Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Telefon Numarası;

444 2 846

Beyaz Eşya insan hayatı için oldukça önemli olan ve yaşantımızı rahat ve konforlu bir şekilde geçirmemiz için etkili olan kullanmış olduğumuz elektronik cihazlardan bir tanesidir. Gelişen dünya teknolojisi ile insan hayatında oldukça önemli yer tutan bu cihazlar hayatımızın adeta vazgeçilmez önemli cihazları arasında yer almaktadır. Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi olarak bizler de bu gelişen teknolojiyi yakında takip etmekteyiz.

Kocaeli merkezli olmakta olan ve Gölcükte 'de şubesi bulunan firmamız Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi kapsamında hizmet veriyor ve her tür, her marka, her model cihazlarınız ile alakalı olarak sizler için en iyi hizmeti veriyoruz.
beyaz eşya servisi
Beyaz Eşyalar ülkemize gelişi çok geç olsa bile hız ile yayılmaya başlayan elektronik cihazlar arasında yer almıştır. Bu nedenden dolayı Beyaz Eşya ile alakalı olarak da bir rekabet çıkmış ve Beyaz Eşya alanında üretim yapan pek çok marka günümüze kadar gelmiş ve bu durum neticesinde ülke ekonomisine de büyük oranda katkı sağlamıştır.

Bu durumun ekonomiye olduğu kadar bizlere yani Beyaz Eşya kullanıcılarına da büyük oranda katlı sağlamıştır. Bu konuda en önemli ve en etkili sağlamış olduğu katkı maddi olarak gerçekleşmiştir. Aslında bu konunun önemli olması Beyaz Eşyalar ilk çıktıkları zaman oldukça pahalı olduğu için insanların da alma gücü yoktu. Fakat yeni markalar çıkınca fiyatlar düştü ve şu an günümüze de bakmış olduğumuzda ise yaşam alanlarının olmazsa olmazı arasında yer almaktadır.

KOCAELİ FRANKE SERVİSİ

Bir Beyaz Eşya markası olan ve 90'ların sonunda ülkemize gelerek daha sonraları Kocaeli Gebze'ye kurmuş olduğu fabrika ile faaliyetine devam etmektedir. Beyaz Eşya haricinde daha pek çok alanda hizmet sürdürmekte olan Franke Servisi ülkemiz ekonomisine de oldukça katkıları olan bir servistir.

Bizlerde Kocaeli 'de bulunan ve Franke markalar üzerinde de hizmet sağlamakta olan Kocaeli Franke Servisi olarak garanti kapsamından çıkan tüm Beyaz Eşyalarınız ile alakalı olarak sizlere en garantili ve ne güvenilir hizmeti sağlamaya devam ediyoruz.
franke servisi
Sizler de arıza durumuna geçen tüm Franke marka Beyaz Eşyalarınız ile alakalı olarak bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sizlere İzmir Franke Beyaz Eşya Servisi olarakda hizmet sağlamaktayız.

KOCAELİ GRUNDİG SERVİSİ

70 yılı aşkın bir Beyaz Eşya geçmişi ve tecrübesi ile üretim yapmakta olan Grundig Beyaz Eşya Firması sizlere daima kaliteli kapsamlı ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Bizler de Kocaeli Grundig Beyaz Eşya Servisi olarak sizler için en kaliteli ve en güvenilir hizmet olanaklarını sunarak cihazlarınızın tamirini yapıyor ve hizmetinize sunuyoruz.
grundig beyaz eşya servisi
Grundig Beyaz Eşya Teknik Servis kapsamında hizmet sağlamakta olan firmamız yaşam alanlarımız için oldukça önem taşıyan bu elektronik cihazlar için en kaliteli hizmeti sunuyor ve sunmuş olduğumuz hizmetinde daima arkasında duruyoruz. Ayrıca sizlere Gebze Grundig Servisi olarakda hizmet sunmaktayız.

KOCAELİ HOOVER SERVİSİ

Firmamız birçok Beyaz Eşya markasının tamir bakım ve onarımını yapmakta ve sizler için daima en kaliteli hizmeti sağlamanın mutluluğunu yaşatmaktadır. Bu markalardan biri olan Hoover Beyaz Eşyalarında tamir bakım ve onarımını yapan firmamız sizler için daima kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Kocaeli'nde bulunan Kocaeli Hoover Servisi olarak sizler için daima en kaliteli ve en güvenilir hizmet olanaklarını sağlamaktayız. Bizleri istediğiniz zaman arayabilir ve tüm işlemleriniz için bizleri daima rahatsız edebilirsiniz.
Beyaz eşya
Tüm bunlar ile alakalı olarak sizlere kaliteli hizmet sunmakta olan personellerimiz alnında uzman ve bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır.

KOCAELİ LG SERVİSİ İLETİŞİM


Kocaeli'nde hizmet vermekte olan ve bir başka marka olan LG ile alakalı olarak da sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmakta olan Kocaeli LG Servisimiz sizler için daima en hızlı şekilde çalışmaktadır.

Kocaeli LG Servisimiz haftanın 7 günü Pazar da dahi olmak üzere ulaşabilir ve iletişim haline geçebilirsiniz. Sizler mağdur olmayın diye sürekli olarak çalışmakta olan firmamız sizler için ve yaşamınızın konforu için en iyi hizmetini vermeyi hedeflemektedir.
lg beyaz eşya servisi
Sizler de tüm LG cihazlarınız ile alakalı olarak bizleri arayabilir ve daima hizmetlerimizden kapsamlı şekilde hizmet alabilirsiniz.

KOCAELİ KOMBİ SERVİSİ

Hayatımızın önemli parçalarından olan ve Beyaz Eşyalarımız arasında yer alan Kombiler insan yaşantısı ve konforu açısından oldukça önemli yere sahiptir. Bunu bilmeyen kimse yoktur elbette.

Doğalgazın ülkemize gelmesi ile yaşantımıza da bodoslama olarak giriş yapan ve bizlerin sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarına çözüm bulan kombilerinizde karşı karşıya kalabileceğiniz en ufak arızlarda dahi bizlere ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.
kombi servisi
Firmamız sizler için daima en güvenilir ve en kaliteli hizmet olanaklarını sunuyor ve cihazlarınızı daha uzun süreli kullanmanız adına elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

KOCAELİ KLİMA SERVİSİ

Kombi dışında sizlere ayrıca Klima ile alakalı olarak da hizmet sunmakta olan Kocaeli Klima Servisimizi garanti kapsamından çıkan her marka klimalar için arayabilir ve garantili olarak hizmet sunmaktayız.

Bizler Klima Bakım, Klima Tamir, Klima Gaz Dolum veya Klima Taşıma adına pek çok alanda hizmet veriyor ve sizlere bu konuda en uygun fiyatlar doğrultusunda hizmet sağlamaktayız.
klima servisi
Sizler de tüm Klima işlemleriniz ile alakalı olarak bizleri arayabilir ve her konuda kaliteli şekilde hizmet ve bilgi alabilirsiniz. Daha sağlıklı ve konforlu yaşamınızın devamı için tüm klima bakımlarınız bize yaptırmadan geçmeyiniz.

KOCAELİ LG SERVİSİ

Kocaeli LG Servisi olarak sizler için kaliteli hizmet sağlamakta olan LG Beyaz Eşya Tamir firmamız tüm cihazlarınızın onarımı için sizlere aynı gün içerisinde servis hizmeti sağlıyor ve Kocaeli de semt ve ilçe ayrımı yapmadan adresinize kadar gelerek her türlü hizmetlerinizi gidermektedir.
lg beyaz eşya
LG marka Beyaz Eşyalarınız arıza durumuna geçtiği zaman endişeye kapılmadan tamiri yaptırmanız sizlerin de yararına olacaktır. Gönül rahatlığı ile firmamız ile iletişim haline geçebilir ve bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız ayrıca LG Antalya Beyaz Eşya Servisi olarak da sizlere hizmet sunmaktadır.

KOCAELİ GÖLCÜK LG SERVİSİ

Kocaeli Gölcükte de bulunmakta olan Gölcük LG Servisimiz Gölcükte her mahallede hizmet veriyor ve sizlerin ayağına kadar kaliteli hizmeti getirerek içerisinde bulunmuş olduğunuz mağduriyetten de kurtaracaktır sizleri.
lg klima servisi
Sizler de tüm işlemleriniz ile alakalı olarak bizleri arayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde alanında uzman ekip ve personeller ile çalışıyor ve sizlerin mağdur olmaması adına elinden gelen en iyi hizmeti sizlere sunmanın mutluluğu ve avantajı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız sizlere ayrıca Klima Servisi olarak da hizmet sunmaktadır.

KOCAELİ KÖRFEZ LG SERVİSİ
Bir diğer ilçe olan Körfezde de hizmet sağlamakta olan Kocaeli Körfez LG Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak sizler için daima en iyi ve en kalitesini sunuyor ve tüm LG cihazlarınız için kesintisiz hizmet sağlıyoruz.
Lg Servisi
Bizler yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile hareket ediyor ve müşterilerimizin bizlere sağladığı güven ile emin adımlar ile ilerliyoruz. Sizlerde bizlere daima güvenebilir ve tüm işlemleriniz için bizleri daima arayabilirsiniz.

Tüm bu işlemler için tek yapmanız gereken çağrı merkezi elemanlarımız ile iletişim haline geçmek olacaktır. Sizlere ayrıca Ümraniye LG Servisi olarak da hizmet sunmaktayız.

İstanbulda Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: petek temizleme hizmet verilen semtlerKombi Servisi Tamiri Arızası İçin Hemen Arayın:444 28 46Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan

Ankara Keçiören Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46 için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.

Kocaeli Gölcük Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış