Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Esenyurt Arçelik Servisi

Esenyurt Arçelik Servisleri

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Telefon Numarası;
444 28 46
Esenyurt'un Tarihçesi 800'lü yıllara dayanmaktadır. İlçenin doğusunda Avcılar ilçesi, batısında Büyükçekmece ilçesi, kuzeyinde Başakşehir ve Arnavutköy ilçesi, güneyinde Beylikdüzü ilçesi ile sınırdır. Arazi az engebeli olup, ilçe sınırlarında çok fazla orman mevcut değildir.
Esenyurt Arçelik Servisleri
Esenyurt'ta termal suların bulunmasından dolayı şifa bulmak için gidilebilecek yerlerden bir tanesidir. Suyunun iyi geldiği hastalıklar; deri hastalıkları, romatizma, kas hastalıkları, uykusuzluk çekenler için, bel ve boyun fıtıkları, fiziksel yorgunluklar, unutkanlık için ziyaret edilmektedir.
ESenyurt Arçelik Tamir Yapan Yerler
Arçelik 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulan Türkiye merkezli Beyaz Eşya ve teknoloji şirketidir. 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce de kurulmuştur.
Esenyurt Arçelik Servisi
Bizim ülkemizde ilk olarak Beyaz Eşya sektöründe katkı sağlayan firma olarak insanlığa pek çok katkı sağlamıştır. Köklü bir geçmişe sahip olan Arçelik'in her marka ve model garanti süresi dolmuş Beyaz Eşya; Buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi servisi, derin dondurucu servisi, çamaşır kurutma servis, Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Tamiri, Klima Servisi, iş yeri soğutucuları, pasta vitrinleri, et reyonları ve aynı zamanda da petek temizleme gibi alanlarda siz değerli müşterilerimize hizmet verrmekteyiz. Ayrıca Esenyurt Arçelik Kombi Servisi olarak da sizlere hizmet vermekteyiz.
Esenyurt Arçelik Servisi
Esenyurt Arçelik Servisimiz Arçelik yetkili servis değildir ancak yetkili servis kadar siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve bir yıl garantili olarak hizmet vermekteyiz.
Esenyurt Arçelik Servisi Ücretleri
Esenyurt Arçelik Servislerimiz İstanbul Esenyurt çevresine yakın tüm içlere, Esenyurt'un tüm semtlerine, Esenyurt'un tüm mahallelerine Esenyurt Arçelik Servisleri olarak hizmet vermektedir.
Arçelik Teknik Servisi Esenyurt
Esenyurt Arçelik Servislerimiz garanti süresi dolmuş olan ilk başta Arçelik olmak Altus, ve Beko olmak üzere her marka ve model Beyaz Eşyalarınızın tamir, bakım, onarım, montaj, demontaj ve gaz dolumlarını en uygun fiyatlarla kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır.
Esenyurt Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Buzdolabı Tamir Servisi Esenyurt

Buzdolapları hepimizin gündelik yaşamın da vazgeçilmez teknolojik ürünlerin den olan insan hayatının en temel ihtiyaçlarından birisi olan yiyecek ve içeceklerimizi sakladığımız hayatımızın en önemli teknolojik cihazlardan bir tanesidir.
Esenyurt Buzdolabı Tamircisi
Hayatımızda ki en önemli ihtiyaçlarımızı saklamamızı sağlayan buzdolaplarının bozulması ise, çok büyük problemler açacaktır.
Esenyurt Arçelik Beyaz Eşya Tamir Yerleri
Esenyurt'ta Buzdolabı Tamircisi arıyorsanız hemen 444 28 46 numaradan çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Arçelik Buzdolabı Tamir Servisimizi haftanın yedi günü kesintisiz arayarak arıza kaydı bırakmanızla birlikte alanında uzman ekiplerimiz adresinize gelerek aynı gün içinde buzdolabınızın tamir ve bakımını yapacaklardır.
Esenyurt Arçelik Buzdolabı Tamir Servisi
Buzdolabı tamir işlemlerini ustalarımız isteğiniz halin de buzdolabı tamir işlemlerinizi eviniz de yerin de tamirini yapıyor, yine sizi istemenizle birlikte bozulan buzdolabınızı alıp atölyeye de götürüp tamirini yapıyoruz. Tamiri yapılan cihazlara orjinal parçalar takılıp bir yıl parça garantisi vermekteyiz.
Esenyurt Arçelik Derin Dondurucu tamir Servisi
Arçelik Buzdolabı tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimize sadece bir telefon kadar uzakta olup her marka ve model garanti süresi dolmuş olan buzdolabı ve iş yeri tamir ve bakımı ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve sizlere her zaman kaliteli güvenli ve garantili olarak hizmet vermenin amacını güdüyoruz. Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir Servisi Esenyurt

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Esenyurt

Arçelik Çamaşır Makinesi tamir Servisimiz hafatanın yedi günü 444 28 46 numaradan çağrı merkezimizi aramanızla birlikte alanında uzman teknik personellerimiz aynı gün içinde adresinize gelerek çamaşır makinenizin tamiri ve tamir tutarı hakkında sizlere bilgi vereceklerdir.
Esenyurt Çamaşır Makinesi Tamir Servisi
Çamaşır makinenizi sizin iztemenizle birlikte isterseniz yerinde siz isterseniz de atölyelerimize götürerek tamirini yapıyoruz. Tamir yapılırken orjinal parçalar kulnanıp bir yıl parça garantisi veriyoruz.
Arçelik Çamaşır Makinesi tamir Servisi Esenyurt
Çamaşır Makinesi Tamir Servisimizi Esenyurt Çamaşır makinesi ön körük lastiği değişimi, Çamaşır makinesi yıkama motoru değişimi, Çamaşır makinesi yıkama motoru kömür değişimi, Çamaşır makinesi kapı kilit rölesi değişimi, Çamaşır makinesi kazan hortumu değişimi, Çamaşır makinesi amortisör değişimi, Çamaşır makinesi kazan rulman değişimi, Çamaşır makinesi ısıtıcı rezistans değişimi gibi çamaşır makinesinde oluşan her türlü arıza için hemen 444 28 46 numaradan çağrı merkezimizi arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.
Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Arçelik Bulaşık Makinesi Tamir Servisi Esenyurt

Arçelik Çamaşır Mainesi Tamir Servisi olarak ilk başta Arçelik olmak üzere garanti süresi dolmuş olan her marka ve model Bulaşık Makinelerinizin tamir ve bakımını yapmaktayız.
Arçelik Bulaşık Makinesi Tamir Servisi Esenyurt
Bulaşık Makinesi Tamir servisimizi bulaşık makinem su almıyor, bulaşık makinem çalışıyor fakat bulaşıkları bulanık (temiz yıkamıyor) yıkıyor.
Çamaşır Makinesi Tamircisi Esenyurt
Bulaşık makinem çok gürültülü yıkıyor, bulaşık makinem bulaşıkları kurutmuyor, bulaşık makinem suyu tahliye etmiyor, bulaşık makinem su kaçırıyor gizi aklınıza gelen tüm sorular için çağrı merkezimizi arayabilir teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakarak en uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Tamir Servisi
Arçelik Çamaşır Makinesi Tamir Servisi Esenyurt olarak tüm sanayi tipi garantisi olmayan bulaşık makinelerin de tamirlerini yapmaktayız. Haftanın yedi günü araıza kaydı bırakmak için 444 28 46 numaradan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Sanayi tip Bulaşık Makinesi Tamir Servisi
İstanbul Esenyurt Arçelik Servisi olarak hizmet verdiğimiz Semtleri
Ardıçlıevler
Haramidere
İncirtepe
Kıraç
Mehterçeşme
Saadetdere
Arçelik Tamir Yerleri
İstanbul Esenyurt Arçelik Servisi olarak hihmet verdiğimiz Mahalleleri
• Akçaburgaz Mahallesi • Ardıçlıevler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çakmaklı Mahallesi • Esenkent Mahallesi • Esenyurt Mahallesi • Fatih Mahallesi • Güzelyurt Mahallesi • İncirtepe Mahallesi • İnönü Mahallesi • Kıraç Mahallesi • Mehterçeşme Mahallesi • Namıkkemal Mahallesi • Örnek Mahallesi • Pınar Mahallesi • Saadetdere Mahallesi • Sanayi Mahallesi • Talatpaşa Mahallesi • Yenikent Mahallesi • Yeşilkent Mahallesi

Bir önceki yazımızda Esenyurt Baykan Kombi Servisi hakkında açıklayızı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış