Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BUZDOLABI SERVİSİ GÜNGÖREN 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA

Güngören Buzdolabı Servisi iletişim Numaramız

444 2 846

BUZDOLABI ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ 444 2 846


Buzdolapları da kombi ve petekler gibi her yıl periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadır. Günlük iç ve dış temizliği yapılmakla birlikte içerisinde oluşan buz tabakasının da çözülmesiyle temizlenerek buzdolaplarının uzun ömürlü kullanım sağlamasına imkân sunulur.

Ev veya iş yerlerinde bulunan buzdolapları yiyecek ve içecekleri önerildiği son kullanma tarihine kadar sağlıklı muhafaza etmektedir. Dolayısıyla çözülmeye uğrayan gıdalarda koku ve bozulmalar olacaktır.

Ev ve iş yerlerinde hangi marka veya model buzdolabınız olursa olsun mutlaka bakımını yaptırmalı ve daha sağlıklı ortam koşullarına uyum sağlamalısınız.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Güngören sakinleri olarak buzdolaplarınızın arızaları genel olarak aşağıdaki şikayetleri meydana getirir. Bu arızalardan herhangi birisi ile karşılaşırsanız servis desteği almalısınız.

Soğutucu bölmesinin yan duvarında terleme oluyor,
Kompresör çalışmıyor,

Buzdolabı çok sık ya da çok uzun çalışıyor,
Buzdolabı çok sık ya da çok uzun çalışıyor,
Buzdolabı çalışırken çalışma sesi artıyor,

Sarsılma ya da gürültü ve titreşimli çalışıyor,

Soğutucu bölme çekmecelerinde saklanan yiyecekler donuyor,
Dondurucu sıcaklığı çok düşük ama soğutucu sıcaklığı yeterli,
Soğutucu sıcaklığı çok düşük ama dondurucu sıcaklığı yeterli,
Buzdolabında sıvı dökülmesi veya püskürmesi benzeri sesler geliyor,

Buzdolabının dışında ya da kapıların arasında nem oluşuyor,
Buzdolabının içi kötü kokuyor gibi sorunlar ile yüz yüze gelmeniz durumunda öncelikle buzdolabınızın bakımını düzenli olarak yaptırıyorsanız ve arıza oluşumu devam ediyorsa servis çağırmalısınız.

Gıdalarınız henüz çözülmeye başlamadan servis çağırmanız faydalı olacaktır.


BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ 444 2 846


Buzdolapları aktif olarak çalışan ve fişi çekilmeden uzun süre kullanım imkanı sağlayan yüzyılın vazgeçilmez icatlarından biridir.

Bizler de buzdolabı gibi tüm beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü kullanımı ve verimli ilk günkü yüksek performansını korumak için teknik servisler olarak bulunmaktayız.

Güngören sakinleri adresiniz neresi olursa olsun buzdolabı bakımı, arıza onarımı gibi pek çok işlemi gerçekleştirmek için adresinize en yakın kaliteli, hızlı ve güvenilir servis olarak hazırız.

Adresinize güvenli hizmet getirmekle kalmıyor yaptığımız her işlem için 1 yıl garanti veriyoruz. Zeki Usta Buzdolabı teknik servisi sunduğu tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

Güngören buzdolabı teknik servisi hızlı ve haftanın her günü hizmet vermektedir. Buzdolabınızda oluşabilecek tüm problemler için genel merkezimizde bulunan çağrı merkezi 7/24 çağrılarınızı cevaplamaktadır.

Tüm buzdolabı hizmetleri sonrası fişinizi almayı unutmayın. Yıl içerisinde olası bir arıza oluşumu veya aynı problemin tekrarı durumunda ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Servisinize güvenmeniz sağlıklı cihazlar kullanmaya devam etmeniz ve ilk günkü performansı korumanız için önemli bir noktadır. Yanlış servis tercihi arızanın boyutunun büyümesine veya sürekle tekrarına sebep olacaktır.

Buzdolabı bakım ve onarım servis hizmeti verdiğimiz tüm buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir.

İstanbul Güngören ev tipi buzdolabı tamiri,
Güngören sanayi tipi dolap tamiri,
Güngören bakkal dolabı tamiri,
Güngören market dolabı tamiri,
Güngören pastane dolabı tamiri,
Güngören peynir dolabı tamiri,
Güngören meşrubat dolabı tamiri,
Güngören s2000 dolabı tamiri,
Güngören buzdolabı tamiri…


BUZDOLABI 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR? 444 2 846


Müşteri hizmetlerimiz daima hızlı, pratik çözümcü anlayışıyla aktif şekilde çalışmaktadır.
7/24 haftanın her günü ve her saatinde çağrı merkezimize ulaşabilir ve buzdolabınız için servis yönlendirmemizi isteyebilirsiniz.

Çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşım sağlayarak sizde 2019 yılı kışa hazırlık için buzdolabı servisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yapılan hizmet ve ürünlerinizin, onarım yapılması veya bakım paketinin fiyata eklenmesi ile fiyatlar değişebilmektedir.

İşçilik maliyetlerini de düşünürsek 2019 yılı servis ücretleri firmayı ve tüketiciyi mağdur etmeyecek oranlarda belirlenmiştir.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Bu nedenle servis bedeli ve işçilik maliyetlerinde her yıl düzenli oranda artış olmaktadır. Bu olağan bir durumdur.

2019 yılı en güncel servis ücretleri hakkında cihazınızı arıza veya bakımını, kontrol ve işlem yapılacak tüm detayları bizlere bildirmeniz halinde ustalarımız ile ön görüşme yaparak servis ücretlerini öğrenebilirsiniz
444 2 846

Tüm çağrılarınız profesyonel ve işin uzmanı çağrı merkezi müşteri hizmetleri personellerimiz tarafından anında karşılanır. Servis isteğiniz, dilek, öneri ve şikayetlerinizi dikkate alıyoruz.

Yeniden bir arıza oluşumu var ise gün içerisinde en yakın saatte ihtiyacınız karşılanmaktadır. Zeki Usta buzdolabı teknik servisi hizmetimizle müşteri memnuniyeti ile sizinde aile servisiniz olmayı hedefliyoruz.

Buzdolabı arızlarının çözümü yanında sağlıklı ve performansı en yüksek kullanımı için de destek veriyoruz.

Her marka ve model buzdolabınızın bakımı, onarımı, tamir işlemleri için güvenebileceğiniz en yetkin servis olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Güngören#Buzdolabı#ZekiUstaTeknikServisi#444 2 846
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış