Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BUZDOLABI SERVİSİ ALTUS 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA

Altus Buzdolabı servisi iletişim numarası

444 2 846


ALTUS BUZDOLABI SERVİSİ


Altus buzdolabı servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren Altus teknik servisi olarak görev yapmaktayız.

Altus buzdolabı servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen görev anlayışımızla, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili soruları yöneltebilirsiniz.


altus buzdolabı

Altus buzdolabı servisi olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz hizmeti götürmekteyiz. Servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızla ve garantili servisi hizmeti vermektedir.

Deneyimli Altus buzdolabı servisi, Altus servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Altus beyaz eşya servisi, Altus servisi buzdolabı bakımı, onarımı ve Altus servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Altus buzdolabı servisi olarak ülkemizin hemen her yerinde size en yakın Altus buzdolabı servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

Altus buzdolabı servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır

Altus buzdolabı servisi 7/24 yardım için hazır olarak sizlerden gelecek çağrıyı beklemektedir. Tüm servis ve yedek parça değişimlerinde 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Altus ürün arızalarına dair her türlü sorularınızı Altus buzdolabı teknik servis ekibimize danışabilirsiniz.

ALTUS BUZDOLABI ARIZA ŞİKÂYETLERİ


Altus buzdolabınız bazı arıza kodları göstererek size uyarı verecektir. Bu kodlardan bazıları:

* E1 arıza kodu defrost sensörü açık devre
* E1 arıza kodu 2 dondurucu bölüm sensörü açık devre
* E2 arıza kodu 2dondurucu bölüm sensörü kısa devre
* E2 arıza kodu 3 sağutucu bölüm sensörü kısa devre
* E6 arıza kodu soğutucu bölüm soğutma arızası gibi arıza kodları verir.

Buzdolabınız çalışmıyorsa elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol etmelisiniz. Arıza elektrikten kaynaklanmıyor ise buzdolabınız soğutmamaya başladığı durumda servis çağırmalısınız.

altus buzdolabı

Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması da ısı kaybı meydana getirir. Kapı filtreleri eskimiş ise değiştirmeniz halinde buzdolabınız normal soğutma işlemine devam edecektir.

Altus buzdolabınızın gazı bitmiş olabilir ve bu arıza durumunda servis desteği sayesinde cihazınıza gaz yüklemesi yapılır.

Buzdolabınızın üst kısmı karlanma yapıyor ise üst kapak filtresi eskimiş olabilir bu da içeri sıcak havayı almasına dolayısıyla karlanma yapmasına yol açar. Servisiniz filtresini değiştirerek cihazın normal çalışmasını sağlayacaktır.

Siz değerli müşterilerimize Zeki usta teknik servis ekibi olarak hizmetin en iyi ve en kalitelisini sunmaktan gurur duyarız. Firmamız kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden, profesyonel ekibiyle servis çağrılarınıza cevap vermektedir.

Arızalı onarım gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ürünlerinizi evinizde ya da kendi atölyemizde ilk sahip olduğunuz gün ki performansına geri getirmek bizim işimizdir. Bize ulaşabileceğiniz
çağrı merkezi numaramız 444 28 46

ALTUS 2019 BUZDOLABI SERVİS ÜCRETİ NE KADAR?


Altus buzdolabı servisi uzman ekibimiz ile sahip olduğu yılların tecrübesini, en kaliteli hizmeti sunarak cihazınızda yaşanan problemlerin bakım ve onarımı ile yüzleri güldüren bir firmadır. Bakımı onarımı parça değişimi temizliği yapılan cihazlarınızın yıl içerisinde tekrar arıza oluşturmasını en aza indirgemektedir tekrar arıza halinde 1 yıl garantili ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır.

Yalnızca en kaliteli hizmeti sunmak ile kalmaz, yaşadığınız problemin tekrarlanmaması için en küçük ayrıntıyı kusursuz şekilde gözden kaçırmamaya özen gösterir.

Her marka ve her tür cihazın arızası farklı olabilmektedir fakat buzdolaplarının arızası genel olarak soğutmama şikayeti üzerinedir. Bu sebepten cihazınızdaki arızayı yerinize henüz ulaşmadan mobil iletişim sayesinde Zeki Usta ile görüşerek cihaz hakkında detaylı bilgi alabilir ve 2019 en güncel ve uygun servis ücreti bilgisini alabilirsiniz.


altus buzdolabı

Her gün kullanmakta olduğunuz Altus buzdolabı ürünü zaman içerisinde arıza oluşturmakta ve bakımı temizliği yapılmadığı zaman bu arızalar daha büyük sorunlar oluşturmaktadır.

Siz değerli tüketicilerin daha sağlıklı buzdolabı kullanması için en küçük arızayı dikkate alıp yüksek meblağlar oluşturmaya engel olmak adına servis desteği almanızı öneriyoruz.

Altus buzdolabı arıza halinde www.bulservisi.com sayfamızdan ve çağrı merkezi iletişim numarası 444 28 46 dan bize ulaşabilirsiniz, size en yakın servis noktasını çağrı merkezimiz aracılığı ile yönlendirmekteyiz. Zeki Usta buzdolabı teknik servisi ile alanında uzman teknik servis personeline sahip olarak cihazınızı tanıyan ellere emanet edilmektedir.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış