Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Ümraniye Arçelik Teknik Servisi

ÜMRANİYE ARÇELİK SERVİSLERİ

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Telefon Numarası;
444 2 846

Gelişen teknoloji ve ilerleyen zaman ile beraberinde birçok yönde hizmet sektörü oluşmuş ve insanlara büyük ölçüde katkı sağlamıştır. Bu Sektöreler hizmet sektörlerini kapsamakta ve insan yaşantısını daha kolay ve daha yaşanır bir hale getirmek adına çıkan hizmetler den meydana gelmektedir.
arçelik beyaz eşya
Bu gelişen teknolojinin başında gelen Beyaz Eşya sektörü ile ne kadar geç tanışmış olsak da büyük bir hızla hayatımızın merkezine oturmuş ve vazgeçilmezlerimiz arasına girmiştir. Beyaz Eşya denince akla gelen ilk markalardan olan ve ülkemize en çok katkısı olan Arçelik markasını bilmeyen yoktur sanırım.
arçelik
Arçelik Beyaz Eşya ülkemize ilk geldiği sıralar ilk üretim yapan firma olarak bizlere ve ülkemize epey katkısı olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Firmamız Ümraniye Arçelik Servisi olarak Arçelik marka tüm Beyaz Eşyalarınızın tamir bakım ve onarımını yapıyor ve sizlere kaliteli olarak hizmet olanağı da sunmaktadır. Sizlere ayrıca Ümraniye Arçelik Kombi Servisi olarak da hizmet sunmaktayız.
beyaz eşya servisi
Siz değerli müşterilermize ayrıca Ümraniye'de başka bir şube olarak bulunan Ümraniye Arçelik Servisi olarak hizmet sunmakta olup 444 2 846 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

çamaşır makinesi servisi
Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez olmazsa olmazları arasında yeri alan ve her yaşam alanında mutlaka bulunan bu cihaz bizlerin temiz kıyafetler giymesi veya temiz nevresimler de yataklar da yatmamız için bulunmaz bir nimet olan cihazlar arasında sayılmaktadır. Bizleri ayrıca Ümraniye Baymak Kombi Servisi olarak hizmet sunmaktayız.
beyaz eşya servisi
Firmamız Ümraniye Arçelik Servisi olarak sizlere garantiden çıkan tüm çamaşır makineleri ile alakalı tamir konularında hizmet sunuyor ve sunduğumuz hizmetinde her daim arkasında duruyoruz.
Hayatımız için önemli yer tutan çamaşır makine ile alakalı teknik konularda sizlere her daim yardımcı olmaktayız. Sizlerde bozulan çamaşır makineleri için endişeye kapılmadan bizleri arayabilir ve her konuda hizmet alabilirsiniz.
ümraniye

ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Çamaşır Makineleri kadar hayatımızda önemli yere sahip olan Bulaşık Makineleri de hayli önemli yere sahiptir yaşam alanlarımızda. Daha temiz eşyalarda yemek içmek adına önemlidir. Çünkü bu sağlığımızı yakından ilgilendiren konular arasında yer almaktadır.
bulaşık makine
Sizlerde garantiden çıkan Bulaşık Makineleri için endişeye kapılmadan bizleri arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizler sizlere sağlamış olduğumuz güven doğrultusunda hizmet sunuyor ve sunduğumuz hizmetin her daim arkasında duruyoruz.
beyaz eşya servisi
Hiçbir konuda endişe ve şüpheye kapılmadan ister ev tipi, ister sanayi tipi bulaşık makineleri için bizleri arayabilir ve tamir bakım onarım işlemleri ile alakalı konularda yardım alabilirsiniz.

ARÇELİK BUZDOLABI SERVİSİ

Buzdolabı Servisi
Bizler için önemli olan ve sağlığımızı yakından ilgilendiren Buzdolabı konusunda da sizlere hizmet sağlamakta olan Ümraniye Arçelik Teknik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin Buzdolabı Tamir, Buzdolabı Bakım, Buzdolabı Gaz Dolum gibi tüm işlemler ile alakalı konular da bizleri arayabilirsiniz.
ümraniye
Firmamız siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ve en güvenilir hizmet olanağını sağlamakta ve bozulan tüm buzdolabı tamir işlemini sizlere en hızlı şekilde sunmaktadır. Özellikle yaz ayları için oldukça önemli yere sahip olan buzdolabı arıza durumu olması halinde arayın anında gelelim ve içinde bulunmuş olduğunuz mağdur durumdan sizleri kurtaralım. Tek yapmanız gereken bizleri arayarak kayıt bırakmak olacaktır.
Buzdolabı tamir servisi
Firmamız siz değerli müşterilerimiz için ayrıca yalnızca ev tipi değil iş yeri dolapları, şarküteri dolaplar, kola dolapları ve iş yeri dolapları ile alakalı konularda da sizlere hizmet sunuyor ve sunduğumuz hizmetin her daim arkasında duruyoruz. Sizlerde her tür dolap ve dondurucularınız için bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

ÜMRANİYE ARÇELİK KOMBİ KLİMA SERVİSLERİ

kombi klima
Beyaz Eşyalar içerisinde hızla yerini alan ve insan hayatında birçok değişikliğe yol açan kombi ve klima ile alakalı konular da sizlere yardımcı olmakta olan servisimizi tüm Kombi ve Klima ile alakalı işlemleriniz de arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere ayrıca Ümraniye Ariston Servisi olarak da hizmet sunmaktayız.
Kombi Bakım
Kombi ve Klimalar gaz ile çalışa cihazlar olduğu için periyodik şekilde bakım yapılması gerekmektedir. Sizlerde Kombi Bakım ve Klima Bakım işlemleri ile alakalı konular da bizleri arayabilir ve hizmetimizde yarar sağlayabilirsiniz.
ümraniye
Kombi Bakım Klima Bakım hizmeti dışında sizlere Kombi Tamir, Klima Tamir, Klima Yer Değişim, Klima Gaz Dolum gibi pek çok alanda hizmet sunmakta olan servisimizi iletişim numaralarımızdan arayarak hizmet alabilirsiniz.
petek temizleme
Firmamız Ümraniye Arçelik Teknik Servisimizi bunların dışında Petek Temizleme ile alakalı da hizmet sunuyor ve sunduğumuz hizmetin her daim arkasında duruyoruz. Tek yapmanız gereken bizleri aramak olacaktır.

Bir önce ki Ümraniye Baykan Kombi Servisi yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Ümraniye'de Ümraniye Arçelik Teknik Servisi olarak hizmet vermiş olduğumuz diğer semtler;

Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, Ihlamurkuyu, İnkılap • Kazımkarabekir, Namıkkemal, Yukarıdudullu
ümraniye
Biz Ümraniye Arçelik Teknik Servisi olarak aşağıda ki mahalleler de her model Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Kombi, Klima, Petek Temizliği gibi tüm cihazlara hizmet vermekteyiz.

Ademyavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Aşağıdudullu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cemilmeriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatihsultanmehmet Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmetakif Mahallesi, Namıkkemal Mahallesi, Necipfazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, Yukarıdudullu Mahallesi
ümraniye
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış