Bakım Onarım Çağrı Merkezi

Osmangazi Buzdolabı Tamircisi Arıza Servisi 0224 250 16 06


Buzdolabı Tamircisi Arıza Servisi Osmangazi

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Bizi Arayın.
0224 250 16 06

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan derin dondurucu servisimiz Yaptığı her işin arkasındadır. Buzdolabı motor değişimi fiyatları günlük dolar kurundaki artışa bağlı olarak değiştiği için, çağrı merkezimizden hatasız bilgi alabilirsiniz. Servis kayıt formunu doldurarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı motor değişimi fiyatları günlük dolar kurundaki dalgalanmalara bağlı olarak değiştiği için net bir fiyat öğrenmek için beyaz eşya firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Beyaz eşyaların kapaklarının kapalı ve sigortaların kusursuz olduğun sağlam olduktan sonra, hala hata gösteriyorsa metod servise başvurulmalıdır. Buzdolabı Tamir servisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için sürekli hizmetinizdeyiz. Buzdolabı motoru arızası için geneline hizmet sağlayan çağrı merkezi brimimizden arıza bilgisi alabilirsiniz.

Sütlük Montajı,Demontajı, Sütlük Sökümü, Sütlük Gaz Basımı, Sütlük Motor Değişimi, Sütlük Bakımı, Gibi İhtiyaçlarınıza Uzman Kadromuzla 1 yıl İşçilik Ve Parça Garantisiyle Yapmaktayız.

Yıkama motoru rulmanları arıza yapması çamaşır makinesinin gürültülü çalışmasına neden olur. buzdolabı Motoru değişimi gereken buzdolabınızın acil usul tam ve kusursuz fiyatları yaparak hizmet vermekte.

Beyaz eşya usul servisimiz de Güvenilir, Tecrübeli, çalışanlarımız minimum 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Buzdolabı kullanılmayan yerler de günlük sıcaklıktaki artış bakterilerin daha hızlı ve rahat üreyebilecekleri ortamı doğurmaktadır. Sizlere kusursuz hizmeti sağlamayı ilke haline getirmiş olan buzdolabı tamir servisimiz kaliteli servis hizmeti sağlar.

Buzdolabı bakım ve onarım servisi tüm buzdolabı problemlerinizde müşteri memnuniyeti, parça ve işçilik garantisiyle tamir ve bakım işlemini tamamlayacaktır.

Haftanın her günü ilin merkez buzdolap tamir yerimiz de uygun fiyatlı servis faaliyetleri sunarız. buzdolabınız çalışmaya başladıktan dakika sonra termik atarak duruyorsa motor da arıza olması çok üstün ihtimaldir. Buzdolabı motor arızasında kullanıcının yapabileceği bişey yoktur.

Buzdolabı tamiri için beyaz eşya firmamızda çalışan bütün elemanlar tam ve kusursuz eğitimler almıştır. Arçelik çamaşır makineleri birçok sebepten dolayı arıza verebilir. Dünyanın lider beyaz eşya markası A sınıfı ve az enerji harcayan cihazları, mükemmel verimliliği ve basit montaj özellikleri, dayanıklı ve entegre tasarımlarıyla fark yaratır. buzdolabı servisimiz de ikinci el komprosör fiyatları ucuz fiyatlar da bulabilirsiniz.

Her mevsim kullanılan buzdolaplarında karşılaşılan en önemli arızalardan biri motor arızasıdır. Bütün buzdolaplarınızı tamir, bakım ve onarım işini deneyimli ve uzman kadromuz ile garantili olarak yapmaktayız. Beyaz eşyalarımız içinde belki de en önemli olanı çamaşır makinemizdir.

Osmangazi Sanayi Tipi Buzdolabı Tamir Servisi


Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız;
0224 250 16 06


Buzdolabının yaptığı herhangi bir arızaya beyaz eşya merkeiz olarak bilgimizin dışında kesinlikle müdahele etmememiz gerekir.

Endüstriyel buzdolabı cihazlarının daha etkin ve sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarından vazgeçmeyin.

Buzdolabı elektrik gelmesine ramen çalışmıyor ise ya elektriksel beyni zarar görmüş ya da motor arızası vermiştir. beyaz eşya servisi olarak tüm verdiğimiz servis hizmetlerin de fiş fatura vermekteyiz. Bulaşık makinesi sesli çalışması vaziyetinde pompa motoru kontrol edilir ve Ses pompa motorundan geliyorsa pompa motoru değişimi olur.

Derin dondurucular kaliteli ve dayanıklı olması ile zamanımız de ihtiyaç olmuştur. Buzdolabının kullanılması tazeliğin daha uzun süre korunabilmesi depolanan ortamın ısısıyla oldukça ilişkilidir.

Kullanımı akıcı ve anlaşılır olan Buzdolabı modelleri, her evin ihtiyacını karşılıyor. Servisten aldığınız fatura da isim adres ve telefon numarası yazmasına değer ediniz. Bulaşık makinesi açılıyor fakat yıkama yapmıyor ise buzdolabınızda metod bir arızadan kaynaklı olabilir. Çamaşır makinesi devir ve ağırlık koşullarına uymalısınız.

Buzdolabı Onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Buzdolabı anakart arızası olduğunda buzdolabınıza müdahale de bulunmadan servis çağırmalısınız.Osmangazi Buzdolabı Tamirci Ustası

Buzdolabı Tamiri Yaptırmak İçin Bizi Arayın.
0224 250 16 06

Buzdolabı tamir ustalarından kaliteli onarım imkanı. Gezici servis hizmeti neticesinde müşterilerin sorunlarına çözüm olmaya çalışırken, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda uzman metod kadromuzu genişletmeye devam etmekteyiz. Minör arızalar gün içerisinde teslim edilebilirken majör arızalar için atölyeye alınan ürünlerin teslim süresi farklıdır.

Buzdolabı Özel Servisi olarak ilin de tüm ilçelerde bütün buzdolabı markaları için sizlere tamir, onarım, bakım hizmeti sunmaktadır. Servisi olarak "Müşteri memnuniyetini" hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Acil difiriz servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Bizler, sahibi olduğunuz ürünlerin sizin hayatınızdaki önemini biliyor ve anlıyoruz. Servisi gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için ileri adımlar atmaktadır.

Buzdolabı kontrol kartı değişimini ekonomik fiyatlar ile yapmaktayız. Her tamirci çamaşır makinesi arızanızı bilmeyebilir bu yüzden sürecinin ehli servis çağırmanız gerekir. servisi hizmeti veren firmamzı marka beyaz eşyaları tamir etmektedir.

Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve her zaman 1.sınıf hizmet sunmayı hedef edinen ve bunu başaran bir firmadır.. Buzdolabı bakım hizmeti yanında buzdolabı onarımı da yapmaktadırlar. buzdolabı kompresör fiyatları için bizden de fiyat almanızı tavsiye ederiz. Buzdolabı terleme yapıyor ise dolap kapağınızı çok sık açmanızdan olabilir.

Çağrı merkezimizi arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda arayabilirsiniz. Eğitimli beyaz eşya personelleri daima tam ve kusursuz tamir yapar. Her daim hazır bulunan gezici servis araçları ihtiyaç vaziyetinde hemen yönlendirilirler. Buzdolabı motoru aşırı ısınması arıza habercisi olabilir servis ekibimizi arayabilirsiniz.

Müşterilerinin memnuniyeti Servisi için son derece önemlidir. Buzdolabı arızası nda tam ve kusursuz fiyatta rezidans değişiminizi yaparız. Beyaz Eşya Uzman Servis ekiplerimiz, her marka küçük ev aletleri, ocak ve fırınları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, buzdolapları ve derin dondurucuları sorunsuz ve en hızlı yapıda onarır, yapmaktadır.

Buzdolabı servis ekibimiz usul bilgiye sahip olduğu kadar, müşteri ziyaretinde de ahlaklı ve bilinçlidir. ticari buzdolabı servisi olarak hızlı servis ekibi ile kısa süre de maduriyetinizi gideririz. Onarımı yapılan ürün de aynı sorun tekrar yaşanırsa bu kabul edemediğimiz bir durumdur ve bizi üzer. buzdolabı alt kısmı soğutmuyor arızası daha çok no frost buzdolabında sıklıkla karşılaştığımız durumdur.

Buzdolabı Tamiri, montajı ve bakımında yıllardır operasyonunun ehli ustalarımızla beraber ilinin tüm ilçelerine verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyeti başarısını yakalarız. Servisimiz haftanın 6 günü kesintisiz hizmet veren firmamız hızlı servis hizmeti verebilmek için de gezici servis aracı bulunduruyoruz.

Buzdolabı servis ücreti hakkında bilgi almanız gerektiğinde bizlere yukarıda bulunan telefondan ulaşarak fiyat takibi yapmanız mümkündür. ticari buzdolabı servisi olarak hızlı servis ekibi ile kısa süre de maduriyetinizi gideririz.

Buzdolabı servisi randevu verdiği saatte servis hizmetini verir. Buzdolabı arızaların da sizlere acil servis hizmeti yerine getirerek maduriyetinizi gideririz. Müşterimize bu sayede, tamir işlemini isteyip istemediğine karar verme imkanını sağlamış olmaktadır. buzdolabı servisimiz motor değişimi garantisin de 1 yıl vermektedir.
Buzdolabı servis teknisyenlerimiz hepsi alanında uzman ve garantili tamir yapan kişilerdir. Buzdolabınızdan gelen sesler ciddi sorunların habercisi olabilir. buzdolabı merkezimiz de her an yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Garanti faaliyet alanında olmayanlardan da çok düşük bir hizmet ücreti alınmaktadır.

Osmangazi Hizmet Verdiğimiz Bölgeler;

Altıparmak (Semt)
Ahmetpaşa Mh.
Aktarhüssam Mh.
Altıparmak Mh.
Çırpan Mh.
Hocahasan Mah.
İntizam Mh.
Kuruçeşme Mh.
Selimiye Mah.
Şehabettinpaşa Mh.
Şehreküstü Mh.
Bağlarbaşı (Semt)
Adalet Mah.
Akpınar Mh.
Bağlarbaşı Mh.
Yenikaraman Mah.
Çekirge (Semt)
Çekirge Mh.
Dikkaldırım Mh.
Doburca Mah.
Hüdavendigar Mh.
Kükürtlü Mh.
Çirişhane (Semt)
Çiftehavuzlar Mh.
Çirişhane Mh.
Fatih Mah.
Küplüpınar Mh.
Santral Garaj Mah.
Tuna Mah.
Demirtaş (Semt)
Demirtaş Barbaros Mh.
Demirtaş Cumhuriyet Mh.
Demirtaş Sakarya Mh.
Emek (Semt)
Emek Adnan Menderes Mah.
Emek Fatih Sultan Mehmet Mah.
Emek Zekai Gümüşdiş Mh.
Genç Osman (Semt)
Emek Zekai Gümüşdiş Mh.
Haşim İşcan (Semt)
Tayakadın Mh.
Kovukçınar (Semt)
Altınova Mh.
Atıcılar Mh.
Bahar Mah.
Başaran Mh.
Doğanevler Mh.
Gülbahçe Mh.
İsmetiye Mh.
Kemerçeşme Mh.
Koğukçınar Mh.
Küçükbalıklı Mh.
Namık Kemal Mh.
Panayır Mh.
Selamet Mah.
Veysel Karani Mah.
Yeşilova Mh.
Zafer Mah.
Köyler (Semt)
Ahmetbey Köyü
Aksungur Köyü
Alaşarköy Mh.
Avdancık Mh.
Bağlı Mh.
Büyükdeliller Mh.
Çağlayan Mh.
Çaybaşı Mh.
Dağakça Mh.
Doğancı Mh.
Dürdane Mh.
Gökçeören Mh.
Gündoğdu Mh.
Güneybayır Mh.
Güneybudaklar Mh.
Hüseyinalan Mh.
İnkaya Mh.
Karabalçık Mh.
Karaislah Köyü
Küçükdeliller Mh.
Mürseller Mh.
Nilüferköy Mh.
Seç Mh.
Seferışıklar Mh.
Selçukgazi Mh.
Soğukpınar Mh.
Süleymaniye Mh.
Tuzaklı Mh.
Uluçam Mh.
Yiğitali Mh.
Maksem (Semt)
Alacahırka Mh.
Demirkapı Mh.
Hamzabey Mah.
Kocanaip Mah.
Maksem Mah.
Mollafenari Mah.
Mollagürani Mh.
Muradiye Mah.
Osmangazi Mah.
Pınarbaşı Mh.
Yahşibey Mh.
Osmangazi (Semt)
Demirtaş Dumlupınar Mh.
Demirtaş Dumlupınar OSB
Ebu İshak Mh.
Geçit Mh.
Güneştepe Mh.
Hamitler Mah.
Hocaalizade Mah.
Hürriyet Mh.
İstiklal Mh.
Kırcaali Mh.
Kirazlı Mh.
Soğukkuyu Mh.
Yenibağlar Mh.
Yenikent Mah.
Yunuseli Mah.
Ovaakça (Semt)
Ovaakça Çeşmebaşı Mh.
Ovaakça Eğitim Mh.
Ovaakça Merkez Mh.
Ovaakça Santral Mh.
Soğanlı (Semt)
Alemdar Mah.
Armutköy Mh.
Çeltikköy Mh.
Çukurcaköy Mh.
Dereçavuşköy Mh.
Gaziakdemir Mah.
Mehmet Akif Mah.
Sırameşeler Mh.
Soğanlı Mh.
Yeniceabat Mah.
Tayakadın (Semt)
Demirtaşpaşa Mh.
Doğanbey Mh.
Elmasbahçeler Mh.
Hacı İlyas Mh.
Kayıhan Mh.
Kırcaali Mh.
Kiremitçi Mh.
Orhanbey Mah.
Sakarya Mah.
Tayakadın Mh.
Ulu Mah.
Tophane (Semt)
Şehabettinpaşa Mh.
Şehreküstü Mh.
Ulucami (Semt)
Alaaddin Mah.
Alacamescit Mah.
Alipaşa Mh.
İbrahimpaşa Mh.
İvazpaşa Mh.
Kavaklı Mh.
Nalbantoğlu Mh.
Orhanbey Mah.
Reyhan Mah.
Tahtakale Mah.
Tuzpazarı Mh.
Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış