Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Sultangazi AEG Beyaz Eşya Servisi

Sultangazi AEG Beyaz Eşya Servisi

Bizleri Telefon Numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

444 28 46


Sultangazi AEG Beyaz Eşya Teknik ServisleriAEG markası, Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität adıyla 1883 yılında Emil Rathenau tarafından kuruldu. AEG markası önce Telefunken AG ile birleşti, daha sonrasında önce Daimler AG ve son olarak da Electrolux tarafından satın alındı ve bu sayede ileriye bakabilen bir marka oldu.

Sultangazi AEG Beyaz Eşya Servisi
AEG ürünlerini ütretmeye başladı ve yaptığı her şeyin merkezine yenilikçiliği koyar. İlk elektrikli buzdolabından, sıcak su pompa teknolojisiyle donatılmış çamaşır kurutucuya uzanan bir yelpazedeki ev aletleri, böyle yenilikçi bir anlayışın eseridir. Sürdürülebilir malzemelere de bu anlayış esin kaynağı oldu. 

AEG günümüzde hala Türkiye'de hala devamlılığını hala sürdürmektedir. AEG çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi,buzdolabı cihazı, derin dondurucu cihazı, klima ciihazları kaliteli ve konforlu olduğu için müşterileri hala AEG markasını tercih etmektedir.

Sultangazi AEG Beyaz Eşya Servisi

AEG Teknik Servisi Sultangazi siz müşterilerimizin bizler de sizlerin beyaz eşyalarınızın arızalandığıda sizlerin çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı cihazı, derin dondurucu cihazı ve klima cihazlarınızın tamiri, bakımı, onarımını ve montaj işlemlerini en uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktayız. Bir diğer makaemiz AEG Beyaz Eşya Servisi olan makalemizi de göz atabilirsiniz.

Sultangazi AEG Beyaz Eşya Tamircisi


AEG Beyaz Eşya Tamirci ekibimiz sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilemekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çaba sarf etmektedir. Herhangi bir sorun ve arıza durumunuzda AEG Servisimizi arayabilirsiniz. Ümraniye Bulaşık Makinesi Tamir Sevisleri makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.
Sultangazi AEG Beyaz Eşya Servisi 

Siz değerli müşterimize güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Servisi olarak bizi herhangi bir sorun ve arızanızda aradığınızda en kısa sürede aynı gün içerisinde hizmet verilmektedir. Çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız. Ve Ümraniye Klima Bakımı Yapan Yerler Servisler makalemizide okumanuzı tavsiye ederiz.

Çağrı merkezimize arıza kaydı oluştumak için yapmanız gereken bizlere sizlere ulaşabileceğimiz bir telefon numarası, ve cihaz ve hangi işlemi uygulamak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bizleri hangi il ve ilçeden aradığınızı söylemeniz ve sizlere hitap edebileceğimiz isminizi söylemeniz yeterlidir. Arıza kaydı bıraktığınız takdirde kısa zaman içerisinde size en yakın semtimizden ulaşım sağlanacaktır.

Sultangazi AEG Beyaz Eşya Servisi

Sultangazi AEG Garantili Tamir Bakım  Servisi


Sultangazi AEG beyaz eşya tamir bakım servisleri
olarak bizler sizlere teknik elemanları işinde uzman ve tecrübe edinmiş ve kurumsal olarak müşterilerimize hizmet vermektedir. Teknik ekibimiz alanında sürekli geliştirmekte ve gelişen teknolojiye ve yenilenen beyaz eşyalarımızın bütün tamirlere en sorunsuz şekilde hizmet verebilmek için çaba göstermekteyiz. Yapılan cihazlarınızda değişilen parçalara Bir Yıl Parça garantisini de vermekteyiz.

Sultangazi AEG Beyaz Eşya Servisi

AEG Beyaz Eşya Teknik Servisi Sultangazi teknik elemanları yıllların verdiği tecrübeyle işinin uzmanı ve güvenle tamirlerinizi gerçekleştirmek ve eğer sorun ve arızanız yinelediği takdirde yeniden gelerek hiçbir sorun kalmayacak şekilde yeniden tamirini yaptırmaktayız. Servislerimiz haftanın her günü hizmet vermektedir. 4 adet servis aracımızla sizlerin aradığı her an en kısa sürede size en iyi hizmeti verebilmek için yardımınıza koşmaktayız.

AEG Teknik servisteki bütün ekibimiz eğitimli, kendi alanında profesyonel olarak çalışan sürekli kendini yenileyen teknisyen ustalardan oluşmaktadır. Teknolojiye yenik düşmemek için sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için misyonumuz daima yenilenmek ve daha kaliteli hizmeti vererek müşterimizin memnuniyetini kazanmakdır. Bir Diğer Ümraniye Buzdolabı Tamircisi makalemizi detaylı bilgi öğrenmek için okumalısınız.

Sultangazi AEG Beyaz Eşya Servisi

AEG Beyaz Eşya Tamir Merkezi Sultangazi


Beyaz eşyalarımızın bulaşık makinem kurutma yapmıyor? bulaşık makinem yıkamayı başlatmıyor? Buzdolabı neden soğutmuyor? Buzdolabının neden moturunda çok ses geliyor? Klima neden soğutmuyor? Klima neden su sızdırıyor? Derindondurucu neden yeteri kadar dondurmuyor? Çamaşır makinesi neden sıkma yapmıyor? Çamaşır makinesinin kazanı neden dönmüyor? Gibi birçok sorun ve arızalarınız için özel teknik servisimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlere haftanın her günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. Müşterimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bütün sorunlarınıza hiç kusursuz şekilde hizmet vererek bütün sorunlarınızı çözüme ulaştırmaktayı.

hurriyet soğuk kuyu mah 11 nilifer sok 12/1

AEG çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı cihazı, derin dondurucu cihazı ve klima cihazlarınızın tamirini ekibimiz tarafından en iyi şekilde yapılır ve sizlerin memnuniyetinizi sağlamak için elimizden gelen herşeyi yapmaktayız. Servis ebimiz ve firmamız sizlere saygı çerçevesi içersinde güler yüz ve son derece disiplin çerçevesi içerisinde sizlerin kısa zaman içerisinde sorunlarınızı çözüme kavışturur.


Hizmet Verdiğimiz İstanbul Sultangazi Semtleri;


• Cebeci • Sultançiftliği • Zübeydehanım

hurriyet soğuk kuyu mah 11 nilifer sok 12/1


İstanbul Sultangazi Mahalleleri


• 50.Yıl Mahallesi • 75.Yıl Mahallesi • Cebeci Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Gazi Mahallesi • Habibler Mahallesi • İsmetpaşa Mahallesi • Malkoçoğlu Mahallesi • Sultançiftliği Mahallesi • Uğurmumcu Mahallesi • Yayla Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Zübeydehanım Mahallesi
Sultangazi Mahalleleri


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış