkıntılı bir şekil de yaşamaktadır. Bu yüzden insanlar elektrik geliştikten sonra insanların hayatını kolaylaştırmak için cihazlar üretmiştir aynı zamanda icat etmişlerdir.

İcat edilen en iyi cihazlardan birisi de beyaz eşyalardır. Çünkü beyaz eşyalar günlük hayatımızda hem bizlerin sağlığı için hem hayatımızı kolaylaştıran cihazlar bizler için çok önemlidir. Beyaz eşyalar çıktığın da hayatımızı konforlaştırmıştır bu yüzden insanlar beyaz eşyaları hem evlerinde hem de iş yerlerin de en çok kullandığımız beyaz eşyalar sadece Türkiye için değil bütün dünya için çok önemlidir. Klima gaz Dolum Fiyatları makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.
Baymak Klima Bakım  Servisi / Fiyatı

Beyaz eşyalar da en önemlisi olan cihazlardan bir tanesi ise klima cihazlarıdır. Klima cihazları ilk çıktığı günde bile insanlara bir nefes olmuştur. Klima cihazının icatı ise Carrier'in yaptığı olan bilimsel olarak tasarlanmış ilk klima için 1902'yi beklemek gerekti. Carrier, 1901'de Cornell Üniversitesi elektrik mühendisliği bölümünden mezun oldu; aynı yıl Temmuz ayında ve daha sonra insanlara tanıtmıştır ve klima cihazları insanlar için çok iyi bir noktaya sahiptir.

Klima cihazları geliştikçe insanların klimaya olan ihtiyaçları çoğaldıkça aynı zamanda klima markaları da çoğalmaktadır. Klima cihazları özellikle en çok kullanılan yaz aylarında insana ferah bir şekilde bütün yaz boyunca insanların rahat bir şekilde geçirmesini sağlamaktadır.

Aynı zamanda klima cihazları sadece yazları kullanılmamaktadır. Klima cihazlarını sizler değerli müşterilerimiz yazları evleriniz ve iş yerleriniz deki kullandığınız klima cihazlarını kışları ısınma ihtiyaçlarınızı karşılamak içinde kullanabilmektesiniz. Müşterilerin çok yönlü klima cihazları hem iş yerlerinde hem de evde kullandıkları klima cihazlarını çok kişi kullanmaktadır.
Baymak Klima Bakım  Servisi / Fiyatı

Baymak markası en önemli klima markalarından bir tanesidir. Baymak markası Türkiye merkezli bir markadır. Ama ilk başta hisselerinin %50 sini İngiliz ve Baxi Group a devretmiş. Bu hisseleri daha sonra Hollandalı Therma almıştır. Daha sonra ki dönemlerde ise geri kalan %50 hissesini Baymak'tan alınmıştır. Yani şuanda Baymak markasının tamamı Hollandalı Therma'ya aittir.

Baymak markası 1990 tarihinde Kartal ilçesinde bulunan fabrikada yapılan yatırımlar sebebi ile daha çok büyüme ve gelişme kat etmiştir.
Dış kaynaklar ile finanse ettiği için çıkan Körfez Krizi ile batış durumuna kadar gelmiştir. Aynı zamanda batış dönemine yaklaşırken genel müdür tarafından Baymak kurtarılmaya çalışılmış ve bu yolda başarı kat edilmiştir. Arçelik Klima Bakımı Fiyatları makalemizi detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

Daha sonra Türkiye de çok ses getiren Baymak markası hala önemini sürdürmektedir. İşinde başarılı olan baymak markasını kullanılan müşteriler bizler her zaman en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Bizler ise siz değerli müşterilerimizin kullandığı Baymak markası olan klima cihazlarınızın tamirini bakımını onarımını ve montaj, demontaj işlemlerini sürdürmekteyiz.


Baymak Klima Bakım  Servisi / Fiyatı
Klima cihaz teknik olarak ne anlama gelmektedir onu öğrenelim. Klima cihazları soğutma, ısıtma, temizleme ve sirkülasyon yaptırma ve havanın nem miktarının belirli bir oranda tutmasını sağlayan sürekli olarak nemin ve tesis edilmesi işlemidir.
Genellikle Baymak markasında en çok şu tür klimalar üretilmektedir. Bunlar: Split Klimalar

Split klima sistemi tasarımının ve kullanımının nedeni, kompresör ve kondanser fanını dışarı yerleştirerek ortamdaki gürültü düzeyini minimize etmek, iç ünitenin yerleşiminde yer kazanmak ve ortamın estetik özelliklerinin korunmasını sağlamaktır. Split klimaların başlıca özellikleri her mekana uygun model sağlayabilmeleri ve sessiz olmalarıdır. İzmir Klima Temizleme makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

1)Duvar tipi mono split klimalar
2)Duvar tipi multi split klimalar
3)Salon tipi split klimalar
4)Yer/tavan tipi split klimalar

1) Duvar Tipi Mono Split Klimalar:
Baymak duvar tipi klima cihazları bir iç ile bir dış veya bir dış birçok iç üniteden oluşan bu klimalar oldukça düşük ses seviyesinde çalışırlar. Aynı zamanda iç ünitelerle dış ünite arasında bakır boru, drenaj hortumu, elektrik kablosu, izole ve bandajdan oluşan bağlantının olması gerekmektedir. Klima cihazlarınızın montaj uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.
2)Dış Ünitesiz Klimalar:

Baymak Klima Bakım  Servisi / Fiyatı

Baymak
klima cihazı incelendiğiniz de görülmesi mümkün olan ki tek veya iki baca bağlantısı ile kondenzasyon havası ile dış havaya bakan bir duvar yada bir pencereden sağlanmaktadır. Aynı zamanda bu uygulamalar genellikle pencerelerde uygulanmaktadır.
3)Duvar Tipi Multi Split Klimalar:

Klima cihazları birbirinden bağımsız birden fazla bölgenin iklimlendirme ihtiyacının olduğu ve yük ihtiyacının sürekli değiştiği insanların olduğu bölgelerde yer almaktadır.

4)Salon Tipi Split Klimalar:
Klima cihazlarının en çok bulunduğu bölgeler de mağaza ve kapalı alanlarda gibi insan sirkülasyonunun fazla olduğu geniş mekanlar için idealdir. Yüksek hızlı ve güçlü fan sistemleri ile homojen hava dağılımını sağlarlar.

Yer / Tavan Klima :
Genellikle bu klima cihazları iş yerlerinde sıkla görülmektedir. Yer tavan klima cihazları otellerde, ofislerde, restrant gibi yerlerde bulunmaktadır.


Baymak Klima Bakım  Servisi / Fiyatı
Klima bakımı klima cihazlarının ömrünü uzatır aynı zamanda klima cihazlarınızın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Klima cihazının bakımı sizlerin sağlınız için aynı zamanda maddi yönden enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Bizler haftanın pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri olmak üzere siz değerli müşterilerimize haftanın yedi günü 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Klima Bakımında Yapılması Gerekenler Şunlardır:

Klima cihazının ilk önce temizlemek için ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, aynı zamanda elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü yapılması gerekmektedir.

Klima cihazlarının r - 22 gaz yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü yapılması ve drenaj tavası ve hattının temizliği dikkatli bir şekilde yapılması önemlidir. Daha sonra klima cihazının iç fan pervanelerinin temizliği ve bakımı onun ardından klima cihazının tüm bağlantılarının kontrolü yapılması gerekmektedir. Kontrol yapıldıktan sonra hava filtrelerinin temizliği ve estetik görüntü kontrolunun yapılması daha sonra gaz kontrolü yapılması gereknektedir eğer az kalmışsa takviye edilmesi gerekmektedir.
Ankarada BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan

Ankara Keçiören BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

Kocaeli BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

İzmirde BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.

İstanbulda BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış