Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Samsun Arçelik Beyaz Eşya Servisi 444 95 87

Samsun Arçelik Servisi Telefon Numarası:
444 28 46Günümüzün vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar bizler için çok kıymetlidir. Çünkü beyaz eşyalar evlerin ve kafe, hastane, okul, market, yurtlar ve diğer işletme sahiplerinin kullandığı ve yaşam alanlarımızın her bölgesinde kullanmaktadır.

Elektronik beyaz eşyalar insanlara çok büyük katkıda bulunnmaktadır. Arçelik buzdolabı, Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Bulaşık Makinesi, Arçelik Derin Dondurucu Cihazı, Arçelik Kurutma Makineleri ilk çıktığı günden beri kullanmaktayız.Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulan, Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji şirketi. 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce'de kurulmuştur. Samsun ili başta olmak üzere bütün Türkiye Arçelik markasını severek kullanmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalar sürekli kullanımlardan dolayı arızalanma olayları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sorunlarla karşılaştığınız da bizleri 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Garantili cihazlar için ise arçelik.com.tr ulaşabilirsiniz.


Arçelik Atakum Servisi


Bizler 2005 yılından itiberen hizmet vermeye devam etmektedir. Zeki Teknik Özel Servis ayrıcıyla güvenilir hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti prensibimiz ve eğitimli ve işinde tecrübeli personellerimiz sizlere her zaman yüksek kalite içerisinde hizmet sunmaktadır.

Zeki teknik firmamız siz değerli müşterilerimize çözüm odaklı hizmet veren Arçelik Servisimiz, kullanıcılarımızın ev ve iş yerinde ki arçelik çamaşır makineleri, arçelik bulaşık makineleri, arçelik buzdolabı cihazları, arçelik klima cihazı ve kombi cihazlarına tamir, bakım, onarım hizmetleri sunmaktayız.Zeki Teknik Servisi olarak Arçelik beyaz eşya kullanıcılarımız, hizmet sektöründe edindiği tecrübe ve deneyimi hizmet ilkelerine ulaştırmak suretiyle hızlı çözüm önerileriyle sürekli büyümeyi hedeflemektedir.Arçelik beyaz eşyaların onarımı, bakımı genel tüm arızları için lütfen bizi arayınız. Size en kısa zamanda çözüm sunalım.

Siz değerli müşterilerimiz kullandığınız beyaz eşyalar arızalandığında bizleri 444 28 46 telelfon numarası ille iletişime geçebilir aklınıza gelen her sorunlarınızı hızlı ve doğru çözümler üretmek için Samsun Atakum Arçelik Servisi olarak firmamız her daim uzmanlık ve yılların tecrübesi ile Samsun ilinin Alaçam. Asarcık. Atakum. Ayvacık Samsun. Bafra. Canik. Çarşamba. Havza. İlkadım. Kavak. Ladik. Ondokuzmayıs. Salıpazarı Tekkeköy. Terme bütün ilçelere gezici servis araçlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde. Orijinal yedek malzeme ve Ev aletleri uzmanı uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz. Zeki teknik servisimiz aynı gün sorunları zamanında yerinde tamir işlemini gerçekleştirerek sizlerin sorunlarınıza çözüm bulmaktayız. Samsun Vestel Servisi bir önceki makalmeizi okumanızı tavsiye ederiz.


Samsun Çarşamba Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi


Arçelik Çamaşır makinelerini en çok evlerimizde kullanmaktayız. Arçelik bulaşık makinesini ise iş yerlerinde sürekli bir şekilde kullanmaktayız. Samsun arçelik çamaşır makinesi tamircisi olarak sizlere biraz çamaşır makinesi hakkında teknik konu verelim: çamaşır makinelerinin özel tasarımı sayesinde çamaşırları akıllıca yıkar. Arçelik çamaşır makinesi çalışma prensibi olarak tamburu çevirmek için elektrik motoru kullanılır. Arçelik çamaşır makinesi çalışma prensibi olarak, çamaşır makinelerinin üzerinde birçok düğme bulunur ki bunlar yıkama süreleri, su sıcaklığı, sıkma şiddeti ve kumaşların türlerine göre yıkama yapan programları ayarlamak için kullanılır.Arçelik Çamaşır Makinesi arızalandığında eğer cihaz dijitalse hata kodu veya arıza kodu vermektedir. Eğer eski model ise şu arızaları gösterebilir: arçelik çamaşır makinesi su almıyor, arçelik çamaşır makinesi suyu boşaltma yapmıyor, arçelik çamaşır makinesi çok ses çıkartıyor, arçelik çamaşır makinesi yüreme yapıyor, arçelik çamaşır makinesi kapak arızası, arçelik çamaşır makinem sıkma yapmıyor, arçelik çamaşır makinesi çalışma yapmıyor gibi her sorunlarında bizleri arayabilir teknik konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi makalemizden fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olabiilirsiniz.


Samsun Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi


Samsun Arçelik Bulaşık makinesi Tamircisi olarak siz değerli müşterilerimiz birçok servis araçlarımız sayesinde profesyonel ekip çalışanlarımızın eğitimli teknik personelleri yardımı ile sizlere her zaman güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmetlerin en iyisini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Samsun Arçelik Bulaşık makinesi Servisi teknisyen elemanlarımız sizlerin sorunlarını belirttiğiniz adresinize gelerek en kısa sürede gidermek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Yerinde bulaşık makinesi tamiri ya da bulaşık makinesi bakım ve temizliği gibi birçok işlemleri sizlerin gözleri önünde gerçekleştirmekteyiz.

Samsun ilimizde her ilçe ve mahallesine sahada sürekli çalışan teknisyen Bulaşık makinesi tamir ustalarımız ile sizlere en yakın bölgelerde en güvenilir şekilde hizmet sağlıyoruz. Arçelik Bulaşık makinesi tamiri merkez servisimizin dikkat ettiği en büyük hususlardan bir diğeri ise değişen parçaların ürünün kendi parçası olmasına (orjinal yedek parça) dikkat ediyoruz.

Samsun ilinin bir çok beyaz eşya tamir servisi bulunmaktadır. Bunlar arasında sizlere güven vererek en iyi şekilde tamir bakım ve temizlik yapan kişilerden yardım almanız sizlerin ve cihazları açısından daha iyi olacaktır. Arçelik Bulaşık Makinesi Filtre Temizleme servisimiz sizlere her zaman en iyi hizmet sağlayarak işinizi beklemeden en kısa sürede gideriyor. Bulaşık Makinesi Tamircisi makalemizi ziyaret edebilirsiniz.


Samsun Arçelik Buzdolabı Tamir Servisi


Samsun Arçelik Buzdolabı Bakım Servisleri olarak siz değerli müşterielrimizin kullandığı buzdolabı cihazları 6 ayda bir bakıma muhtaçtır, aynı arabanız gibi motorunuz gibi bakım yapılarak daha uzun süreler kullanabilirsiniz. Bu nedenle değerli kullanıcılarımız buzdolabı cihazlarınıza bakım hizmetleri profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Zeki teknik servis olarak siz değerlii müşterilerimizi ekonamikı yönden memnun etmek için en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Arçelik buzdolabı cihazlarınız için bakım hizmetlerinde buzdolabınızın arka petekler indeki tozları temizliyoruz, Buzdolabınıza gaz ilavesi yapıyoruz, fan motoru gerekirse yenileniyor gerekmezse fan motoru yağlama hizmeti sunuyoruz. Sizlere yüksek kalite ve uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız.Arçelik buzdolabı rezidans arızalı
, Arçelik buzdolabı fitil değişimi, Arçelik buzdolabı iç fan motoru, Arçelik buzdolabı kompresör, Arçelik buzdolabı motoru arızalı Arçelik buzdolabı sigorta attırıyor, Arçelik buzdolabı soğutmuyor, Arçelik buzdolabı termostat arızası, Arçelik buzdolabı kapağı zor açılıyor Arçelik buzdolabı az soğutuyor, Arçelik buzdolabı buz yapmıyor, Arçelik buzdolabı buz yapıyor, Arçelik buzdolabı bozuldu, Arçelik buzdolabı dondurmuyor, Arçelik buzdolabı fan motoru arızalı, Arçelik buzdolabı neden sürekli öter, Arçelik buzdolabı neden ses yapar, Arçelik buzdolabı neden dondurmuyor, Arçelik buzdolabı neden karlanır,Arçelik buzdolabı pervanesi dönmüyor gibi her sorunlarınızda bizleri teknik konuda bilgi almak için 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilir Profesyonel personellerimizle çağrı merkezimizden canlı destek hizmeti ile sizlere her konuda yardımcı olmaktayız. Arçelik Buzdolabı Servis Ücretleri / Fiyatı makalemiziden fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.


Samsun Arçelik Kombi Klima Bakım Arıza ServisiSamsun Arçelik Klima Servisi olarak Samsun ilimizin her ilçesine gezici 10 donanımlşı araçlarımızla tam tekbir bir şekilde 40 kişilik servis ekibinden oluşan servisimizle sizlere her konuda yardımcı olmak için bizleri arayabilirsiniz.

Arçelik klima montaj işlemi, Arçelik klima bakım, Arçelik klima gaz dolum parça değişim, Arçelik klima elektronik kart değişim kadar her türlü klima arızasında teknik servisimizi arayarak servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arçelik klima arızalarında arıza tespitinden tutun orijinal parça değişimine kadar her türlü işlemleri sizlerin sorunlarınızı gidermek için her zaman yanınızdayız.

Arçelik Klima arızaları genellikle klima bakımı yapılmamasından ve klimanın gazı bitmiş olduğunda gazının doldurulmasından ötürü meydana gelir.Arçelik Klima Arızaları Nelerdir: Arçelik Klima çalışmıyor, Arçelik Klima fan motoru çalışıyor ama klima ısıtmıyor ve soğutmuyor.
Arçelik Klima sigorta attırıyor, Arçelik Klima dış ünite devreye girmiyor, Arçelik Klima yüksek sesle çalışıyor, Arçelik Klima dış ünite devreye girmiyor, Arçelik Klima kapasitör arızası gösteriyor,
Arçelik Klima iç ünite çalışıyor ancak dış ünite çalışmıyor.

Arçelik Klima Servisi olarak klima arıza tespiti yapıp arızanın koduna göre gerekli tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. dış ünite çalışmıyor da deseniz hiç çalışmıyor da deseniz klimanın arıza koduna bakıyor ona göre arızayı doğru bir şekilde gideriyoruz. Eski yöntemler ile değil yeni teknolojik hizmetler ile çözüm buluyoruz.


Arçelik Kombi Bakım Arıza Servisleri olaraak siz değerli müşterilerimizz evlerinizde ısınmak için kullandığınız kombi cihazların güvenli ve verimli bir şekilde çalışması için en az yılda bir kez bakım yapılması gerekmektedir. Arçelik Kombiğ Bakım Servisleri olarak sizlerin kombi bakımını 75 TL / 150 TL fiyatlkar arasında hizmet sunmaktayız. Arçelik Kombi Klima Bakım Ücreti 2019 makalemizden fiyatı merak ediyorsanız linke tıklamanız yeterli olacaktır.

* Arçelik Kombi Elektrik tesisatı V - voltaj tesisatlarının kontrolü yapılır
* Arçelik kombi cihazınızın yanma odası temizlenir ve içerisinde ki blörür fırça ile temizlenmesi gerekmektedir.
* Arçelik Kombi cihazınızın Fan motoru temizliği yapılır
* Arçelik Kombi cihazınızın üç yollu vana eşanjör bakımı ve kontrolü yapılır
* Arçelik Kombi cihazınızın genleşme tankının havası ölçülür ve eğer az ise hava basımı yapılır
Arçelik Kombi cihazınızın gaz kaçağı kontrolü edilir.


Arçelik kombinizde oluşan her arıza için bizleri 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.


Ankarada Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBULBeyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya Tamiri onusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Beyaz Eşya Tamiri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.


2018 VERİLERİNE GÖRE TÜRKİYENİN NUFUSU EN YOĞUN İLLERİ:

2018 İstanbul 15.067.724
2018 Ankara 5.503.985
2018 İzmir 4.320.519
2018 Bursa 2.994.521
2018 Antalya 2.426.356
2018 Adana 2.220.125
2018 Konya 2.205.609
2018 Şanlıurfa 2.035.809
2018 Gaziantep 2.028.563
2018 Kocaeli 1.906.391
2018 Mersin 1.814.468
2018 Diyarbakır 1.732.396
2018 Hatay 1.609.856
2018 Manisa 1.429.643
2018 Kayseri 1.389.680
2018 Samsun 1.335.716
2018 Balıkesir 1.226.575
2018 Kahramanmaraş 1.144.851
2018 Van 1.123.784
2018 Aydın 1.097.746
2018 Tekirdağ 1.029.927
2018 Denizli 1.027.782
2018 Sakarya 1.010.700
2018 Muğla 967.487
2018 Eskişehir 871.187
2018 Mardin 829.195
2018 Trabzon 807.903
2018 Malatya 797.036
2018 Ordu 771.932
2018 Erzurum 767.848
2018 Afyonkarahisar 725.568
2018 Sivas 646.608
2018 Adıyaman
2018 Tokat 612.646
2018 Zonguldak 599.698
2018 Batman 599.103
2018 Elazığ 595.638
2018 Kütahya 577.941
2018 Çanakkale 540.662
2018 Ağrı 539.657
2018 Çorum 536.483
2018 Osmaniye 534.415
2018 Şırnak 524.190
2018 Giresun 453.912
2018 Isparta 441.412
2018 Yozgat 424.981
2018 Aksaray 412.172
2018 Edirne 411.528
2018 Muş 407.992
2018 Düzce 387.844
2018 Kastamonu 383.373
2018 Uşak 367.514
2018 Niğde 364.707
2018 Kırklareli 360.860
2018 Bitlis 349.396
2018 Rize 348.608
2018 Amasya 337.508
2018 Siirt 331.670
2018 Bolu 311.810
2018 Nevşehir 298.339
2018 Kars 288.878
2018 Kırıkkale 286.602
2018 Hakkari 286.470
2018 Bingöl 281.205
2018 Burdur 269.926
2018 Yalova 262.234
2018 Karaman 251.913
2018 Karabük 248.014
2018 Kırşehir 241.868
2018 Erzincan 236.034
2018 Bilecik 223.448
2018 Sinop 219.733
2018 Çankırı 216.362
2018 Bartın 198.999
2018 Iğdır 197.456
2018 Artvin 174.010
2018 Gümüşhane 162.748
2018 Kilis 142.541
2018 Ardahan 98.907
2018 Tunceli 88.198
2018 Bayburt 82.274


2018 Yılı Verilerine Göre Türkiyenin En Kalabalık 100 İlçesi
1 Çankaya Ankara 920.890
2 Keçiören Ankara 909.787
3 Şahinbey Gaziantep 906.043
4 Esenyurt İstanbul 891.120
5 Osmangazi Bursa 862.516
6 Seyhan Adana 793.480
7 Şehitkamil Gaziantep 774.179
8 Küçükçekmece İstanbul 770.317
9 Bağcılar İstanbul 734.369
10 Pendik İstanbul 693.599
11 Ümraniye İstanbul 690.193
12 Yenimahalle Ankara 663.580
13 Yıldırım Bursa 653.004
14 Selçuklu Konya 648.850
15 Mamak Ankara 647.252
16 Bahçelievler İstanbul 594.053
17 Etimesgut Ankara 570.727
18 Melikgazi Kayseri 555.671
19 Kepez Antalya 531.619
20 Üsküdar İstanbul 529.145
21 Sultangazi İstanbul
22 Sincan Ankara 518.893
23 Buca İzmir 499.325
24 Maltepe İstanbul 497.034
25 Muratpaşa Antalya 495.688
26 Gaziosmanpaşa İstanbul 487.046
27 Karabağlar İzmir 479.986
28 Kartal İstanbul 461.155
29 Kadıköy İstanbul 458.638
30 Bornova İzmir 445.232
31 Esenler İstanbul 444.561
32 Nilüfer Bursa 441.299
33 Kağıthane İstanbul 437.026
34 Fatih İstanbul 436.539
35 Avcılar İstanbul 435.625
36 Başakşehir İstanbul 427.835
37 Onikişubat Kahramanmaraş 418.379
38 Ataşehir İstanbul 416.318
39 Yüreğir Adana 415.198
40 Sancaktepe İstanbul 414.143
41 Odunpazarı Eskişehir 404.267
42 Kocasinan Kayseri 391.661
43 Bağlar Diyarbakır 388.387
44 Eyüpsultan İstanbul 383.909
45 Eyyübiye Şanlıurfa 379.123
46 Antakya Hatay 377.793
47 Haliliye Şanlıurfa 376.251
48 Gebze Kocaeli 371.000
49 Altındağ Ankara 370.024
50 Çukurova Adana 365.735
51 İzmit Kocaeli 363.416
52 Kayapınar Diyarbakır 362.407
53 Tepebaşı Eskişehir 359.303
54 Konak İzmir 356.563
55 Karşıyaka İzmir 344.140
56 Pamukkale Denizli 344.065
57 Sarıyer İstanbul 342.503
58 Meram Konya 342.315
59 Tarsus Mersin 339.676
60 İlkadım Samsun 332.230
61 Beylikdüzü İstanbul 331.525
62 Sultanbeyli İstanbul 327.798
63 Karatay Konya 323.659
64 Ortahisar Trabzon 317.520
65 Alanya Antalya 312.319
66 İpekyolu Van 312.244
67 Bayraklı İzmir 311.524
68 Yeşilyurt Malatya 304.839
69 Merkez Adıyaman 304.615
70 Merkezefendi Denizli 302.213
71 Toroslar Mersin 296.582
72 Battalgazi Malatya 295.821
73 Güngören İstanbul 289.331
74 Efeler Aydın 289.248
75 Zeytinburnu İstanbul 284.935
76 Şişli İstanbul 274.289
77 Adapazarı Sakarya 271.515
78 Bayrampaşa İstanbul 271.073
79 Arnavutköy İstanbul 270.549
80 İnegöl Bursa 268.155
81 Akdeniz Mersin 264.618
82 Çorlu Tekirdağ 262.862
83 Siverek Şanlıurfa 258.265
84 Tuzla İstanbul 255.468
85 Kızıltepe Mardin 252.656
86 Çekmeköy İstanbul
87 İskenderun Hatay 248.335
88 Büyükçekmece İstanbul 247.736
89 Beykoz İstanbul 246.700
90 Yunusemre Manisa 239.324
91 Manavgat Antalya 230.597
92 Beyoğlu İstanbul 230.526
93 Dulkadiroğlu Kahramanmaraş 222.938
94 Bakırköy İstanbul 222.668
95 Atakum Samsun 202.618
96 Darıca Kocaeli 201.468
97 Altınordu Ordu 200.807
98 Süleymanpaşa Tekirdağ 199.960
99 Viranşehir Şanlıurfa 195.910
100 Karaköprü Şanlıurfa 195.55Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış