Bakım Onarım Çağrı Merkezi

İlkadım Samsun Buzdolabı Tamircisi/Arıza Servisi 444 28 46 Zeki Teknik

Buzdolabı Tamir ve Bakım Servisi Fevzi Çakmakİnsanların günlük hayatta en çok ihtiyaçları olan ve kullanım alanı genişliği ile beyaz eşyalarla ayrılamaz hale gelmişlerdir. Beyaz eşyalar insanlığa günümüzde sunulan ve yaşamını kolaylaştıran en büyük teknolojik aletler arasında yer bulur kendine. Beyaz eşya deyince bizlerin ilk aklına gelen evimizde mutfağımızın ayrılmaz parçası buzdolapları gelir. Buzdolapları hayatımızı oldukça rahatlatan ve konforumuzu sağlayan beyaz eşyalardandır. İnsan yaşamının olduğu her alanda model, renk değişiklikleriyle kendine yer bulur. İnsan yaşam alanları deyince aklımıza evlerimiz, işyerlerimiz, okullarımız kısacası insanın adının anıldığı her yer aklımıza gelebilir. Hatta öyle ki arabalar bile aklımıza gelir. Günümüz teknoloji ile arabalarda da buzdolabı kullanımı yaygınlaşmıştır. Teknoloji beyaz eşya alanında gün geçtikçe ilerlemektedir. Yıllar önce insanlara sorulduğunda arabalar da buzdolabı olacağı düşüncesi akıllara gelmezdi. Teknolojiyle beraber insanlara sunulan nimetler de gelişmekte ve büyümekte. Böylelikle buzdolapları yenilenirken kendine farklı model, şekil ve özellikler katarak hayatımıza yer edinmektedir.

Piyasada birçok farklı model ve markada buzdolapları bulunmaktadır. Zaman ilerledikçe teknolojiyle birlikte yeni model buzdolapları üretilmektedir. İnsanların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda firmalar buzdolaplarını geliştirmek için yoğun çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalarla birlikte buzdolaplarına yeni ve farklı özellikler eklenmektedir. Buzdolapları her ne kadar yeni özelliklerle modernleşse de bu özellikler kendileriyle beraber çeşitli sorunları da getirmektedir.

Samsun İlkadım da sizlerin bu sorunlarınızın çözümü için yanınızda yer almaktayız. Firmamız buzdolabınızla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü problemde sizlere yardımcı olacaktır. Teknik servisimize bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizlere en iyi servisi sunabilmek için çalışmaktadır. Bizlere telefonda bilgi ve adres vermeniz yeterlidir. Cihazınız problemlerinin çözümünde en iyi tamir servisini sağlamak üzere evinize intikal etmektedir. Marka/model fark etmeksizin tüm buzdolaplarınız tamiri için ekibimiz hazırdır. Beyaz eşya tamir servisimiz hakkında detaylı bilgi için, Buzdolabı tamiri nasıl yapılır başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Kazım Karabekir Derin Dondurucu/Difriz Tamiri Ne Kadar Kaç Para


Buzdolabı arızaları ve tamiri için en önemli nokta problem tespitinin doğru bir şekilde belirlenmesidir. Problemin belirlenmesinde profesyonel yardım almalısınız. İşinin ehli insanlarda yardım almadığınızda sorun yanlış belirlenebilir ve yapılan yanlış uygulama ile buzdolabınıza olduğundan daha fazla zarar verilebilir. Bunun getireceği maliyet sizi zor duruma sokabilir. Bazen buzdolabında arıza olduğunuz düşündüğünüzde buzdolabınız arızalanmamış olabilir, ufak bir bakım işlemine gerek duyuyor olabilir. Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda beyaz eşyalarınızın arızalandığını düşündüğünüz takdirde yardım alacağınız teknik ekibin profesyonelliğinden ve güvenirliğinden emin olmalısınız. Güvenilir ve Müşteri Memnuniyeti Garantili Hizmet için linke tıklayınız.Buzdolabınız arızalandığınızda sorunun ortadan kalkması için yaşadığınız konuma çağırdığının teknik ekip arkadaşlarımız ilk başta buzdolabınız genel kontrolünü yapmaktadır. Genel kontrol işlemi sırasında cihazınız sorunun belirlenmesinde ekibimiz yoğun, dikkatli ve titiz bir çalışma prensibiyle bir inceleme gerçekleştirir. Ekibimizin genel kontrol işlemi sırasında üzerinde durduğu en önemli noktalardan biri kapak contasının sağlamlığını kontrol etmektir. Sizlerin burada dikkat edeceği nokta cihazınızın düzenli aralıklarda temizliyor olmanızdır. Buzdolabınızı uzun süredir temizlemiyor iseniz buzdolabınızda buzlanma ile karşılaşabilirsiniz. Buzlanma ise cihazınızın nem akışına neden olarak karlanmanın önünü açabilmektedir. Kapak contası sertleştiği fark edildiğinde sıcak su ve bir bez yardımı ile yumuşatma işlemini gerçekleştirilir. Bu işlemi teknik servisten yardım almadan sizde evlerinizde kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Buzdolabınızda karlanmaya neden olan problemlerden biri cihazınızın aşırı doluluğu olabilir. Bu durumda karlanmanın önüne geçmek istiyorsanız cihazınızın içindeki malzemeleri dışarı çıkarmalısınız. Malzemeleri dışarı çıkarma işleminden sonra buzdolabınızda bulunan buz eritici düğmesine basmalısınız. Cihazındaki buzlar eridiğinde buzdolabınızı içi boş bir halde çalıştırmalısınız. Unutmayınız ki sertleşmiş conta her zaman karlanmaya yol açar. Kapak contanızı yumuşatarak bu durumun önüne geçebilirsiniz.

On Dokuz Mayıs Buzdolabı Arıza Giderme Servisi Nerede
Buzdolabında karşılaşılan bir diğer problem cihazın soğutma yapmaması ile birlikte yiyeceklerin bozulmasına ve kokmasına sebebiyet vermesidir. Bu durumun nedeni buzdolabınızın kapıdan hava alması olabilir. Bunun sebebi kapak lastiklerinde gevşeme/kopma olabileceği gibi kapak etrafında hava alabilecek herhangi bir boşluk da bazen mevcut olabilmektedir. Cihazın soğutma yapmaması ile günlük hayatımız aksayabilir, yiyeceklerin bozulmasıyla bizlere maddi zararlar verebilir. Cihazınıza kullanmaya devam etmek istiyorsanız kapak lastiklerinizin değiştirilmesi gerekmektedir. Kapak lastikleriniz değişmesi ile cihaz soğutma işlemini olağan bir şekilde yerine getirecektir. Bu probleminizin en kısada çözüme kavuşmasını istiyor iseniz zaman kaybetmeden ekibimize başvurmalısınız. İlkadım Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak siz müşterilerimizin hayatını aksatacak problemlerini çözüme kavuşturmaktayız. Sizlerin memnuniyeti teknik ekibimiz için önem arz etmektedir.

Sizler evlerinizde buzdolabınızın genel kontrolünü ve temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu işlemleri yaptıysanız ve probleminiz halen devam ediyorsa cihazınızda teknik bir arıza gerçekleşmiş olabilir. Teknik arıza olduğu durumlarda sizlerin yapabileceği bir işlem bulunmamaktadır. Böyle bir zamanda cihazınıza müdahale etmemelisiniz. Teknik arızalar profesyonel yardım gerektirmektedir. Teknik arızalarınız çözümü için teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz arızaların tespitinden sonra tamirini gerçekleştirmektedir. Teknik arızalar olduğunun belirtileri bulunmaktadır. Bu durumlar; dolabınızın gazı bittiği için soğutma yapmıyor olabilir, motorunda veya diğer mekanik parçalarında problemler doğduysa da buzdolabınızda gürültülü çalışma, çalışırken elektrik sigortasını attırma, aşırı ısınma veya aşırı soğutma gibi problemler meydana gelebilir. Bu tür arızalar karşısında Zeki Teknik Beyaz Eşya Tamir Servisi, işinin ehli ustaları ve kaliteli ekipmanları ile hemen evinize intikal ederek sorunun üstünden kolayca gelebilmektedir.

Adalet Sanayi Tipi/İş Tipi, Sütlük/Etlik/Meşrubat Dolabı Tamir Servisi


İş hayatının kalbi konumundaki sanayi tipi buzdolaplarının tamiri için tercih edeceğiniz serviste arayacağınız özellikler genellikle hızı ve alanındaki profesyonelliği olmaktadır. Adalet Buzdolabı Tamircisi olarak çeşitli buzdolaplarında ayrı profesyonelliğe ve sertifikalara sahip ekip arkadaşlarımız, kaliteli ekipmanlar yardımıyla çağırdığınız andan en kısa süre içerisinde sizlere ulaşmakta ve sorunu kökten bir şekilde gidermektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen her türlü işçilik ve yedek parça değişimi işlemleri 1 yıl garanti kapsamı altında tutulmaktadır. Hızlı, Etkili ve Yerinde Teknik Hizmet servis seçeneklerimizi öğrenmek için tıklayınız.Buzdolabınızın arızalanmasının uzun vadede önüne geçebilirsiniz. Cihazınızın bakım ve temizliğini düzenli yapmalısınız. Buzdolaplarınız yeni aldığınızda temizlik ve bakımı gerekli görmeyebilirsiniz. Bu durum tespiti oldukça yanlıştır. Sadece eski buzdolapları bakıma ve temizliğe gerek duymamaktadır. Cihazınız markası, modeli, yaşı ne olursa olsun bakım ve temizliğini düzenli olarak yapmalısınız. Bakım ve temizlik sizi olası teknik arızalardan koruyabilmektedir. Bunun sonucunda da sizleri arızalarla birlikte arızaların çözümü için ödenecek miktardan da kurtarmaktadır.

Buzdolabı bakımında dikkat edilmesi gerekenler:

Buzdolaplarınızda oluşan buzlar termostat alıcısını yanıltabilir. Bu yanıltma sonucunda dolabınız ısısı ne kadar fazla olursa olun fark edilmeyecektir. Bu ihmal dolabınızdaki ürünlerin bozulmasına ve dolabınız fazla çalışarak normal daha fazla enerji harcamasına neden olacaktır. Bu durum da enerji israfına yol açmaktadır. Enerjinin fazla harcanması elektrik faturalarına olumsuz yansıyacaktır. Faturanın normalden daha fazla gelmesi kaçınılmazdır. Cihazınızda oluşan buzlar elektrik fatura ücretini arttırdığı gibi dolabınızın dondurucu bölümündeki ürünlerinizin de korunma süresini kısaltacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurduğumuzda buzdolabının buzlanmasıyla karşılaştığımızda önemsiz olarak değerlendirip öyle kullanmaya devem etmemeliyiz. Dolabın buzlanıyor olması normal değildir. Buzlanmayı fark ettiğimizde dolabımızı temizlemeliyiz.

İlyasköy Buzdolabı Bakım Noktaları

Buzlanmayı giderme işlemini evde kendiniz de yapabileceğiniz gibi bir teknik servis çağırarak daha kısa sürede kesin ve etkili sonuçlar da elde edebilirsiniz. Buzlanmayı sıcak suyla yapabileceğimiz temizlikle halledebiliriz. Böylece enerji tasarrufu sağlayarak derin dondurucu kısmındaki ürünlerimizin saklanma süresini de arttırabiliriz. Temizlik yapımı sırasında sadece sıcak su kullanmalıyız. Bize yardımcı olacağını düşündüğümüz kimyasal temizlik malzemeleri buzdolabımız için tehlike içermektedir. Temizliği sıcak su yerine bıçakla temizlememelisiniz. Bıçakla yapılacak temizlik oldukça zahmetli ve zaman alıcı olacaktır.

Buzdolabınızda su damlacıklarının olduğunu fark edebilirsiniz. Önemsiz olarak görünen bu su damlacıkları bize haberci olabilmektedir. Su damlacıklarının oluşma nedenleri, dolaba ağzı açık yiyeceklerin konulması sonucu oluşan soğuk buharlaşma olabilir veya dolabın kapağının çok fazla açılıp kapatılmasından kaynaklanmaktadır. Kapağın fazla açılıp kapatılması sonucu kapak lastikleri zarar görebilir. Kapak lastikleri gevşemesi sonucu dolap fazlaca hava alır ve bu durum karlanmayla sonuçlanabilir. Karlanmaya sebep açan bir diğer faktör de conta sertleşmesidir.Buzdolabının contasının sertleşmiş olması karlanmaya sonuçlanabilir. Buzdolabının contasına 6 ayda 1 kaynar su ile yıkayarak sertleşmeyi önlemeyebilirsiniz. Contanın yıkanmasından sonra contayı soğumadan kurutmalı ve kapağını kapatmalısınız. Kapağının kapalı olmasıyla birlikte conta kapalı şekilde soğuyacaktır. Bu sayede conta kapağının hava geçirmemesi sağlanmış olunacaktır. Tüm bu problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturmak ve güvenilir, müşteri memnuniyeti garantili tamir hizmetimizin ayrıcalıklarından yararlanmak için yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız. Buzdolabı bakım ücretlerimiz için tıklayınız.

Bahçelievler Buzdolabı Gaz Dolum Ücretleri İlkadım Teknik Servisi


Bosch, Profilo, Vestel, Siemens, Altus, LG, Liebherr, Samsung, Grundig, Smeg, Beko, Electrolux, Sharp, Regal, Vestfrost, Arçelik, Finlux, Miele, Nexon, AEG, Dijitsu, Esty, Franke, Hoover, La Sommeliere, Silverline, Sunny, Uğur, Bexel, Dominox, Hitachi, SEG,Teka gibi pek çok markanın model, tür, tip, yaş fark etmeksizin; yeni veya ikinci el her türlü buzdolabınız için tamir işlemini yüksek kalitede gerçekleştiriyoruz. Yerinde ve etkili teknik servis hizmetimizden 7/24 yararlanabilirsiniz. Hizmet içeriğimiz yalnızca tamiratla kısıtla olmamakla; aynı zamanda bakım, orijinal yedek parça değişimi, taşıma, montaj ve söküm, buzdolabı gaz dolumu gibi işlemleri de kapsamaktadır. Detaylı bilgi için Zeki Teknik Buzdolabı Tamir Ücretleri başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.Buzdolabınızda teknik bir arızanın belirtisini fark ettiğinizde, hemen 444 28 46 nolu telefondan bizleri arayarak arıza kaydı bırakabilir ve teknik yardım talep edebilirsiniz. İlkadım'da hizmet verdiğimiz semtler: 19 Mayıs, Adalet, Anadolu, Bahçelievler, Baruthane, Beypınar, Çatalarmut, Çay, Cedit, Çiftlik, Derebahçe, Fatih, Fevziçakmak, Hançerli, Hastanebaşı, Hurriyet, İlyasköy, İstasyon, Kadifekale, Kadiköy, Kale, Kalkanca, Karadeniz, Karasamsun, Kazımkarabekir, Kılıçdede, Kıran, Kışla, Kökçüoğlu, Liman, Pazar, Rasathane, Reşadiye, Saitbet, Selahiye, Ulugazi, Unkapanı, Yaşardoğu, Yenidoğan, Zafer, Zeytinlik.


Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış