Bakım Onarım Çağrı Merkezi

HOOVER BUZDOLABI SERVİSİ 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA

Hoover Buzdolabı Servisi İletişim Numaramız

444 2 846


BUZDOLABI ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ


1908 yılı ve sonrası üretici pazarında küçük ev aletleri ile yerini alan Candy Hoover sayesinde mini Hoover buzdolabı ile tanışan ülkemiz buzdolabının soğutma kalitesini göstermek adına 32 dişe keman çaldıran deyimiyle ev hanımlarının yüzlerini gülümsetmiştir.

Çağımız teknoloji çağı ve yeni sezon Hoover buzdolaplarınızın da performansının yüksek olması adına arıza oluşumlarını dikkate alarak buzdolabınızın sağlıklı çalışmasına destek olabilirsiniz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Hoover Buzdolabı Soğutmuyorsa:
*Soğutma sisteminin etkili bir şekilde çalışması, yiyeceklerin Hoover Buzdolabı raflarına yerleştirilme şekline bağlıdır.

*Raflara çok fazla yiyecek yerleştirilmemesi ve yiyeceklerin buzdolabının duvarlarına temas etmemesi gerekir.

*Gıda kapları havalandırma ızgaralarını tıkamayacak şekilde yerleştirilmelidir.

*Izgara çıkışlarını tıkayan yiyecek kaplarının yerlerini değiştirin.

*Termostat derecesi kışın artırılmalıdır

*Hoover Buzdolabında gösterge bulunuyor ise, göstergede çıkan rakamların tahmini veriler olduğunu unutmayın. İdeal sıcaklık 5°C' dir.

*No-Frost modellerde, derin dondurucu bölmesinin buhar gözünde buz birikebilir ve hava dolaşımının düzgün sağlanmasına engel olabilir.

*Yiyecekleri en iyi şekilde muhafaza edebilmek için Hoover Buzdolabının termostat derecesi doğru bir şekilde ayarlanmalıdır.

*Özellikle mevcut ayarların yiyecekler için uygun ayar konumuna getirilmelidir.

Kompresör devamlı olarak çalışıyorsa:
*Hoover Buzdolabının termostat ayarlarını doğru bir şekilde yapmamış olabilirsiniz.

Hoover Buzdolabı sesli çalışıyorsa:
*Cihazın çıkardığı ufak tefek sesler genellikle cihazın düzgün bir şekilde çalıştığını gösterir.
*Duyduğunuz ses rüzgâr sesine benziyor ise soğutucu gaz, devre içinde normal dolaşımını yapıyor demektir.

*Cihazdan gelen hışırtı sesi; Hoover Buzdolabının içindeki soğuk havanın en iyi şekilde dağıtılmasını kolaylaştıran hava akımından kaynaklanıyor olabilir.

*Cihazdan gelen sürtünme sesi; cihazın plastik duvarlarına çarpan fandan kaynaklanıyor olabilir. Cihazın kapısını açınca, ses duruyor ise, teknik servis personeli ile irtibat önerilir.

*Zemine düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş ise veya duvara ya da öteki mutfak eşyalarına değiyor ise cihaz titreşimli ve sesli çalışabilir.

Buzdolabında su sızıntısı varsa:
*Su kanalındaki delik tıkanmış olabilir.
*Cihazla birlikte temin edilen fırçayı kullanarak kanalı temizleyin.
*Termostat derecesi düzgün bir şekilde ayarlanmamış olabilir.

*Sıcaklık daha yüksek bir seviyede ayarlanmalıdır.
*Su sızıntısı Hoover Buzdolabının arkasından, motora yakın yerden geliyorsa cihazın kapılarının düzgün bir şekilde kapanıp kapanmadığını kontrol edin.

*Sorun devam ederse teknik servis personeli ile irtibat kurmanız önerilir.

BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ


Günümüzde insan ihtiyaçları doğrultusunda kullanım alanları farklı olan ve farklı amaçlar için kullanılan beyaz eşyalar genel olarak üstün konforu yakalayabilmek adına faydalı ürünlerdir.

Zaman geçtikçe yakaladığımız konforu kaybedeceğimiz tatsız arızalar oluşabilir. Zeki Usta Hoover Teknik servisimiz nihai tüketicinin sahip olduğu mevcut durumu korumak adına hizmetlerini maksimum fayda sağlamak adına ilke edinmiştir.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Gerekli teknik donanım üstünlüğü ve bilgisi ile servis kadromuz oluşan beyaz eşya arızalarını niteliği yüksek kalitede onararak hizmetini tamamlar.

Her ürünün ihtiyaç arz eden önem sırasına göre onarım aciliyeti, yapılan işlemlerin teste tabi tutulması buzdolabının sağlıklı ve doğru kullanımı konusunda tavsiyelerde bulunmak, teknik servis hizmet fiyatındaki açıklık politikası gibi pek çok hizmeti bulunmaktadır.

Hoover servis ağımız ülkemizin birçok il, ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir. Hoover servisi bakım ve yedek parça servis hizmeti sunmaktadır.

Hoover buzdolabı servisi ile değiştirilen yedek parçalarda 1 yıllık garanti kapsamındadır. Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde sizlere tasarruflu bir servis hizmeti sunuyoruz.

Hoover buzdolabı servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Hoover buzdolabı teknik servisi olarak Zeki Usta uzman ekibimiz ile 7/24 ülkemizin birçok il ve ilçelerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hoover buzdolabı kullanıcıları olarak servis kampanyalarımızdan yararlanmak ve detaylı bilgi alabilmek için www.zservisi.com internet adresinden veya 444 2 846 çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

BUZDOLABI 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Garanti süresi dolmuş Hoover buzdolabı arızası veya bakımı gibi ihtiyaçlarınız için Zeki Usta Hoover buzdolabı servisine ulaşabilirsiniz.

Zeki Usta teknik servisi olarak onarımını yaptığımız ürünler 1 yıl garanti kapsamındadır. Herhangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.

Değerli Hoover buzdolabı kullanıcıları, servis ücretlerimiz her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir. Servis ücretleri cihazın arıza durumu, servis bedeli ve işçilik maliyetlerine göre değişkenlik gösterir.

Hoover buzdolabı teknik servisiniz olarak adresinize en yakın servis hizmet noktasından ulaşım sağlıyor ve buzdolabı gibi acil servis desteği alması gereken cihazınızın sağlıklı çalışmaya devam etmesine yardımcı oluyoruz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Tüm servis hizmetlerinde olduğu gibi buzdolabı gibi beyaz eşya servisleri hizmetinde de hız ve pratik çözümcü anlayış, yiyeceklerin sağlıklı muhafaza edilmesi sizin de sağlığınız açısından son derece önemlidir.

2019 yılı en güncel servis ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için www.zservisi.com adresinden veya
444 2 846 çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya bulunmuş olduğunuz www.bulservisi.com sayfamızdan canlı destek sayesinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Günlük kullanımınızın aksamasına, gıda bozulmalarına ve büyük arızalara sebep olmaması adına buzdolabınızın periyodik bakımını mutlaka yapmalısınız.

Müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrınıza cevap vermektedir. Böylece Zeki Usta özel servis ekibinden haftanın her günü ve saatinde destek alabilirsiniz.

Adresinize güvenilir, kaliteli, güler yüzlü servis hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hoover#Buzdolabı#ZekiUstaTeknikServisi#444 2 846
Yorum Yazın

1 Kişi Yorum Yazdı.