Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BUZDOLABI SERVİSİ ANKARA 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA

Ankara buzdolabı arızası anında ulaşabileceğiniz telefon numarası

444 2 846


BUZDOLABI SERVİS HİZMET NOKTASI


Teknik Buzdolabı Servisi
hizmetleri ile haftanın her günü, gün içerisinde servis ayrıcalığı ile siz değerli tüketicilere zaman kazandırıyor. Buzdolaplarınızın yaşatacağı sorunlar ile birlikte taze gıdalarınızın saklanması da zorlaşıyor. Cihazınız zaman içerisinde yiyecek kokusunu saklayamıyor ve her buzdolabı kapağı açıp kapatmanızda kötü kokular yayılmasına sebep olacaktır.

Bir an önce tamir edilmesi gereken ürünlerinizi farklı servis firmalarına teslim ederek zaman kaybı yaşamak yerine sizler de teknik ekibimize teslim ederek daha hızlı ve daha sorunsuz servis hizmeti alabilirsiniz. Servis hizmeti ücretlerimiz çok daha uygun ve bununla birlikte 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaktayız.


buzdolabı tamiri

Güzergahı geniş ve çok sayıda teknik servis aracı ile birlikte yalnızca Ankara merkez değil, semtlere de servis hizmeti sunmaya devam eden Teknik Servisimiz, beyaz eşya teknolojisini bir üst seviyeye taşımak ve yapacağı müdahaleler ile birlikte ürünlerinizi çok daha sağlıklı çalışır duruma getirmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapabilmektedir.

Teknik servis personelimize güveniyor ve bu personelimiz ile birlikte sektörün en iyisi olmayı da hedefliyor ve başarılı adımlar atıyoruz. Beyaz eşya teknik servis hizmetlerine yeni bir soluk getiren firmamız, ürünlerinizin sorunlarını yerinde tespit ediyor ve eğer mümkünse sorunu da yerinde çözmeyi tercih ediyor.

Teknik servis ustalarımız cihazınıza yapacakları müdahale öncesinde sizleri bilgilendirmeyi de ihmal etmiyor ve bu bilgilendirme ile birlikte servis hizmetleri faaliyete geçiyor.

Ankara merkeze bağlı buzdolabı servis hizmeti verdiğimiz bazı ilçeler : Keçiören, Mamak, Çankaya, Sincan, Yenimahalle, Altındağ, Gölbaşı ...

BUZDOLABI TAMİR VE BAKIMI


Buzdolabınız soğutma işlevini yerine getirmiyor, su akıtıyor, ses yapıyor veya karlanma oluşturuyor ise bunun bazı önemli sebepleri olabilir :

*Kapakları açık kalmış olabilir, karlanma yapmış olabilir
*Buzdolabı sisteminde akışkan ve soğutucu gazın olmaması
*Buzdolabı akışkan gaz sisteminin tıkalı olması
*Buzdolabı mekanik timer arızalı olabilir
*Buzdolabı sensörü açık kalmış veya kısa devre yapmış olabilir
*Buzdolabı ısıtıcı arızalı veya değer kaybı olabilir
*Buzdolabı kanal tıkalı olabilir
*Buzdolabı kart arızası olabilir.
*Buzdolabı beyin mekanizmasının arızalı olması
*Buzdolabı defroz sensörünün devre dışı kalması
*Buzdolabı su tahliye kanalının tıkanmış olması :
Bunu siz temizleyebilirsiniz fakat temizlerken temizleme hortumlarına zarar verebilirsiniz.

buzdolabı tamiri


Dolayısıyla garantisi bitmiş cihazınız ise teknik servisten yararlanabilirsiniz.
Buzdolabı lastiklerinin zamanla ve kullanıma bağlı olarak tahribe uğraması su akıtmasına sebep olabilir. Dolap kapağının açık bırakılması da dolabınızın su akıtma sorununa sebep olacaktır.

Buzdolabınızın kapağı uzun süre açık kaldığında içerisindeki buzlar eriyecek ve su akıtmasına sebep olacaktır.
No-Frost buzdolabınız ses yapıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Ses yaparak çalışma arızası zamanında müdahale edilmediğinde, bu arıza büyüyerek çok maliyetli onarımlar ortaya çıkarabilir.

Buzdolabının neden ses yaptığını anlayabilmeniz için servis çağırmadan önce sizin yapabileceğiniz işlem cihazınızın ayaklarının yere tam bastığından emin olmanızdır. Bu durumda titreşim oluşur ve ses çıkartmaya başlar. Buzdolabının ayaklarını zemine göre ayarladığınız zaman sorun çözülebilir.

Buzdolabının fanı veya fan motoru arızalanmış olabilir. Bu durumda servis çağırmanız gerekir.

BUZDOLABI SERVİS ÜCRETİ NE KADAR ?


Buzdolabı öncelikle ev hanımlarının ve daha sonra işyeri çalışanlarının hemen herkesin temelde en çok kullandığı beyaz eşyalardan birisidir. Yaz kış her mevsim her gün yiyeceklerin muhafaza edilmesinde kullandığımız buzdolabı olmazsa olmazdır. Her ev ve işyerinde de mutlaka bulunur.

Buzdolabı bu denli önemliyken ne yazık ki bakımı sıklıkla ihmal edilir. Buzdolabı çalışmakta sorun yaşanmaya kadar bakımı ihmal edilmesi sonucu büyük arızalar meydana getirir. Bu arızalar da ne yazık ki, uzun süre kullanmaya yer bırakmadan maddi kayıplara yol açar. Buzdolabının içindeki besinlerin bozulma ihtimali söz konusu olacaktır. Dolayısıyla mutlaka Ankara buzdolabı tamiri konusunda teknik servisimiz olan firmamızla vakit kaybetmeden iletişime geçmeniz gerekir.


buzdolabı tamiriTeknik servislerimiz Ankara da bulunan her semt için buzdolabı tamiri ve bakımı konusunda size destek veriyor. Bu gibi teknik destekler için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Burada önemli olan elbette yetkili ve deneyimli kişilerin buzdolabı tamirini gerçekleştirmesinin gerekliliğidir. Aksi halde buzdolabınızda tamiri zor sorunlar meydana gelebilir ve sizi daha büyük maddi zorluklar ile karşı karşıya bırakabilir.

Bu nedenle vakit kaybetmeden alanında gereken bilgi ve beceriye sahip personele sahip Zeki Teknik ile çağrı merkezimiz ( 444 2 846 )aracılığı ile iletişime geçebilir ve uygun olan ücret hakkında bilgi alarak en yakın saatte size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece buzdolabınızı ilk günkü gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış