Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BUZDOLABI SERVİSİ ARİSTON 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA

Ariston buzdolabı servisi iletişim numarası

444 28 46


ARİSTON BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ


Buzdolabı Neden Soğutmuyor?

Servis çağırmadan önce evde yapabileceğiniz bazı işlemler vardır:
*Öncelikle buzdolabınızın içini tamamen boşaltın, daha sonra buzdolabınızın fişini çekin.
*Dolabınızın kapağı açık kalsın.
*Dolap buzlarından tamamen arınıncaya kadar bu şekilde birkaç saat beklemelisiniz.

Yıl içerisinde yapmanız gereken bakım bu şekilde olursa ürünü daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanmış olacaksınız.

*Dolabın içini temizledikten sonra tekrar fişini takın ve soğutma işlemini yerine getirip getirmediğini kontrol edin.
*Buzdolabınızın lastiklerinde gevşeme var ise dışarıdan hava aldığından soğutma işlemini yerine getirmiyor olacaktır.
Dolayısıyla buzdolabınızın içerisindeki yiyecekler daha kısa ömürlü olacak ve bozulmaya maruz kalacaktır.
*Buzdolabınızın soğutma yapmamasının bir diğer sebebi ise fanıdır. Fan arızalı ise buna sizin yapabileceğiniz bir müdahale yoktur. Bu arıza için servis çağırmanız gerekir.

ariston buzdolabı

Gezici teknik servislerimiz, arıza tespiti sonrası çağrı merkezimize iletişim numarası bırakmanız dahilinde yönlendirilecek ve cihazınıza yerinde müdahale etmek için en hızlı şekilde ulaşım imkanı sağlayacaktır.

Buzdolabınızın soğutmaması halinde Ariston servis hizmeti olarak en yakın servis noktamızdan sorunlarınıza hızlı çözüm üretmek adına kaliteli bir kadro ile çalışan Zeki usta ekibi hizmet vermektedir.

Firmamız yedek parça ve işçilikte siz değerli tüketicilerimize 1 yıl garantili hizmet vermektedir. Garantisi dolmuş cihazınızın her türlü bakım, onarım, tamir, parça değişimi işlemlerini sorunsuz şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Arsiton buzdolabı teknik servis ekibi olarak özel hizmet vermekteyiz.

ARSİTON BUZDOLABI ARIZALARI VE TAMİRİ


Ariston buzdolabı arızaları genel kullanım ile zaman içerisinde oluşabilmektedir. Bu arızaların oluşmasına önceden müdahale edebilmek için öncelikle bakımını yapmanız ve yıl içerisinde cihazın temizliğini mutlaka yapmanız gerekir. Bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz.

Nasıl yapılacağını bir önceki metin yazısında bilgilendirmiştik. Her cihaz kullanımına ve geçen süresine göre değişiyor olsa da gelen şikayetler genel olarak aynı sorunlar üzerindedir. Bu arızalardan bazıları şu şekildedir:
Buzdolabı soğutma yapmıyor
Buzdolabından kötü kokular geliyor
Buzdolabı ses çıkartarak çalışıyor
Kapağı açık kaldığından uyarı vermiyor. Işık sönmesi alarmın çalışmaması gibi
Buzdolabında soğutma problemine yol açan sorunlardan biri de buzdolabı filtresinin tıkanmasıdır.
Bu duruma sizin yapacağınız bir şey yok. Servis çağırmalısınız.


ariston buzdolabı

Buzdolabı yalnızca üst veya yalnızca alt kısmı soğutma yapmıyor gibi şikayetler gelmektedir. Bu gibi sorunlara müdahale etmeye çalışarak cihazınızdaki basit işlemleri zor ve maliyetli arızalara dönüştürmemelisiniz.

Ariston servis hizmeti veren teknik servislerden yararlanabilirsiniz. Arıza oluşumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız 444 28 46

Cihazın arıza durumunda problemleri nasıl giderilir? Bu sorunun cevabı cihazınızın arıza durumuna göre değişmektedir.tüm buzdolaplarının uzun ömürlü kullanılması için bakımının yapılması gerekmektedir. Aksi halde arızalar kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle buzdolabı bakımında titiz davranılmalıdır.

Buzluk kısmı buz tutuyorsa, buzluk mutlaka temizlenmelidir. Bu işlemi yaparken cihazın fişi çekilerek buzların erimesini bekleyerek temizlik yapılmalı. Buzdolabının iç kısmı mutlaka temiz ve kuru tutulmalıdır.

ARİSTON BUZDOLABI 2019 SERVİS ÜCRETİ


Ariston buzdolabı 2019 yılı son teknoloji ve tasarruf ürünüdür. Cihazınızın tasarruflu olması açısından bakmanız gereken özelliği A +++ ve No-Frost özellikte olmasıdır.

Kullanım şartlarına ve bakımına özen göstermeniz dahilinde cihazınız kalitesiyle birlikte daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.

Buzdolapları ev ve iş yerlerimizde kullandığımız en önemli elektronik cihazlardan biridir. Buzdolabı günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olarak yiyecek ve içeceklerin bozulmaması amacı ile saklandığı bir üründür.

Özellikle de yaz mevsiminde ve sıcak havalarda buzdolabına daha çok ihtiyacımız vardır. Çünkü yiyeceklerin soğuk tutulması gibi önemli bir işlevi bulunuyor.

Yaz-kış fark etmeksizin buzdolabınız soğutma yapmıyorsa servis çağırmadan önce yapmanız gereken işlemler ve arıza nedenleri hakkındaki bilgileri yukarıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

ariston buzdolabıBuzdolabınıza evde bakım yaptığınız halde çalışmıyor arıza oluşturuyor ise servis çağırmalısınız. Ariston buzdolabı servisi olarak Zeki Usta uzman ekibi ile en hızlı ve size en yakın hizmeti vermektedir.

Ariston buzdolabı 2019 yılı en güncel fiyatları ile servis hizmeti vermeye devam ediyor.
Buzdolabınızın her türlü bakım onarım tamir parça değişimi arıza kaydı gibi işlemleri için servis ücreti bilgisini çağrı merkezimiz aracılığı ile yönlendirdiğimiz ustalarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Arıza tespiti durumunda sizlere bilgi vermek dahilinde yapılan her işlem için 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz.

Garantisi dolmuş Ariston buzdolabınız için her türlü hizmeti vermekte müşteri mağduriyetini gidermek için hızlı çözümler ile memnuniyet sağlamaktayız. Bize ulaşabileceğiniz çağrı merkezi telefon numaramız
444 28 46


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış