Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BUZDOLABI SERVİSİ AVCILAR 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA

Avcılar buzdolabı servisi için ulaşabileceğiniz iletişim numurası

444 2 846


BUZDOLABI TEKNİK SERVİS HİZMETİ


Buzdolapları hayatımızın ayrılmaz bir parçası olarak yerini almaktadır. Özellikle yaz mevsiminde ve sıcak geçen hava koşullarında yiyeceklerinizin bozulmaması için en sağlıklı koşullarda saklanabileceği bir üründür.
Hayatımızın hemen her alanında kullanılmaktadır.

Ev ve işyerleri, kasap, marketlerin şarküteri, soğuk içecek ve dondurma gibi soğuk tutulması gereken her türlü yiyecek ve içeceklerin muhafaza edilmesinde kullanılan dolapların arızalanma olasılığı da yüksektir.


buzdolabı tamiri


Buzdolabı arızası anında Avcılardan bize ulaşabilir en yakın hizmet noktamızdan servisimizin size ulaşmasını sağlayarak cihazınızı daha büyük arızalardan kurtarabilirsiniz. Cihazınızın garantisi bitmiş ise buzdolabı arıza oluşumunda yapmanız gereken sorunun ne veya neden kaynaklandığını bilmiyor iseniz çağrı merkezimiz aracılığı ile Zeki teknik servisinden destek alabilirsiniz.

Bakımı veya tamiri yapılan cihazlarınızın 1 yıl garanti kapsamında tekrar arıza vermesi durumunda bize ulaşabilir ve ücretsiz olarak yardım talep edebilirsiniz. Tarafımızdan bakımı ve onarımı yapılan ürününüzün soğutma sistemlerinin üstün performans ile sağlıklı çalıştığını görebilirsiniz.

Cihazınız her türlü arıza ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken çağrı merkezimiz ( 444 28 46 ) aracılığı ile buzdolabı-kombi tamircisi Zeki Ustaya ulaşabilirsiniz.

Teknik servis ekibimiz cihazınıza yapacakları müdahale öncesinde sizleri bilgilendirmeyi de ihmal etmiyor ve bu bilgilendirme ile birlikte servis hizmetleri faaliyete geçiyor. Cihaz hakkında ön bilgi alabilir ve cihaza yapılacak her türlü işlem için tüketici doğrultusunda işlem yapılıyor.

BUZDOLABI SOĞUTMA YAPMAMA ŞİKAYETİ


Buzdolapları çeşitli nedenlerle arıza ve sorunlar oluşturmaktadır. Buzdolabı günlük kullanımda özenle kullanılması gereken bir üründür.

Gün içerisinde kapağı açık bırakıldığında hem cihaza zarar verir soğutma sistemi bozulur hem de cihaz size ışık sönmesi ve özelliğinde var ise ses alarmı ile açık kalma sinyali verir.

Aksi halde cihaz su akıtma gibi soruna sebep olur.

En sık karşılaşılan ve sorulan buzdolabı şikayetleri soğutma sistemleri üzerine olsa da bir çok sorun sonucunda soğutmama arızası ortaya çıkmaktadır. Altında görünmeyen bir çok neden bu arıza durumuna sebep olur.

Buzluk kısmında ise karlanma yapar veya oluşan buzların erimesi ile dolap içerisinde su akıntısı oluşturmaya başlar.

buzdolabı tamiri

Zeki teknik servis ekibi, ülkemizde de yaygın şekilde kullanılan garantisi bitmiş her tür marka cihazlarınızın özel servis hizmetini vermektedir.

İstanbul Bölge servisi olarak Avcılar alanında sunduğumuz hizmet kalitesiyle, ilklerin içinde yer alan lider firma olmanın yanı sıra her zaman lider olarak kalmayı ilke edinmiş bir ekip ile çalışmaktayız.

Tüm hizmetlerimiz de çağa uygun, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, her şeyden önce eğitimli personel ile çalışmayı ön planda tutan ve sürekli kendini geliştiren bir servis olarak verdiği hizmetin haklı gururunu yaşıyoruz.

Buzdolabı arızalanması halinde Avcılar da bulunan size en yakın hizmet noktası olan servis hizmetimizden aynı gün içerisinde yararlanabilirsiniz. Ekibimiz size en yakın saatte yönlendirilecektir.


BUZDOLABI GENEL ARIZA SEBEPLERİ NELERDİR ?


Buzdolapları günlük kullanıldığı için ve tüketici veya cihaz içinde oluşan kendi sorunları dolayısıyla arızalanmalara sebep olmaktadır. Tüketici servis çağırmadan önce kullanım klavuzunu inceleyerek yaşanan arızanın ne olduğunu anlamaya çalışabilir ve servis ile ön görüşme yaparak cihaz hakkında detaylı bilgi alabilir.

Bu arızalanmalardan bazı şikayetler ise şunlardır:

* Buzdolabı çalışmıyor
* Dolap çalışıyor fakat soğutma yapmıyor
* Buzdolabı motoru çalışmıyor
* Buzdolabı soğutucu bölmede erime ve su akıntıları oluşuyor
* Buzdolabı karlanma yapıyor
* Işık sensörü yanmıyor
* Buzdolabı kapağı açıkken alarm uyarı vermiyor
* Buzdolabı sesli çalışıyor
* Dolap içerisinde su akıntıları ve birikmesi oluşuyor
* Buzdolabının alt kısmı soğutma yapmıyor üstü kısmı buzlanma yapmıyor gibi tüketiciden soru ve şikayetler gelmektedir. Bu tarzda sorunlara müdahale etmeniz olanaksız.


buzdolabı tamiri


Bunların birçok sebebi olabilir:

* Buzdolabınızın kapakları uzun süre açık kalmış olabilir
* Buzdolabı sisteminde soğutucu gazın olmaması
* Buzdolabı sensörü açık kalmış veya kısa devre yapmış olabilir
* Buzdolabı kanal tıkalı olabilir

Avcılarda size en yakın servis noktamızdan ulaşmamız için bizimle iletişime geçebileceğiniz çağrı merkezi telefon numaramız 444 28 46

Servis hizmeti için en uygun ücret tarifemiz için çağrı merkezimiz aracılığı ile zeki ustadan bilgi alabilir ön görüşme yapabilir ve cihaz hakkında detaylı bilgi alış verişi yapabilirsiniz. Hemen her marka buzdolabı servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi bitmiş cihazlarınız için güncel teknoloji bilgisine sahip personel ile çalışarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış