Bakım Onarım Çağrı Merkezi

ARÇELİK BUZDOLABI SERVİSİ GAZİANTEP 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA

Gaziantep Arçelik Buzdolabı Servisi İletişim Numaramız

444 2 846


BUZDOLABI ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ


Arçelik buzdolabı teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri bünyesinde barındıran lider markalardan biri olarak yerini almıştır.

Her buzdolabı gibi beyaz eşyalarda arızalar olduğu gibi zaman içerisinde veya kullanıcı hatalarına bağlı olarak periyodik bakımı yapılmayan her buzdolabı gibi Arçelik buzdolabınızda modeli ne olursa olsun arıza gösterecektir.

Buzdolabı arızası beklemeye gelmez. içerisinde gıdaların hemen çözülmeye uğraması ve bozulma olasılığından dolayı acil servis desteği ister.

Gaziantep sıcaklarında buzdolabınızın arıza göstermesi hem ihtiyaçlarınızı yarı yolda bırakacak hem de içerisinde bulunan gıdalarınızın da zarar görmesine sebep olacaktır.

Dolayısıyla böyle bir arıza ile karşı karşıya gelmemek ve yiyeceklerinizi uzun süre sağlıklı muhafaza edebilmeniz için cihazlarınızın bakımını yaptırmanız fayda sağlayacaktır.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Arçelik buzdolabı arıza kodları ve anlamlarından en çok şikayet gelen arızalar aşağıdaki gibidir.

F1: ısıtıcı defrost sensörü
E1: Defrost (buz çözücü) sensörü açık devre,
E1: Dondurucu bölüm sensörü açık devre,
E1: Soğutucu bölüm sensörü açık devre olarak 3 olası sensör sıkıntısı bu arıza kodunun karşılığı olarak geçiyor.

Uzun zaman kullanılmayan buzdolaplarında, örneğin defrost sensörü soket geçme bağlantılarında bir gevşeklik, temassızlık, geçirimsizlik oluşur ve bağlı olduğu karta olan bu bağlantısı görülmezse E1 arıza kodu yine görünebilir.

Öncelikle bu 3 sensörü söküp yeniden sıkıca yerlerine takılması gerekir.

Bu şekilde çalışmaya devam ederse defrost kısmı aktif olmayıp rezistanslara defrost zamanlamalı olarak elektrik gidemeyeceğinden, dondurucu bölmede evaporatör ve tüm borularının dış yüzeyi karlanma veya buzlanma ile kaplanabilir.

Dondurucu bölmede çalışan sirkülasyon fanı bu kar, buz katmanına dönüşür, bu katman gittikçe kalınlaşır ve kanatları direk buza sürtüneceğinden zamanla Arçelik buzdolabınız çok sesli çalışabilir.

Bu arıza kodunu en kısa sürede giderebilmeli ve
servis desteği almalısınız.

BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ


Günümüzde hemen hemen her evde bulunan buzdolapları satın alındıktan sonra ister yeni ister zaman geçmiş olsun ya da kullanırken yapılan hatalar sebebiyle arızalanabilirler.

Bu durumda en yakın ve güvenilir buzdolabı servisi aramalısınız. Buzdolabınızda bulunan arızayı tarif ederek cihazınız için servis talebinde bulunmalısınız.

Bunun için de cihazın öncelikle ne arızası olduğunu siz de bilebilirsiniz. Tarifi ve kolay çözümü için destek vermiş olursunuz.

Cihazın üzerinde dijital gösterge bulunuyorsa arıza kodlarından ne anlam ifade ettiğini anlayabilir ve usta ile mobil ön görüşme sağlarken bu arızayı söyleyebilirsiniz.

Servis öncesi ön görüşme de her serviste bulunmaz. Evinize gelerek adresinizde ücret karşılığı bilgi verirler.

Zeki Usta Arçelik buzdolabı servisi olarak siz değerli Gaziantep Arçelik Buzdolabı kullanıcılarının, uzman ustalarımız ile ön görüşme yapmanızı sağlıyor ve bilginiz dahilinde adresinize yönlendiriyoruz.

beyaz eşya servisi

Zeki Usta buzdolabı servisi olarak bu gibi farklı hizmet anlayışlarımız siz değerli Gaziantep sakinleri için bulunmaktadır.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile birçok beyaz eşya markası için buzdolabı bakım, onarım servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Gaziantep Arçelik buzdolabı teknik servis ekibi olarak Arçelik buzdolabınız için yüksek kalitede bakım ve onarım sunarak, hızlı servis hizmetleriyle müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktayız.

Çağın gereklerine ayak uydurarak gelişen teknolojiyle birlikte değişin tüm Arçelik buzdolabı modelleriniz için servis hizmeti anlayışıyla hareket ediyoruz.

Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlamak için kendimizi geliştirerek çalışmaya devam ediyoruz.

Garanti süresi dolmuş olan Arçelik buzdolabı bakım ve arıza onarımı için İnternet üzerinden www.zservisi.com adresinden veya 444 2 846 çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


BUZDOLABI 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Buzdolabınızın motoru yanmış olabilir veya soğutmuyor olabilir, üst kısmında karlanma oluşabilir. Karlanma sorunundan yukarıda bahsetmiştik. Arçelik buzdolabınız çalışmıyorsa gaz basıncı gerekebilir.

Bu durumda her soğutma sisteminde hangi gaz kullanılacaksa ona uygun parçalar seçilir. Çünkü gaz basınçları farklıdır. Soğutma yağına kadar her şey farklıdır.

Örneğin benzinli arabanıza mazot koyamayacağınız gibi buzdolaplarınız içinde yanlış parça yanlış gaz yanlış müdahale yaptıramazsınız.

Sonuçları çok daha büyük olarak karşınıza çıkabilir veya arıza tekrarı yaşanabilir. Bu yüzden bilirkişilerin cihazınıza müdahale etmesine dikkat etmelisiniz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Zeki Usta teknik servisi olarak cihazlarınıza en doğru işlemi yapmak için tüm eğitimli personel ile çalışmaya devam ediyoruz. Arçelik buzdolabı servisimiz aynı gün içerisinde Gaziantep'te bulunan adresinize hizmet vermektedir.

Yapmış olduğumuz her hizmet için 1 yıl garanti veriyoruz. Olası tüm arıza ve bakım gibi servis hizmetlerimizden için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

2019 yılı en güncel servis ücretleri her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir. Arçelik buzdolabı arıza kaydınız ve ücretler için müşteri hizmetlerimizi arayarak ustalarımız ile görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adresinize servis hizmeti getiriyoruz. Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Arçelik buzdolabınız için Zeki Usta teknik servis ekibi olarak size en mükemmel hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Servis isteğiniz doğrultusunda aynı gün içerisinde Arçelik buzdolabı servisi hizmetimiz vardır. Arçelik buzdolabınızın tamir ve bakımını, uzman teknik servis elemanlarımız tarafından yapmaktadır.

Arçelik buzdolabı servis hizmeti verdiğimiz ilçeler:
Şahinbey
Şehitkamil
Nizip
İslahiye
Nurdağı
Araban
Oğuzeli
Yavuzeli
Karkamış


ArçelikBuzdolabı#Gaziantep#ZekiUstaTeknikServisi#444 2 846
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış